Brouwer/Meeuwsen NED [2] Koekelkoren/van Walle BEL [18] 2-0 (21-16, 21-12)
En daarmee door op het EK
De dames hadden het wat drukker
Stubbe, J./van Iersel NED [8] Kholomina/Makroguzova RUS [9] 2-0 (21-18, 21-14)
Stubbe, J./van Iersel NED [8] Bocharova/Voronina RUS [24] 2-0 (21-17, 21-17)
Door naar L16
Kravcenoka/Graudina LAT [20] van Gestel/Wesselink NED [29]
Lahti/Parkkinen FIN [13] van Gestel/Wesselink NED [29]
Door naar L24
Vergé-Dépré, Z./Vergé-Dépré, A. SUI [3] Sinnema/Bloem NED [19] 0-2 (14-21, 17-21)
Sinnema/Bloem NED [19] Eiholzer/Steinemann SUI [30] 2-0 (22-20, 21-16)
Door naar L16
Hermannova/Slukova CZE [2] Keizer/Meppelink NED [15] 0-2 (15-21, 16-21)
Keizer/Meppelink NED [15] Jupiter/Chamereau FRA [31] 1-2 (19-21, 21-17, 14-16)
Door naar L16
Kortom prima score bij de dames.
Schema geeft
Round of 16
64 19-Jul 19:30 Rotterdam Keizer/Meppelink NED [15] Winner of match #56
63 19-Jul 20:30 Rotterdam Behrens/Ittlinger GER [10] Winner of match #55
62 19-Jul 20:30 The Hague Lehtonen/Ahtiainen FIN [11] Winner of match #54
61 19-Jul 19:30 The Hague Sinnema/Bloem NED [19] Winner of match #53
60 19-Jul 20:30 Utrecht Bieneck/Schneider GER [4] Winner of match #52
59 19-Jul 19:30 Utrecht Betschart/Hüberli SUI [5] Winner of match #51
58 19-Jul 19:30 Apeldoorn Stubbe, J./van Iersel NED [8] Winner of match #50
57 19-Jul 20:30 Apeldoorn Liliana/Elsa ESP [17] Winner of match #49
Round of 24
56 19-Jul 14:00 Rotterdam Menegatti/Giombini ITA [32] Vergé-Dépré, Z./Vergé-Dépré, A. SUI [3]
55 19-Jul 15:00 Rotterdam Lobato/Amaranta ESP [28] Jupiter/Chamereau FRA [31]
54 19-Jul 15:00 The Hague Hermannova/Slukova CZE [2] Kholomina/Makroguzova RUS [9]
53 19-Jul 14:00 The Hague Kolocova/Kvapilova CZE [6] Ukolova/Birlova RUS [26]
52 19-Jul 15:00 Utrecht Davidova/Shchypkova UKR [14] Gruszczynska/Gromadowska POL [27]
51 19-Jul 14:00 Utrecht Borger/Kozuch GER [7] van Gestel/Wesselink NED [29]
50 19-Jul 14:00 Apeldoorn Lahti/Parkkinen FIN [13] Laboureur/Sude GER [1]
49 19-Jul 15:00 Apeldoorn Bonnerova/Nakladalova CZE [25] Schützenhöfer/Plesiutschnig AUT [12]
winnaar wielerprono 2007 :)
Last.FM