Ik heb er op gegokt dat psv wint, want na ajax-psv hebben ze 5 makkelijkere wedstrijden.quote:Op maandag 17 september 2018 08:02 schreef Mexicanobakker het volgende:
Maar komend weekend PSV - Ajax dus wilde ze zeker nog niet wisselen.
x2quote:Op maandag 17 september 2018 09:04 schreef govie het volgende:
[..]
Ik heb er op gegokt dat psv wint, want na ajax-psv hebben ze 5 makkelijkere wedstrijden.
7 inderdaad: vitesse, emmen, groningen, vvv, nac graafrschap, heerenveen ----> feyenoordquote:
https://www.nu.nl/voetbal(...)al-bij-ajax-psv.htmlquote:Op dinsdag 18 september 2018 19:23 schreef AmenhotepIV het volgende:
Voor PSV is iedere wedstrijd makkelijk behalve Feyenoord uit
Diemers 13 en Novakovic 9 😇quote:
Lekker hoorquote:Op zaterdag 22 september 2018 20:39 schreef SnuggLe het volgende:
[..]
Diemers 13 en Novakovic 9 😇
Naast ook Crowley (en Peterson en Osman gisteren) en helaas Dankerlui
Wederom goed weekend. Morgen alleen 2x Ajax en 2x PSV
Dank, vergeet het altijd.quote:
PSV mag van mij kampioen worden, maar voor de manager zou ik graag zien dat Ajax wint en de nul houdtquote:Op zaterdag 22 september 2018 21:36 schreef SnuggLe het volgende:
[..]
Dank, vergeet het altijd.
Hopen dat morgen PSV wint met 2-0. Dan is het zeer goede zaken (los van dat dat nu ook al grotendeels het geval is).
Ik heb 2 andere verdedigers van Vitesse omdat vd Werff een notoire kaartenpakker is. Die had je een dezer dagen toch moeten wisselen. Prijs jezelf maar 'gelukkig' dat hij dat rood aan het einde van een ronde pakt zodat hij niet voor je op de bank hoeft te zitten en gebruik hem om er een PSV'er voor in de plaats te zetten aankomende ronde. Die hebben een mooi schema voor de boeg.quote:Op zaterdag 22 september 2018 23:14 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Note to self: V.d. Werff en Serrarens eruit flikkeren
quote:Op zaterdag 22 september 2018 23:14 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Note to self: V.d. Werff en Serrarens eruit flikkeren
Ga je de 200 aantikken?quote:Op zaterdag 22 september 2018 23:50 schreef govie het volgende:
[..]![]()
- Diemers had 1 goal & 2 assists, novacovic 2 goals, beide gestart en een gelijkspel.
- 2 verdedigers+keeper van VVV hebben gewonnen en de verdedigers hebben natuurlijk weer de nul gehouden voor extra puntjes.
Zelfs als psv dik verliest, dan nog heb ik nog nooit zoveel punten bij elkaar gesprokkeld als in deze speelronde, ooit! En ik ga al een lange tijd mee in de fokotitie, dus dat zegt wat over hoe slecht ik vroeger gemanaged heb maar ook hoe goed het deze twee weken me af ging.
Veel teams in de top scoren goed, maar jij hebt echt alles top tot dusver.quote:Op zaterdag 22 september 2018 23:50 schreef govie het volgende:
[..]![]()
- Diemers had 1 goal & 2 assists, novacovic 2 goals, beide gestart en een gelijkspel.
- 2 verdedigers+keeper van VVV hebben gewonnen en de verdedigers hebben natuurlijk weer de nul gehouden voor extra puntjes.
Zelfs als psv dik verliest, dan nog heb ik nog nooit zoveel punten bij elkaar gesprokkeld als in deze speelronde, ooit! En ik ga al een lange tijd mee in de fokotitie, dus dat zegt wat over hoe slecht ik vroeger gemanaged heb maar ook hoe goed het deze twee weken me af ging.
Vanaf maandag kan hij weer wisselen hequote:Op zondag 23 september 2018 01:12 schreef AmenhotepIV het volgende:
[..]
Veel teams in de top scoren goed, maar jij hebt echt alles top tot dusver.
Benieuwd of je die verdedigers handhaafd komende ronde met PSV-VVV op het program
Had Sol nou wel of geen geel? Teletekst en FCupdate zeggen van wel.quote:Op zondag 23 september 2018 01:15 schreef AmenhotepIV het volgende:
[..]
Ze zitten wel fout met die gele kaart voor Sol
Bij beide al rechtgezet, net als die goal van Diemers, blijkt een assist te zijnquote:Op zondag 23 september 2018 01:16 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Had Sol nou wel of geen geel? Teletekst en FCupdate zeggen van wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |