quote:Op zondag 1 april 2018 09:59 schreef BroesWillems het volgende:
De HALO gaat verdwijnen!
Bron:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SOONY
quote:Op zondag 1 april 2018 09:59 schreef BroesWillems het volgende:
De HALO gaat verdwijnen!
Bron:Hier maak je geen grappen over vriendSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik zeg maar zoo, dat is korter dan dierentuin
Het helpt doorgaans wel als éénaprilgrappen iets minder overduidelijk zijn. Zo zag ik ook wat voorbij komen over 'Verstappen volgend seizoen naar MotoGP'. Probeer het dan gewoon helemaal niet.quote:Op zondag 1 april 2018 15:04 schreef SnowOokami het volgende:
https://wtf1.com/post/f1-(...)-improve-the-racing/
I'm not your friend, buddy!quote:Op zondag 1 april 2018 14:40 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Hier maak je geen grappen over vriend
In dit geval vind ik eigenlijk dat ze gewoon gelijk hebben. Ze hoeven het niet te zeggen, dat is waar.quote:Op zondag 1 april 2018 18:48 schreef Gruj0 het volgende:
RBR/Marko/Horner zijn weer bezig.
Dit team is echt niet uit te staan. Ze hebben altijd wel wat te zeiken.
https://www.gpupdate.net/(...)bourne-gewoon-geluk/
Als ze zelf op deze manier hadden gewonnen hadden we ze niet meer gehoord. Idem dito wb Mercedes.quote:Op zondag 1 april 2018 18:51 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
In dit geval vind ik eigenlijk dat ze gewoon gelijk hebben. Ze hoeven het niet te zeggen, dat is waar.
Dat klopt allemaal, maar dat staat los van de inhoud.quote:Op zondag 1 april 2018 18:56 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Als ze zelf op deze manier hadden gewonnen hadden we ze niet meer gehoord. Idem dito wb Mercedes.
Dan was er wel een ander team dat dat zegt. Het is gewoon waar.quote:Op zondag 1 april 2018 18:56 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Als ze zelf op deze manier hadden gewonnen hadden we ze niet meer gehoord. Idem dito wb Mercedes.
quote:Op zondag 1 april 2018 20:07 schreef CrashO het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Bron: Fédération Internationale de l'Automobile & Pirelli Motorsport
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Actueel weer Bahrein
[ afbeelding ]4 uur te vroeg CrashSPOILER: OP CodeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:
Fixt, dan doen jullie maar lekker dit als OPquote:
Ik moet tot 16:50 coachen in Den Haagquote:Op zondag 1 april 2018 20:12 schreef franklop het volgende:
17.10 volgende week. Prima tijd zo na Parijs Roubaix.
rot start tijden ook!quote:Op zondag 1 april 2018 20:19 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik moet tot 16:50 coachen in Den Haag
Dan heb je dit keer 10 minuten extra om thuis te komenquote:Op zondag 1 april 2018 20:19 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik moet tot 16:50 coachen in Den Haag
Dat team speelt in heel dit seizoen 2x op zondag. De vorige keer moest ik halverwege Abu Dhabi weg, nu valt het samen met Bahrein.quote:
ook nog de Masters golf. Doorligplekken genotquote:Op zondag 1 april 2018 20:12 schreef franklop het volgende:
17.10 volgende week. Prima tijd zo na Parijs Roubaix.
die sla ik overquote:Op zondag 1 april 2018 20:29 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
ook nog de Masters golf. Doorligplekken genot
In dit geval herhalen ze wat Vettel zelf direct al zei.quote:Op zondag 1 april 2018 18:48 schreef Gruj0 het volgende:
RBR/Marko/Horner zijn weer bezig.
Dit team is echt niet uit te staan. Ze hebben altijd wel wat te zeiken.
https://www.gpupdate.net/(...)bourne-gewoon-geluk/
Gaspedaal gewoon wat dieper in drukken? Of moet je langs wat traject controles?quote:Op zondag 1 april 2018 20:27 schreef Nattekat het volgende:
25 minuten rijden, dus met wat mazzel mis ik net de start.
A4 tussen Leiden en Delft, dus meh.quote:Op zondag 1 april 2018 22:18 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Gaspedaal gewoon wat dieper in drukken? Of moet je langs wat traject controles?
Nu kijk ik wel op het moment dat het daar 130 is. Misschien word ik via de A44 gestuurd.quote:
Ziggogo aan op je mobiel, kan je een soort van de start meekrijgen.quote:Op zondag 1 april 2018 22:38 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nu kijk ik wel op het moment dat het daar 130 is. Misschien word ik via de A44 gestuurd.
Edit: oh, dat is gigantisch om.
100 op de A4 is toch dodelijk saai en veilig op de zaterdagquote:Op maandag 2 april 2018 10:28 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Ziggogo aan op je mobiel, kan je een soort van de start meekrijgen.
Of je neemt bier en nootjes mee, en komt het hier kijken
Die A4 moet inderdaad heel snel overal 130 worden.quote:Op maandag 2 april 2018 10:37 schreef Nattekat het volgende:
[..]
100 op de A4 is toch dodelijk saai en veilig op de zaterdag
En waar is hier?
Johquote:Op maandag 2 april 2018 12:00 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Die A4 moet inderdaad heel snel overal 130 worden.
En hier is in den haag
Hun bron was natuurlijk 1 april.quote:Op maandag 2 april 2018 12:46 schreef CrashO het volgende:
't ergste is nog dat die noobs het op 2 april gepost hebbenDat is geen 1 april meer maar gewoon #fakenews.
Zoals zo vaak misbruikt #NatteKrant zijn mod rechtenquote:
Iddquote:Op maandag 2 april 2018 13:36 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Zoals zo vaak misbruikt #NatteKrant zijn mod rechten
De A2 en A9 ook graag... zelfs die schijt A20 is 120km/u, maar de A2 en A9 nietquote:Op maandag 2 april 2018 12:00 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Die A4 moet inderdaad heel snel overal 130 worden.
En hier is in den haag
ik weet het tegenwoordig echt niet meer waar je hoe hard mag. Preventief rij ik standaard 140 op de tellerquote:Op maandag 2 april 2018 13:45 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
De A2 en A9 ook graag... zelfs die schijt A20 is 120km/u, maar de A2 en A9 niet
Volgens mij hebben al die copy-paste sites gewoon zelf niet door dat het een éénaprilgrap was.quote:Op maandag 2 april 2018 12:46 schreef CrashO het volgende:
't ergste is nog dat die noobs het op 2 april gepost hebbenDat is geen 1 april meer maar gewoon #fakenews.
Ik zou geen 140 rijden op de A2 als ik jou wasquote:Op maandag 2 april 2018 13:53 schreef Geralt het volgende:
[..]
ik weet het tegenwoordig echt niet meer waar je hoe hard mag. Preventief rij ik standaard 140 op de teller
quote:Op maandag 2 april 2018 15:15 schreef Goudenvis het volgende:
Vind die 1 april grappen op nieuwssites helemaal niet grappig. Imo is het gewoon nepnieuws en lees ik die kutsites dus ook niet meer na zo'n "grapje".
Het zijn vaak gewoon ook hele slechte grappen. De kunst van een goede grap is dat hij subtiel is, zodat mensen er ook echt intrappen in plaats van dat het er zo dik bovenop ligt.quote:Op maandag 2 april 2018 15:15 schreef Goudenvis het volgende:
Vind die 1 april grappen op nieuwssites helemaal niet grappig. Imo is het gewoon nepnieuws en lees ik die kutsites dus ook niet meer na zo'n "grapje".
Gisteren nog gedaan bij Eindhoven richting het zuidenquote:Op maandag 2 april 2018 15:11 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Ik zou geen 140 rijden op de A2 als ik jou was
Kan op stukken daar ook prima, alleen ten noorden van Deil loop je wat meer risico.quote:Op maandag 2 april 2018 16:48 schreef Geralt het volgende:
[..]
Gisteren nog gedaan bij Eindhoven richting het zuiden
Ik rij voornamelijk tussen de Utrecht - Rotterdam - Amsterdam driehoek, je kan soms weleens gas geven (voornamelijk A12) maar A20, A4, A2, A10 allemaal trajectcontrolequote:Op maandag 2 april 2018 16:48 schreef Geralt het volgende:
[..]
Gisteren nog gedaan bij Eindhoven richting het zuiden
Prima. De snelweg is dan ook geen racebaan. Maximumsnelheden zijn er niet voor niets en die moeten dan ook streng gehandhaafd worden. Wat mij betreft in heel Nederland trajectcontrole.quote:Op maandag 2 april 2018 16:53 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Ik rij voornamelijk tussen de Utrecht - Rotterdam - Amsterdam driehoek, je kan soms weleens gas geven (voornamelijk A12) maar A20, A4, A2, A10 allemaal trajectcontrole
A2 van Amsterdam naar Utrecht is bullshit op een rustige zondag. A1 van Amsterdam naar A6 is al helemaal bullshit buiten de spits.quote:Op maandag 2 april 2018 16:54 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Prima. De snelweg is dan ook geen racebaan. Maximumsnelheden zijn er niet voor niets en die moeten dan ook streng gehandhaafd worden. Wat mij betreft in heel Nederland trajectcontrole.
Euh? Nee. Geen geldklopperij. Er is een geldende maximumsnelheid en die is op meer gebaseerd dan het aantal auto's wat er op dat moment rijdt. En los daarvan, het is sowieso geen geldklopperij. Je weet de geldende regels en daar kun je je gewoon aan houden. Dan levert het de staat helemaal niets op. Als jij zo stom bent om te hard te rijden, dan is dat niet de schuld van de staat.quote:Op maandag 2 april 2018 17:01 schreef Nattekat het volgende:
Trajectcontroles op wegen waar het nodig is eens, maar op een kaarsrechte landingsbaan zonder op- of afritten is het gewoon geldklopperij.
Gelukkig hebben we nu tijdens race weekenden een nieuwe topic reeks, zodat de F1 reeks niet vervuild raakt met offtopic slowchat.quote:
Op een weg waar de max snelheid gewoon onverklaarbaar laag is, rijdt het alles behalve ontspannen. Je zit constant op je snelheidsmeter te kijken of je niet per ongeluk wat gas bij hebt gegeven.quote:Op maandag 2 april 2018 17:05 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Euh? Nee. Geen geldklopperij. Er is een geldende maximumsnelheid en die is op meer gebaseerd dan het aantal auto's wat er op dat moment rijdt. En los daarvan, het is sowieso geen geldklopperij. Je weet de geldende regels en daar kun je je gewoon aan houden. Dan levert het de staat helemaal niets op. Als jij zo stom bent om te hard te rijden, dan is dat niet de schuld van de staat.
Dat in zijn algemeenheid de maximumsnelheid op plekken omhoog kan is iets anders, maar dat vinden en er op eigen houtje maar wat aan doen door te hard te gaan rijden, zijn twee totaal verschillende dingen.
Cruise control?quote:Op maandag 2 april 2018 17:06 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Op een weg waar de max snelheid gewoon onverklaarbaar laag is, rijdt het alles behalve ontspannen. Je zit constant op je snelheidsmeter te kijken of je niet per ongeluk wat gas bij hebt gegeven.
quote:Op maandag 2 april 2018 17:06 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Op een weg waar de max snelheid gewoon onverklaarbaar laag is, rijdt het alles behalve ontspannen. Je zit constant op je snelheidsmeter te kijken of je niet per ongeluk wat gas bij hebt gegeven.
Was het maar zo'n feestquote:Op maandag 2 april 2018 17:09 schreef SnowOokami het volgende:
[..]
Cruise control?
Maar goed, vanmorgen richting Zandvoort was het idd rustig maar je moet 100km/u rijden... op de terugweg was het iets drukker en nog steeds 100... ik heb me er al bij neergelegd maar het is wel![]()
Op iedere telefoon kun je een gratis app installeren die je waarschuwt als je harder rijdt dan toegestaan, als het echt een probleem is wat je wilt oplossen.quote:
Ben het met je eens dat je je gewoon aan de snelheid te houden hebt, maar het is natuurlijk wel bijzonder dat op de stukken waar de meeste ongelukken gebeuren geen controle is. En op de stukken waar weinig gebeurd dit wel zo is.quote:Op maandag 2 april 2018 17:05 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Euh? Nee. Geen geldklopperij. Er is een geldende maximumsnelheid en die is op meer gebaseerd dan het aantal auto's wat er op dat moment rijdt. En los daarvan, het is sowieso geen geldklopperij. Je weet de geldende regels en daar kun je je gewoon aan houden. Dan levert het de staat helemaal niets op. Als jij zo stom bent om te hard te rijden, dan is dat niet de schuld van de staat.
Dat in zijn algemeenheid de maximumsnelheid op plekken omhoog kan is iets anders, maar dat vinden en er op eigen houtje maar wat aan doen door te hard te gaan rijden, zijn twee totaal verschillende dingen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |