Dit ja. Ik vind de Britse first dates ook een stuk leuker dan de Nederlandse versie.quote:Op donderdag 8 maart 2018 18:12 schreef SeLang het volgende:
Het leuke met Engelse dames is wel dat ze zich niet beter proberen voor te doen dan ze zijn.
Dat heeft een bepaalde eerlijkheid. What you see is what you get
Vertel op!quote:Op vrijdag 21 februari 2020 00:13 schreef Treinhoer het volgende:
Het is echt een aanrader om eens op zaterdagavond te gaan stappen in Engeland. Maar dan niet Londen of Manchester.
Nottingham bijvoorbeeld, of Leeds, of Brighton. Doe het een keer met vrienden. Neem allemaal 200 pond mee. Heb er schijt aan en ga de avond in. Je hebt de avond van je leven. Het is mooi om eens mee te maken.
Uitgaanscultuur is daar zo anders dan hier. Je hebt daar van die tenten, tussen club en disco in. Beetje zoals die tentjes in Lloret de mar. 2 uur naar binnen, volgieten, iedereen is aan het sletten, dansen, door naar de volgende. Onderweg kebab of curry scoren en weer verder. Stevig tempo aanhouden en de volgende ochtend de walk of shame lopen vanaf een vage hotelkamer of slaapkamer waar je geen idee hebt waar je bent.quote:
En welke ziekte je hebt opgelopen.quote:Op vrijdag 21 februari 2020 00:30 schreef Treinhoer het volgende:
[..]
Uitgaanscultuur is daar zo anders dan hier. Je hebt daar van die tenten, tussen club en disco in. Beetje zoals die tentjes in Lloret de mar. 2 uur naar binnen, volgieten, iedereen is aan het sletten, dansen, door naar de volgende. Onderweg kebab of curry scoren en weer verder. Stevig tempo aanhouden en de volgende ochtend de walk of shame lopen vanaf een vage hotelkamer of slaapkamer waar je geen idee hebt waar je bent.
Zou raken!! Man man man krijg je toch darm problemen van zo een strakke broek..quote:Op maandag 27 december 2021 17:47 schreef denattedweil het volgende:
[..]
Succes Geerd!
[ afbeelding ]
Ik denk dat ze zichzelf wel meld in het topic van @Werkmanquote:Op maandag 27 december 2021 17:52 schreef Geerd het volgende:
[..]
Zou raken!! Man man man krijg je toch darm problemen van zo een strakke broek..
Als je ze zo mee naar huis neemt ipv een fatsoenlijke outfit dan doe je voor de zekerheid 2 condooms om.quote:Op zaterdag 15 februari 2020 14:09 schreef Mylene het volgende:
Valentijnsdag.
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Zie graag je verslag tegemoet!quote:Op zaterdag 1 januari 2022 16:05 schreef Geerd het volgende:
Zou je als ekte fok maagd daar nog wat kunne scoren ?
pooh...wat betekent chav?quote:Op zaterdag 1 januari 2022 21:26 schreef Tyranoesauroes het volgende:
Leuk topic!
ChavslutsSkanks
dem dem pum pum ting
Begin zou ik zeggen !!!quote:Op zaterdag 1 januari 2022 23:16 schreef Starhopper het volgende:
Post eens foto's van normale Engelse dames aub. Alsof ze allemaal zo rondlopen daarEr wonen niet alleen maar tokkies in Engeland.
Ik zou wel een paar van die dames in bed willenquote:Op zaterdag 1 januari 2022 23:36 schreef Starhopper het volgende:
Dit topic is wel leuk voor de random pics van de dag@:Danny
Lagere klasse.quote:
Het lijkt wel een scène uit een slechte horror waarbij deze dames aan het transformeren zijn tot zombie.quote:Op zondag 2 januari 2022 03:32 schreef Mylene het volgende:
Respect voor deze wat beschonken dame in het midden dat ze toch op haar sleehakken blijft lopen, of een poging tot doet.
[ afbeelding ]
Mooie meid..zou ff 10kg moeten afvallen alleenquote:Op zondag 2 januari 2022 03:32 schreef Mylene het volgende:
[..]
Lagere klasse.
Respect voor deze wat beschonken dame in het midden dat ze toch op haar sleehakken blijft lopen, of een poging tot doet.
[ afbeelding ]
Nog een paar foto's. Overigens valt er ieder jaar steeds minder sneeuw, regen en kou te trotseren, met oud en nieuw had men ook daar relatief warme temperaturen.
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
chavquote:
Nee, maar wel heel veel.quote:Op zaterdag 1 januari 2022 23:16 schreef Starhopper het volgende:
Post eens foto's van normale Engelse dames aub. Alsof ze allemaal zo rondlopen daarEr wonen niet alleen maar tokkies in Engeland.
Nooit in Britain wezen stappen? Echt heel veel "dames" lopen er zo bij. Stukje cultuur gewoon.quote:Op zaterdag 1 januari 2022 23:16 schreef Starhopper het volgende:
Post eens foto's van normale Engelse dames aub. Alsof ze allemaal zo rondlopen daarEr wonen niet alleen maar tokkies in Engeland.
Meestal zijn ze ook lijkbleek of vies gebruind tokkie stylequote:Op maandag 3 januari 2022 05:53 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Nooit in Britain wezen stappen? Echt heel veel "dames" lopen er zo bij. Stukje cultuur gewoon.
Ook die make-up altijd, heel veel roze. Heel erg barbie altijd, dat zie je overal. Zie bijv. de serveersters van de Britse First Dates.
Hoe komt dat zo dan>?quote:Op maandag 3 januari 2022 17:45 schreef IW2B het volgende:
Over het algemeen zijn die britse dames echt gewoon nasty... en dat bedoel ik niet in de goede zin, maar gewoon vies/smerig.
Eilandlevenquote:
Zal wel een cultuurdingetje zijn...quote:
Tweede foto, tweede van rechts, met rood topje en zwarte brilquote:Op zondag 2 januari 2022 03:32 schreef Mylene het volgende:
[..]
Lagere klasse.
Respect voor deze wat beschonken dame in het midden dat ze toch op haar sleehakken blijft lopen, of een poging tot doet.
[ afbeelding ]
Nog een paar foto's. Overigens valt er ieder jaar steeds minder sneeuw, regen en kou te trotseren, met oud en nieuw had men ook daar relatief warme temperaturen.
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Ik moest 'm even zoeken. Uiteindelijk iets minder Britse dames dan ik mij herinnerde; toch maar gepost.quote:Op maandag 13 juli 2026 21:55 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
https://www.bbc.com/news/blogs-trending-35214873
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |