We gaan lekker Chufi.quote:
Goedenachtquote:
Prince neem ik aan.. maar je neemt een gyazo op ipv dat je de yt moet kopieren ...quote:Op vrijdag 31 augustus 2018 03:18 schreef FreshFruit72 het volgende:
[ afbeelding ]
Mijn YT doet raar.
ha aan die zat ik van de week nog te denkenquote:
Alweer Astrud..quote:Op zaterdag 1 september 2018 01:54 schreef Charmian het volgende:
[..]
ha aan die zat ik van de week nog te denken
als afsluiter deze dan maar
quote:
een nicht van mij vindt haar slaapverwekkend...ikquote:
`Ja veel leuker .. zijn ook al eens langs gekomen in vorige afleveringen .. maar maakt niet uitquote:Op zaterdag 1 september 2018 02:00 schreef Charmian het volgende:
[..]
een nicht van mij vindt haar slaapverwekkend...ikhaar, kan er zo lekker bij wegdromen
de originele versie, niet de verneukte versie van de BEP
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik kan dat toch niet onthouden wat er allemaal al is gepostquote:Op zaterdag 1 september 2018 02:02 schreef chufi het volgende:
[..]
`Ja veel leuker .. zijn ook al eens langs gekomen in vorige afleveringen .. maar maakt niet uit
quote:Op zaterdag 1 september 2018 02:08 schreef Charmian het volgende:
ik kan dat toch niet onthouden wat er allemaal al is gepost
quote:Op zaterdag 1 september 2018 02:04 schreef chufi het volgende:
nog al wat te doen geweest over dat trio toch? Zij met Getz of zoiets terwijl getrouwd met joao. joao heeft trouwens een net zo rustgevende stem als hij zingt als Astrud.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The only true wisdom is in knowing you know nothing. -- [b]Socrates [/b]
I know nothing, I come from Barcelona. -- [b]Manuel[/b]
Ella moet andere dingetjes zingenquote:
hou nou op, die soultrainclips zijn de bombquote:
ins en outs weet ik ook niet ... Maar Braziliaans klinkt gewoon lekker in de oren ...quote:Op zaterdag 1 september 2018 02:12 schreef Charmian het volgende:
[..]
nog al wat te doen geweest over dat trio toch? Zij met Getz of zoiets terwijl getrouwd met joao. joao heeft trouwens een net zo rustgevende stem als hij zingt als Astrud.
Ironic was diezelfde mp3 speler kwam eerst uit china. Die gaf muziek 5+ uur lang.quote:Op zaterdag 1 september 2018 02:22 schreef Drugshond het volgende:
Dus op jouw mp3 speler passen +6000 nummers. Yep. Ding was onder de 10 euro.
Daar is het ook een beetje voor om mensen met andere soorten muziek van vroeger in aanraking te doen gerakenquote:Op zaterdag 1 september 2018 02:21 schreef Drugshond het volgende:
Best een tof reeksje. Elk nummer wat ik niet ken + like factor. Gaat geheid in een download. Finders Keepers. Ik ga door mijn grens van 64 GB lopen, tijd voor de volgende stap.
Morgen foto's maken. Wave Invasion (Ehv).quote:
Dat nummer kwam ik gisteren nog tegen in een 'recente' live-uitvoering.quote:
Dus je kent hemquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Voor meer Spaanstalig heb ik ook nog deze ...quote:
'K pleur 'm in MYATquote:Op zaterdag 1 september 2018 02:38 schreef chufi het volgende:
[..]
Voor meer Spaanstalig heb ik ook nog deze ...
MUZ / Spaanstalige nummers #3 Y mas y mas musica
DM die zijn belachelijk goed.quote:
quote:Op zondag 2 september 2018 10:20 schreef Drugshond het volgende:
[..]
DM die zijn belachelijk goed.
[ link | afbeelding ]
Weet +90% zeker dat zij in de intro loop zat van RUR (Begin jaren 80).quote:
Voor fitness is het best leuk nummer.quote:Op zondag 2 september 2018 16:37 schreef Charmian het volgende:
Toen ik deze voor het eerst hoorde kon ik niet geloven dat het van ABBA was...ABBA goes disco
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |