Binnen twee uur uitverkocht:quote:Op vrijdag 31 januari 2020 08:02 schreef gianni61 het volgende:
ben benieuwd of ze het gevuld krijgen.
Heb zelf zondagmiddag ook wedstrijd, dus ik ga er helaas niet bij zijn.
http://www.handbalinside.(...)e-uur-over-toonbank/quote:De Oranjedames spelen op 29 maart voor een recordaantal toeschouwers het EK-kwalificatieduel tegen Spanje. De partij in Ahoy is binnen twee uur helemaal uitverkocht.
Tienduizend kaarten zijn vanochtend binnen twee uur over de toonbank gegaan. Nederland tegen Spanje is een herhaling van de WK-finale in Japan. In Kumamoto pakte Oranje goud door met 30-29 te winnen.
De Oranjedames spelen voor het eerst in Ahoy in Rotterdam. In Eindhoven speelde de nationale ploeg meermaals voor zo’n zesduizend fans.
In de kwalificatiegroep gaan de aanstaande opponenten met vier punten uit twee duels aan kop. Het EK is aan het eind van het kalenderjaar in Denemarken en Noorwegen.
Overbelasting?quote:Op donderdag 6 februari 2020 20:39 schreef TjjWester het volgende:
Tess met zware rugproblemen, clubarts heeft haar naar nederland gestuurd.
Veel kaarten waren al weg voor de verkoop begon. Wij hebben ook nog vooraf een verzoek voor 100 kaarten ingediend, maar schijnbaar net te laatquote:Op donderdag 6 februari 2020 20:38 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Binnen twee uur uitverkocht:
[..]
http://www.handbalinside.(...)e-uur-over-toonbank/
Ze missen nu alleen nog een Nederlandse op links hoek, dan kunnen ze een compleet Nederlands team op het veld zetten.quote:Op donderdag 6 februari 2020 20:42 schreef TargaFlorio het volgende:
Delaila Amega en Tessa van Zijl volgend seizoen naar Borussia Dortmund.
Momenteel zijn daar al vijf of zes Nederlandse speelsters actief.
Ze kunnen onderhand het gele shirt inwisselen voor een oranje shirt.
Iedereen kan wikipedia aanpassen.quote:Op vrijdag 7 februari 2020 10:07 schreef Riofan83 het volgende:
Hopelijk valt de blessure van Tess mee. Op wikipedia heeft ze al zo'n ziekenboegkruisje achter haar naam staan (op de pagina van haar club), dat is alleen als iemand er lang uit is. Geen goed teken dus.
Nog 6 maanden tot Tokio ...
Ik moet toegeven dat ik buiten de BENE-League en Oranje het Nederlandse handbal niet zo volg.quote:Op zaterdag 8 februari 2020 23:09 schreef Symphonic het volgende:
Toch jammer dat er in dit topic geen enkele aandacht is voor de Nederlandse clubs![]()
https://www.nhnieuws.nl/n(...)slaat-brixen-opnieuw
![]()
![]()
quote:Op zondag 9 februari 2020 13:48 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Ik moet toegeven dat ik buiten de BENE-League en Oranje het Nederlandse handbal niet zo volg.
Toch maar even een bericht op de frontpage aan gewijd:
Handbalsters VZV bereiken kwartfinales EHF Challenge Cup
VZV is verder wel goed bezig. Maken naast VOC en Handbal Venlo kansen op de landstitel.
Het WK is inmiddels gegroeid naar 32 landen.... Het artikel uit de VK klopt niet helemaal.quote:Het WK handbal voor vrouwen dat volgens de mondiale wedstrijdkalender altijd in de eerste twee weken van december wordt gespeeld bestaat in de voorronde uit vier poules met zes landenteams. De hoofdronde is tweemaal zes, waarna er kruisfinales worden gespeeld door de beste twee per poule. Die halve finales plus de grote en de troostfinale zijn in Nederland.
En gaan ze vandaag winnen tegen de Spaanse handbalsters?quote:Op zondag 9 februari 2020 14:16 schreef Symphonic het volgende:
[..]![]()
Ik ga naar iedere thuiswedstrijd . Worden leuke play offs dit seizoen.
Zekerquote:Op zaterdag 29 februari 2020 13:51 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
En gaan ze vandaag winnen tegen de Spaanse handbalsters?
wowquote:Op zaterdag 29 februari 2020 21:48 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Zeker![]()
https://www.nhnieuws.nl/n(...)ers-in-challenge-cup
Is wel verrassend, al zal winnen in Spanje niet eenvoudig zijn.quote:Op zaterdag 29 februari 2020 22:03 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Ik had het eerlijk gezegd niet verwacht....
Dat gaat waarschijnlijk ook niet lukken, maar dit is wel een mooie opstekerquote:Op zaterdag 29 februari 2020 22:17 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Is wel verrassend, al zal winnen in Spanje niet eenvoudig zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |