abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_180881008
Blaze en de monster wielen, Wallykazam, Thomas de trein op tv. Casper en Emma op Netflix, net als Peppa Pig.
Qua apps: Thomas de Trein, Bobo, Lego en Duplo. En de Jokie app.
pi_180881552
Hier zijn word party en Nijntje erg populair op netflix. We zijn aan beide nu al voor de derde keer opnieuw begonnen. Daarnaast Jungle Book 2 ('Baloe zonder Gorilla') die heb ik ook al tig keer mogen kijken. En de originele JungleBook en Dumbo kijken we veel (beide op Ziggo XL gratis te bekijken, met wat ander Disney-spul)

Hier nog geen apps, hij krijgt straks voor z'n 3e verjaardag mijn oude tablet.
pi_180881858
quote:
1s.gif Op woensdag 1 augustus 2018 19:37 schreef DevilsAndDust het volgende:
Dinotrux. ;( .
Haha wat vreselijk

Dumbo dat is een goeie O+
Ze heeft iets met olifanten
pi_180882074
Hilmo, we hadden het geluk dat vriend de auto kon houden en dat we vlak bij een tankstation waren. Vooral geschrokken dus. Ik was heel blij dat J van al die stress niks mee kreeg. Hij werd pas wakker vlak voordat de lokale wegenwacht kwam en vond het toen wel interessant om zo'n kapotte band (en later de opgekrikte auto) te zien.

J kijkt graag naar Barbapapa, Peppa Big en Brandweerman Sam. Hij mag altijd kijken tijdens het koken en op zondagochtend.
Qua apps is hij dol op de app van We hebben er een geitje bij (leest ook het boek voor), Duplo, Peppas Paintbox en dingen als memory / geluiden bij voorwerpen en dieren raden. Hij heeft onze oude tablet gekregen, daar heeft mijn vriend een kindvriendelijke omgeving opgezet waarbij hij niks engs kan doen (heeft ook geen internet). Staat in principe ingesteld op 10 minuten per keer en gaat dan uit. De ene week doet hij het 2x per dag, de andere week vraagt hij er helemaal niet om.

Mijn peuter heeft de schreeuw functie unlocked. Zķ irritant.
pi_180882678
quote:
1s.gif Op woensdag 1 augustus 2018 19:37 schreef DevilsAndDust het volgende:
Dinotrux. ;( .
precies, mijn bijna vierjarige ook. En Ninjago maar dat nog maar even verboden. Dinotrux vind ik zelf ook nog wel uit te houden haha. Hebben de dino's ervan zelf ook en vind het geweldig gevonden en ook volwassen humor haha. Maya de bij, paw patrol veel (vele dvd's), brandweerman Sam ook het einde. Ik probeerde Sesamstraat maar dat wil hij niet kijken. Vroeger keken we veel Musti, uky. Klaas kan alles van Ned 3 keken we ook al geregeld. Thomas stoomtrein ook wel. Dora ook wel favoriet nu, lekker meedoen, de kaaaaart. Blazer monsterwiele idd ook en ook blade ofzo van rtl4

Gelukkig Hupje maar wel schrikken ja. Handig van die 10 min op de tablet!

Tablet mag bij ons alleen op vakantie. Een dokters spel, een toca Boca spel, dr panda restaurant spel, Nijntje, weet ze zo niet eens maar vele gratis en erg voor peuters geschikt. Jokie staat er ook op. Memory vindt hij niks aan. Wat verhalen apps. Op mijn oude mobiel mag hij in restaurants, daar staan ook de panda spellen op (alles gratis), Nijntje, toca blocks, holiday trucks, farm, firefighter, spelletjes voor peuters, star walk kids, trucks, dentist, dinodigger, de panda trein. Op mijn eigen mobiel ook nog vele spellen: speel en leer, tiggly, toca kitchen, 82 animals (dot to dot), brandweer 3+, Lego junior, Dr panda boerderij.

[ Bericht 10% gewijzigd door Hilmo op 01-08-2018 21:16:37 ]
pi_180883923
L kijkt Thomas de trein,puffin rock,Zack&quack,nijntje, Casper en Emma.. (kleuter ook trouwens). Kleuter vindt alle Disney films veel te eng (iig frozen en jungle book) dus die kijken we niet..
Tablet, computer ed doen we nog niet..af en toe vervelen kan ook geen kwaad, ze komen dan soms ineens op de meest geniale dingen om te knutselen..
pi_180890286
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2018 18:48 schreef Arja het volgende:
Wat kijken jullie peuters nu graag op netflix en tv?
En zijn er leuke computerspelletjes? Al twijfel ik wel of ik dat niet beter nog even uitstel.
Brandweerman Sam en Jokie en Jet via Youtube.
Als we ooit de televisie aan hebben, kijkt hij graag naar KRO Kindertijd/Zappelin.

Op de iPad vindt hij de apps van Dikkie Dik leuk.
pi_180890616
W en T kijken CBeebies, soms wat netflix, maar vooral veel paw patrol :') en rusty rivets etc. Die categorie.

Nieuw is dat ze graag disneyfilms kijken O+ W is momenteel idolaat van peter pan! De oude film dan he. Niet te spannend, mooie muziek, ik ben voor. Tips voor meer films geschikt voor peuters zijn hier ook welkom! :Y

Tablet doen ze eigenlijk nooit. Komt vanzelf wel denk ik.
pi_180890941
Oh, Peter Pan. O+ . Ik heb het boekje gebaseerd op de film en lees het ook vaak voor. I vraagt zich altijd af of ze het nu gedroomd hebben of niet. Dan vraag ik: wat denk jij? en dan krijg ik elke keer een ander antwoord. :D . O+ . Wat disney films betreft is Bambi natuurlijk ook een mooie klassieker.

Wij hebben de zappelin-app op de iPad, daar zitten ook spelletjes bij. Veel filmpjes van zappelin zijn ook leuk en die kun je dus met de app zelf kiezen. Laban het spookje is leuk bijv.
Op netflix vind ik Connie een leuke serie. Echt voor peuters/kleuters. Of Simon.
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_180892408
Jungle book vindt mijn peuter ook al erg leuk!
  donderdag 2 augustus 2018 @ 14:50:57 #211
171422 LadyBlack
paint it black
pi_180897897
Kleuter en peuter zijn hier momenteel helemaal idolaat van Pippi Langkous O+

Oh en ze zitten allebei te schateren bij Buurman&Buurman :D
  donderdag 2 augustus 2018 @ 14:52:08 #212
171422 LadyBlack
paint it black
pi_180897917
Oh en (Klik op) Dora hebben we ook eindeloos gezien.... En Maja de Bij
pi_180911370
Qua films zijn we nu een beetje begonnen maar ben zelf nogal kieskeurig dus veel zien we niet. Monsters VS aliens was leuk en spannend, voor R. Vanafbijna 4 kan prima. Madagaskar 3 hebben we gezien, ook leuk. Film van brandweerman Sam de ufo ook leuk en spannend. Good Dinosaur gaan we binnenkort kijken. Film van bob de bouwer in de bios gezien paar maanden geleden, ook echt aanrader.casper en Emma moet een film van zijn, moeten we nog kijken. Disney films vind ik zelf te zielig :') dus die kijk ik niet. Pixar films vind ik fijner
pi_180911591
The Good Dinosaur zou ik eerlijk gezegd niet doen, die heeft een paar echt naargeestige en enge stukjes waar ik als volwassene nog van schrok. Weet niet of je hem zelf al gezien hebt?
  vrijdag 3 augustus 2018 @ 08:06:59 #215
149959 SQ
snelle trees
pi_180911619
Oh, Maud bingewatchte die al toen ze net 3 was. Eerder misschien al.
disclaimer
  vrijdag 3 augustus 2018 @ 08:18:11 #216
311825 snoenk
heeft een hondenleven
pi_180911694
Was ook O. Haar lievelings.
Maar ze is ook niet snel bang van filmpjes
pi_180912280
Platvoet en z'n vriendjes. O+ N. heeft hem al wel 20 keer gezien. O+

Nu is ze overigens met name fan van alles op Nick en Disney junior. ;( Al moet ik zeggen dat ik zelf iets als de bubbelguppy's ook wel leuk vind om mee te kijken. :D
pi_180912675
The good dinosaur wordt hier ook goed bekeken want dinosaurus. Volgens mij valt de dode vader O amper op, terwijl hij de leeuwenkoning niet meer wil kijken (maar wellicht om andere reden).

Sinds twee dagen staan er (nieuwe) delen van platvoet op netflix, die gaan we binnenkort kijken. We zijn echter een tripje naar Disney aan het plannen (in het voorjaar pas), dus ik wil hem eerst die basis bij brengen.
pi_180912897
Disney als basis _O_ Mijn soort opvoeding _O_
pi_180913160
quote:
1s.gif Op zondag 29 juli 2018 20:11 schreef LadyBlack het volgende:
S roept nu gewoon "Stomme E.! Ga weg jij!" :X

En 5 minuten later vliegt hij haar weer om de hals en moet ze gedwongen een hele tijd geknuffeld worden :') *;
Dat is hier ook heel hip ja. Ook zomaar uit het niets. "Jij bent een stommerd!" }:| . En I. is dan 6, hier staat hij echt nog niet boven. Dus hij gaat er altijd vol in, tot groot vermaak van A. Zo gezellig af en toe! |:( :P

Dinotrux... dat is toch geniaal. "Hey, kinderen vinden dino's leuk. En machines. Laten we ze samenvoegen!!1!!1! 8-) " :')

Maar Netflix heeft even afgedaan hier in huis. Ze hebben nu de youtube filmpjes ontdekt van slechte animaties zoals Autopatrouille, of kijken hoe Aziaten met Thomas-setjes spelen... Er bestaan zelfs Thomas/Minions en Thomas/Paw Patrol crossovers. Die mensen hebben tijd en zolderkamers te veel. 8)7

Wat betreft apps vindt mijn peuter de duplo-apps erg leuk. Dat kan hij ook al echt zelf doen.

[ Bericht 2% gewijzigd door Phaidra op 03-08-2018 10:20:57 ]
Venus in pocketformaat
Š loveli
pi_180937217
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 augustus 2018 07:24 schreef Hilmo het volgende:
Qua films zijn we nu een beetje begonnen maar ben zelf nogal kieskeurig dus veel zien we niet. Monsters VS aliens was leuk en spannend, voor R. Vanafbijna 4 kan prima. Madagaskar 3 hebben we gezien, ook leuk. Film van brandweerman Sam de ufo ook leuk en spannend. Good Dinosaur gaan we binnenkort kijken. Film van bob de bouwer in de bios gezien paar maanden geleden, ook echt aanrader.casper en Emma moet een film van zijn, moeten we nog kijken. Disney films vind ik zelf te zielig :') dus die kijk ik niet. Pixar films vind ik fijner
Ik moest even googelen...



Ik dacht aan deze (maar die heet anders zag ik nu)
Kwak
pi_180938800
Huh dubbel
Kwak
pi_180939612
Ik had die associatie ook :D maar kon het me al niet voorstellen.
pi_180948706
Nou komt t misschien door t weer, maar al wekenlang eet mn zoontje van net 2 eigenlijk nauwelijks.
Als hij al iets eet zijn het muizenhapjes.

Beetje ten einde raad want hij eet echt veel te weinig volgens mij.
Drinken doet hij wel goed trouwens.
Het lijkt ook niet alsof hij pijn heeft of zoiets.

Laatst nog voor standaard controle bij consultatie bureau geweest, gewicht was niet eens heel erg laag.
11.2 ongeveer waar het misschien heel strak gemiddeld 12 zou moeten zijn.
Lengte was verder ook op het gemiddelde.

Als ik het dan zo bekijk lijkt het wel mee te vallen, maar nauwelijks groente of fruit naar binnen krijgen.. ik vind dat toch geen prettig gevoel als ouder.

Tips? Soortgelijke verhalen eventueel ter geruststelling? :P
  zaterdag 4 augustus 2018 @ 21:31:02 #225
149959 SQ
snelle trees
pi_180948844
Mijn ervaring is dat kinderen heel wisselend eten. Mijn dochter at ook periodes bijna niets en periodes heel veel. Ze groeit nog steeds op de middenlijn qua curve en is geenszins ondervoed.

Mijn enige tip: let it go. Als hij drinkt en groeit is het goed en dat doet ie. En als ie honger heeft gaat ie vast wel eten. Gewoon regelmatig blijven aanbieden en niet afdwingen.
disclaimer
pi_180948858
Ik denk dat 99% van de (peuter)moeders nu knikt uit herkenning :D ;)
  zaterdag 4 augustus 2018 @ 21:48:55 #227
220609 Nouk84
Have you ever been Nouked?
pi_180949229
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 augustus 2018 21:31 schreef Skittles het volgende:
Ik denk dat 99% van de (peuter)moeders nu knikt uit herkenning :D ;)
:Y
How much wood would a wood chop chop if a wood chop would chop wood?
How many cans can a cannibal can if a cannibal can can cans?
pi_180949416
Nou ja dwingen doe ik sowieso niet, aandringen zo van toe eet dit maar lekker op, dat wel.
Maar ja uiteraard als hij steeds nee zegt of wegdraait hou ik er mee op en verder gaan met andere dingen etc.
pi_180949477
:Y
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_180949850
Nee, niet herkenbaar hier.

Smoothies?
http://www.foodsandphotos(...)sappels-en-spinazie/

Ik doe het zonder honing of siroop.

Of ijsjes van fruit maken?
  zondag 5 augustus 2018 @ 08:45:45 #231
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_180954565
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 augustus 2018 07:24 schreef Hilmo het volgende:
Qua films zijn we nu een beetje begonnen maar ben zelf nogal kieskeurig dus veel zien we niet. Monsters VS aliens was leuk en spannend, voor R. Vanafbijna 4 kan prima. Madagaskar 3 hebben we gezien, ook leuk. Film van brandweerman Sam de ufo ook leuk en spannend. Good Dinosaur gaan we binnenkort kijken. Film van bob de bouwer in de bios gezien paar maanden geleden, ook echt aanrader.casper en Emma moet een film van zijn, moeten we nog kijken. Disney films vind ik zelf te zielig :') dus die kijk ik niet. Pixar films vind ik fijner
Naar aanleiding van deze tip monsters vs aliens opgezet voor mijn bijna 4 jarige dochter, maar hij is echt veel te eng :D nu is ze niet de allergrootste held als het om films gaat, maar ik vind deze ook wel echt spannend voor die leeftijd.

Good Dinosaur ging dan weer prima, die keek ze een hele tijd geleden al. Vind ik zelf ook een heel mooi gemaakte film.
pi_180955684
Wij hebben nu al 2 keer dumbo gekeken (maar aan 1 stuk houdt ze dat zeker nog niet vol. Eerder een paar blokken van 10-15 min). Maar ik dacht vroeger dat Dumbo en dat muisje dronken werden, maar ze zitten gewoon vet te spacen met zijn tweeen :D
En ik vind het begin ook wel erg zielig. Die arme mama die van haar verdrietige kind gescheiden wordt en mishandeld. De traantjes van dumbo als ie uitgelachen wordt.

Lion King ook geprobeerd, maar ze vindt doe hyena’s en dat sfeertje van het olifantenkerkhof maar eng
  zondag 5 augustus 2018 @ 16:47:32 #233
171422 LadyBlack
paint it black
pi_180961796
Hier is eten ook enorm prut de laatste tijd. Maar daarvoor zat weer een bunkerperiode. Soms duren die periodes 2 dagen, soms een week. Maar het heeft inderdaad totaal geen zin om er iets aan te willen doen :')

Als je ze iets voorzet dat ze lekker vinden en ze willen het niet, dan is er simpelweg geen honger.

Wel lastig inschatten. Oh en kleuters doen het ook nog steeds, dus de afgelopen 2 weken op vakantie hebben we een aantal keer zelf maar nog de helft van de kindermenu's op zitten eten :')
  zondag 5 augustus 2018 @ 16:48:54 #234
171422 LadyBlack
paint it black
pi_180961816
Oh en de meeste Disneyfilms zijn 6+ en dat is echt niet voor niks. Mijn dochter was vrij onverschrokken en keek met 2,5 probleemloos naar Frozen, maar zoontje van nu 2,5 kruipt al achter mn rug bij de eerste viool die hij hoort :') O+
pi_180962078
Oh ik vind die films maar zielig. Van dumbo enzo. Lion king vond ik zelf als kind te eng en nooit meer willen zien haha. Monsters VS aliens ging bij ons dan echt prima terwijl ik zelf alles gauw spannend of eng vind :') deze vond ik ook wel spannend maar ook humor door de meest gekke karakters. Kijken zon film meestal in 2x, voor het eten een uur en het einde na het eten.
Ben benieuwd naar good dino, binnenkort kijken. Baas in eigen bos werd mij ook aangeraden. Nemo en Dory ook, die heb ik ook klaarliggen. Grufalo films hebben we twee van, ook leuk.

Kindermenu hebben wij op vakantie paar keer gedaan vooral toen er doperwten met patat en schnitzel op menu stonden wel besteld. O vakantie mag hij op mobiel onder eten in restaurant en dan voeren wij hem mooi de groente. Dat werkte alleen bij doperwten of paprika trouwens. Maar meestal at hij met oms mee, paar hapjes en dan genoeg. Ach ja, maakt niet uit
pi_180965124
Net Ice Age gekeken :)
Nu al twintig keer de vraag gehad ‘wat is er met de mama mammoet?’ Nou euhhh.... ;(
Toen de tijger gewond was, vond N het niet meer leuk, maar gelukkig kwam het weer goed

Morgen wordt ze alweer 3, mijn grote meid *O* *O*
Carpe diem, quam minimum credula postero.
  zondag 5 augustus 2018 @ 19:47:10 #237
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_180965253
Frozen vinden ze bij ons allebei nog eng bij de stukjes van de wolven en dat Mario Galaxy achtige sneeuwmonster :+. Belle en het Beest en De Leeuwenkoning kijken ze beiden op zich best graag, maar vinden ze ook erg spannend. In die 6+ films zit eigenlijk altijd wel een scene die een beetje eng is, moet vast ook wel om de doelgroep (geen driejarigen dus :+) te bekoren.

Maar ik weet me nog goed mijn 1e bioscoopbezoek met kind te herinneren, mijn zoon was toen denk ik 3? Dat was naar Woezel en Pip en de sloddervos, dus bedoeld voor peuters. Die was zelfs behoorlijk eng, sommige stukken ervan.
pi_180965372
quote:
1s.gif Op zondag 5 augustus 2018 19:39 schreef SaskiaR het volgende:
Net Ice Age gekeken :)
Nu al twintig keer de vraag gehad ‘wat is er met de mama mammoet?’ Nou euhhh.... ;(
Toen de tijger gewond was, vond N het niet meer leuk, maar gelukkig kwam het weer goed

Morgen wordt ze alweer 3, mijn grote meid *O* *O*
Gaan jullie het morgen ook vieren?

Oh Emmy zegt nu als er een vlieg op haar zit “ga weg, takkebeest!”
:@

En ze zit in de anale fase. Ik mag haar poepluier niet weggooien voor ze de inhoud uitgebreid heeft bewonderd. En als ik naar de wc ben geweest wil ze ook even kijken. En op een grasveld bekijkt ze alle hondenpoep :D
pi_180965476
We zitten hier in Portugal, dus we vieren het door in het zwembadje te springen (doen we sowieso elke dag vijf keer). T was gisteren 40 graden, vandaag ‘slechts’ 36,3, pffff }:|
Zaterdag vieren we het met familie en dan thuis nog een kinderfeestje *O*

Leuk he de anale fase! Hier wordt ook alles bestudeerd... Gister heeft ze voor het eerst op de wc gepoept *O*
Carpe diem, quam minimum credula postero.
  zondag 5 augustus 2018 @ 20:54:27 #240
342817 Miss_Congeniality
Armed and Fabulous
pi_180966747
quote:
1s.gif Op zondag 5 augustus 2018 19:54 schreef Arja het volgende:

[..]

Gaan jullie het morgen ook vieren?

Oh Emmy zegt nu als er een vlieg op haar zit “ga weg, takkebeest!”
:@

En ze zit in de anale fase. Ik mag haar poepluier niet weggooien voor ze de inhoud uitgebreid heeft bewonderd. En als ik naar de wc ben geweest wil ze ook even kijken. En op een grasveld bekijkt ze alle hondenpoep :D
Haha ik lees hier toevallig mee en zie dit. N doet sinds een week precies hetzelfde haha!
En de vliegen worden hier door N gevoerd met stokbrood met boter, want ze gaan nog niet op genoeg andere etenswaren zitten.. 8)7
pi_180975907
Ik kom voorzichtig het hoekje om kijken, M is afgelopen vrijdag 2 jaar geworden :9

En ze heeft volgens mij best een afwijkende smaak, want ze vindt Boss Baby en Oddbods helemaal fantastisch :P En alles met katten. Elke keer als ze een kat ziet, is het heel hard MAAUUWWW?!!? (verder praat ze nog vrij weinig :+)
pi_180976626
Ah sas en miss, fijn om te horen dat Emmy geen (of niet de enige) freak is ;)

Hai miez, hoe gaat het met jullie?
pi_180982582
Oggy and the cockroaches ftw.
pi_180986467
Welkom Miezz!

Leuke verjaardag gehad tot nu toe, al hebben we het niet echt gevierd (alleen wat slingers en ballonnen). Hier alvast een fotootje van de jarige:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_180986705
Saskia gefeliciteerd! En wat lijkt jouw dochter absurdveel op R van Omentielvo! :o
pi_180986761
quote:
0s.gif Op maandag 6 augustus 2018 18:17 schreef Svane het volgende:
Saskia gefeliciteerd! En wat lijkt jouw dochter absurdveel op R van Omentielvo! :o
Ik zie het wel een beetje ja... dezelfde kleur ogen! Zuidelijk bloed misschien?
Carpe diem, quam minimum credula postero.
pi_180992980
Gefeliciteerd met N Saskia *O* en ook Miezziej en M nog gefeliciteerd *O*

En nog een laatste filmtip, de Nijntje-film is ook erg leuk! Duurt ook een stuk korter dan reguliere films en er gaat niemand in dood. Het gaat over een speurtocht in de dierentuin en dat is ook gelijk het hele plot.
pi_181011968
Voor de bijna vierjarigen, wij zijn vandaag in bios naar showdogs geweest. Hilarisch vonden man en ik, leuk vond R. Niet eens eng, al vond ik het soms spannend en een scčne wel gewelddadig. Liep geweldig goed af en was super mooi gemaakt. R kom prima zo uitzitten zonder pauze. Volgende keer nog naar de Kleine Heks, die is aLle leeftijden. De bios hebben wij met 3,5 helemaal ontdekt. :D
pi_181012156
Mijn peuter heeft nog nooit een film gezien! Kijkt regelmatig tv, maar heb niet het idee dat een film iets toevoegt. Tv kijkt hij ook regelmatig zonder geluid :')

Wij zijn weer terug van bijna twee weken rondreis zuid Duitsland. In die twee weken op vier verschillende adressen gelogeerd, een in een hotel geslapen. Twee paar opa's en oma's gezien, een vrienden met in totaal vijf kinderen. Met als klapstuk gister zeven uur in de trein en vandaag 32 graden in huis.

Wat een dramadag was vandaag zeg. Compleet begrijpelijk, maar een meltdown omdat ik appelsap en een bakje chips voor hem pak is toch wel wat nieuws...
pi_181048207
:W Ik kom mij hier ook melden met verse peuter
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wel een gek idee dat ik nu weer een peuter in huis heb. Ik was net gewend om dreumes te zeggen ipv baby

Hier is Zack & Quack populair op tv. Films kijkt hij nog niet want dat duurt te lang. Grote broer kijkt wel eens bolt en dan kijkt hij stukjes mee maar speelt dan ook tussen door.

Jäger wat tof om zo iedereen langs te gaan. 32 graden :o Dat is echt niet te doen joh. Is het inmiddels wat afgekoeld?

Saskia nog gefeliciteerd met N. Wat een mooi meisje O+
Zijn jullie alweer thuis?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')