quote:Op zaterdag 23 juni 2018 17:11 schreef robijntjestralendwit het volgende:
Jezelf niet in kunnen leven
Oud en zuur zijn
Laat mensen toch gewoon doen wat ze leuk vinden.
Prima dat jij een neonazi bent, maar ga het nou niet propageren. We hebben in de jaren 40 wel gezien waar dit soort muziek toe kan leiden. Hou dat lekker voor jezelf!quote:Op zaterdag 23 juni 2018 18:27 schreef Anthonie1 het volgende:
Allemaal kutmuziek. Niet de concentratiespanne hiervoor hebben:
Lolwatquote:Op zaterdag 23 juni 2018 18:57 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Prima dat jij een neonazi bent, maar ga het nou niet propageren. We hebben in de jaren 40 wel gezien waar dit soort muziek toe kan leiden. Hou dat lekker voor jezelf!
Zoals vele in die tijd.quote:Op zaterdag 23 juni 2018 20:03 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Wagner was een uitgesproken antisemiet.
Jazeker, maar om andere redenen. Nu nog een ford rijden of een IBM gebruiken.quote:Op zaterdag 23 juni 2018 20:49 schreef Blue_note het volgende:
[..]
Zoals vele in die tijd.
Spreek je ook Ford rijders aan? Of IBM bezitters?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Godver, daar was ik graag bij geweest.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |