RIPquote:Op dinsdag 5 juni 2018 22:29 schreef devzero het volgende:
Die Amarantha had wel een appeltje te schillen met capuchon_jongen
echt hè, kan geen toeval zijnquote:Op dinsdag 5 juni 2018 22:37 schreef FlippingCoin het volgende:
Wtf die jezus en de paus combi, bestaat god echt?
Dit is een tekenquote:Op dinsdag 5 juni 2018 22:37 schreef FlippingCoin het volgende:
Wtf die jezus en de paus combi, bestaat god echt?
God Michael Jackson is dood gegaanquote:Op dinsdag 5 juni 2018 22:37 schreef FlippingCoin het volgende:
Wtf die jezus en de paus combi, bestaat god echt?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.KLIEKJESUPDATE:
De anti-ama kliek is zo goed als uitgeroeid: alleen Soundos is nog over.
Het Christelijke Duo is uit elkaar, maar Jezus lijkt twee nieuwe vrienden te hebben gevonden: Bassie en Smashmouth Nerd
Het Olijke Kwartet: lijkt uit elkaar. Bassie zit in een ander team en Keeper is reeds overleden.
En dan een nieuw kliekje: Badr Hari, Kim Jung Un en Lambiek zijn tezamen opzoek naar andere tributes.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.NACHT 2: KEN JE VRIENDEN
In dit spel is het belangrijk dat je weet wie je vrienden zijn, maar Kim Jung Un wist dat overduidelijk niet. Lambiek, die overdag nog met hem op andere tributes joeg, beroofd hem in de nacht van het leven.
En hij was niet de enige die vannacht om het leven kwam. Bassie, Napoleon en Dan Schneider raakten in een gevecht, waarvan alleen laatstgenoemde levend wegliep. Dat Bassie niet kon vechten zag iedereen wel aankomen, maar dat Napoleon het af zou leggen tegen een producer van kindershows hadden heel wat minder mensen verwacht.
En tot slot overleed vannacht ook Michael Jackson. Hij had een verrassingsaanval op B.A. Baracus, maar de smashmouth Nerd beschermde B.A. en bracht The King of Pop om het leven.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Smashmouth Nerd lijkt zich te ontpoppen tot een ware killer: ook Dan Schneider legt het nu tegen hem af.
Verder lijkt God zijn volgelingen niet heel goed gezind, gezien het feit nu ook Jezus niet meer onder ons is: hij werd vermoord door Lambiek, die ook alsmaar moordlustiger lijkt te worden.
DAG 3SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gebeurd niet echt iets.
FALLEN TRIBUTESSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 12% gewijzigd door #ANONIEM op 05-06-2018 23:09:31 ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |