Da meende niequote:Op vrijdag 20 april 2018 20:32 schreef Caland het volgende:
[..]
Het kunstgras moet aan elkaar gelijmd worden, ligt los
(True story)
Choke, antigenot.quote:
quote:Op vrijdag 20 april 2018 21:24 schreef Mexicanobakker het volgende:
Belachelijk dat dit wordt goedgekeurd.
Wat gebeurde er?quote:
werd een directe vrije trap genomen terwijl de keeper de muur goed aan het zetten was. Scheids had inderdaad al gefloten voor de vrije trapquote:
Speler van Gladbach schiet een vrije trap direct binnen terwijl de muur nog helemaal stond te formeren en de keeper niet oplette.quote:
1-2-4 zijn eigenlijk gewoon hetzelfde argument, namelijk jeugdploegen zijn kut. En 3 is vandalisme. Nou nou, bizar.quote:Op vrijdag 20 april 2018 21:29 schreef Caland het volgende:
Bizarre Jupiler league avond.
1. Een vol uitvak in een leeg stadion #jutfor
2. Een leeg uitvak van het team dat kampioen kan worden. #voljaj
3. Een kapot kunstgrasveld #dboemm
3. En straks hebben we een kampioen die niet promoveert en niemand die degradeert.
Jupilergoden
Oh, dacht iets in de JLquote:Op vrijdag 20 april 2018 21:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
werd een directe vrije trap genomen terwijl de keeper de muur goed aan het zetten was. Scheids had inderdaad al gefloten voor de vrije trap
Vandalisme?quote:Op vrijdag 20 april 2018 21:30 schreef Tchock het volgende:
[..]
1-2-4 zijn eigenlijk gewoon hetzelfde argument, namelijk jeugdploegen zijn kut. En 3 is vandalisme. Nou nou, bizar.
Veld schijnt met een mes kapot gesneden te zijn.quote:
twitter:FC_Emmen twitterde op vrijdag 20-04-2018 om 20:45:29AFGELAST. De wedstrijd tussen FC Den Bosch en FC Emmen is afgelast. De wedstrijd is afgelast omdat er stukken kunstgras los lagen en waarschijnlijk waren kapot gesneden. #dboemm https://t.co/d0yYtoGyL8 reageer retweet
Genotquote:Op vrijdag 20 april 2018 21:43 schreef Tchock het volgende:
[..]
Veld schijnt met een mes kapot gesneden te zijn.twitter:FC_Emmen twitterde op vrijdag 20-04-2018 om 20:45:29AFGELAST. De wedstrijd tussen FC Den Bosch en FC Emmen is afgelast. De wedstrijd is afgelast omdat er stukken kunstgras los lagen en waarschijnlijk waren kapot gesneden. #dboemm https://t.co/d0yYtoGyL8 reageer retweet
Of Vincent Janssen.quote:Op vrijdag 20 april 2018 21:48 schreef Kaneelstokje het volgende:
Die Lieder is wel beest in de Juup.
Beetje als Boere.
Ik haat vandalisme, maar dit juich ik toe.quote:Op vrijdag 20 april 2018 21:43 schreef Tchock het volgende:
[..]
Veld schijnt met een mes kapot gesneden te zijn.twitter:FC_Emmen twitterde op vrijdag 20-04-2018 om 20:45:29AFGELAST. De wedstrijd tussen FC Den Bosch en FC Emmen is afgelast. De wedstrijd is afgelast omdat er stukken kunstgras los lagen en waarschijnlijk waren kapot gesneden. #dboemm https://t.co/d0yYtoGyL8 reageer retweet
Zou mooi zijn. Maar daarom vind ik de keuze van Schuurs nog steeds een aparte cq. onverwachte.quote:Op vrijdag 20 april 2018 22:00 schreef KingRadler het volgende:
Fortuna zal wel een deal sluiten met PSV.
Bommel heeft daar wel een handje in.
Kon er in de Eredivisie geen kut van.quote:Op vrijdag 20 april 2018 21:48 schreef Kaneelstokje het volgende:
Die Lieder is wel beest in de Juup.
Beetje als Boere.
Kan ik me niet voor de geest halen.quote:Op vrijdag 20 april 2018 21:57 schreef Tchock het volgende:
[..]
Die waren wel vrijwel allemaal in de tweede seizoenshelft als ik me goed herinner.
Lieder was nog wel jong toen hij in de Eredivisie speelde.quote:Op vrijdag 20 april 2018 22:16 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Kon er in de Eredivisie geen kut van.
Beetje als Boere.
Absoluutquote:Op vrijdag 20 april 2018 22:15 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Zou mooi zijn. Maar daarom vind ik de keuze van Schuurs nog steeds een aparte cq. onverwachte.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |