Nee, dat lijkt mij ook niet. Vedder is 57 en al tientallen jaren aan het toeren. Dan kan het dat een kwaaltje wat langer duurt. Maar nee, er zijn dan toch mensen met de insteek: "ik heb ervoor betaald en nu krijg ik niet waar ik recht op heb, schande!"quote:Op zondag 24 juli 2022 18:22 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Onbegrijpelijk.
Ik denk dat de band dit echt vreselijk vindt. Dit is toch niet wat ze willen?
Tja, je hebt er altijd bijzondere mensen tussen zitten.quote:Op zondag 24 juli 2022 18:33 schreef Repentless het volgende:
[..]
Nee, dat lijkt mij ook niet. Vedder is 57 en al tientallen jaren aan het toeren. Dan kan het dat een kwaaltje wat langer duurt. Maar nee, er zijn dan toch mensen met de insteek: "ik heb ervoor betaald en nu krijg ik niet waar ik recht op heb, schande!"
Ik vind het ook vreselijk voor de band, maar ik vind het wel slecht dat ze het pas zo laat laten weten.quote:Op zondag 24 juli 2022 18:20 schreef Repentless het volgende:
Boze reacties op Twitter.Niet iedereen lijkt te begrijpen dat artiesten mensen zijn en geen robots. Als de zanger geen stem heeft, wordt een concert nogal moeilijk.
Dat ben ik dan wel weer met je eens. Echter kosten dit soort producties dusdanig veel geld, dat men bij een kans dat het door kan gaan toch dat risico neemt tot kort voor geplande aanvang.quote:Op zondag 24 juli 2022 21:26 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Ik vind het ook vreselijk voor de band, maar ik vind het wel slecht dat ze het pas zo laat laten weten.
Ik stond gvd al in Amsterdam na 2 uur rijden vanuit Limburg.
Als hij geen stem heeft wisten ze dat een paar uur eerder ook wel.
Jeetje dat is wel helemaal zuur! Dat kan ik me voorstellen dat je je dan in de maling genomen voelt.quote:Op zondag 24 juli 2022 22:25 schreef Repentless het volgende:
[..]
Dat ben ik dan wel weer met je eens. Echter kosten dit soort producties dusdanig veel geld, dat men bij een kans dat het door kan gaan toch dat risico neemt tot kort voor geplande aanvang.
Je voelt je denk ik alleen nog meer bekocht wanneer ze het wel door laten gaan, maar ze een ingekorte set spelen of je een optreden krijgt dat niet om aan te horen is.
Ik heb zelf ook wel eens zoiets meegemaakt met Slayer in 013. Speelden twee avonden op rij, voor beide avonden kaarten. Concert was wegens gezondheidsredenen bandleden al twee keer uitgesteld. Ik was in de zaal, voorprogramma had gespeeld en het was tijd voor Slayer. Vlak voor aanvang komt Jan-Chris de Koeijer van Gorefest (werkzaam voor Mojo geloof ik) het podium op om te melden dat het concert was afgelast wegens ziekte van Kerry King (uitdroging en buikloop incl. ziekenhuisopname bleek achteraf).
Dan voel je je wel enigszins in de maling genomen, omdat het erop leek dat ze nog even wat baromzet wilden binnenhalen om het verlies te beperken. Het was eerder die dag blijkbaar al lang en breed duidelijk dat King die avond nooit kon spelen. Tweede avond poging twee, toen speelden ze wel met een Kerry King die vooral bezig leek te zijn om zijn broek niet vol te hebben.Wel respect dat ze speelden, maar het was een wat matte vertoning. Eerste avond hebben ze nooit meer ingehaald helaas.
Natuurlijk is het teleurstellend als je ergens naar uitkijkt, daar heeft iedereen begrip voor.quote:Op zondag 24 juli 2022 22:47 schreef Luxuria het volgende:
[..]
Jeetje dat is wel helemaal zuur! Dat kan ik me voorstellen dat je je dan in de maling genomen voelt.
Dat relativeert het wel dat het dus nog erger had gekund.
Het is gewoon zo teleurstellend dat na 2 jaar er zo naar uitkijken het uiteindelijk niet doorgaat en niet verplaatst wordt
Ik vind het onbegrijpelijker dat mensen zich nog verbazen over reacties op Twitter.quote:Op zondag 24 juli 2022 18:20 schreef Repentless het volgende:
Boze reacties op Twitter.Niet iedereen lijkt te begrijpen dat artiesten mensen zijn en geen robots. Als de zanger geen stem heeft, wordt een concert nogal moeilijk.
Enjoy! Ik heb m'n kaart voor vanavond wegens werkshit moeten verkopen vorige weekquote:Op maandag 25 juli 2022 17:20 schreef miss_sly het volgende:
Het besef begint in te dalen dat ik dadelijk gewoon weer bij een concert van Pearl Jam ben
Nog een beetje onwerkelijk!
O dat is balen!quote:Op maandag 25 juli 2022 17:43 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Enjoy! Ik heb m'n kaart voor vanavond wegens werkshit moeten verkopen vorige week.
Ik voel me echt wel een ontzettende bofkont dat dit concert toch doorgaatquote:Op maandag 25 juli 2022 18:58 schreef Andromache het volgende:
Fantastisch! Veel plezier vanavond! Dit is de beste band ter aarde, voor mij dan (maar ik ga niet, te druk in mijn hoofd, geen kaartje etc. etc.)....
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |