Daar zijn millennials ook nogal goed in, maar dat kan je Avicii in ieder geval niet verwijten.quote:Op vrijdag 20 april 2018 23:08 schreef Anthonie1 het volgende:
[..]
Beetje uitkering trekken is natuulijk makkelijk.
Wake Me Up was ook vernieuwend. In eerste instantie werd hij verketterd door fans om z'n poppy zanglijntjes met softe dancemuziek, nu is dat ongeveer het enige wat je hoort in de top 40.quote:Op vrijdag 20 april 2018 23:30 schreef bechirti het volgende:
die playboy van een ash pournouri heeft die man kapot gemaakt. oke hij zag zn talent in 2009 maar hij heeft m steeds verder in de wereld van roem en geneugten geduwd om zelf ook zn zakken te blijven vullen. hij beweerde tevens dat tim zn beste vriend was. maar een echte vriend pusht je niet om volop deel te nemen aan een wereld die niet de jouwe is.
eeuwig zonde. produceerde in 2010 en 2011 ongelooflijk vernieuwende nummers. bromance blessed en levels waren nummers met vrolijke meoldietjes die je vrolijk maakte.
vernieuwend is niet altijd beter hèquote:Op vrijdag 20 april 2018 23:34 schreef Merkie het volgende:
[..]
Wake Me Up was ook vernieuwend. In eerste instantie werd hij verketterd door fans om z'n poppy zanglijntjes met softe dancemuziek, nu is dat ongeveer het enige wat je hoort in de top 40.
ja ik denk dat ie daar ook veel fans (zoals ik) kwijt was geraakt maar juist voor het grote mainstream publiek geliefd werd.quote:Op vrijdag 20 april 2018 23:34 schreef Merkie het volgende:
[..]
Wake Me Up was ook vernieuwend. In eerste instantie werd hij verketterd door fans om z'n poppy zanglijntjes met softe dancemuziek, nu is dat ongeveer het enige wat je hoort in de top 40.
Hij woonde er blijkbaar (of was er op vakantie?)quote:Op vrijdag 20 april 2018 22:35 schreef Droopie het volgende:
[..]
Speculatief, maar die gasten die doen een stop en go in Oman en zijn na 12 uur weer pleite.
https://www.hln.be/showbi(...)nde-avicii~a1f1e06f/quote:Amper zes dagen voor de Zweedse top-dj Avicii dood werd aangetroffen in zijn huis in Muscat, de hoofdstad van Oman, had een vrouwelijke fan hem nog weten te strikken voor een foto. Haar verjaardagsweekend in het Omaanse vakantieresort Muscat Hills Resort eindigde in schoonheid toen ze met een vrolijke Tim Bergling, beter bekend als Avicii, op de foto mocht.
Ook het hotel Muscat Hills Resort plaatste drie dagen geleden foto’s van Bergling met naast Kelly Lee Brock ook andere fans. Ze bedankten Avicii voor zijn bezoek aan het resort
Klopt.quote:Op zaterdag 21 april 2018 00:40 schreef crystal_meth het volgende:
[..]
Hij woonde er blijkbaar (of was er op vakantie?)
[..]
https://www.hln.be/showbi(...)nde-avicii~a1f1e06f/
Eensquote:Op zaterdag 21 april 2018 00:30 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Zonde, zonde... toch wel een paar fantastische hits gemaakt. Fuck.
quote:Op zaterdag 21 april 2018 00:38 schreef Montagui het volgende:
Wake me up blijft echt wel het beste in zijn genre.
Ja man Fruity loops is echt de bomquote:Op zaterdag 21 april 2018 00:30 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Zonde, zonde... toch wel een paar fantastische hits gemaakt. Fuck.
Een grondlegger is het zeker, vooral nuquote:Op zaterdag 21 april 2018 00:27 schreef RensAjacied het volgende:
Wel echt een grondlegger voor het genre wat nu al die Nederlanders hebben overgenomen.
Waarom ben je zo boos?quote:Op zaterdag 21 april 2018 01:01 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Ja man Fruity loops is echt de bom
[..]
Een grondlegger is het zeker, vooral nu
wtf?quote:Op zaterdag 21 april 2018 00:47 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Klopt.
Het is daar mooi wonen en veel sterren hebben daar een huis of verblijven daar langere tijd (zoals Michael Jackson)
Daarom juist..lekker prikkelarmquote:Op zaterdag 21 april 2018 01:10 schreef static het volgende:
[..]
wtf?
Ik heb er ook een jaar gewoond en gewerkt - saaier kun je het niet vinden.
Werd jij daar lastiggevallen door fans?quote:Op zaterdag 21 april 2018 01:10 schreef static het volgende:
[..]
wtf?
Ik heb er ook een jaar gewoond en gewerkt - saaier kun je het niet vinden.
Nee ik zou het ook niet zelf opzetten, maar het waren prima, energierijke nummers voor tijdens de BodyPump.quote:Op zaterdag 21 april 2018 00:53 schreef richolio het volgende:
[..]
Avicii was echt niet zo slecht als dat veel mensen hier stellen. Totaal niet mijn soort muziek, maar hij heeft prima dingen gemaakt
Best bizar hoe zoveel geld en roem toch iemand kapot kan maken. Lastig voor de stellen denk ik voor gewone mensen.quote:Op zaterdag 21 april 2018 01:45 schreef remlof het volgende:
Docu gezien, van puber direct naar miljonair, geen tijd gehad om zichzelf te ontwikkelen, geen relatie gehad. Heel triest.
Daar werd hij zo depri van dat hij zichzelf kapot heeft gezopen oid.quote:Op vrijdag 20 april 2018 19:32 schreef opgebaarde het volgende:
Huh wat!?
Net de club van 27 niet gehaald
Drank, het zou verboden moeten worden. (meen ik)quote:Op zaterdag 21 april 2018 01:58 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Daar werd hij zo depri van dat hij zichzelf kapot heeft gezopen oid.
Als ik het begreep vond hij muziek maken wel leuk maar had hij dus een tering hekel aan de mensen die het mooie muziek vonden en de mensen waar hij mee werkte waren ook kut. Kortom hij haten zijn "fans" zo erg dat hij van ellende aan de gedachte van hen gestorven is.... wow dat is inderdaad super zielig voor hem. Office space anyone?quote:Op vrijdag 20 april 2018 23:28 schreef Guanabana het volgende:
[..]
zoals hij zei, meer een introvert persoon bent en totaal niet kan omgaan met die extraverte wereld is het een heel verstandig besluit van hem om meer achter de schermen bezig te gaan met componeren en producen.
En die kick zal hij wel niet zo hebben ervaren als hij die optredens zo haatte (wat hij zelf ook aangaf).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |