Niet zo hatelijk joh, de vorige keer was maar 32 jaar geleden.quote:Op dinsdag 10 juli 2018 22:01 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
Doei Belgen! Over 40/50 jaar misschien weer eens een halve finale!
2 halve finales in 13 deelnames. Nederland 3 finales in 10 deelnames. Niet te vergelijkenquote:Op dinsdag 10 juli 2018 22:20 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Wij hebben een finale trauma en Belgie een halve finale trauma.
Dit.quote:
Lulkoek.quote:Op dinsdag 10 juli 2018 22:36 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dit.
Proost op ze.
Dacht echt dat ze het zouden halen. Maar het beste voetbal wint niet altijd.
quote:
Bullshit wat jij zegt.quote:
Doel van het spel is doelpunten maken. Daar niks subjectiefs aan.quote:
tering, wat is ditquote:Op dinsdag 10 juli 2018 22:28 schreef 3rr0r het volgende:
Goed gedaan buren. Bedankt voor het entertainment.
[ afbeelding ]
Ben jij psv'er?quote:Op dinsdag 10 juli 2018 22:47 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Doel van het spel is doelpunten maken. Daar niks subjectiefs aan.
Het anti voetbal van Frankrijk kan mij ook niet bekoren, effectief is het daartegen wel.quote:
Staand applausje van de heren in de studio bij de NOS voor Belgie, na diens wedstrijd tegen Japanquote:
Waarom is het nou weer anti voetbal? Ze passen hun tactiek aan aan de tegenstander van het moment, dat heeft geen fuck met anti voetbal te maken, maar gewoon verstandig handelen naar de situatie die zich aandiend. Italie is zo 4 keer wereldkampioen geworden, dacht jij dat er ook maar een Italiaan wakker ligt van de negatieve commentaren van de ploegen die ze verslagen hebben?quote:Op dinsdag 10 juli 2018 22:52 schreef utopia2.0 het volgende:
[..]
Het anti voetbal van Frankrijk kan mij ook niet bekoren, effectief is het daartegen wel.
Wow hebben die Belgjes vaker meegedaan dan Nederlandquote:Op dinsdag 10 juli 2018 22:27 schreef HarrieKeen het volgende:
[..]
2 halve finales in 13 deelnames. Nederland 3 finales in 10 deelnames. Niet te vergelijken
2002 en daarvoor waren ze er bijna altijd. Daarna 10 zwarte jaren. Hopelijk niet weer het geval na 2022quote:Op dinsdag 10 juli 2018 23:25 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wow hebben die Belgjes vaker meegedaan dan Nederland
Toch bijzonder dat het bij Nederland dan zo vaak alles of niets is, of er niet bij of vrijwel altijd meedoen tot het einde.quote:Op woensdag 11 juli 2018 00:08 schreef Belgosome het volgende:
[..]
2002 en daarvoor waren ze er bijna altijd. Daarna 10 zwarte jaren. Hopelijk niet weer het geval na 2022
Als dat zo zou zijn zouden het de laatste 10 zwarte jaren zijn, na 2032 verwacht ik dat België zich weer bij Nederland voegt, in ieder geval het Vlaamse deel. Echt alleen en zelfstandig opereren als land kunnen ze toch niet.quote:Op woensdag 11 juli 2018 00:08 schreef Belgosome het volgende:
[..]
2002 en daarvoor waren ze er bijna altijd. Daarna 10 zwarte jaren. Hopelijk niet weer het geval na 2022
Ik zou deze jaren van Nederland zo inruilen voor weer een gouden generatie.quote:Op woensdag 11 juli 2018 04:30 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Als dat zo zou zijn zouden het de laatste 10 zwarte jaren zijn, na 2032 verwacht ik dat België zich weer bij Nederland voegt, in ieder geval het Vlaamse deel. Echt alleen en zelfstandig opereren als land kunnen ze toch niet.
Klopt. Anders was Japan wel door.quote:Op dinsdag 10 juli 2018 22:36 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dit.
Proost op ze.
Dacht echt dat ze het zouden halen. Maar het beste voetbal wint niet altijd.
Niet voor het een of het ander, maar dat vond ik dit wk de minste linie. Veruit.quote:Op woensdag 11 juli 2018 00:08 schreef Belgosome het volgende:
[..]
2002 en daarvoor waren ze er bijna altijd. Daarna 10 zwarte jaren. Hopelijk niet weer het geval na 2022
Anyway, dit WK was de kans. Iedereen zat op zijn hoogtepunt. Volgend WK is de verdediging er niet meer bij. Jammer.
In het verleden wel. Maar we hebben nu een generatie die zich best had mogen plaatsen, maar ook geen potten zou hebben gebroken.quote:Op woensdag 11 juli 2018 00:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Toch bijzonder dat het bij Nederland dan zo vaak alles of niets is, of er niet bij of vrijwel altijd meedoen tot het einde.
het huidige team had zelfs kans om dit wk te winnen, als we meededen natuurlijk. Over de linie is het niveau vrij laag dit wk. Alleen dat kwalificeren was gewoon bullshit.quote:Op woensdag 11 juli 2018 07:37 schreef Fargo het volgende:
[..]
In het verleden wel. Maar we hebben nu een generatie die zich best had mogen plaatsen, maar ook geen potten zou hebben gebroken.
Ik denk dat we daarvoor veel te veel middelmaat rond hebben lopen. Alle vier de halve finalisten zouden ons geslacht hebben, denk ik.quote:Op woensdag 11 juli 2018 07:56 schreef Eenskijken het volgende:
[..]
het huidige team had zelfs kans om dit wk te winnen, als we meededen natuurlijk. Over de linie is het niveau vrij laag dit wk. Alleen dat kwalificeren was gewoon bullshit.
Maar het mooie voetbal van België werd toch ook behoorlijk overdreven?quote:Op woensdag 11 juli 2018 08:13 schreef daniela_007 het volgende:
Wat zeuren de Belgen toch over de speelwijze van Frankrijk!
Ik zou liever winnen met lelijk voetbal dan verliezen met mooi voetbal.
Het doel heiligt de middelen.
Helemaal eens! Die Belgen zijn een beetje teveel in hun eigen sprookje en heldenrol gaan geloven.quote:Op woensdag 11 juli 2018 08:50 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Maar het mooie voetbal van België werd toch ook behoorlijk overdreven?
Panama was ook gewoon matig, Tunesië was dan best goed. Die pot tegen Engeland ging nergens over en was geweldig saai.
Tegen Japan speelde ze ok, maar werden ze bij vlagen ook helemaal weggetikt door die Japanners. Tegen Brazilië speelde ze zelf gewoon anti voetbal, en hebben ze alle geluk van de wereld gehad. Brazilië was vele malen sterker die wedstrijd.
En Frankrijk was ook gewoon betere dan de Belgen. Je wist dat die 1-0 ging vallen. Jammer dat ze het erna op slot gooide, maar ook toen heeft België amper wat gecreëerd. Ze mogen best trots zijn hoor, maar ik vond ze niet bepaald de sterkste ploeg van het WK. Hadden ze toch nog de 1-1 gemaakt dan had Frankrijk volgens mij altijd nog een tandje bij kunnen zetten om over de Belgen heen te walsen (zoals ze dat ook tegen Argentinië deden).
Terwijl als Brazilië die eigen goal niet maakt, de Belgen ook gewoon hun kans hadden afgewacht. Maar na de 1-0 werd het gewoon een ideale wedstrijd voor ze, waar ze overigens wel optimaal gebruik van hebben gemaakt.quote:Op woensdag 11 juli 2018 09:08 schreef Dejannn het volgende:
Jammer voor België dat ze zijn uitgeschakeld. Die selectieve verontwaardiging over het voetbal van Frankrijk is wel storend hoor. Het lijken net Nederlanders wat dat betreft
Tegen Brazilië werd er door België ook al gezwijnd, ze kwamen op voorsprong door een eigen doelpunt, hadden eigenlijk een strafschop tegen moet krijgen en overleefden de stormram in de tweede helft ook maar ternauwernood.quote:Op woensdag 11 juli 2018 09:51 schreef Fargo het volgende:
[..]
Helemaal eens! Die Belgen zijn een beetje teveel in hun eigen sprookje en heldenrol gaan geloven.
Terwijl over de hele linie gezien dit, een halve finale plaats, wel het minste was wat je van deze ploeg/generatie mocht verwachten.
Natuurlijk was de pot tegen de Brazilianen spektakel, maar daar staat tegenover dat ze een ronde eerder gruwelijk hebben gezwijnd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |