Welke? En kan je een baan in de laten we zeggen pr krijgen als je de taal van zo een land niet machtig bent?quote:Op dinsdag 19 juni 2018 11:25 schreef Allures het volgende:
Voor sommige sectoren zijn er een soort uitzendbureau's die alles voor je regelen hier in
Neequote:Op dinsdag 19 juni 2018 11:36 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Welke? En kan je een baan in de laten we zeggen pr krijgen als je de taal van zo een land niet machtig bent?
Vragen kan altijd.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 11:23 schreef Maghrebijnse het volgende:
Stel dat je zeer tevreden bent met je huidige baan en zij ook met jou. Zou je dan kunnne vragen of je vanaf thuis in buitenland mag werken? Een laptop en internet is voldoende. Is dat het vragen waard?
Pr.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 12:31 schreef totalvamp het volgende:
ligt eraan wat voor werk, in de ict is vaak Engels spreken goed genoeg om overal aan de bak te komen. Ook kun je vaak vanuit huis werken.
Niet de stad waar ik eventueel ga wonen, helaas.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 12:28 schreef wielrennerdt het volgende:
Je WG heeft geen kantoor in het buitenland? Misschien zou je overgeplaatst kunnen worden naar dat kantoor.
Welke stad wil je naartoe? Kan je niet naar een stad gaan waar je WG een kantoor heeft? Misschien zitten daar ook leuke steden tussen.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 12:53 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Niet de stad waar ik eventueel ga wonen, helaas.
Vind ik moeilijk in te schatten want ik weet natuurlijk niet hoe de verhouding tussen jou en je werkgever is.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 12:53 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Wat zal het antwoord zijn, denk je?
Ja, zou perfect zijn voor mij! Zo nu en dan terug moeten, is geen enkel probleem.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 13:26 schreef 111210 het volgende:
Heb hier op mn werk ook iemand die vanuit het buitenland werkt. Hij moet wel 1x in de 3 maanden een week op kantoor zijn.
Maar je snapt zelf toch ook wel dat je niet in PR kunt werken als je de taal niet machtig bent?quote:Op dinsdag 19 juni 2018 14:16 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Ja, zou perfect zijn voor mij! Zo nu en dan terug moeten, is geen enkel probleem.
Ze hebben helaas maar 1 kantoor in dat land, en dat zit 900 km verderop. Geen optie dus. Tenzij ik vanuit huis mag werken.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 12:56 schreef wielrennerdt het volgende:
[..]
Welke stad wil je naartoe? Kan je niet naar een stad gaan waar je WG een kantoor heeft? Misschien zitten daar ook leuke steden tussen.
Anders in de stad waar je graag naar toe wilt een baan zoeken? Met wat werkervaring en een WO opleiding moet dat wel lukken denk ik.
Volgens mij bedoelt ze dat ze haar huidige werk blijft doen, in de taal die ze kent dus, maar dan vanuit het buitenland.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 14:17 schreef mootie het volgende:
[..]
Maar je snapt zelf toch ook wel dat je niet in PR kunt werken als je de taal niet machtig bent?
Lees je wel? Mijn baan vanuit huis kunnen doen, HUIDIGE baan. Als je beetje had gelezen dan had je kunnen zien dat ik ook wel weet dat het lastig is omdat pr heel erg geducht is op taal en cultuur.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 14:17 schreef mootie het volgende:
[..]
Maar je snapt zelf toch ook wel dat je niet in PR kunt werken als je de taal niet machtig bent?
Sommige mensen willen gewoon irritant doen. Anyway, terugkomend op jouw reactie. Ik weet dat niet in te schatten, maar zal het toch maar eens moeten vragen. In principe is mijn werk prima te doen vanuit thuis of waar dan oom ter wereld, zolang ik maar een laptop en internet heb.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 14:18 schreef LurkJeRot het volgende:
[..]
Volgens mij bedoelt ze dat ze haar huidige werk blijft doen, in de taal die ze kent dus, maar dan vanuit het buitenland.
En je reageert ook posts waarin wordt gemeld dat er uitzenbureaus voor het buitenland zijn. Enorm duidelijk ben je niet.quote:Op dinsdag 19 juni 2018 14:20 schreef Maghrebijnse het volgende:
[..]
Lees je wel? Mijn baan vanuit huis kunnen doen, HUIDIGE baan. Als je beetje had gelezen dan had je kunnen zien dat ik ook wel weet dat het lastig is omdat pr heel erg geducht is op taal en cultuur.
Huidige baan, dus gewoon in het Nederlands alleen dan vanuit het buitenland. Snap je?quote:Op dinsdag 19 juni 2018 14:26 schreef Cue_ het volgende:
Je wilt je huidige baan doen in een ander land.. Wat maakt de taal van dat andere land dan uit? Want je werk zal niet ineens veranderen omdat jij in een ander land zit.
Of jouw werkgever wil betalen voor de tripjes die jij af en toe naar het bedrijf moet doen en of het mogeljk is om ubehrupat je werkt vanuit een ander land te doen, dat kunnen wij niet ruiken.
Hoeveel contact heb je nu met collegás, mag je uberhaupt nu wel vanuit huis werken (in hetzelfde als als je bedrijf). Etc etc. is allemaal van belang
En antwoorden op mijn andere vragen?quote:Op dinsdag 19 juni 2018 14:27 schreef Maghrebijnse het volgende:
Huidige baan, dus gewoon in het Nederlands alleen dan vanuit het buitenland. Snap je?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |