FOK!forum / Klaagbaak / Vrouwen die boos worden als je ze niet leuk vindt.
Jaume_Izaterdag 2 juni 2018 @ 17:40
Bij mijn vrijwilligerswerk was er een meid die mij leuk vond.

Had haar nooit aanleiding gegeven te denken dat ik haar ook zag zitten, nooit seks gehad, gezoend, gedate, noem maar op.

Haar toenaderingen altijd een beetje afgehouden, al bleef ik wel gewoon aardig etc. Zij ging mij elke keer appen 's avonds over wat ik aan het doen was, heeft ook een paar keer gevraagd om een drankje te drinken / zichzelf bij mij thuis uitgenodigd maar ik heb me altijd lekker naïef voorgedaan en me redelijk behendig om haar avances heen gemaneuvreerd.

Sinds een maand of 2 heeft ze wel door dat ik gewoon niet geïnteresseerd in haar ben, en heeft ze eindelijk haar scope weer een beetje verbreed en is ze andere mannen gaan lastig vallen. Nu heeft ze een soort scharrel, en nu opeens begint ze fucking onaardig tegen mij te doen. :')

Elk voorstel dat ik doe op een teamvergadering of in de groep app met andere vrijwilligers begint ze over te zeiken, fysiek negeert ze me of doet ze chagrijnig, al met al compleet het tegenovergestelde gedrag van toen ze kennelijk nog wel het vermoeden had dat het iets zou worden tussen ons.

Klacht: waar heb ik dit aan verdiend? Ben altijd gewoon vriendelijk geweest tegen haar, heb haar ook nooit ge/misbruikt voor seks o.i.d., heb haar altijd alleen op een zakelijke afstand gehouden.. Maar ondanks dat altijd poeslief doen, als ik in 1 bericht iets vroeg, reageerde ze met 10 berichten terug en nu niet eens meer antwoord, terwijl het gewoon info is die nodig is voor de uitoefening van onze taak.

Klacht : vrouwen die nijdig zijn als je geen relatie met ze wilt terwijl je ze verder niets hebt misdaan.
Aiciuzaterdag 2 juni 2018 @ 17:49
Vrouwenbashtopic _O_
Aiciuzaterdag 2 juni 2018 @ 17:51
Gewoon kortaf doen of niet reageren, nooit het gesprek beginnen.
Jaume_Izaterdag 2 juni 2018 @ 17:52
quote:
14s.gif Op zaterdag 2 juni 2018 17:51 schreef Aiciu het volgende:
Gewoon kortaf doen of niet reageren, nooit het gesprek beginnen.
Nooit gedaan ook, behalve als het echt noodzakelijk is voor onze gezamenlijke taak. Alleen dan doe ik het nooit 1 op 1 maar in groep-app.
Plompzakkerzaterdag 2 juni 2018 @ 17:54
Vrijwilligerswerk :')
Daar zitten ook altijd van die okselhaar types
Hyaenidaezaterdag 2 juni 2018 @ 18:00
Vrouwen zijn soberso kut.
Alle vrouwen moeten dood!
Wereldgozerzaterdag 2 juni 2018 @ 18:12
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 juni 2018 17:54 schreef Plompzakker het volgende:
Vrijwilligerswerk :')
Daar zitten ook altijd van die okselhaar types
:D
Haagszaterdag 2 juni 2018 @ 18:13
quote:
1s.gif Op zaterdag 2 juni 2018 17:54 schreef Plompzakker het volgende:
Vrijwilligerswerk :')
Daar zitten ook altijd van die okselhaar types
_O-
Pietverdrietzaterdag 2 juni 2018 @ 18:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 juni 2018 17:40 schreef Jaume_I het volgende:
Bij mijn vrijwilligerswerk was er een meid die mij leuk vond.


Sinds een maand of 2 heeft ze wel door dat ik gewoon niet geïnteresseerd in haar ben, .
o-OVERLY-ATTACHED-GIRLFRIEND-ONE-DIRECTION-facebook.jpg
MichaelScottzaterdag 2 juni 2018 @ 18:28
Volgende keer moet je zo'n vrouw gewoon een veeg geven dus.
puddingmanzaterdag 2 juni 2018 @ 19:19
Gemiste kans