Lekker man. Ook nog wat chantage erbij. Waarom ook niet.quote:Op donderdag 28 juni 2018 06:21 schreef Isane het volgende:
[..]
https://www.tubantia.nl/f(...)llissement~a38bbd07/!
Man man manquote:Op donderdag 28 juni 2018 06:21 schreef Isane het volgende:
[..]
https://www.tubantia.nl/f(...)llissement~a38bbd07/!
Dat hebben ze bij Roda in het verleden ook voor elkaar gekregen. De stadionhuur niet aan de gemeente kunnen betalen, maar wel 3-4 nieuwe spelers halenquote:Op donderdag 28 juni 2018 07:22 schreef Fargo het volgende:
Acute geldnood, maar die gast van Sparta het dubbele aan salaris bieden...hoe rijmen ze dat daar in Enschede?
quote:Op donderdag 28 juni 2018 06:21 schreef Isane het volgende:
[..]
https://www.tubantia.nl/f(...)llissement~a38bbd07/!
Hahahahaquote:Op donderdag 28 juni 2018 07:32 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Man man manWat een trieste club.
Ze krijgen blijkbaar ook niks meer van de Tadic transfer
https://www.voetbalprimeu(...)et-lege-handen-.html
Daar moet vroeger een kerkhof hebben gelegen zoveel lijken blijven er uit de kast komen.quote:Op donderdag 28 juni 2018 07:45 schreef Mike-The-Situation het volgende:
Mooi idd weerSpelertjes aantrekken, simpele supporters die blind hun SC laten verlengen zonder aan te geven dat er mogelijk een nakend failissement aan komt. Twente is gewoon zo'n verrotte club
Dit ja. Het wordt alleen maar mooierquote:Op donderdag 28 juni 2018 08:02 schreef Lenny_Leonard het volgende:
En de vraag of deze topic reeks dicht kon.
dat worden seizoenen tenzij ze degraderenquote:Op donderdag 28 juni 2018 08:28 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Dit ja. Het wordt alleen maar mooier
En dan te bedenken dat het JUPILER seizoen nog moet beginnen
Nou ja, gezien de huidige ontwikkelingen is het natuurlijk maar de vraag óf ze de start van de jupiler wel gaan halenquote:Op donderdag 28 juni 2018 08:32 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat worden seizoenen tenzij ze degraderen
https://www.ad.nl/nederla(...)llissement~af4450e5/quote:FC Twente dreigt met aanvraag faillissement
FC Twente dreigt het faillissement aan te vragen als het gemeentebestuur geen garantstelling van 7 miljoen euro wil afgeven. Of de politieke bereidheid hiervoor aanwezig is, is echter hoogst onzeker.
Net zo kneus als jijquote:Op donderdag 28 juni 2018 09:25 schreef GereDathan het volgende:
[..]
https://www.ad.nl/nederla(...)llissement~af4450e5/Wat een kneuzenzooi. Laat maar lekker gaan!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |