Ik weet niet of ik het haal als ik het inlever, heb alleen geen zin om er opnieuw mee bezig te zijn terwijl ik er al veel werk aan gehad heb. Wil gewoon een 6 en de rest zal me aan mn kont roesten.quote:Op vrijdag 16 maart 2018 13:09 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
M.a.w. zou je dus je scriptie niet halen en wil je een escape van een 6..
Tip: Check je bronvermeldingen, spelling, welke feedback heb je gekregen en hoe heb je dat verwerkt. Kutklus, maar ik mag toch aannemen dat je dit niet nog een keer overnieuw hoeft te doen.quote:Op vrijdag 16 maart 2018 13:10 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik het haal als ik het inlever, heb alleen geen zin om er opnieuw mee bezig te zijn terwijl ik er al veel werk aan gehad heb. Wil gewoon een 6 en de rest zal me aan mn kont roesten.
Bronvermeldingen en spelling zijn in orde. Het gaat met name om 1 hoofdstuk waarvan ik een eerste versie had geschreven dat ongeveer overnieuw moet. Echt geen zin om die hele rotzooi nog eens aan te moeten passen.quote:Op vrijdag 16 maart 2018 13:12 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Tip: Check je bronvermeldingen, spelling, welke feedback heb je gekregen en hoe heb je dat verwerkt. Kutklus, maar ik mag toch aannemen dat je dit niet nog een keer overnieuw hoeft te doen.
Je mag best wel even op mijn zolderkamer kamer komenquote:Op vrijdag 16 maart 2018 13:16 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Bronvermeldingen en spelling zijn in orde. Het gaat met name om 1 hoofdstuk waarvan ik een eerste versie had geschreven dat ongeveer overnieuw moet. Echt geen zin om die hele rotzooi nog eens aan te moeten passen.
T is geen bachelorscriptie, leer lezenquote:Op vrijdag 16 maart 2018 13:17 schreef TRON2.0 het volgende:
Moeite hebben met een simpele bachelor-thesis![]()
Kom maar terug als je met je PhD bezig bent, kunnen we op niveau praten.
Heb al feedback gehad, alleen geen zin om alles te verwerken.quote:Op vrijdag 16 maart 2018 13:22 schreef Geelman het volgende:
Vraag dan aan je afstudeerbegeleider wat je moet doen voor die 6.
Dan moet je ook niet zeuren dat je geen voldoende krijgt.quote:Op vrijdag 16 maart 2018 13:23 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Heb al feedback gehad, alleen geen zin om alles te verwerken.
Je klinkt echt als een aanwinst voor de arbeidsmarktquote:Op vrijdag 16 maart 2018 13:03 schreef DoubleDip het volgende:
Zie TT. Waarom kunnen begeleiders iemand die snel wil afstuderen niet gewoon een 6 geven en vertellen dat ze van de uni moeten optiefen?
Klacht: een scriptie moeten afronden terwijl je liever centen wilt verdienen en carriere wilt maken.
Gooi het meteen in je OP, stop geen moeite in een warrig geschreven topic. Vandaar dat je voor de 5,5 wilt gaan, snap dat dat het hoogst haalbare voor je is.quote:Op vrijdag 16 maart 2018 13:22 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
T is geen bachelorscriptie, leer lezen
quote:Op vrijdag 16 maart 2018 13:53 schreef TRON2.0 het volgende:
[..]
Gooi het meteen in je OP, stop geen moeite in een warrig geschreven topic. Vandaar dat je voor de 5,5 wilt gaan, snap dat dat het hoogst haalbare voor je is.
V.w.b. centen verdienen: je kunt ook zo nu en dan je benen spreiden. Kun je daarnaast je scriptie afmaken.quote:Op vrijdag 16 maart 2018 13:03 schreef DoubleDip het volgende:
Zie TT. Waarom kunnen begeleiders iemand die snel wil afstuderen niet gewoon een 6 geven en vertellen dat ze van de uni moeten optiefen?
Klacht: een scriptie moeten afronden terwijl je liever centen wilt verdienen en carriere wilt maken.
Ik verdien liever geld op een normale manier, en dat doe ik nu ook al. Maar het ging me om het hebben van een fulltime baan ipv altijd dat gevoel dat er nog een scriptie afmoet.quote:Op vrijdag 16 maart 2018 16:03 schreef CarbonC het volgende:
[..]
V.w.b. centen verdienen: je kunt ook zo nu en dan je benen spreiden. Kun je daarnaast je scriptie afmaken.
fiscaal rechtquote:Op vrijdag 16 maart 2018 16:18 schreef Mark031 het volgende:
Welke opleiding doe je? Bij een flutopleiding stelt een masterscriptie ook niet veel voor.
#geenambitiesquote:Op vrijdag 16 maart 2018 13:10 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik het haal als ik het inlever, heb alleen geen zin om er opnieuw mee bezig te zijn terwijl ik er al veel werk aan gehad heb. Wil gewoon een 6 en de rest zal me aan mn kont roesten.
Zeker mensen die snel carrière willen maken en hogerop willen komen.quote:Op vrijdag 16 maart 2018 18:34 schreef Twiitch het volgende:
Mensen die zeiken over hun studie krijgen een "burnout" na een paar jaar werken
De dag dat mijn werk net zo kut wordt als mijn scriptie pak ik een uitkering.quote:Op vrijdag 16 maart 2018 18:34 schreef Twiitch het volgende:
Mensen die zeiken over hun studie krijgen een "burnout" na een paar jaar werken
Hard werken, daarvoor betaald worden en uitgedaagd worden is geen probleem.quote:Op vrijdag 16 maart 2018 20:36 schreef TheNightIsFullOfTerrors het volgende:
Hoe wil je werkweken gaan draaien als je al moeite hebt met het studentenleven?
Vast en zeker, maar ik ben dat ding nu liever kwijt dan rijk.quote:Op vrijdag 16 maart 2018 20:37 schreef Maghrebijnse het volgende:
Ooit ga je deze fase nog mossen, inclusief het schrijven van de scriptie.
Tjah niet iedereen kan een studie voltooienquote:Op vrijdag 16 maart 2018 20:43 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Hard werken, daarvoor betaald worden en uitgedaagd worden is geen probleem.
Alleen bij een scriptie moet je zelf de discipline opbrengen en dat een hele tijd lang, en dat is nu net het probleem. Het lukte me tot nu toe wel, maar nu ff niet meer.
Eens, maar ik wel. Duurt alleen ff.quote:Op vrijdag 16 maart 2018 20:44 schreef TheNightIsFullOfTerrors het volgende:
[..]
Tjah niet iedereen kan een studie voltooien
Afwachten dusquote:Op vrijdag 16 maart 2018 20:45 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Eens, maar ik wel. Duurt alleen ff.
M.u.v. het betaald worden gedeelte zou dat tijdens je studie en ook je scriptie van toepassing moeten zijn.quote:Op vrijdag 16 maart 2018 20:43 schreef DoubleDip het volgende:
Hard werken, daarvoor betaald worden en uitgedaagd worden is geen probleem.
Jawel hoor.quote:Op vrijdag 16 maart 2018 18:23 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
heus wel, alleen niet op het gebied van hoge cijfers want niemand die naar je cijfers vraagt.
Faalklacht want als ze jullie te snel van de Uni afschoppen dat heeft men geen werk meer voor die begeleiders en dan staan ze op straat. Dus gaat alles via een procedurele weg die uiteraard tijd kost en wat van ondergeschikt belang is. Tijdvulling is het hoofdbelang.quote:Op vrijdag 16 maart 2018 13:03 schreef DoubleDip het volgende:
Zie TT. Waarom kunnen begeleiders iemand die snel wil afstuderen niet gewoon een 6 geven en vertellen dat ze van de uni moeten optiefen?
Klacht: een scriptie moeten afronden terwijl je liever centen wilt verdienen en carriere wilt maken.
Is dit serieus?quote:Op zaterdag 17 maart 2018 02:04 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Faalklacht want als ze jullie te snel van de Uni afschoppen dat heeft men geen werk meer voor die begeleiders en dan staan ze op straat. Dus gaat alles via een procedurele weg die uiteraard tijd kost en wat van ondergeschikt belang is. Tijdvulling is het hoofdbelang.
Ik herken je volledig. Uiteindelijk altijd aardig gebleven tegen docent en uiteindelijk opgerot met een zes.quote:Op vrijdag 16 maart 2018 13:16 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
t is een masterscriptie aan de uni voor degene die het nog niet wist
Bij ons zijn er juist te weinig begeleiders en hebben de hoogleraren het daardoor maar wat drukquote:Op zaterdag 17 maart 2018 02:22 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Is dit serieus?Jij hebt duidelijk nooit aan een universiteit gestudeerd.
Scriptiebegeleiders zijn doorgaans hoogleraren, universitair (hoofd)docenten of promovendi. Kortom, de wetenschappelijke medewerkers. Hun werkzaamheden bestaan voor 90% uit onderzoek doen en onderwijs geven (de verhouding ligt maar net aan je functie). De resterende 10% is administratie en hier en daar een student begeleiden met zijn of haar scriptie. Dat is hoogstens een uurtje per maand als je geluk hebt, want ze hebben het al druk genoeg. En die begeleiding is doorgaans af en toe een gesprek, wat tekst beoordelen en natuurlijk het nakijken. Alsof scriptiebegeleiding een fulltime bezigheidstherapie is.Nee, het is gewoon iets voor erbij en niet elke medewerker hoeft dat te doen. Des te makkelijker is het als de student een scriptie schrijft over het onderwerp waar je eigen (promotie)onderzoek over gaat. Vaak verzamelen de studenten dan data die voor je eigen onderzoek nodig is en waar ze zelf ook mee uit de voeten kunnen met een andere onderzoeksvraag.
Sjongejonge.![]()
Soms kan het gepubliceerd worden, maar vaak niet nee. Afhankelijk van het soort baan dat je hierna zoekt, kan een bedrijf wel je scriptie vinden door op je naam te zoeken.quote:Op zaterdag 17 maart 2018 08:38 schreef Doublepain het volgende:
Eens, je maakt zo’n ding en niemand doet er wat mee
Gewoon optyfen gauw
Niet van toepassing. Voor publicatie moet het extreem goed zjjn en scripties op onze faculteit worden niet gepubliceerd. Gelukkig maar. Ik hoef niet zonodig vindbaar te zijn.quote:Op zaterdag 17 maart 2018 08:42 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Soms kan het gepubliceerd worden, maar vaak niet nee. Afhankelijk van het soort baan dat je hierna zoekt, kan een bedrijf wel je scriptie vinden door op je naam te zoeken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |