Dat staat gewoon in het bulletin. Ik zou aanraden die eens te lezen, dat scheelt een hoop gedoe.quote:Op maandag 23 juli 2018 11:38 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
kan jij aangeven waar de stewards aangeven dat zij bewust een lagere straf voldoende vinden?
Ik heb geen idee, ik hoopte op een straf, maar ik ben bijzonder subjectief.quote:Op maandag 23 juli 2018 11:32 schreef Tarado het volgende:
[..]
vind je zo'n reprimande dan genoeg? Hij rijdt gewoon blind de baan de baan weer op
als Verstappen dit gedaan had was het een drive thru en 2 strafpunten geweest, tenminste is mijn gevoel, gewoon jammer dat ze inconsequent zijn of in ieder geval die indruk gevenquote:Op maandag 23 juli 2018 11:40 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Ik heb geen idee, ik hoopte op een straf, maar ik ben bijzonder subjectief.
Mij lijkt dat een zwaardere straf dan de opgelegde reprimande meer op zijn plek was. Maar ik ben gewoon een kijker zonder veel inhoudelijke kennis
Nee... Hij ging over die lijn maar ging niet de pitlane in... Dus hij voldeed maar aan 1 van de 2 criteria om die regel te overtreden...quote:Op maandag 23 juli 2018 11:37 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Hij ging over die lijn. Dus overtreding.
Wat lees ik niet goed? Moet ik het vertalen?quote:
Behalve in gevallen van overmacht (die door de stewards als zodanig worden geaccepteerd), is het overschrijden, in elke richting, van de lijn die de pit entry scheidt van de baan door een auto die de pit lane in gaat verboden.quote:Except in cases of force majeure (accepted as such by the Stewards), the crossing, in any direction, of the line separating the pit entry and the track by a car entering the pit lane is prohibited.
Jup als jij het desbetreffende gedeelte gewoon quote dan had dat veel gedoe gescheeld maar zo ben jij nietquote:Op maandag 23 juli 2018 11:40 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Dat staat gewoon in het bulletin. Ik zou aanraden die eens te lezen, dat scheelt een hoop gedoe.
Daarin staat bijvoorbeeld letterlijk dat de stewards dit een consistente beslissing vinden.
zelfs de stewards zijn het niet met je eens, de overtreding was duidelijk, het gaat alleen nog maar over de hoogte van de strafquote:Op maandag 23 juli 2018 11:48 schreef TagForce het volgende:
[..]
Nee... Hij ging over die lijn maar ging niet de pitlane in... Dus hij voldeed maar aan 1 van de 2 criteria om die regel te overtreden...
- Over de lijn gaan: check
- De pitlane in rijden: Niet check.
[..]
Wat lees ik niet goed? Moet ik het vertalen?
Pit entry: Het stuk weg dat leidt naar de pit lane wordt pit entry genoemd. Let op leidt naar de pit lane... Pit lane begint waar de pit lane speed limit ingaat. Dus dat hele stuk, vanaf het paaltje tot aan de snelheidslimiet is pit entry. Daar was hij nog niet voorbij, daar was hij op.
[..]
Behalve in gevallen van overmacht (die door de stewards als zodanig worden geaccepteerd), is het overschrijden, in elke richting, van de lijn die de pit entry scheidt van de baan door een auto die de pit lane in gaat verboden.
Door een auto die de pitlane in gaat. Hamilton gaat de pitlane niet in, dus overtreedt hij ook niet deze regel.
Jup, veel mensen waaronder ik hebben dit gevoel.quote:Op maandag 23 juli 2018 11:44 schreef Tarado het volgende:
[..]
als Verstappen dit gedaan had was het een drive thru en 2 strafpunten geweest, tenminste is mijn gevoel, gewoon jammer dat ze inconsequent zijn of in ieder geval die indruk geven
Dat is ook niet nodig. Het is vrij simpel, als je in de pit entry rijdt, ben je bezig met 'entering the pit lane'. Je maakt het veel te moeilijk, gewoon letterlijk lezen wat er staat. Entry = entering.quote:Op maandag 23 juli 2018 11:48 schreef TagForce het volgende:
[..]
Nee... Hij ging over die lijn maar ging niet de pitlane in
Het deel 'by a car entering the pitlane' is dit jaar toegevoegd... Waarom specifiek dit benoemen als de regel zonder die toevoeging al precies beschrijft hoe de regel nu geinterpreteerd is?quote:Op maandag 23 juli 2018 11:51 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Dat is ook niet nodig. Het is vrij simpel, als je in de pit entry rijdt, ben je bezig met 'entering the pit lane'. Je maakt het veel te moeilijk, gewoon letterlijk lezen wat er staat. Entry = entering.
en sowieso 2 uur lullen om tot zoiets te komen, je zou bijna denken dat ze aan het onderhandelen waren over het omkoopbedragquote:Op maandag 23 juli 2018 11:51 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Jup, veel mensen waaronder ik hebben dit gevoel.
En dit wordt versterkt omdat de stewards met onzinargumenten aankomen waarom ze gekozen hebben voor deze straf en onzinargumenten waarom er pas 90 min na de race toch een onderzoek gestart is. En dan herinneren we allemaal vorig jaar nog het argument: "ja maar we willen niet ingrijpen in het kampioenschap"
Geen idee. Maar voorlopig ben jij de enige die het fout interpreteert.quote:Op maandag 23 juli 2018 11:59 schreef TagForce het volgende:
[..]
Het deel 'by a car entering the pitlane' is dit jaar toegevoegd... Waarom specifiek dit benoemen als de regel zonder die toevoeging al precies beschrijft hoe de regel nu geinterpreteerd is?
Ben ik nou zo slim, of is de rest nou zo dom?quote:Op maandag 23 juli 2018 12:00 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Geen idee. Maar voorlopig ben jij de enige die het fout interpreteert.
De toevoeging hoeft niet genegeerd te worden. Het is gewoon een verduidelijking.quote:Op maandag 23 juli 2018 12:03 schreef TagForce het volgende:
[..]
Als die toevoeging volledig genegeerd hoort te worden, dan had het ook niet toegevoegd hoeven worden.
Ja, een verduidelijking dat een auto die vervolgens NIET de pitlane in rijdt deze regel NIET overtreedt.quote:Op maandag 23 juli 2018 12:04 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
De toevoeging hoeft niet genegeerd te worden. Het is gewoon een verduidelijking.
Hij ging de pit lane niet in. Die regel geldt dus alleen voor mensen die daadwerkelijk de pits in gaan.quote:
Onzin. Zoals ik al in het live topic heb gemeld zijn van de 22 keer sinds 2011 dat er een onderzoek was naar het overschrijven van de witte lijn slechts vier keer een straf uitgedeeld (van 5s). Bij elk van die keren werd er voorafgaande aan de race expliciet voor gewaarschuwd. Alle andere keren niet. Deze race ook niet, dus zou er geen straf moeten zijn, als de FIA consequent zou zijn.quote:Op maandag 23 juli 2018 11:44 schreef Tarado het volgende:
[..]
als Verstappen dit gedaan had was het een drive thru en 2 strafpunten geweest, tenminste is mijn gevoel, gewoon jammer dat ze inconsequent zijn of in ieder geval die indruk geven
ok, maar vanuit de pits kan je geen moves meer maken die tegen het reglement ingaan.quote:Op maandag 23 juli 2018 12:13 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Hij ging de pit lane niet in. Die regel geldt dus alleen voor mensen die daadwerkelijk de pits in gaan.
Niet mee eens. "Entering the pitlane" is een beschrijving van een actie. Die heeft hij ingezet. Dat hij die actie niet doorzet doet daar niets aan af.quote:Op maandag 23 juli 2018 12:13 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Hij ging de pit lane niet in. Die regel geldt dus alleen voor mensen die daadwerkelijk de pits in gaan.
wat ik zeg, het is een gevoelquote:Op maandag 23 juli 2018 12:16 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Onzin. Zoals ik al in het live topic heb gemeld zijn van de 22 keer sinds 2011 dat er een onderzoek was naar het overschrijven van de witte lijn slechts vier keer een straf uitgedeeld (van 5s). Bij elk van die keren werd er voorafgaande aan de race expliciet voor gewaarschuwd. Alle andere keren niet. Deze race ook niet, dus zou er geen straf moeten zijn, als de FIA consequent zou zijn.
Nee, dat staat er niet, dat verzin je zelf. Dat is dus die interpretatie.quote:Op maandag 23 juli 2018 12:09 schreef TagForce het volgende:
[..]
Ja, een verduidelijking dat een auto die vervolgens NIET de pitlane in rijdt deze regel NIET overtreedt.
Dat zou betekenen dat iedereen die over de witte lijn rijdt die over de racelijn heen gaat, zoals op sommige circuits het geval is, bestraft zou moeten worden. Dat doen ze dus alleen als dat daadwerkelijk een gevaarlijke situatie oplevert en daarvoor dus voor de race wordt gewaarschuwd. Vandaar deze verduidelijking. Deze regel geldt dus alleen als de pitlane in gaat, niet als je alleen maar over de pit entry heen gaat.quote:Op maandag 23 juli 2018 12:17 schreef Zorro het volgende:
[..]
Niet mee eens. "Entering the pitlane" is een beschrijving van een actie. Die heeft hij ingezet. Dat hij die actie niet doorzet doet daar niets aan af.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |