Dat was nooit gebeurd. Vettel zou pareren voor zover nodig. Die is aan het uitrijden.quote:Op zondag 10 juni 2018 21:26 schreef Kyran het volgende:
en dat was de kans van Bottas om bij Vettel te komen.
Toch weer flink sneller dan z'n hype teamgenoot.quote:Op zondag 10 juni 2018 21:27 schreef Mansjester het volgende:
Saaie race
Ook niet heel bijzonder van Max.
Het spannendste deze race waren de rode sterren boven de baanquote:
Dat zou mooi zijn, veel meer variatie in strategieën en hopelijk pitstops. Belachelijk dat ze het hebben afgeschaft, maar laatste meeting was besloten dat het niet terug komt helaas.quote:
ik denk hetquote:
Bedankt Lancequote:Op zondag 10 juni 2018 21:27 schreef Peterselieman het volgende:
Hartley uit voorzorg naar het ziekenhuis voor een scan, aldus Jack
Wat voor nootjes had je?quote:
hulk doet dat dan toch goedquote:Op zondag 10 juni 2018 21:28 schreef franklop het volgende:
Alles buiten de top 7 dus op een rondje.
We hebben echt een A en B klasse
Hele weekend incl. race de betere. Niks mis mee idd.quote:Op zondag 10 juni 2018 21:27 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Toch weer flink sneller dan z'n hype teamgenoot.
Over een paar jaar je accu snelladen tijdens je stop.quote:Op zondag 10 juni 2018 21:28 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
[..]
Dat zou mooi zijn, veel meer variatie in strategieën en hopelijk pitstops. Belachelijk dat ze het hebben afgeschaft, maar laatste meeting was besloten dat het niet terug komt helaas.
quote:Op zondag 10 juni 2018 21:28 schreef CrashO het volgende:
[..]
Erg matig ja. RIC, HAM & RAI achter zich laten. Wat een prutser
Niet 'heel bijzonder'. Gewoon keurigquote:Op zondag 10 juni 2018 21:28 schreef CrashO het volgende:
[..]
Erg matig ja. RIC, HAM & RAI achter zich laten. Wat een prutser
De sterretjes zijn wel steeds goed in beeldquote:
Met de auto die in de vrije trainingen steevast het snelst was.quote:Op zondag 10 juni 2018 21:28 schreef CrashO het volgende:
[..]
Erg matig ja. RIC, HAM & RAI achter zich laten. Wat een prutser
van duyvis als er een fuif is. Teringjakki ofzo, ik weet niet hoe je dat schrijftquote:
Ok, had je meer van de poesta nootjes gedacht.quote:Op zondag 10 juni 2018 21:30 schreef vosss het volgende:
[..]
van duyvis als er een fuif is. Teringjaki ofzo, ik weet niet hoe je dat schrijft
ik zal mijn ster eens vol in beeld duwenquote:Op zondag 10 juni 2018 21:30 schreef CrashO het volgende:
[..]
De sterretjes zijn wel steeds goed in beeld
quote:Op zondag 10 juni 2018 21:30 schreef pmponer het volgende:
Het is niet helemaal geworden wat ik ahd gehoopt
en dat gaat ook niet meer gebeuren.
That's what she said.quote:Op zondag 10 juni 2018 21:30 schreef pmponer het volgende:
Het is niet helemaal geworden wat ik ahd gehoopt
en dat gaat ook niet meer gebeuren.
Problemen thuis?quote:
Blufquote:Op zondag 10 juni 2018 21:31 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
ik zal mijn ster eens vol in beeld duwen
waarom niet? Jammer dat hij bij de start niet voorbij bot kon steken, maar buiten dat gewoon een solide race met podium naar het zich uit ziet. Dus gewoon goed.quote:Op zondag 10 juni 2018 21:30 schreef pmponer het volgende:
Het is niet helemaal geworden wat ik ahd gehoopt
en dat gaat ook niet meer gebeuren.
Ik zou niet moeten reageren maar dit schreeuwt om eenquote:Op zondag 10 juni 2018 21:30 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Met de auto die in de vrije trainingen steevast het snelst was.
Geen prutser, maar ook geen bizarre prestatie.
Hamilton blijkt toch niet zo bijzonder als de auto niet ruim sneller is dan die van de concurrentie.quote:Op zondag 10 juni 2018 21:31 schreef Kyran het volgende:
Hamilton rijdt ook weer geen deukje in een pakje boter als die niet vooraan rijdt he. Meteen na 2 ronden al klagen over power .... echt standaard.
Dat roep ik al jarenquote:Op zondag 10 juni 2018 21:33 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Hamilton blijkt toch niet zo bijzonder als de auto niet ruim sneller is dan die van de concurrentie.
Het team heeft toch gezegd dat zijn auto problemen had, klacht is derhalve terecht.quote:Op zondag 10 juni 2018 21:31 schreef Kyran het volgende:
Hamilton rijdt ook weer geen deukje in een pakje boter als die niet vooraan rijdt he. Meteen na 2 ronden al klagen over power .... echt standaard.
Ze hebben zelfs extra koeling geopend tijdens de pitstop, want het was een overheating issuequote:Op zondag 10 juni 2018 21:34 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Het team heeft toch gezegd dat zijn auto problemen had, klacht is derhalve terecht.
En dat naar aanleiding van een feitelijke constatering.quote:Op zondag 10 juni 2018 21:32 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik zou niet moeten reageren maar dit schreeuwt om een
ja maar die zijn lèkker!!quote:Op zondag 10 juni 2018 21:30 schreef franklop het volgende:
[..]
Ok, had je meer van de poesta nootjes gedacht.
Kloptquote:Op zondag 10 juni 2018 21:34 schreef Abdus18 het volgende:
[..]
Ze hebben zelfs extra koeling geopend tijdens de pitstop, want het was een overheating issue
sssttt.....quote:Op zondag 10 juni 2018 21:34 schreef Peterselieman het volgende:
Max komt langzaam dichter bij Bottas
niet echt, maar ik denk niet dat de Liberty Media een camera bij mij in de kamer heeft staanquote:
Hij is wel bijzonder, maar niet bijzonder goed.quote:Op zondag 10 juni 2018 21:33 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Hamilton blijkt toch niet zo bijzonder als de auto niet ruim sneller is dan die van de concurrentie.
Een lift is ook een spektakelquote:Op zondag 10 juni 2018 21:35 schreef CrashO het volgende:
[..]
De Spek takel zit in het publiek te wachten op een lift van HAM
quote:Op zondag 10 juni 2018 21:35 schreef CrashO het volgende:
[..]
De Spek takel zit in het publiek te wachten op een lift van HAM
Jij hebt blijkbaar niet alle ziggo kanalenquote:Op zondag 10 juni 2018 21:35 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
niet echt, maar ik denk niet dat de Liberty Media een camera bij mij in de kamer heeft staan
Hij is zo in ieder geval de leiding in de stand kwijt. Goed begin voor de rest van het seizoen.quote:Op zondag 10 juni 2018 21:35 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Hij is wel bijzonder, maar niet bijzonder goed.
Het is Canada hequote:Op zondag 10 juni 2018 21:38 schreef vosss het volgende:
Close to the edge
Feel the grit
My god
Kutyanks
nee, vind dat maar een darmkanaal...quote:Op zondag 10 juni 2018 21:36 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Jij hebt blijkbaar niet alle ziggo kanalen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |