Dat zou ik zo geloven ja.quote:Op donderdag 14 februari 2019 20:47 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Gewoon gratis op vakantie en doen alsof je een stelletje bent
Metooquote:Op donderdag 14 februari 2019 20:52 schreef MissJ het volgende:
[..]
Dat ja, ik ben 35+ en kijk inderdaad hiernaar als leedvermaak
Ja, dat klopt volgens mij wel. Verleiders en verleidsters zijn er in overvloed, maar stelletjes schijnen lastig te vinden te zijn.quote:Op donderdag 14 februari 2019 20:44 schreef NothingHappened het volgende:
[..]
Zullen wel niet zoveel mensen zijn die zich hiervoor opgeven denk ik danHoe zou dat nou toch komen?
Mezdi had alle verleidsters gepakt?quote:Op donderdag 14 februari 2019 20:59 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Zit geen Mezdi tussen die de verleidsters een voor een schaakt.
Weet je zeker dat je Mezdi bedoelt?quote:Op donderdag 14 februari 2019 21:00 schreef NothingHappened het volgende:
Die Morgan doet me aan Mezdi denken van vorig seizoen. Afstandelijk, arrogant, net doen alsof het hem allemaal niks doet....but in the meantime!
Hij pakte ze dan allemaal net niet helemaal. Had een heel nieuw moreel gebied voor zichzelf ontworpen, genot.quote:Op donderdag 14 februari 2019 21:04 schreef vincenzo78 het volgende:
[..]
Mezdi had alle verleidsters gepakt?
Ja, de kerel van het ‘big-nose-big-hair-meiske’. Komt een beetje narchistisch over, is al meerdere malen vreemd gegaan, doet net alsof het allemaal niks voorstelt. Misschien heb ik het verkeerd hoor, ik zie ze nu eigenlijk voor het eerst.quote:Op donderdag 14 februari 2019 21:05 schreef Physsic het volgende:
[..]
Weet je zeker dat je Mezdi bedoelt?
Dat zij ik ook alquote:Op donderdag 14 februari 2019 21:00 schreef NothingHappened het volgende:
Die Morgan doet me aan Mezdi denken van vorig seizoen. Afstandelijk, arrogant, net doen alsof het hem allemaal niks doet....but in the meantime!
Zij?quote:Op donderdag 14 februari 2019 21:13 schreef Nismo91 het volgende:
Heerlijk programma
[..]
Dat zij ik ook al![]()
Knip denk ik.quote:Op donderdag 14 februari 2019 21:15 schreef S95Sedan het volgende:
Jezus, niet eens gedag zeggen of een kus.
Zo diep gaat dit programmaquote:Op donderdag 14 februari 2019 21:22 schreef MissJ het volgende:
"Haar vriend draagt veel petten en ik draag ook veel petten, dus ik zie wel veel gelijkenissen"
WTF![]()
![]()
Had je wat anders verwacht van al die sportschool types?quote:Op donderdag 14 februari 2019 21:22 schreef MissJ het volgende:
"Haar vriend draagt veel petten en ik draag ook veel petten, dus ik zie wel veel gelijkenissen"
WTF![]()
![]()
Dus datquote:
Neequote:Op donderdag 14 februari 2019 21:23 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Had je wat anders verwacht van al die sportschool types?
Hij bedoelt dat gewoon als metafoorquote:Op donderdag 14 februari 2019 21:22 schreef MissJ het volgende:
"Haar vriend draagt veel petten en ik draag ook veel petten, dus ik zie wel veel gelijkenissen"
WTF![]()
![]()
Ja zij, als in dat zij ik, heb ik gezegd.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |