Met alle respect, maar dan zijn jullie gewoon lelijk en/of psychisch niet in orde.quote:Op maandag 7 mei 2018 18:27 schreef Anneloos het volgende:
Wanneer jij en een vriendin naar Hoek van Holland willen gaan met de auto om een drankje te doen vanavond, maar er geen gewillige mannen beschikbaar zijn die willen komen..![]()
Klopt, maar dan willen wij nog wel mannen.. Fotoboek van Anneloosquote:Op maandag 7 mei 2018 18:31 schreef TRON2.0 het volgende:
[..]
Met alle respect, maar dan zijn jullie gewoon lelijk en/of psychisch niet in orde.
Een half gezicht hebbenquote:Op maandag 7 mei 2018 18:33 schreef Anneloos het volgende:
[..]
Klopt, maar dan willen wij nog wel mannen.. Fotoboek van Anneloos
Hoe sta je tegenover een trio?quote:Op maandag 7 mei 2018 18:33 schreef Anneloos het volgende:
[..]
Klopt, maar dan willen wij nog wel mannen.. Fotoboek van Anneloos
Ik heb al een gek die mij wilt duwen, zal jou misschien verbazenquote:Op maandag 7 mei 2018 18:38 schreef Azpilicueta het volgende:
Misschien toch maar eens beginnen met afvallen en stoppen met die myspace foto's van je. Wellicht dat je dan nog een gek vindt die je wilt duwen
Niet weten dat Anneloos piraat is.quote:
richting het strand las ik net?quote:Op maandag 7 mei 2018 18:39 schreef Anneloos het volgende:
[..]
Ik heb al een gek die mij wilt duwen, zal jou misschien verbazen![]()
Met de gedachte van een gewillige Anneloos en een vriendin, zou een beetje man binnen een minuut moeten kunnen komen.quote:Op maandag 7 mei 2018 18:27 schreef Anneloos het volgende:
Wanneer jij en een vriendin naar Hoek van Holland willen gaan met de auto om een drankje te doen vanavond, maar er geen gewillige mannen beschikbaar zijn die willen komen..![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |