ken ik die?quote:
Vast niet.quote:
oke... Dan kijk ik woensdag weer.quote:
Gezellig.quote:
Ik denk ook dat ik dan na een week sowieso af zou haken. Nu kan ik langer rustiger wennen.quote:Op maandag 16 april 2018 21:44 schreef WheeleE het volgende:
[..]
Gezellig.
Ik ben wel blij eigenlijk dat het geen 5 dagen achter elkaar wordt uitgezonden. Dat zou iets teveel van het goeie zijn geweest denk ik.
Ja, en dat je van sommige ziet dat ze terug moeten gaan komen. Dan krijg je twee stellige nee's en dan weet je dat de derde een ja wordt. Of andersom : twee enthousiaste ja's maar nee, deze persoon mag niet automatisch door naar de volgende ronde, dus geef ik een nee. Volledig onafhankelijk van elkaar zijn ze niet. Hoeft ook niet, maar het valt wel op.quote:Op maandag 16 april 2018 23:57 schreef SiGNe het volgende:
Aparte jurykeuzes dat sommigen gerechten presenteren waar de jury alle 3 iets op aan te merken hadden maar dat er een gunfactor bij kwam kijken en ze toch door mochten terwijl anderen met minder kritiek niet door mochten.
En bij sommigen heb ik ook het idee dat die expres een nee krijgen omdat die de tweede ronde toch wel doorkomen.
Lijkt er daardoor op dat de regie een onzichtbaar jurylid is.
quote:Op woensdag 18 april 2018 20:41 schreef essnhills het volgende:
Niemand in dit topic natuurlijk omdat FOK! het net niet deed..
Ziet er lekker uitquote:Op woensdag 18 april 2018 20:43 schreef klaasweetalles het volgende:
IK HEB vanAVOND kippenbout gemaakt
dat kunnen die sufkutten in masterchef niet
[ afbeelding ]
quote:
Gelukkig leef ik nogquote:Op woensdag 18 april 2018 20:45 schreef essnhills het volgende:
[..]
Je hebt geheel onwetend het mogelijke einde der tijden meegemaakt
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |