Dat zal het wel zijn.quote:Op dinsdag 10 juli 2018 18:54 schreef baxmurger het volgende:
Nee, alleen bier. Wel één Guinness die natuurlijk wat donkerder is.
Alles kan! Kan zelfs een wormeneitjesleggende parasiet zijnquote:Op dinsdag 10 juli 2018 19:17 schreef baxmurger het volgende:
Kan het ook komen door te veel Red Bull? Maagzweer ofzo?
quote:Op dinsdag 10 juli 2018 19:55 schreef Farenji het volgende:
In een delirium wat houtskool van de bbq opgeknaagd?
Heb je last van je maag dan?quote:Op dinsdag 10 juli 2018 19:17 schreef baxmurger het volgende:
Kan het ook komen door te veel Red Bull? Maagzweer ofzo?
als je wat aan je hand hebt dan kots je doorgaans geen bloed, dus het verbaast me niets dat er niks aan de hand wasquote:Op woensdag 11 juli 2018 12:42 schreef Amarantha het volgende:
Zal wel meevallen, ik kotste bloed in het ziekenhuis 2 weken terug en was niks aan de hand.
Deze moest ik 2x lezen.quote:Op woensdag 11 juli 2018 12:52 schreef vosss het volgende:
[..]
als je wat aan je hand hebt dan kots je doorgaans geen bloed, dus het verbaast me niets dat er niks aan de hand was
quote:Op woensdag 11 juli 2018 12:56 schreef hengheng het volgende:
Zag eruit als potgrond...
Heb je een spannende nacht gehad met die ondeugende Hortensia uit de tuin ?
Ik moest lachen. En ik leef nog steeds geloof ik.quote:Op woensdag 11 juli 2018 12:56 schreef hengheng het volgende:
Zag eruit als potgrond...
Heb je een spannende nacht gehad met die ondeugende Hortensia uit de tuin ?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop