quote:Op maandag 19 november 2018 14:28 schreef EipNiC het volgende:
Een knuppel en de locatie van een prepper is alles wat je nodig hebt.
You're welcome! Een andere optie is allicht een goed stel tieten hebben, daar het meerendeel van de preppers man is.quote:Op maandag 19 november 2018 14:48 schreef heywoodu het volgende:
[..]Gouden tip voor mensen, zoals ik, die veel te laat zijn om zich voor te bereiden op de twee megabevingen van dit jaar.
Dat wordt een uitdaging, wederom in verband met het tijdsframe.quote:Op maandag 19 november 2018 14:50 schreef EipNiC het volgende:
[..]
You're welcome! Een andere optie is allicht een goed stel tieten hebben, daar het meerendeel van de preppers man is.
Een knuppel it is.quote:Op maandag 19 november 2018 14:57 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dat wordt een uitdaging, wederom in verband met het tijdsframe.
Kan tegenwoordig binnen een dag geregeld worden. Ze zijn dan wel nep , maar nood breekt wet.quote:Op maandag 19 november 2018 14:57 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dat wordt een uitdaging, wederom in verband met het tijdsframe.
OMG, doder dan doodst!quote:Op maandag 19 november 2018 14:27 schreef Frutsel het volgende:
Aardbeving des doods komt nu echt!
Preppen jongens... nu of nooit
Gewoon dingen in blik kopen die je weleens gewoon gebruikt. Dan gebruik je steeds de oudste en vul je aan met nieuwe die weer jaren houdbaar zijn.quote:Op maandag 19 november 2018 15:06 schreef Geerd het volgende:
Eten in blik is toch ook maar beperkt houdbaar?
Ja daar ging het toevallig een bladzijde geleden ook nog over. Goed idee. Maar voor toilet doorspoelen en de honden enzo toch fijn om ook flessen op voorraad te hebben.quote:Op maandag 19 november 2018 15:01 schreef Swiffer het volgende:
Denkt er niemand aan een actief koolstoffilter ipv flesjes water inslaan? Is wellicht iets duurder, maar niet datum-gebonden....
Een echte Pepper is niet bang voor een knuppel.quote:Op maandag 19 november 2018 14:28 schreef EipNiC het volgende:
Een knuppel en de locatie van een prepper is alles wat je nodig hebt.
Pro-tip gespot.quote:Op maandag 19 november 2018 15:28 schreef Greys het volgende:
[..]
Gewoon dingen in blik kopen die je weleens gewoon gebruikt. Dan gebruik je steeds de oudste en vul je aan met nieuwe die weer jaren houdbaar zijn.
Die had ik in januari al.quote:Op vrijdag 28 februari 2020 11:33 schreef potjecreme het volgende:
Slaan jullie nu ook mondkapjes en handschoenen in?
'Echt zinloos' zijn ze niet. Als de poep de ventilator zóu raken in m'n directe omgeving vind ik het alleen al fijn er een paar te hebben, al is het maar puur voor die ene keer per week boodschappen halen ofzo.quote:Op vrijdag 28 februari 2020 12:54 schreef Piles het volgende:
Mondkapjes is echt zinloos. De goedkope doen bijna niks, en goede zijn hartstikke duur en moet je meerdere keren per dag wisselen (anders heeft het geen zin).
Ah wist ik nietquote:Op vrijdag 28 februari 2020 13:10 schreef Greys het volgende:
Maar dit is meer iets voor in het Coronavirus forum denk ik waar ook prep/boodschappentopics zijn.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |