Wat sneuquote:Op vrijdag 25 mei 2018 16:27 schreef HSG het volgende:
[..]
Bij het uitschot uit de achterbuurt maak jij altijd wel kans.
Verbaast me niets dat dit uit jouw mond komt.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 17:13 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Dit
Ik kan er niets aan doen. Het trekt me totaal niet aan.
Een Oosterse of Noordse man daarentegen wel, maar de West Europese man is echt mijn type! Van sommige Spanjaarden wil ik ook nog wel eens warm lopen!
Best racistisch dit.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 19:03 schreef Sander166 het volgende:
Het zijn voornamelijk een bepaald type vrouwen die op negers vallen. Dat soort types vallen ook op Turken en Marokkanen. Of ze zijn zeer naïef, of ze zijn niet zo intelligent en hebben dus geen raakvlakken met de gemiddelde Nederlandse jongen, die vaak al intelligenter is dan pakweg 80% van de Islamietjes en negers.
Dat dus. Mensen die er anders over denken zijn vaak zelf niet de meest aantrekkelijke partners.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 16:38 schreef aquawoman het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat het je opvalt omdat het afwijkt van jouw blik op wat normaal is. Dat lijkt me logischer dan dat er in jouw omgeving opeens horden mixed race couples zijn.
Daarnaast is niet iedere donkere man afkomstig uit Afrika en is zelfs niet iedere afrikaan die hier is laagopgeleid of iets dergelijks.
En verder kies je je partner als het goed is niet uit op zijn of haar kleurtje maar op combinatie van aantrekkingskracht en innerlijk.
Jij bent zeker zwart, daarom vind je dit racistisch.quote:
Schoonheid is niet volledig subjectief. Zo'n beetje alle volkeren die in Afrika kwamen zeiden dat negers niet aantrekkelijk waren.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 19:07 schreef DropDiffuser het volgende:
[..]
Tsja, dat eerste is compleet subjectief en doorspekt met wit imperialisme. Hebben we weinig aan. Je vindt bepaalde trekken mooi omdat ze je bekend zijn, niet omdat ze inherent mooier/knapper zijn. Ik vind de meeste zwarte mannen niet knap, maar de meeste blanke ook niet. Verre van. Dat 'grote contrast' bestaat alleen als in een monochrome en weinig verrijkte omgeving bent grootgebracht.
En standaard durf zit in niemand. Dat leer je aan omdat je cultuur het van je verwacht.
Daar praat je bullshit. Er zijn verhalen van Arabieren en Persische vrouwen die seks hadden Met Afrikaanse slaven omdat ze de lichaam zo sexy vonden. Het is echt niet zo dat de Nordische volkeren knapper gevonden worden.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 19:23 schreef Sander166 het volgende:
[..]
Schoonheid is niet volledig subjectief. Zo'n beetje alle volkeren die in Afrika kwamen zeiden dat negers niet aantrekkelijk waren.
De Vikingen werden door vrijwel iedereen beschreven als fysiek perfect, van de Arabieren tot de Zuid-Europeanen.
Dit was in een tijd waarin huidskleur/ras nog iets onbekends was en mensen dus geen vooroordelen hadden. Maar toch hadden ze vergelijkbare opvattingen over wat ze mooi en lelijk vonden.
Nou wanneer is een vrouw een “kwaliteitsvrouw”? Ik heb echt knappe blanke meiden gedate, ook hoogopgeleid en van een rijke familie.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 19:17 schreef Sander166 het volgende:
[..]
Jij bent zeker zwart, daarom vind je dit racistisch.
Het is wel de waarheid. De meeste blanke meiden die met negers/marokkanen gaan zijn nou niet bepaald kwaliteitsvrouwen.
In tegenstelling tot jou ken ik wel degelijk de geschiedenis. Over het algemeen was men niet positief over Afrikanen. Niet qua uiterlijk en ook niet qua intelligentie.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 19:30 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Daar praat je bullshit. Er zijn verhalen van Arabieren en Persische vrouwen die seks hadden Met Afrikaanse slaven omdat ze de lichaam zo sexy vonden. Het is echt niet zo dat de Nordische volkeren knapper gevonden worden.
Op dit moment worden veel zwarte Amerikaanse mannen gezien als sex-objects.
Dat jij racistische theorien nodig hebt om goed over jezelf te voelen is gewoon dom. Je stelling dat alle volkeren mensen uit Afrika lelijk vonden is gewoon dom. Zelfs in de tijden van slavernij had je blanke vrouwen die stiekem met negers neukte tegen de wet. Diezelfde negers werden dan gemarteld en vermoord.
Pas op met wat je zegt en verdiep je in de geschiedenis.
Dat merk ik ook die noem ik de buurtratjes. En dan denk ik bij mezelf ik hoef niet jaloers te zijn. Maar soms heeft zo'n figuur wel een mooie aan de haak. En dan denk ik, hoe!?quote:Op vrijdag 25 mei 2018 16:27 schreef HSG het volgende:
[..]
Bij het uitschot uit de achterbuurt maak jij altijd wel kans.
Gewoon racistische bullshit. Ik ontken niet dat vikingen niet stoer waren ofzo, maar je stelling dat iedereen negatief was over Afrikanen en positief over vikingen is gewoon racistische bullshit. Geef maar een paar bronnen anders.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 19:39 schreef Sander166 het volgende:
[..]
In tegenstelling tot jou ken ik wel degelijk de geschiedenis. Over het algemeen was men niet positief over Afrikanen. Niet qua uiterlijk en ook niet qua intelligentie.
De Vikingen werden door vrijwel iedereen beschreven als fysiek perfect.
Een citaat van een Arabier:
“I have never seen bodies as nearly perfect as theirs. As tall as palm trees, fair and reddish, they wear neither tunics nor kaftans. Every man wears a cloak with which he covers half of his body, so that one arm is uncovered. They carry axes, swords, daggers and always have them to hand. They use Frankish swords with broad, ridged blades.”
Ben jij zelf lelijk dan ofzo?quote:Op vrijdag 25 mei 2018 19:44 schreef Misandryrulestheworld1 het volgende:
[..]
Dat merk ik ook die noem ik de buurtratjes. En dan denk ik bij mezelf ik hoef niet jaloers te zijn. Maar soms heeft zo'n figuur wel een mooie aan de haak. En dan denk ik, hoe!?
Je bent zwart, daarom vind je dit racistisch. Het is gewoon de waarheid.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 19:44 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Gewoon racistische bullshit. Ik ontken niet dat vikingen niet stoer waren ofzo, maar je stelling dat iedereen negatief was over Afrikanen en positief over vikingen is gewoon racistische bullshit. Geef maar een paar bronnen anders.
Je komt nog steeds niet met bronnen.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 20:46 schreef Sander166 het volgende:
[..]
Je bent zwart, daarom vind je dit racistisch. Het is gewoon de waarheid.
Die vallen op bounty. Zwart van buiten wit van binnen.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 16:34 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Ook wel bij dit soort meiden:
[ afbeelding ]
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Doutzen_Kroes
Zijn vaak domme wijven die het stoer vinden om met zulke jongens te gaan. Toen ik op de middelbare school zat had ik ook zulke meiden op m'n school. Destijds waren ze mooi, maar vanaf een jaar of 20-25 zijn ze totaal niet aantrekkelijk meer. Een zwaar afgetakeld en uitgeleefd uiterlijk wat ze verbergen door veel make-up.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 19:44 schreef Misandryrulestheworld1 het volgende:
[..]
Dat merk ik ook die noem ik de buurtratjes. En dan denk ik bij mezelf ik hoef niet jaloers te zijn. Maar soms heeft zo'n figuur wel een mooie aan de haak. En dan denk ik, hoe!?
Goede onderbouwing man!quote:Op vrijdag 25 mei 2018 20:46 schreef Sander166 het volgende:
[..]
Je bent zwart, daarom vind je dit racistisch. Het is gewoon de waarheid.
Je hebt ook vrouwen die op blank uitschot vallen. Maar dat is de hele discussie niet.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 20:54 schreef Sander166 het volgende:
[..]
Zijn vaak domme wijven die het stoer vinden om met zulke jongens te gaan. Toen ik op de middelbare school zat had ik ook zulke meiden op m'n school. Destijds waren ze mooi, maar vanaf een jaar of 20-25 zijn ze totaal niet aantrekkelijk meer. Een zwaar afgetakeld en uitgeleefd uiterlijk wat ze verbergen door veel make-up.
Vaak settlen ze toch met een Nederlandse jongen, maar dan wel zo'n type dat allang blij is dat hij überhaupt al een vriendin heeft.
Ik maak overal kans.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 16:27 schreef HSG het volgende:
[..]
Bij het uitschot uit de achterbuurt maak jij altijd wel kans.
Geen idee of dit wetenschappelijk te bewijzen valt, maar ik snap zijn punt wel. Enige nuance is daarbij wel op zijn plaats. Een vriend van mij heeft een Antilliaanse vader, maar gedraagt zich gewoon als een Nederlander (Brabander). Hij heeft ook een Nederlandse vriendin, maar dat is gewoon een normale slimme meid. Haar zusje daarentegen heeft ook een donkere vriend, volgens mij een volbloed Antilliaan. Laatstgenoemde is best een aardige gozer, maar wel echt zo'n relneger met een grote bek en een Antilliaans accent. Het verschil tussen de twee blanke zusjes is wel dat de een heel wat slimmer is dan de ander. Dat jongste meisje heeft ook alleen maar foto's op Facebook met zo'n snapchat-filtertje erover en droeg altijd een jas van Nickelson. Gestopt met haar kapsteropleiding en werkt nu parttime bij de Praxis, je kent het wel. Dus dan borrelen bij mij ook de onderbuikgevoelens op hoor.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 21:21 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Je hebt ook vrouwen die op blank uitschot vallen. Maar dat is de hele discussie niet.
Om een of andere bizarre reden zijn lui zoals jij niet in staat op ook enigzins rationeel een dergelijke discussie aan te gaan lijkt het wel.
Voor een zo objectieve vergelijking moet je blanke hoogopgeleide succesvolle mannen vergelijken met zwarte hoogopgeleide mannen en het vrouwen dat op ze valt. En daarnaast laagopgeleid blank en zwart tuig ook met elkaar vergelijken.
Maar in plaats daarvan wordt door velen gesuggereert dat zwart gelijk staat aan tuig en dat het dus domme vrouwen zijn die op negroide tuig vallen...
Zijn feiten racistisch?quote:
Echt je weet niet wat je zegt.quote:Op vrijdag 25 mei 2018 19:10 schreef DropDiffuser het volgende:
[..]
Verbaast me niets dat dit uit jouw mond komt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |