quote:Op woensdag 13 juni 2018 00:36 schreef freaky40 het volgende:
Hopelijk was Romy een voorbode op wat komen gaat. Hopelijk later vandaag eindelijk een nieuwe bewoner/bewoners. Overigens had Romy volkomen gelijk, waarom een klinkerpad aanleggen. Gebruik dat om een huisje te bouwen.
Betonklinkers zijn niet zo geschikt om een huisje te bouwen.quote:Op woensdag 13 juni 2018 00:36 schreef freaky40 het volgende:
Hopelijk was Romy een voorbode op wat komen gaat. Hopelijk later vandaag eindelijk een nieuwe bewoner/bewoners. Overigens had Romy volkomen gelijk, waarom een klinkerpad aanleggen. Gebruik dat om een huisje te bouwen.
Stenen waren niet geschikt om mee te bouwen (cement). En nieuwe bewoners, graag, maar wel in deze lijn.quote:Op woensdag 13 juni 2018 00:36 schreef freaky40 het volgende:
Hopelijk was Romy een voorbode op wat komen gaat. Hopelijk later vandaag eindelijk een nieuwe bewoner/bewoners. Overigens had Romy volkomen gelijk, waarom een klinkerpad aanleggen. Gebruik dat om een huisje te bouwen.
Ze hebben de ruimte er voor nu.quote:Op woensdag 13 juni 2018 00:39 schreef Is-It-Heaven het volgende:
[..]twee nieuwe bewoners mag ook wel.. Deze groep is wel toe aan uitbreiding
Als die ander 8 net zo fanatiek aan het streamen zijn als Sanne deed ..kennen ze Adriaan nog beter als die 6 die nu met hem samen wonen...quote:Op woensdag 13 juni 2018 00:04 schreef goldback het volgende:
[..]
volgens mij kennen ze elkaar nog amper.
Volgens mij heeft Jessie meer gestreamt dan Sanne.quote:Op woensdag 13 juni 2018 00:41 schreef snetje het volgende:
[..]
Als die ander 8 net zo fanatiek aan het streamen zijn als Sanne deed ..kennen ze Adriaan nog beter als die 6 die nu met hem samen wonen...
Dat komt nog wel, ze zijn pas met 7 personen, er komen er nog 8 bij.quote:Op woensdag 13 juni 2018 00:43 schreef Is-It-Heaven het volgende:
[..]plus nieuwe inzichten zijn ook wel gewenst. Beetje pit mag ook, enzovoorts
Ze zal wel 4 pjoeters in haar lunchroom hebben gehadquote:Op woensdag 13 juni 2018 00:42 schreef Yaksa het volgende:
[..]
Volgens mij heeft Jessie meer gestreamt dan Sanne.
Ik vind persoonlijk de groep te klein. Ik zie graag wat sneller meer mensen erin.quote:Op woensdag 13 juni 2018 00:46 schreef Yaksa het volgende:
[..]
Dat komt nog wel, ze zijn pas met 7 personen, er komen er nog 8 bij.
Lopen vrij rond en kunnen Utopia niet verlaten. Of ze moeten hoger vliegen dan het hek er om heen.quote:Op woensdag 13 juni 2018 01:05 schreef JediMasterLucia het volgende:
waar hebben ze die kippen nu gelaten?
Lol, dat word zoeken morgen ochtendquote:Op woensdag 13 juni 2018 01:07 schreef Yaksa het volgende:
[..]
Lopen vrij rond en kunnen Utopia niet verlaten. Of ze moeten hoger vliegen dan het hek er om heen.
Of een roofvogel moet een lekker hapje spottenquote:Op woensdag 13 juni 2018 01:07 schreef Yaksa het volgende:
[..]
Lopen vrij rond en kunnen Utopia niet verlaten. Of ze moeten hoger vliegen dan het hek er om heen.
Dat ookquote:Op woensdag 13 juni 2018 01:10 schreef JediMasterLucia het volgende:
De zaadjes die worden uit Adriaans moestuintje gesnoept![]()
Romy is inmiddels druk bezig om aan Cemal uit te leggen en te overtuigen hoe mooi Utopia 2 wel niet is ..en dat ze er eigenlijk niet meer weg wilde ...quote:Op woensdag 13 juni 2018 00:52 schreef Is-It-Heaven het volgende:
[..]
Ik vind persoonlijk de groep te klein. Ik zie graag wat sneller meer mensen erin.
Die zijn aan het acclimatiseren (lopen buiten lekker te scharrelen) ...moest van Mike die eerder riep dat ze helemaal geen onderkomen hadden voor de kipjens en of Romy morgen of later maar terug moest komen..quote:Op woensdag 13 juni 2018 01:05 schreef JediMasterLucia het volgende:
waar hebben ze die kippen nu gelaten?
Ja net Pasen ...hebben ze wat te doen ..quote:Op woensdag 13 juni 2018 01:08 schreef JediMasterLucia het volgende:
[..]
Lol, dat word zoeken morgen ochtend![]()
![]()
Als de kippen de zaadjes niet pakken ..dan pakken de konijnen het jonge groen wel ... gaas bestellen voor Adriaan dus... John wacht nog maar even met zijn productie kistjes..quote:Op woensdag 13 juni 2018 01:10 schreef JediMasterLucia het volgende:
De zaadjes die worden uit Adriaans moestuintje gesnoept![]()
Denk je? Ik vond Romy voor even wel leuk. Maar ik zie liever anderen terugkomen. En uiteraard nog gewoon nieuwe mensen erinquote:Op woensdag 13 juni 2018 01:14 schreef snetje het volgende:
[..]
Romy is inmiddels druk bezig om aan Cemal uit te leggen en te overtuigen hoe mooi Utopia 2 wel niet is ..en dat ze er eigenlijk niet meer weg wilde ...
Iemand die al zo twijfelt om door te gaan na zoveel maanden erin te sturen met een paar kippen? Vlak na haar vakantie?...die 2 komen terug..
Ik vond Romy in deze setting veel leuker overkomen dan in een Utopia met pc's en spelletjes en luilakken om haar heen ...sterker nog ..het verbaasde mij dat ik het leuk vond om haar daar even terug te zien ..het trekt beiden ..zowel Romy als een Cemal om een Utopia te beleven vanaf het begin..ik zeg doen...quote:Op woensdag 13 juni 2018 01:19 schreef Is-It-Heaven het volgende:
[..]
Denk je? Ik vond Romy voor even wel leuk. Maar ik zie liever anderen terugkomen. En uiteraard nog gewoon nieuwe mensen erin
En die andere vogel lijkt wel op een jonge wielewaal of zo.quote:Op woensdag 13 juni 2018 01:31 schreef Geenfrietmaarpatat het volgende:
Uil op de achtergrond te horen...
Zou goed kunnen. Ben al aan het zoeken, herken het niet directquote:Op woensdag 13 juni 2018 01:32 schreef Yaksa het volgende:
[..]
En die andere vogel lijkt wel op een jonge wielewaal of zo.
Of een geelgors of zo.quote:Op woensdag 13 juni 2018 01:34 schreef Geenfrietmaarpatat het volgende:
[..]
Zou goed kunnen. Ben al aan het zoeken, herken het niet direct
Die zingt toch van .. Kom Mee naar buiten allemaal ............quote:Op woensdag 13 juni 2018 01:32 schreef Yaksa het volgende:
[..]
En die andere vogel lijkt wel op een jonge wielewaal of zo.
Sowieso ben ik er niet op tegen om oud inwoners van Utopia 1 terug te zien in Utopia 2. Het kan juist wel voor wat meer elan zorgen en om te zien hoe oud bewoners het doen in een totaal andere groep en in een totaal andere situatie. Dat is qua TV maken wel interessant. Met Romy afgelopen avond even in Utopia 2 was dat wel even leuk. Al had ze wel mogen blijven.quote:Op woensdag 13 juni 2018 01:23 schreef snetje het volgende:
[..]
Ik vond Romy in deze setting veel leuker overkomen dan in een Utopia met pc's en spelletjes en luilakken om haar heen ...sterker nog ..het verbaasde mij dat ik het leuk vond om haar daar even terug te zien ..het trekt beiden ..zowel Romy als een Cemal om een Utopia te beleven vanaf het begin..ik zeg doen...
Wat let je? Start er 1...quote:Op woensdag 13 juni 2018 01:58 schreef Yaksa het volgende:
Eigenlijk zouden we 'n apart topic moeten openen in Utopia 2.
Met als titel: Wie spot de zeldzame vogels in Utopia?
En dan bij elke gespotte vogel een filmpje en naam erbij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |