Waarschijnlijk is die beuk daar geplaatst als bliksemafleider. Wat is het bouwjaar van die boerderij?quote:Op donderdag 19 juli 2018 15:20 schreef Benoves het volgende:
Goedemiddag.
Ik ben wezen kijken bij een woonboerderij in een dorpje in Drenthe. Allemaal erg mooi maar er staat een monumentale beuk op een paar meter van de voorgevel. Ik schat de doorsnede op 1 meter. Nu is het zo dat ik een bouwbedrijf heb en niet zo gek ben op bomen vlakbij de gevel. Ze tasten de fundering aan en onttrekken plaatselijk veel water. Daarbij tasten ze de rieten kap aan en her schilderwerk. We zijn erg geïnteresseerd in de woning maar:
- is er een mogelijkheid de boom op een legale manier te kappen?
- is er een mogelijkheid de boom zo te behandelen dat de wortels niet onder de fundering groeien?
- hoe hoog is de boete als ik hem gewoon omzaag?
Alvast bedankt,
Benoves
1903quote:Op donderdag 19 juli 2018 15:26 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Waarschijnlijk is die beuk daar geplaatst als bliksemafleider. Wat is het bouwjaar van die boerderij?
Kunnen ze dat niet zien aan de boom als ze komen kijken?quote:Op donderdag 19 juli 2018 15:32 schreef Dr.Jan-Itor het volgende:
Een paar roestige spijkers kunnen je een hoop werk uit handen nemen
quote:Op donderdag 19 juli 2018 15:26 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Waarschijnlijk is die beuk daar geplaatst als bliksemafleider. Wat is het bouwjaar van die boerderij?
Ja hoorquote:Op donderdag 19 juli 2018 15:26 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Waarschijnlijk is die beuk daar geplaatst als bliksemafleider. Wat is het bouwjaar van die boerderij?
quote:Op donderdag 19 juli 2018 15:21 schreef Marsenal het volgende:
Ik zal jou eens een monumentale beuk geven
Wanneer zouden ze komen kijken dan?quote:Op donderdag 19 juli 2018 15:45 schreef Benoves het volgende:
[..]
Kunnen ze dat niet zien aan de boom als ze komen kijken?
Heb je dit zelf daadwerkelijk als eens gedaan? Zo jammer dat mensen altijd maar onzin nablaten.quote:Op donderdag 19 juli 2018 15:32 schreef Dr.Jan-Itor het volgende:
Een paar roestige spijkers kunnen je een hoop werk uit handen nemen
Ik heb helemaal geen beuk op zolderquote:Op donderdag 19 juli 2018 17:24 schreef nogeenoudebekende het volgende:
[..]
Heb je dit zelf daadwerkelijk als eens gedaan? Zo jammer dat mensen altijd maar onzin nablaten.
Kom je zelf daarvandaan? Houd er anders rekening mee dat je als buitenstaander wordt behandeld en je je plaats in de gemeenschap nog moet "verdienen".... dan scoor je geen punten als je die boom omhaalt.quote:Ik ben wezen kijken bij een woonboerderij in een dorpje in Drenthe.
Dat is ook iets waar je goed over na moet denken lijkt mij; verder hoort zo'n boom toch ook een beetje bij de uitstraling van zo'n boerderij ?quote:Op donderdag 19 juli 2018 20:39 schreef maily het volgende:
[..]
Kom je zelf daarvandaan? Houd er anders rekening mee dat je als buitenstaander wordt behandeld en je je plaats in de gemeenschap nog moet "verdienen".... dan scoor je geen punten als je die boom omhaalt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |