Misschien dat kutte I Give You Power in de OP vervangen met dat filmpjequote:
Van mij mag jequote:Op woensdag 25 april 2018 00:00 schreef richolio het volgende:
[..]
Misschien dat kutte I Give You Power in de OP vervangen met dat filmpje
Ticketmaster laat een interactieve zaalplattegrond zien met een normaal podium (dus geen 360 graden).quote:Op woensdag 25 april 2018 22:29 schreef JochemP het volgende:
Het zou me niks verbazen als ze in Ahoy geen 360-podium hebben maar gewoon een normaal (festival)podium. Ze doen maar een paar zalenshows in die leg van de tour + nog wat festivals dus dan is het logistiek goedkoper en efficienter om daar dezelfde stage setup voor te gebruiken. Maar hopelijk zit ik ernaast, een in-the-round podium is me bij Muse heel goed bevallen
https://www.arte.tv/fr/vi(...)l-accorhotels-arena/quote:Op vrijdag 27 april 2018 11:00 schreef ZwarteMagika het volgende:
Morgen een livestream van het concert in ParijsWeet alleen niet precies waar te zien..
Thanx!!quote:Op vrijdag 27 april 2018 18:46 schreef JochemP het volgende:
[..]
https://www.arte.tv/fr/vi(...)l-accorhotels-arena/
Benieuwd hoe de rest van de tour is dan.quote:Op vrijdag 27 april 2018 22:16 schreef ZwarteMagika het volgende:
[..]
Thanx!!
Wat gaaf om terug te zien. Dit was de laatste show met dit podium.
Morgen niet? Bron?quote:Op vrijdag 27 april 2018 22:16 schreef ZwarteMagika het volgende:
[..]
Thanx!!
Wat gaaf om terug te zien. Dit was de laatste show met dit podium.
AF zelf tijdens de laatste in the round show in Parijs en op Instagram tijdje terug. Ze moesten nu een meer 'festival friendly' podium hebben.quote:
Wordt mijn eerste keer.quote:Op maandag 11 juni 2018 00:09 schreef MaJo het volgende:
Zoveel zin in![]()
![]()
wordt mijn negende keer Arcade Fire
Hier pas de 3e keer. Drie maal is scheepsrecht.quote:Op maandag 11 juni 2018 00:09 schreef MaJo het volgende:
Zoveel zin in![]()
![]()
wordt mijn negende keer Arcade Fire
Hier ook eerste keer, mennnnnn kijk er zo naar uit!quote:
Toppie.quote:Op maandag 11 juni 2018 09:13 schreef kciR het volgende:
Vanavond![]()
Het is voor mij 10jaar geleden dat ik ze gezien heb, wordt weer eens tijd.
Op Ticketswap gaan de kaartjes voor weinig weg trouwens.
(En Bronson, met alle tientallen keren dat ik Ticketswap heb gebruikt is nooit iets mis gegaan)
Ik hoor ook steeds dat het niet is. Zou wel mooie anti-hype zijn, in de NRC en in de Volkskrant werd er al een vooruitgeblikt naar dat leuke boxers-podiumquote:
Die NRC journaliste zei op Twitter dat het eerst wel de bedoeling was dat wij die show ook kregen, dus mega foto van dat podium bij dat artikel, beetje jammer iddquote:Op maandag 11 juni 2018 09:57 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik hoor ook steeds dat het niet is. Zou wel mooie anti-hype zijn, in de NRC en in de Volkskrant werd er al een vooruitgeblikt naar dat leuke boxers-podium![]()
Jij denk ik?quote:Op maandag 11 juni 2018 10:42 schreef richolio het volgende:
Wie schreeuwt er in het kleine moment stilte vlak voor de eerste noot “fok forum hooligans”?
Zie je geen zier? Dat zou vrij jammer zijnquote:Op maandag 11 juni 2018 11:24 schreef ZwarteMagika het volgende:
Ooh dat zicht op de tweede ring gaan ze niet leuk vinden
Dit + Afterlife en My Body Is a Cagequote:Op maandag 11 juni 2018 11:00 schreef richolio het volgende:
Nummertjes waar ik naar uitkijk
Sprawl II
The Suburbs
Here Comes The Night Time
No Cars Go
Ohnee bedoelde het zicht van de band.. zowat hele 2e ring is leegquote:Op maandag 11 juni 2018 11:29 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Zie je geen zier? Dat zou vrij jammer zijn
My Body is a Cage hebben ze volgens mij na de Neon Bible tour niet meer live gedaan. Zou wel tof zijn!quote:Op maandag 11 juni 2018 11:35 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Dit + Afterlife en My Body Is a Cage
Ik heb vorig jaar op BKS zo gelachen om een stel meiden die niets snapte van No Cars Go. Ze probeerden te begrijpen wanneer we "Go" schreeuwden en sloegen steeds de plank misquote:Op maandag 11 juni 2018 11:11 schreef Norrage het volgende:
Wat heeft men toch met No Cars Go. Dat is altijd een domper als ik die hoor.
Ik verheug me vooral op Here Comes The Night Time en alle nummers van ReflektorZeker omdat hun Reflektor tour optreden mij zo ontzettend tegenviel en ik nu een herkansing wil
(geluid in Antwerpen Sportpaleis was toen zo dramatisch. Ik heb mijn hoop gevestigd op Ahoy
)
Ik heb het idee dat ze wel wat zachter zijn geworden. Niet zoals in de HMH destijds waar hij zei geen toegift te geven als de mensen niet opstonden achterinquote:Op maandag 11 juni 2018 12:14 schreef ZwarteMagika het volgende:
[..]
Ohnee bedoelde het zicht van de band.. zowat hele 2e ring is leegEn ze zijn al zo kritisch op ons..
Sympathiek zijn ze niet nee, maar tegenwoordig wel professioneel.quote:Op maandag 11 juni 2018 13:24 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat ze wel wat zachter zijn geworden. Niet zoals in de HMH destijds waar hij zei geen toegift te geven als de mensen niet opstonden achterinAch, ik heb al lang opgegeven dat ze sympathiek zijn
En dat vergeef ik ze omdat de muziek zo briljant is
Ze staan er om bekend niet echt sympathiek te zijn en in hun eigen bubbel te leven. Ik moet wel zeggen dat de laatste jaren ik er nog weinig van merk on stage. Vroeger kon Win wat duidelijker laten blijken dat hij er geen zin in hadquote:Op maandag 11 juni 2018 13:36 schreef richolio het volgende:
Zijn ze kritisch op ons en niet sympathiek dan?
/eerst af concert
Jammer, die had ik best willen missen.quote:Op maandag 11 juni 2018 14:13 schreef MilanILF het volgende:
Suburban War en We used to wair aub.
Zouden we Chemistry door onze strot geduwd krijgen ondat het vandaag een single is?
In Antwerpen deden ze Peter Pan en geen Cage (volgende dag wel grr). En nog erger, geen Haiti.quote:Op maandag 11 juni 2018 14:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Jammer, die had ik best willen missen.
Eerst deden ze maar 5 liedjes van de nieuwe plaat, dan zullen het er nu wel 6 worden (en zal t ten koste gaan van een ouder liedje, My Body is a Cage bijvoorbeeld)
Peter Panquote:Op maandag 11 juni 2018 14:59 schreef ZwarteMagika het volgende:
[..]
In Antwerpen deden ze Peter Pan en geen Cage (volgende dag wel grr). En nog erger, geen Haiti.
Ik vind dat eigenlijk ook wel leuke nummers. Kan het laatste album sowieso wel goed hebbenquote:Op maandag 11 juni 2018 14:59 schreef ZwarteMagika het volgende:
[..]
In Antwerpen deden ze Peter Pan en geen Cage (volgende dag wel grr). En nog erger, geen Haiti.
Maar op vind zich vond ik Peter Pan en zelfs Chemistry gewoon leuke nummers.
Ik vind die 2 en Put Your Money niet veel aan, de rest wel tof.quote:Op maandag 11 juni 2018 15:06 schreef noodgang het volgende:
[..]
Ik vind dat eigenlijk ook wel leuke nummers. Kan het laatste album sowieso wel goed hebben
Die is wel vrij standaard toch?quote:Op maandag 11 juni 2018 18:14 schreef richolio het volgende:
Maar zal wel niet. Net als Neighbourhood #1 (tunnels?)
quote:Op maandag 11 juni 2018 18:28 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Die is wel vrij standaard toch?
Precies, die zullen niet ontbreken.quote:Op maandag 11 juni 2018 18:30 schreef MaJo het volgende:
[..]Net als Haiti, volgens mij nog nooit meegemaakt dat ze die niet deden. Toch wel Regine's stokpaardje. En Rebellion en Tunnels zitten (terecht) er ook wel in.
Hoogtepuntje hoorquote:
Ik vind het echt een kutnummer.quote:Op maandag 11 juni 2018 18:41 schreef Norrage het volgende:
Ben ik de enige die juicht als ze Chemistry spelen
Wat een prachtig nummer, hoogtepuntje inderdaad. Ik dacht dat ze die live nooit deden, dus was redelijk verbaasd hem te horen.quote:
En de RET ook. Wegkomen was een drama.quote:Op dinsdag 12 juni 2018 00:09 schreef MilanILF het volgende:
Intens zonde van Chemistry. En Neon Bible had ook achterwege gelaten mogen worden. Verder was het weer zo goed, alleen die geluidsinstallatie van Ahoy is om te janken.
Ik ben helemaal niet zo kritisch, maar stoorde me hier zo nu en dan toch echt wel aan het geluid, hoor.quote:Op dinsdag 12 juni 2018 00:34 schreef Norrage het volgende:
Eerste concert van ze waarbij ik het geluid goed vond eigenlijk! En ik ben vrij kritisch. Ik vond het fantastisch en ook chemistry was heerlijk
Als ik helemaal recht stond was het wel okay maar als ik mijn hoofd ook maar iets draaide hoorde ik een enorme echo van achteren komen. Waardeloze tent, Ahoy. Logistiek ook waardeloos. Ik ben blij dat er nauwelijks concerten zijn.quote:Op dinsdag 12 juni 2018 00:39 schreef EP3 het volgende:
[..]
Ik ben helemaal niet zo kritisch, maar stoorde me hier zo nu en dan toch echt wel aan het geluid, hoor.
Chemistry was verrassend fijn ja, live een stuk beter wmbquote:Op dinsdag 12 juni 2018 00:34 schreef Norrage het volgende:
Eerste concert van ze waarbij ik het geluid goed vond eigenlijk! En ik ben vrij kritisch. Ik vond het fantastisch en ook chemistry was heerlijk
Beetje locatie afhankelijk dan weer natuurlijk. Geen moment gestoordquote:Op dinsdag 12 juni 2018 00:39 schreef EP3 het volgende:
[..]
Ik ben helemaal niet zo kritisch, maar stoorde me hier zo nu en dan toch echt wel aan het geluid, hoor.
Ik heb helemaal gemist dat Rebellion werd opgedragen aan Van der Laan, mooi gebaarquote:Op dinsdag 12 juni 2018 01:54 schreef ZwarteMagika het volgende:
Ahh weer geen Haiti verdulleme. Mooi dat Rebellion werd opgedragen aan Eberhard van der Laan.
Wat een concert weer, ik ging compleet los vooral bij Creature ComfortHet viel mij ook mee hoe makkelijk ik bijna vooraan kon komen
Jammer dat Regine niet meer middenin het publiek ging dansen maar dit was ook mooi op dat tweede podium
Leuk ja die RET en vervolgens dikke vertraging met de trein, maar het is het allemaal waard
Godver nu zit ik hier dus bijna te janken hèquote:
Ik schoot ook al zowat vol. En ik vroeg me precies hetzelfde af...quote:Op dinsdag 12 juni 2018 11:17 schreef MaJo het volgende:
[..]
Godver nu zit ik hier dus bijna te janken hè
Ik denk dat hij niet weet dat hij dood is"I like to dedicate this song to Eberhard van der laan who is the mayor of Amsterdam. I heard this is his favorite song so i want to sing this for him tonight"
Ik begreep dat hij 'the late (wijlen) mayor of Amsterdam' zei.quote:Op dinsdag 12 juni 2018 11:17 schreef MaJo het volgende:
[..]
Godver nu zit ik hier dus bijna te janken hè
Ik denk dat hij niet weet dat hij dood is"I like to dedicate this song to Eberhard van der laan who is the mayor of Amsterdam. I heard this is his favorite song so i want to sing this for him tonight"
Ik heb het gisteren helemaal gemist, anders had ik staan janken waarschijnlijkquote:Op dinsdag 12 juni 2018 11:23 schreef ZwarteMagika het volgende:
[..]
Ik schoot ook al zowat vol. En ik vroeg me precies hetzelfde af...
Als je goed luistert dan hoor je dat hij zegt "who is the mayor of Amsterdam", denk dat hij het dus niet doorheeft.quote:Op dinsdag 12 juni 2018 11:27 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Ik begreep dat hij 'the late (wijlen) mayor of Amsterdam' zei.
Oh oke, ik heb het filmpje nog niet bekeken. Op het moment zelf had ik het sowieso niet door.quote:Op dinsdag 12 juni 2018 11:30 schreef MaJo het volgende:
[..]
Als je goed luistert dan hoor je dat hij zegt "who is the mayor of Amsterdam", denk dat hij het dus niet doorheeft.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |