Cool, ga ik daar morgen mee beginnen. Wel handig om zsm te doen.quote:Op zaterdag 18 augustus 2018 00:53 schreef lifeblind het volgende:
[..]
Klopt. Die questline volgen en daarmee unlock je world quests, en later King's Rest dungeon
Dat had ik ook al in Legionquote:Op zaterdag 18 augustus 2018 04:19 schreef lifeblind het volgende:
Overigens mag Blizzard wel iets aan hun hippe nieuwe sharding server gebeuren doen, heb echt al 20 keer gehad dat ik een mining node vond die verdween als ik in de buurt kwam
Ik had 3x een chest dropquote:Op zaterdag 18 augustus 2018 04:16 schreef lifeblind het volgende:
aantal mythics gedaan vanavond, wat guildies voor gear geboost, 325 ilvl op mn prot paladin... it was a good night![]()
Nou ja, mijn probleem is, eerst normal, dan heroics en dan nog een keertje mythics. Ben er na heroics al wel klaar meequote:Op zaterdag 18 augustus 2018 08:28 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik had 3x een chest dropEn een ring wat geen upgrade was.
En voor iedereen die over mythic0 twijfelt: gewoon doen, want het is amper moeilijker dan heroic.
Ik heb 0 normal gedaan (zonde van je tijd), 3 heroics of zo en daarna mythics. Ik heb niet echt een 'farm' gevoel of zoquote:Op zaterdag 18 augustus 2018 08:38 schreef Het_Liegebeest het volgende:
Nou ja, mijn probleem is, eerst normal, dan heroics en dan nog een keertje mythics. Ben er na heroics al wel klaar mee![]()
Farm dezelfde dungeons tegenwoordig nog meer dan dat je in vanilla deed.
Dat je er een extra moeilijkheidsgraad opgooit, oké, maar nog eentje is gewoon lui. Maak dan nieuwe moeilijkere dungeons. Change of scenery, much needed
Hoe heb je dan je gear op 305 gekregen?quote:Op zaterdag 18 augustus 2018 08:42 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik heb 0 normal gedaan (zonde van je tijd), 3 heroics of zo en daarna mythics. Ik heb niet echt een 'farm' gevoel of zoEn dat mythic is natuurlijk bedoeld om het steeds moeilijker te maken straks en dat is ook gewoon heel erg leuk om te proberen met een groep. Als je dat niks vindt kan je het bij random heroics houden.
Ten eerste kan je dat door alleen te questen (zo heb ik het gedaan). Maar je kan ook gewoon met vrienden naar een heroic dungeon toe gaan en naar binnen stappen. Geen ilvl voor nodig.quote:Op zaterdag 18 augustus 2018 10:54 schreef Vjenne12345 het volgende:
Hoe heb je dan je gear op 305 gekregen?
Ik heb war campagne nog niet helemaal gedaan maar met alleen questen in de level zones kom ik niet op 305.quote:Op zaterdag 18 augustus 2018 11:09 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ten eerste kan je dat door alleen te questen (zo heb ik het gedaan). Maar je kan ook gewoon met vrienden naar een heroic dungeon toe gaan en naar binnen stappen. Geen ilvl voor nodig.
normale dungeons is 310quote:Op zaterdag 18 augustus 2018 11:09 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ten eerste kan je dat door alleen te questen (zo heb ik het gedaan). Maar je kan ook gewoon met vrienden naar een heroic dungeon toe gaan en naar binnen stappen. Geen ilvl voor nodig.
Ja, en zonde van je tijd.quote:
Ik ben toch echt in 0 dungeons geweest voor ik level 305 was. Ik kan niet toveren hoor. (en nee, ook niet voor miljoenen aan items in het AH gekocht, niets op die manier gekocht, alleen een cloak van een faction waar ik honored van was)quote:Op zaterdag 18 augustus 2018 11:13 schreef Vjenne12345 het volgende:
Ik heb war campagne nog niet helemaal gedaan maar met alleen questen in de level zones kom ik niet op 305.
En dat is ook het enige dat je kan kopen, want alle factions verkopen alleen maar cloaksquote:Op zaterdag 18 augustus 2018 11:55 schreef Isabeau het volgende:
alleen een cloak van een faction waar ik honored van was)
Ik heb wel álle queste gedaan hè. En toen al 2 dagen alle world quests.quote:Op zaterdag 18 augustus 2018 12:04 schreef Het_Liegebeest het volgende:
Lucky RNG, dat je quest loot upgrades krijgt. Zonder dat had ik ook de 305 niet zo snel gehaald.
Dit zal het wel zijn dan, want ik had aardig wat moeite en moest er echt normals voor doen.quote:Op zaterdag 18 augustus 2018 12:04 schreef Het_Liegebeest het volgende:
Lucky RNG, dat je quest loot upgrades krijgt. Zonder dat had ik ook de 305 niet zo snel gehaald.
Ja, dat healen gaat echt nergens over op lage levels. Moet je eens met een disc priest gaan doen, lekker youtube ondertussen kijken.quote:Op zaterdag 18 augustus 2018 13:02 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ben weer lekker bezig op alts ipv mainEergister een tauren hunter gemaakt en naar 30 getrapt en gisteravond/vannacht een nieuwe tauren resto druid en die naar 20 getrapt. Doet nog genoeg dmg, en dungeons healen was weer lekker een eitje
Vind ik ook leuk die memory questen, net als dat racen met een schildpad.quote:Op zaterdag 18 augustus 2018 15:27 schreef Het_Liegebeest het volgende:
Die memory world quest vind ik dan wel weer leuk![]()
![]()
Die pet battles mogen ze afschaffen van mij. Stop dat lekker in the Sims ofzo
heb ook alle questen gedaan ilvl291 inclusief war campagnequote:Op zaterdag 18 augustus 2018 12:10 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik heb wel álle queste gedaan hè. En toen al 2 dagen alle world quests.
Stuk beter nu, maar zit al op ehm... In ieder geval richting 330 ilvl. Misschien een itemization probleempje. In dungeons ook veelal top dmg.quote:Op zaterdag 18 augustus 2018 16:31 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Vind ik ook leuk die memory questen, net als dat racen met een schildpad.
Hoe staat het inmiddels pvp met je paladin? Ik merk dat bijzonder veel moeite heb pvp tegen een paladin zowel met mijn warrior als hunter.
Ughquote:Op zaterdag 18 augustus 2018 16:50 schreef redboyke het volgende:
[..]
heb ook alle questen gedaan ilvl291 inclusief war campagne
en hunter MM sucks
Ik had een lvl 100 orc hunter, maar omdat die zo zwaar zoog heb ik er al flink lang niks mee gedaan. Heb hem ook gewist om ruimte te maken voor nieuwe alts, en ja, ik weet dat ik elke maand een character kan revivenquote:Op zaterdag 18 augustus 2018 17:11 schreef Het_Liegebeest het volgende:
[..]
Ugh![]()
Sinds vanilla beta een Night Elf MM Hunter gespeeld, hardcore mee geraid in server first guild en alles, maar voor het eerst nu dat ik daar niet mee wil spelen. Wat ze daar toch mee gedaan hebben gun je je ergste vijand nog niet om het zo maar even te zeggen.
BM hunter in BG's is echt zwaar OP met al die pets.quote:Op zaterdag 18 augustus 2018 17:25 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ik had een lvl 100 orc hunter, maar omdat die zo zwaar zoog heb ik er al flink lang niks mee gedaan. Heb hem ook gewist om ruimte te maken voor nieuwe alts, en ja, ik weet dat ik elke maand een character kan revivenZodra de hunter weer een leuke class is om mee te spelen haal ik hem terug, eerder niet.
Ik zag er eentje voorbijsjouwen met twee pets, dat is wel genotquote:Op zaterdag 18 augustus 2018 17:28 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
BM hunter in BG's is echt zwaar OP met al die pets.
Ik heb nu echt het idee dat jij een stuk of vijfduizend alts hebtquote:Op zaterdag 18 augustus 2018 17:25 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Ik had een lvl 100 orc hunter, maar omdat die zo zwaar zoog heb ik er al flink lang niks mee gedaan. Heb hem ook gewist om ruimte te maken voor nieuwe alts, en ja, ik weet dat ik elke maand een character kan revivenZodra de hunter weer een leuke class is om mee te spelen haal ik hem terug, eerder niet.
10, waarvan ik de helft in de ijskast heb gezetquote:Op zaterdag 18 augustus 2018 18:04 schreef Het_Liegebeest het volgende:
[..]
Ik heb nu echt het idee dat jij een stuk of vijfduizend alts hebt![]()
Hahahaquote:Op zaterdag 18 augustus 2018 21:07 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
10, waarvan ik de helft in de ijskast heb gezetVroegah had ik over 5 servers verdeeld iets van 50 characters, dat werd echt te gek
Volgens mij kon je toen nog niet cross-realm mails versturen, dus verkocht ik gewoon alles wat m'n chars op die servers (aan)hadden en ging met eentje in de blote kont in Orgrimmar of Stormwind staan brullen dat ik gratis gold en mats weg te geven had. Eenmaal alles uitgedeeld wiste ik alle chars en zat daarna alleen maar op Khadgar en nu Nordrassil.
M'n main is 105 (warrior), eerste alt 102 (warlock), een lvl 98 DH die ik amper gespeeld heb omdat ik DH maar kut vind, een lvl 70 warrior waar ik veel mee gespeeld heb in de afgelopen 2 weken, een lvl 65 DK die al heel lang niks doet, een lvl 58 Paladin waar ik geen zin meer in heb, daarna nog wat prut tussen lvl 20 en 30 (druid, hunter, shaman), en uiteindelijk m'n lvl 1 bank.quote:Op zaterdag 18 augustus 2018 21:11 schreef Het_Liegebeest het volgende:
[..]
Hahaha
Maar 10 valt reuze mee. Ik heb ook 10 characters, wel allemaal lvl 110.
Nou ja, heb er 12, maar twee gebruik ik nooit en dan heb ik nog een frozen account met iets van acht characters denk ik. Speelde Alliance en Horde vroeger
Dat lijkt me persoonsgebondenquote:Op zondag 19 augustus 2018 04:38 schreef Maureentje het volgende:
Nog steeds niet sinds 2 weken ingelogd...![]()
Wil wel wowen maar heb er geen zin in![]()
![]()
Is BfA leuk?
Sylvanas steekt heilige boom in brand. alliance beetje boos.quote:Op zaterdag 18 augustus 2018 21:08 schreef Het_Liegebeest het volgende:
edit: Iemand zin om het Horde verhaal even samen te vatten? Net hun cinematic gekeken, maar snap er niets van
Ehh.. Ik bedoelde de tegenhanger van het Jaina en Kul'Tiras verhaalquote:Op zondag 19 augustus 2018 09:43 schreef Syphixx het volgende:
[..]
Sylvanas steekt heilige boom in brand. alliance beetje boos.
We gaan ook lekker met de wereld mee he met al die feministische rommel. Jaina en Sylvannas, een homo die de alliance leiding geeft, lekker man.quote:Op zaterdag 18 augustus 2018 21:08 schreef Het_Liegebeest het volgende:
Ooh la la, Fancy pansy Jaina voortaan Lord Admiral of Kul'Tiras.
edit: Iemand zin om het Horde verhaal even samen te vatten? Net hun cinematic gekeken, maar snap er niets van
horde moet zandalar redden van tegen de blood trolls. die willen de old god G'huun vrijlaten op azerothquote:Op zondag 19 augustus 2018 13:04 schreef Het_Liegebeest het volgende:
[..]
Ehh.. Ik bedoelde de tegenhanger van het Jaina en Kul'Tiras verhaal
Begint bij mij nu ook de spuigaten uit te lopen.quote:Op zaterdag 18 augustus 2018 04:19 schreef lifeblind het volgende:
Overigens mag Blizzard wel iets aan hun hippe nieuwe sharding server gebeuren doen, heb echt al 20 keer gehad dat ik een mining node vond die verdween als ik in de buurt kwam
Ah, thanks.quote:Op zondag 19 augustus 2018 14:23 schreef Syphixx het volgende:
[..]
horde moet zandalar redden van tegen de blood trolls. die willen de old god G'huun vrijlaten op azeroth
quote:Op zondag 19 augustus 2018 13:32 schreef Vjenne12345 het volgende:
een homo die de alliance leiding geeft,
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |