Hoe zit het met de batterij? Ik lees dat die een 3400mah heeft. Kun je er 1,5 dagen op of minder? Tevens een mooi bedrag voor die prijs. Waar heb je het gekocht?quote:Op zondag 3 juni 2018 10:59 schreef Splackavellie02 het volgende:
Gisteren een Mi Mix 2 128GB gehaald voor ¤125,-
Ideaal tweede toestel voor die prijs! Mooi design, prima scherm, voldoende snelheid en MIUI 9.5 met full screen gestures werkt bijna exact hetzelfde als mijn iPhone X. Ik verwacht dat dat met MIUI 10 nog beter wordt. Alleen de camera en speaker zijn wat minder.
De OnePlus 6 en mi 8 zullen ongetwijfeld beter zijn, maar voor de helft van de prijs komt deze op dit moment genoeg in de buurt voor mij
Marktplaats. Gisteren gehaald dus ik kan over de accu duur nog niet veel zeggen. Maar gezien ik op mijn iPhone X net de helft van de dag haal, verwacht ik geen wonderen met mijn gebruik.quote:Op zondag 3 juni 2018 16:06 schreef s0ul1991 het volgende:
[..]
Hoe zit het met de batterij? Ik lees dat die een 3400mah heeft. Kun je er 1,5 dagen op of minder? Tevens een mooi bedrag voor die prijs. Waar heb je het gekocht?
batterij van mijn mix 2 heeft gedurende verschillende updates nogal een wisselend beeld laten zien. Op dit moment kom ik er prima de dag mee door, eerder moest ik wel eens om 18.00 aan de lader.quote:Op zondag 3 juni 2018 16:06 schreef s0ul1991 het volgende:
[..]
Hoe zit het met de batterij? Ik lees dat die een 3400mah heeft. Kun je er 1,5 dagen op of minder? Tevens een mooi bedrag voor die prijs. Waar heb je het gekocht?
Thanks voor het antwoordenquote:Op zondag 3 juni 2018 20:31 schreef RobertNL het volgende:
[..]
batterij van mijn mix 2 heeft gedurende verschillende updates nogal een wisselend beeld laten zien. Op dit moment kom ik er prima de dag mee door, eerder moest ik wel eens om 18.00 aan de lader.
Zoals nu zit ik op 35% met een uurtje of 4 SOT op voornamelijk op volle helderheid (buiten).
Nimmer overwogen om het scherm te wisselen? Is best te doen als je incl frame besteld.quote:Op zondag 3 juni 2018 21:40 schreef Makrolon het volgende:
......na.......redmi note 4 met gebroken scherm ...maar een Redmi note 5 global besteld. ....
Ik zou hem gewoon terugsturen naar Belsimpel.quote:Op maandag 4 juni 2018 14:24 schreef bobbernaut het volgende:
Zojuist mijn Mi A1 binnen gekregen, allemaal Indiase tekst erbijNergens iets Engels te vinden. Zelfs de vooraangebrachte screenprotector heeft Indiase tekst erbij, wel gewoon gekocht bij Belsimpel.
Weet iemand of er iets niet klopt aan de Indiase versie? Misschien andere specs oid?
Heb ook nergens een authentication code zitten
Zeker, en heb een nieuw scherm besteld, maar blijkbaar voor t verkeerde model want hij past niet... Toen was ik er klaar mee en maar besloten een nieuwe telefoon te halen.quote:Op maandag 4 juni 2018 17:05 schreef elinx het volgende:
[..]
Nimmer overwogen om het scherm te wisselen? Is best te doen als je incl frame besteld.
Kwestie van schroefjes en kabeltjes los en vastzetten. De achterzijde verwijderen is eigenlijk het meeste werk
Ai, RN4 verward met RN4 Global (cq RN4x). Begrijpelijk, maar wel zuurquote:Op dinsdag 5 juni 2018 18:53 schreef Makrolon het volgende:
...... nieuw scherm besteld, maar blijkbaar voor t verkeerde model want hij past niet... ..
Hip, maar ben benieuwd hoe gevoelig zo'n uitstekende camera is.quote:
Zal vast geen hoge IP-certificatie hebben.quote:
Precies. Of gewoon geen selfiecam.quote:Op woensdag 6 juni 2018 09:31 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Zal vast geen hoge IP-certificatie hebben.
Gezien Android toestellen nog steeds een kin hebben, heb ik liever dat ze de camera daarin verstoppen. Ik gebruik hem toch zelden tot nooit.
Zoiets dus:quote:Op woensdag 6 juni 2018 09:36 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Precies. Of gewoon geen selfiecam.
Of überhip, een klein (e-ink desnods) schermpje op de achterkant, zodat je de gewone camera voor selfies kunt gebruiken.
Precies. Dat is een veel betere oplossing. Maar wat mij betreft gewoon zonder selfie-mogelijkheden. Selfie camera's is een symptoom van wat er mis is met onze maatschappij.quote:Op woensdag 6 juni 2018 09:57 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Zoiets dus:
[ afbeelding ]
Of het doen zoals Xiaomi: bij normaal daglicht is de achterkant van de Mix 2 praktisch een spiegel.
De enige keren dat ik iets gemaakt heb wat door kan voor een “selfie” was toen ik nog mezelf als model gebruikte voor de fotografie-dingen die ik uit wilde proberenquote:Op woensdag 6 juni 2018 10:02 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Precies. Dat is een veel betere oplossing. Maar wat mij betreft gewoon zonder selfie-mogelijkheden. Selfie camera's is een symptoom van wat er mis is met onze maatschappij.
Ook niet ideaal merk ik nu bij mijn Mix 2. Maar inderdaad wellicht wel gewoon een betere oplossing.quote:Op woensdag 6 juni 2018 09:31 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Zal vast geen hoge IP-certificatie hebben.
Gezien Android toestellen nog steeds een kin hebben, heb ik liever dat ze de camera daarin verstoppen. Ik gebruik hem toch zelden tot nooit.
Ach, soms is het handig. Maar de keren die ik dat ding gebruik (per jaar) kan ik op 1 hand tellen gok ikquote:Op woensdag 6 juni 2018 10:02 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Precies. Dat is een veel betere oplossing. Maar wat mij betreft gewoon zonder selfie-mogelijkheden. Selfie camera's is een symptoom van wat er mis is met onze maatschappij.
De volume knop als shutter gebruiken is een prima oplossing voor het niet bestaande probleemquote:Op woensdag 6 juni 2018 19:28 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Ook niet ideaal merk ik nu bij mijn Mix 2. Maar inderdaad wellicht wel gewoon een betere oplossing.
[..]
Ach, soms is het handig. Maar de keren die ik dat ding gebruik (per jaar) kan ik op 1 hand tellen gok ik.
Al moet ik zeggen dat je met de Chinese Beauty modus er wel altijd strak/glad uitziet![]()
Het ouderwetse spiegelbolletje op de achterkant voldoet wat mij betreft in dat geval ook gewoon.
Juist, wist niet dat er verschil in zat. Ook een nieuwe speaker besteld (is ook kapot). Ook de verkeerde.quote:Op woensdag 6 juni 2018 01:39 schreef elinx het volgende:
[..]
Ai, RN4 verward met RN4 Global (cq RN4x). Begrijpelijk, maar wel zuur
Zelf iets soortgelijks meegemaakt, maar minder ingrijpend, voor een gouden RN4X (RN4 Global) een lcd bestellen in de waan, dat je dan gebroken wit krijgt ipv blauwachtig wit.
Ontvang je donker goud, welke op geen enkel standaard uitvoering voorkomt. Even wennen dus, of toch weer een andere bestellen.
Ik ga morgen even bellen dan maarquote:Op dinsdag 5 juni 2018 18:26 schreef s0ul1991 het volgende:
[..]
Ik zou hem gewoon terugsturen naar Belsimpel.
quote:2G GSM/GPRS/EDGE:850/900/1800/1900MHz ;
2G CDMA: BC0/BC1/BC10 ;
3G TD-SCDMA/TD-HSPA:B34/B39;
3G WCDMA/HSPA:B1/B2/B4/B5/B8;
4G TDD-LTE:B34/B38/B39/B40/B41;
4G FDD-LTE:B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/B17/B18/B19/B20/B25/B26/B28A/B28B;
Afhankelijk van je budget: Xiaomi Mi A1, Xiaomi Redmi Note 5, Xiaomi Mi8 of dus de Vivo Nex.quote:Op woensdag 13 juni 2018 12:36 schreef ieniminimuis het volgende:
Wat is er nu op de Chinese markt met een goede camera, laatste Android, fatsoenlijk RAM geheugen, en global edition?
De Mi's hebben een zeer behoorlijke camera hoor, voor smartphone begrippen.quote:Op woensdag 13 juni 2018 23:23 schreef Splackavellie02 het volgende:
Uitstekende telefoons, hoor. Maar voor de camera moet je geen Xiaomi nemen.
Jammer dat die ports niet op Xiaomi toestellen met MIUI werken. Dat is een groot minpunt.quote:Op donderdag 14 juni 2018 21:34 schreef s0ul1991 het volgende:
Het helpt vaak als je camera2api en EIS enabled.
https://www.celsoazevedo.(...)gle-camera/examples/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |