Ik vind het vooral hoopgevend dat hij dit soort ritten in de eerste groep overleeft.quote:Op dinsdag 5 juni 2018 18:01 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Met deze tegenstand moet hij ook wel winnen. Nu nog een keer tegen fatsoenlijke concurrentie.
Ik weet niet hoe lastig de rit van vandaag was, maar dat hij er gisteren nog bij zat was wel knap ja.quote:Op dinsdag 5 juni 2018 18:04 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Ik vind het vooral hoopgevend dat hij dit soort ritten in de eerste groep overleeft.
quote:Op dinsdag 5 juni 2018 16:21 schreef wimderon het volgende:
Rellende_Rotscholier staat WEER in zijn hemd. Nou ja, dat is eigenlijk al permanent het geval.
quote:
quote:Op dinsdag 6 maart 2018 00:02 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Ackermann wordt beter dan Bauhaus.
quote:Op dinsdag 6 maart 2018 00:06 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ze zijn even oud en Bauhaus is al z'n hele leven lang de betere van de twee, waar slaat deze uitspraak in jozefsnaam op?
quote:Op dinsdag 6 maart 2018 00:12 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Behalve dat Ackermann al tweede was op het WK in Doha, waar Bauhaus "maar" 4e was. Daarnaast is Ackermann het laatste jaar veel sneller aan het evolueren dan Phil. Pascal was in Abu Dhabi minstens even goed als Bauhaus.
quote:Op dinsdag 6 maart 2018 00:18 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Abu Dhabi, waar Bauhaus een rit won? Terwijl Ackermann derde werd?
Vorig jaar, toen Bauhaus een rit op WT-niveau won? Waar Ackermann in dezelfde rit 7e werd?
Vorig jaar, toen Bauhaus 311 punten op de CQ-ranking had, terwijl Ackermann er 134 wist te verzamelen?
Ben je dronken ofzo?
quote:Op dinsdag 6 maart 2018 00:28 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Scorebordjournalistiek
Ackermann werd twee keer derde, en Bauhaus won die rit met 10 centimeter voorsprong op Pascal.
In de Daupnhiné zat Pascal gewoon bijzonder slecht geplaatst (compleet ingesloten) voor die sprint.
Ackermann was al 5e in de Scheldeprijs.
Ackermann miste op een haar na het podium op het EK in Herning.
Ackermann kreeg nauwelijks kansen vorig jaar en moest zelfs dit jaar nog knechten voor godbetert Matteo Pelucchi.
quote:Op dinsdag 6 maart 2018 00:29 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Hij krijgt nauwelijks kansen en moet knechten omdat hij er niks van kan.
Bauhaus is pure middelmaat, Ackermann is pure armoede.
quote:01 Pascal Ackermann 1994 Bora - Hansgrohe 04:19:57
148 Phil Bauhaus 1994 Team Sunweb + 18:30
Is dit jouw manier van je ongelijk toegeven?quote:Op dinsdag 5 juni 2018 18:27 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Je hebt ook niks aan die gasten van Sunweb.
BMC op 16 seconden, de troepen van Pat op 32.quote:Op woensdag 6 juni 2018 00:12 schreef showtimer het volgende:
[..]
Geef je nog even de volgorde en een indicatie van het verschil tussen Sky en BMC door?
quote:
twitter:friebos twitterde op woensdag 06-06-2018 om 13:30:45Quickstep's directeurs have told their riders they won't wait for anyone should they crash or puncture in today's TTT, not even Bob Jungels. Brian Holm: 'We go for the stage win. Ride or die.' reageer retweet
In de Tour heeft Bahrain een zoveel beter team dan hier. Hier zijn ze echt met een C-dienst qua omringing voor Nibali.quote:Op woensdag 6 juni 2018 16:15 schreef Frozen-assassin het volgende:
Nibali gaat toch wel veel kostbare seconden verliezen in Tour. Sky gaat lekker orde op zaken stellen dan.
Joh, check die samenstelling t.o.v. de rest. Normaal gesproken gaan BMC, Sunweb en Quick Step nog een stuk sterker zijn in de Tour.quote:Op woensdag 6 juni 2018 16:18 schreef Koffieplanter het volgende:
De TTT in de Ronde van Frankrijk is rollend en zou Sky zodoende nóg meer moeten liggen. Als ze hier al met minuten gaan strooien.
Een vlieger die net zo goed opgaat voor Sky als ze Froome en Poels nog even in het rijtje zetten.quote:Op woensdag 6 juni 2018 16:21 schreef TheArt het volgende:
[..]
Joh, check die samenstelling t.o.v. de rest. Normaal gesproken gaan BMC, Sunweb en Quick Step nog een stuk sterker zijn in de Tour.
Ja, maar dan nog heeft Bahrain niet echt een team met hardrijders. Sky is dan ook beter, net als BMC Sunweb enz enz.quote:Op woensdag 6 juni 2018 16:21 schreef TheArt het volgende:
[..]
Joh, check die samenstelling t.o.v. de rest. Normaal gesproken gaan BMC, Sunweb en Quick Step nog een stuk sterker zijn in de Tour.
Zeker niet op dezelfde sterkte nee, maar het is niet alsof ze eenzelfde soort selectie als nu op de been gaan brengen.quote:Op woensdag 6 juni 2018 16:27 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ja, maar dan nog heeft Bahrain niet echt een team met hardrijders. Sky is dan ook beter, net als BMC Sunweb enz enz.
Pellizotti, Pozzovivo, Haussler zijn niet de mannen die je als eerste zou opschrijven bij een TTT zou ik zeggen.
Sunweb heeft toch niet zoveel goede hardrijders? En wie gaat QS in het klassement ver brengen met een leuke TTT?quote:Op woensdag 6 juni 2018 16:21 schreef TheArt het volgende:
[..]
Joh, check die samenstelling t.o.v. de rest. Normaal gesproken gaan BMC, Sunweb en Quick Step nog een stuk sterker zijn in de Tour.
Dat die jongen naar Sky is gegaan blijft zonde.quote:
Wereldkampioen TTTquote:Op woensdag 6 juni 2018 16:34 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Sunweb heeft toch niet zoveel goede hardrijders? En wie gaat QS in het klassement ver brengen met een leuke TTT?
Je bedoelt de wereldkampioen Sunweb in deze discipline?quote:Op woensdag 6 juni 2018 16:34 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Sunweb heeft toch niet zoveel goede hardrijders? En wie gaat QS in het klassement ver brengen met een leuke TTT?
Hmm, dat onderschat ik wel een beetje inderdaad. Ik vergeet steeds dat die toch wel een paar leuke rennertjes hebben ingekocht.quote:Op woensdag 6 juni 2018 16:36 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Wereldkampioen TTT
SKA, Haga, Dumoulin, Kelderman, Matthews
https://www.procyclingsta(...)age-1/today/profilesquote:Op woensdag 6 juni 2018 16:48 schreef showtimer het volgende:
[..]
Mag Stephan geen ASO profielen gebruiken?
[ afbeelding ]
Dat is een vreemde opmerking. Dat er een ploegentijdrit in het parcours opgenomen zou worden lag in 2017 al vast en was dus al bekend voordat hij besloot naar de Tour te pieken. Daarnaast weet hij nu ongeveer waar hij staat en dus is het aan hem om met een oplossing te komen. Nibali kennende is hij niet vies van een spelletje alles of niets.quote:Op woensdag 6 juni 2018 18:33 schreef Mani89 het volgende:
Zo'n TTT is ook maar verneukerij. Nibali is eigenlijk nu al kansloos voor de eindzege voordat de Tour begint.
Hoewel ik pro Lasterketa Burua ben, is het wel een vooruitgang dat Steef zich tegenwoordig laat informeren door LFR, want er zijn organisaties die er echt de meest debiele profielen op loslaten.quote:Op woensdag 6 juni 2018 16:48 schreef showtimer het volgende:
[..]
Mag Stephan geen ASO profielen gebruiken?
TTT is echt kut ja, voor Bardet ook niet echt een pretje.quote:Op woensdag 6 juni 2018 18:33 schreef Mani89 het volgende:
Zo'n TTT is ook maar verneukerij. Nibali is eigenlijk nu al kansloos voor de eindzege voordat de Tour begint.
Sky gaat zo weer lekker in pole position aan de bergen beginnen. Al moeten ze daarvoor wel nog even Roubaix overleven. Maar waarschijnlijk rijdt Froome daar iedereen naar huis.quote:Op woensdag 6 juni 2018 22:45 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
TTT is echt kut ja, voor Bardet ook niet echt een pretje.
Psst, je wordt gezocht in een topicquote:Op woensdag 6 juni 2018 23:06 schreef Chiappucci het volgende:
[..]
Sky gaat zo weer lekker in pole position aan de bergen beginnen. Al moeten ze daarvoor wel nog even Roubaix overleven. Maar waarschijnlijk rijdt Froome daar iedereen naar huis.
quote:Campenaerts & co. rijden geweldige ploegentijdrit dankzij witte bolletjes: het geheim achter de uitslag van Lotto
Lotto-Soudal reed woensdag een dijk van een ploegentijdrit en klasseerde zich derde na het onbereikbare Team Sky en BMC. “Dankzij de soortelijke inhoud van onze renners, hun motivatie en hun Speed Gel – toch bij een aantal renners”, verklaart ploegmanager Marc Sergeant.
De Dauphiné was de jongste kwarteeuw altijd al een testterrein voor nieuwigheden die later eventueel in de Tour worden toegepast. Dit keer waren het de renners van Lotto-Soudal die met opvallend vuilwitte benen vertrokken en finishten. Alsof ze in het waspoeder waren gevallen. “Ik weet niet of het Dash of Vanish is. Misschien zijn ze in de kattenbak getuimeld”, gekscheerde ploegleider Herman Frison.
Het mysterie van de witte bolletjes heeft ondertussen een naam: het is Speed Gel, ontwikkeld door de firma NAQI uit Halen om de luchtweerstand te verminderen. Dat vortex-principe is hetzelfde als wat Team Sky vorig jaar deed met de tijdritpakken van Castelli, waarbij op de schouders en voorarmen stroken met bolletjes werden aangebracht. “Campenaerts testte ermee in de Giro en enkelen deden het hier opnieuw in de proloog”, zegt Lotto-ploegdokter Servais Bingé.
Tiesj Benoot, een van de straalmotoren gisteren, sleurde echter aan de leiding zónder Speed Gel. “Stel dat ik daar allergisch op reageerde en hier met gloeiende benen stond. Ik test dat liever op training uit”, argumenteerde hij.
SpeedGel schijnt heel slecht te reageren met hoge doses cortisonen.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo'n etappe naar Lans en Vercors zou je ook kunnen maken, zoals in de Ronde van Frankrijk van 1985. Vroeger, toen wielrennen nog voor mannen was.
Put these foolish ambitions to rest.
twitter:AstanaTeam twitterde op donderdag 07-06-2018 om 11:31:42He was 6th in the @giroditalia, what can he show us today in the first mountain stage of the @dauphine?😮 #Dauphiné https://t.co/Pu9G72wLoP reageer retweet
Het is gewoonweg eng hoe scherp deze jongen inmiddels staat. Rondrijden met een negatief vetpercentage zou verboden moeten worden.quote:Op donderdag 7 juni 2018 11:47 schreef showtimer het volgende:
[ afbeelding ]twitter:AstanaTeam twitterde op donderdag 07-06-2018 om 11:31:42He was 6th in the @giroditalia, what can he show us today in the first mountain stage of the @dauphine?😮 #Dauphiné https://t.co/Pu9G72wLoP reageer retweet
quote:Op donderdag 7 juni 2018 10:01 schreef Koffieplanter het volgende:
Klinkt weer heel realistisch van LaFlammeRouge! En dan hierna nog 3 etappes die nog langer en zwaarder zijn? Waarna je je, al dan niet verbouwereerd, af kunt vragen waarom het deelnemersveld toch zo matig is of er de eerste 220 kilometer aan een toeristentempo wordt gereden.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo'n etappe naar Lans en Vercors zou je ook kunnen maken, zoals in de Ronde van Frankrijk van 1985. Vroeger, toen wielrennen nog voor mannen was. [ afbeelding ]

Ziek?quote:Op donderdag 7 juni 2018 14:32 schreef Koffieplanter het volgende:
Laurens De Min is al gelost, tussen Langeveld, Saramotins en Bauhaus.
Dat mag ik eigenlijk toch wel hopen voor hem, anders moet hij zich doodschamen.quote:
quote:Op donderdag 7 juni 2018 10:01 schreef Koffieplanter het volgende:
Zijn de profielen van oude Touretappes online beschikbaar? En dan bedoel ik ca. van voor 2000. Ben daar wel benieuwd naar eigenlijk.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo'n etappe naar Lans en Vercors zou je ook kunnen maken, zoals in de Ronde van Frankrijk van 1985. Vroeger, toen wielrennen nog voor mannen was. [ afbeelding ]
Waarom is de uitzendtijd eigenlijk zo kort?quote:Op donderdag 7 juni 2018 14:40 schreef Koffieplanter het volgende:
Eiking is al aan de afdaling begonnen. We gaan echt maar 15 kilometer te zien krijgen of zo.
Ze zijn de eerste paar uur als gekken door de straten gescheurd en zitten meer dan een half uur onder het snelste tijdschema.quote:Op donderdag 7 juni 2018 14:41 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Waarom is de uitzendtijd eigenlijk zo kort?
Dan nog, de organisatie had dit wel een beetje kunnen voorzien. Fatsoenlijk live uitzending van een wielerwedstrijd is toch op z'n minst voorzien op de laatste 100 kilometer.quote:Op donderdag 7 juni 2018 14:43 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Ze zijn de eerste paar uur als gekken door de straten gescheurd en zitten meer dan een half uur onder het snelste tijdschema.
Nouja, dit is wel extreem snel gegaan. Aan de hand van het snelste tijdschema zou de eerste om 15:19 boven moeten komen op Mont Noir, dat is nu al een kwartier geleden gebeurd. Het is nou ook niet bepaald een rit die je ver voor de finale gaat uitzenden, die energie zouden ze beter kunnen steken in de laatste twee dagen. Helaas laten ze het ook daar weer eens afweten. #AntiASOquote:Op donderdag 7 juni 2018 14:46 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Dan nog, de organisatie had dit wel een beetje kunnen voorzien. Fatsoenlijk live uitzending van een wielerwedstrijd is toch op z'n minst voorzien op de laatste 100 kilometer.
Zelfs op de PLAYER geen streamquote:Op donderdag 7 juni 2018 14:51 schreef showtimer het volgende:
Het zijn tennisweken in Frankrijk. Hoe lang is het nog maar geleden dat je de Dauphiné enkel met een gebrekkige live ticker kon volgen?
Logisch, want de Franse tv is de uitzending ook nog niet gestart. Op Sporza beginnen ze ook pas om 15.15.quote:
App.quote:Op donderdag 7 juni 2018 14:58 schreef showtimer het volgende:
[..]
Kijk je PLAYER via de app of de website?
Ja. De graphics liepen veel te hard bovenin.quote:Op donderdag 7 juni 2018 14:57 schreef Koffieplanter het volgende:
De officiële ticker van de Dauphiné spreekt nu opeens over nog 45 af te leggen kilometers. Zou het dan toch? Gaan we meer dan tien minuten koers krijgen?
Vond het al vreemd dat er überhaupt geen KOM werd gegeven.quote:Op donderdag 7 juni 2018 14:59 schreef TheArt het volgende:
[..]
Ja. De graphics liepen veel te hard bovenin.
Bij mij doet de site het prima?quote:Op donderdag 7 juni 2018 15:03 schreef showtimer het volgende:
[..]
Die doet het idd wel, op de website kun je niet eens inloggen vandaag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |