http://sporza.be/cm/sporza/extra/opvallend/1.3151899quote:Op zaterdag 24 februari 2018 15:58 schreef Koffieplanter het volgende:
Showtimer heeft echt een veel te groot archief.
Sporza heeft nu ook stagiaires.quote:Op zaterdag 24 februari 2018 15:49 schreef Frozen-assassin het volgende:
Graphic waarmee ze de namen laten zien is echt walgelijk lelijk
5e in het Medaljeklassement.quote:Op zaterdag 24 februari 2018 15:58 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik val net in. En als ik het liveblog van Sporza mag geloven doen er alleen maar Belgen mee aan deze koers. Hoe doen de Nederlanders het?
Nee, dat zie je verkeerd. Tiesj is een Belg, die rijden per definitie slim.quote:
Gecontroleerd aangevallen. Hij heeft nog wel een cartiesj achter de hand.quote:
Hard gelachenquote:Op zaterdag 24 februari 2018 16:01 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Nee, dat zie je verkeerd. Tiesj is een Belg, die rijden per definitie slim.
Met wonderbenen terugkomen van je vulkaanverkansie en dan zoveel bang hebben om te winnen dat je op 50 kilometer van de aankomst het op het vlakke gaat opnemen tegen een gans peloton. Wat een oen.quote:Op zaterdag 24 februari 2018 16:01 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Nee, dat zie je verkeerd. Tiesj is een Belg, die rijden per definitie slim.
mooi tochquote:Op zaterdag 24 februari 2018 15:59 schreef showtimer het volgende:
[..]
http://sporza.be/cm/sporza/extra/opvallend/1.3151899
Ja, dan had je al de Eikenberg, Koppenberg, Paterberg, Oude Kwaremont etc. gehad.quote:Op zaterdag 24 februari 2018 16:06 schreef Felagund het volgende:
RVV is natuurlijk ook 50 kilometer of zo langer, dat maakt ook uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |