#conceptuitmelkenquote:Op donderdag 15 februari 2018 21:41 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Uberhaupt een napraatshow over TI
Het maakt hem wat homo-achtig.quote:Op donderdag 15 februari 2018 21:47 schreef TheVulture het volgende:
Joshuaal moet ie dat blonde haar snel kwijt
Daar heb ik op zich geen probleem meequote:Op donderdag 15 februari 2018 21:51 schreef vencodark het volgende:
[..]
Het maakt hem wat homo-achtig.
Ik keek niet naar je kleurtje.quote:Op donderdag 15 februari 2018 21:51 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Daar heb ik op zich geen probleem mee
En die gesprekken zijn ook niet echt spontaan. Die worden op zo een ongemakkelijke manier afgerond.quote:Op donderdag 15 februari 2018 22:13 schreef -Strawberry- het volgende:
Temptation talk, 10x dezelfde beelden is niet boeiend. Doe eens wat nieuws, we hebben net de aflevering gezien.
quote:Op donderdag 15 februari 2018 22:14 schreef TheVulture het volgende:
Wel leuk dat Lize en Ken nog bij elkaar zijn
Rick is ook een belabberde presentator.quote:Op donderdag 15 februari 2018 22:15 schreef ja_okay_whatever het volgende:
[..]
En die gesprekken zijn ook niet echt spontaan. Die worden op zo een ongemakkelijke manier afgerond.
Hij hoopt echt op sappige details of spontane slotzinnen waar hij mee kan werken, maar is telkens teleurgesteld omdat de gasten lompe zakken zijn. Gesprekken lijken net als auto's in een lange file die telkens abrupt stoppen en moeizaam weer op gang komen.quote:Op donderdag 15 februari 2018 22:19 schreef vencodark het volgende:
[..]
Rick is ook een belabberde presentator.
quote:Op donderdag 15 februari 2018 22:23 schreef ja_okay_whatever het volgende:
[..]
Hij hoopt echt op sappige details of spontane slotzinnen waar hij mee kan werken, maar is telkens teleurgesteld omdat de gasten lompe zakken zijn. Gesprekken lijken net als auto's in een lange file die telkens abrupt stoppen en moeizaam weer op gang komen.
Hoe die alle vragen zo afleest van zijn kaartjesquote:Op donderdag 15 februari 2018 22:19 schreef vencodark het volgende:
[..]
Rick is ook een belabberde presentator.
Terwijl op die beelden alles meeviel. Die Kevin had gewoon door dat als hij er niet is om op haar in te praten ze voor zich zelf gaat denken en inziet wat een hufter het is.quote:
Klopt, en nou was zij ook zeker geen engeltje (dus ook zij mag wel aan zelfreflectie doen) Maar hij doet net alsof zij alles verkeerd heeft gedaan en hij niets. Deze 2, wat een prachtstel!quote:Op donderdag 15 februari 2018 21:16 schreef MissJ het volgende:
Ik gok dat Mezdi dit aangrijpt om een verleidster te doen
Ja die zijn allebei niet zuiver op de graad, zoals zij al vanaf moment 1 op de kleurplaat is gedoken is ook wel apartquote:Op vrijdag 16 februari 2018 07:57 schreef verbijstering het volgende:
[..]
Klopt, en nou was zij ook zeker geen engeltje (dus ook zij mag wel aan zelfreflectie doen) Maar hij doet net alsof zij alles verkeerd heeft gedaan en hij niets. Deze 2, wat een prachtstel!
Ja maar ze gedraagt zich nu alsof hij alles verkeerd heeft gedaan (hij was ook verkeerd niet daar van) en dat zij zich dus gewoon mag misdragen.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 09:07 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ja die zijn allebei niet zuiver op de graad, zoals zij al vanaf moment 1 op de kleurplaat is gedoken is ook wel apart
Volgens mij zijn ze beide zo dom dat ze niet eens door hebben dat ze beide al aardig fout zitten.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 09:09 schreef verbijstering het volgende:
[..]
Ja maar ze gedraagt zich nu alsof hij alles verkeerd heeft gedaan (hij was ook verkeerd niet daar van) en dat zij zich dus gewoon mag misdragen.
Mezdi was eerder al de fout in gegaan toch? Ik vond de beelden van Daniëlle nog vrij netjes.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 09:09 schreef verbijstering het volgende:
[..]
Ja maar ze gedraagt zich nu alsof hij alles verkeerd heeft gedaan (hij was ook verkeerd niet daar van) en dat zij zich dus gewoon mag misdragen.
Ja toch herinner ik mij dat ze 1 schuur sessie van een keer savonds op het resort niet hebben laten zien. Plus ze zoekt het wel bewust op, want ze nodigde die kleurplaat ook uit op date. Ze is misschien netter dan Mezdi maar geen zuivere koffie.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 09:16 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Mezdi was eerder al de fout in gegaan toch? Ik vond de beelden van Daniëlle nog vrij netjes.
Dit. Dit is gewoon aansturen op. Maar Mezdi is ook een asshole.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 09:18 schreef verbijstering het volgende:
[..]
Ja toch herinner ik mij dat ze 1 schuur sessie van een keer savonds op het resort niet hebben laten zien. Plus ze zoekt het wel bewust op, want ze nodigde die kleurplaat ook uit op date. Ze is misschien netter dan Mezdi maar geen zuivere koffie.
Precies dit. Hij heeft de controle nu niet en dat maakt hem gek. Het deed hem ook niks dat ze huilde, hij richtte zich vooral op die verleider die haar ‘aan het manipuleren’ was.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 07:55 schreef verbijstering het volgende:
[..]
Terwijl op die beelden alles meeviel. Die Kevin had gewoon door dat als hij er niet is om op haar in te praten ze voor zich zelf gaat denken en inziet wat een hufter het is.
Dit is voor het eerst dat ik mij kan herinneren dat iemand zo snel vreemdgaat en ik het haar nog gun ook
Klopt, hij is zeer schijnheilig. HIj denkt ook echt dat er niets gefilmd is dus heft hij niets fouts gedaan en zo gedraagd hij zich... Maar heeft ook uitgelokt en speelt nu alleen de gebeten hond. Het is minder erg, klopt. Maar het is geen zuivere koffie.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 09:22 schreef LovelyLady het volgende:
Het is toch geen wedstrijd wat erger is, schuursessie vs bijten/likken aan het oor vs topless zwemmen in de zee waar je bijna niks kan zien etc.
Ik vind Mezdi een sneaky bastard en als je dan gaat beweren/miepen dat je vriendinnetje over de schreef is gegaan met een beetje dansen dan is dat in mijn ogen gewoon schijnheilig
Beetje de nieuwe Lisaquote:Op vrijdag 16 februari 2018 10:05 schreef verbijstering het volgende:
[..]
Klopt, hij is zeer schijnheilig. HIj denkt ook echt dat er niets gefilmd is dus heft hij niets fouts gedaan en zo gedraagd hij zich... Maar heeft ook uitgelokt en speelt nu alleen de gebeten hond. Het is minder erg, klopt. Maar het is geen zuivere koffie.
Ondanks dat het niet sneaky was deden ze die dans in de avond nog even dunnetjes over na wat drank.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 10:01 schreef -Strawberry- het volgende:
Vond dat ze best hard waren over Danielle. Dat ze even erg zou zijn als Mezdi. Kijk die dans was wel intiem maar het betekende niet zoveel en het was niet sneaky. Mezdi is gewoon heel sneaky bezig en dat maakt het verdacht.
Precies. "Zoon van Ron" vroeg het hem ook een aantal keren wat de beelden met hem deden, en die woorden. Niets. Niets. En dat kan groot houden zijn, maar ik denk echt dat die beelden hem niets doen. De fysieke acties. Maar wel t feit dat er op haar ingepraat wordt en zij voor zichzelf gaat denken.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 10:04 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Precies dit. Hij heeft de controle nu niet en dat maakt hem gek. Het deed hem ook niks dat ze huilde, hij richtte zich vooral op die verleider die haar ‘aan het manipuleren’ was.
Dat ventje is zo slecht voor haar.
Dat dus, maar dat zat niet in het kampvuur dus wordt gauw vergeten.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 10:08 schreef DonnaRush het volgende:
[..]
Ondanks dat het niet sneaky was deden ze die dans in de avond nog even dunnetjes over na wat drank.
Maargoed, Mezdi is een zwijn idd.
Ik snap eigenlijk niet waarom dat niet in het kampvuur zat. Als ze de boel mooi willen manipuleren hadden ze dat toch juist moeten laten zien? Dan zou Mezdi vast ook meteen los gaan (voor de camera).quote:Op vrijdag 16 februari 2018 10:28 schreef verbijstering het volgende:
[..]
Dat dus, maar dat zat niet in het kampvuur dus wordt gauw vergeten.
Alleen is die kleurplaat van een Fabrizio niet slim. Hij had zijn mond moeten houden en haar een knuffel geven in plaats van zout in open wonden strooien. En dingen herhalen die ze al wist.
Dat bijna kun je wel weglaten denk ik.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 10:13 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Precies. "Zoon van Ron" vroeg het hem ook een aantal keren wat de beelden met hem deden, en die woorden. Niets. Niets. En dat kan groot houden zijn, maar ik denk echt dat die beelden hem niets doen. De fysieke acties. Maar wel t feit dat er op haar ingepraat wordt en zij voor zichzelf gaat denken.
Ik vind die Kevin bijna schuldig aan psychologisch misbruik
Dat was idd geen slimme zet nee.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 10:28 schreef verbijstering het volgende:
[..]
Dat dus, maar dat zat niet in het kampvuur dus wordt gauw vergeten.
Alleen is die kleurplaat van een Fabrizio niet slim. Hij had zijn mond moeten houden en haar een knuffel geven in plaats van zout in open wonden strooien. En dingen herhalen die ze al wist.
Precies, eens kijken wie er dan koekeroend overkomt.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 10:31 schreef Physsic het volgende:
Ik zou het wel mooi vinden als alle verleidsters de relatie tussen Megan en Kevin als verloren beschouwen en om die reden Kevin vanaf nu links laten liggen.
Ze lacht alles maar een beetje weg. Maargoed, 18 is ook echt wel heel erg jong.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 10:45 schreef DKUp het volgende:
Ik vind het lachje van Megan na iedere zin ook wel irritant in vijf afleveringen.
Misschien om te laten zorgen dat niet alle vreemdgangers dit al in de eerste 4 afleveringen doenquote:Op vrijdag 16 februari 2018 10:34 schreef DonnaRush het volgende:
[..]
Ik snap eigenlijk niet waarom dat niet in het kampvuur zat. Als ze de boel mooi willen manipuleren hadden ze dat toch juist moeten laten zien? Dan zou Mezdi vast ook meteen los gaan (voor de camera).
Dat was vorig jaar ook met een aantal van de mannelijke verleiders. Als ze verder niets klaarspelen krijgen ze gewoon geen screentime denk ik. Dan zitten ze puur een beetje vakantie te vierenquote:Op vrijdag 16 februari 2018 10:53 schreef verbijstering het volgende:
Klopt het dat die belgische met die veel te grote net tieten eruit is? Ik zie haar nooit (niet dat ze knap is) Maar ze lijkt verdwenen.
Haha daar heb je wel een punt ja!quote:Op vrijdag 16 februari 2018 10:53 schreef verbijstering het volgende:
Klopt het dat die belgische met die veel te grote net tieten eruit is? Ik zie haar nooit (niet dat ze knap is) Maar ze lijkt verdwenen.
[..]
Misschien om te laten zorgen dat niet alle vreemdgangers dit al in de eerste 4 afleveringen doendan is het daarna weer niet spannend.
Jep, is eerder naar huis gegaan las ik ergens.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 10:53 schreef verbijstering het volgende:
Klopt het dat die belgische met die veel te grote net tieten eruit is? Ik zie haar nooit (niet dat ze knap is) Maar ze lijkt verdwenen.
'Ik heb het ook gevonden nu. Tevens is ze kennelijk bevriend met Meghan en Kevin...quote:Op vrijdag 16 februari 2018 11:12 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Jep, is eerder naar huis gegaan las ik ergens.
Wat is die Tim trouwens een schijnheilig mannetje zag. Bah bah, vieze kutecto. Hoop voor hem dat zijn wijf door die twee Nedernegers uit elkaar getrokken wordt.
Hij heeft wel een droog gevoel voor humor. Jammer dat al het bloed uit zijn hersenen zo snel naar zijn pik stroomt soms.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 09:21 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Dit. Dit is gewoon aansturen op. Maar Mezdi is ook een asshole.
Mwah, ik vind haar niet schitterend. Ik vind in het algemeen de vrouwen in dit seizoen een beetje tegenvallen. Die Danielle is anders ook niet helemaal zuiver op de graat, als ik haar samen zie met Plakplaatje.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 12:38 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Hij heeft wel een droog gevoel voor humor. Jammer dat al het bloed uit zijn hersenen zo snel naar zijn pik stroomt soms.
Sowieso een schitterende vrouw als Danielle bedriegenvoor een stel van die hitsige sletten.
Ik vind die Danielle juist helemaal niet knap, en nog minder knap als ze d'r bek opentrekt.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 12:38 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Hij heeft wel een droog gevoel voor humor. Jammer dat al het bloed uit zijn hersenen zo snel naar zijn pik stroomt soms.
Sowieso een schitterende vrouw als Danielle bedriegenvoor een stel van die hitsige sletten.
Da's gewoon een Gronings accent, ik vind dat ze een prachtig lichaam heeft.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 12:50 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik vind die Danielle juist helemaal niet knap, en nog minder knap als ze d'r bek opentrekt.
Heel venijnige rattenkop.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 13:44 schreef 20100 het volgende:
Wat heeft die Mezdi een chagrijnige allochtoonse kutkop
Vreselijk inderdaad. En Lize op de veroordeelstoel, die vindt dat enkele bewoners met kleine dingen al veel veel te vergaan, terwijl zij zelf natuurlijk onschuldig is want het was echte liefduh.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 13:16 schreef xSparks het volgende:
Kijken jullie ook temptation talk? Dat is echt zo heerlijk tenenkrommend. Een heuse psycholoog bij zit om de situaties op het eiland te analyseren. En Ken en Lise die daar zogenaamd heel braaf zitten van : Ja zo snel als Joshua en Meghan waren wij echt niet hoor. En Ken daar nog aan toevoegend: ik was helemaal niet van plan om iemand te verleiden op temptation island vorig jaar.
Schijnheilig hoe?quote:Op vrijdag 16 februari 2018 11:12 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Jep, is eerder naar huis gegaan las ik ergens.
Wat is die Tim trouwens een schijnheilig mannetje zag. Bah bah, vieze kutecto. Hoop voor hem dat zijn wijf door die twee Nedernegers uit elkaar getrokken wordt.
Haha die chicken run vergelijking!quote:Op vrijdag 16 februari 2018 14:14 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
Altijd lache, die tweets na elke aflevering![]()
https://www.thebestsocial(...)n-temptation-island/
Die 2 zijn niet goed wijs denk ik.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 13:59 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Vreselijk inderdaad. En Lize op de veroordeelstoel, die vindt dat enkele bewoners met kleine dingen al veel veel te vergaan, terwijl zij zelf natuurlijk onschuldig is want het was echte liefduh.
Ik vond dat ook wel bullshit eigenlijk. Die Merijn greep gewoon alles aan om op die Pommeline te springen en dan was de boeman Lisa, terwijl hij eigenlijk veel erger was.quote:
Haha ja erg hoor. Waarschijnlijk hoopt ze dat mensen vergeten dat zij vorige jaar bij ieder beeld van Jefferson hoopte dat hij de mist in ging zodat ze boven op Ken kon springen.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 13:59 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Vreselijk inderdaad. En Lize op de veroordeelstoel, die vindt dat enkele bewoners met kleine dingen al veel veel te vergaan, terwijl zij zelf natuurlijk onschuldig is want het was echte liefduh.
Dat was vorig jaar het geval bij die Jolien en Herbert, het zou me niet verbazen als die jongen haar weleens zou hebben geslagen. Maar dit zijn gewoon 2 jonge sufkoppen. Dat meisje is wel zo gek als een deur trouwens en echt niet de slimste.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 10:13 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Precies. "Zoon van Ron" vroeg het hem ook een aantal keren wat de beelden met hem deden, en die woorden. Niets. Niets. En dat kan groot houden zijn, maar ik denk echt dat die beelden hem niets doen. De fysieke acties. Maar wel t feit dat er op haar ingepraat wordt en zij voor zichzelf gaat denken.
Ik vind die Kevin bijna schuldig aan psychologisch misbruik
Nou dat ze maar gelukkig met elkaar mogen zijn dan. Ik vergeet nooit meer dat die Ken en Lize zo'n gesprek hadden bij t zwembad waarin hij vroeg aan haar waarom ze op donkere mannen valt. Ik heb nog nooit zo hard gelachenquote:Op vrijdag 16 februari 2018 14:50 schreef xSparks het volgende:
[..]
Haha ja erg hoor. Waarschijnlijk hoopt ze dat mensen vergeten dat zij vorige jaar bij ieder beeld van Jefferson hoopte dat hij de mist in ging zodat ze boven op Ken kon springen.
Nou die jongen ook niet. Die kijkt me toch een partij gehandicapt uit z';n ogen.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 14:53 schreef Aardbeientaartjes het volgende:
[..]
Dat was vorig jaar het geval bij die Jolien en Herbert, het zou me niet verbazen als die jongen haar weleens zou hebben geslagen. Maar dit zijn gewoon 2 jonge sufkoppen. Dat meisje is wel zo gek als een deur trouwens en echt niet de slimste.
O hell noquote:Op vrijdag 16 februari 2018 14:50 schreef Aardbeientaartjes het volgende:
[..]
Ik vond dat ook wel bullshit eigenlijk. Die Merijn greep gewoon alles aan om op die Pommeline te springen en dan was de boeman Lisa, terwijl hij eigenlijk veel erger was.
Hoe was Merijn erger? Voor de wraakactie dan.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 14:50 schreef Aardbeientaartjes het volgende:
[..]
Ik vond dat ook wel bullshit eigenlijk. Die Merijn greep gewoon alles aan om op die Pommeline te springen en dan was de boeman Lisa, terwijl hij eigenlijk veel erger was.
Oh hell ja. Maar Lisa is een vrouw en als een vrouw iets doet dan is het altijd net iets erger, terwijl de man vanaf dag 1 met Pommeline lag te bonden en binnen 2 weken (sneaky) seks met haar had. En ná 2 weken een relatie had. Tokkies.quote:
Omdat je haar flaporen niet ziet.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 13:43 schreef DKUp het volgende:
Tijdens het kampvuur ziet Daniëlle er wel knap uit.
Alle koppels gaan de fout in behalve Jeremy en Vanessa, das nu al duidelijk.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 15:00 schreef -Strawberry- het volgende:
Maar wel jammer dat we eigenlijk weten dat een van de verleiders wel iets met Kevin zal doen. Hij hangt niet voor niks die pet op de camera in de beelden die al geshowd zijn.
Dat jaquote:Op vrijdag 16 februari 2018 07:57 schreef verbijstering het volgende:
[..]
Klopt, en nou was zij ook zeker geen engeltje (dus ook zij mag wel aan zelfreflectie doen) Maar hij doet net alsof zij alles verkeerd heeft gedaan en hij niets. Deze 2, wat een prachtstel!
Ik lees dit ieder seizoen al sinds het eerste seizoen bij RTL 5.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 15:07 schreef Aardbeientaartjes het volgende:
https://www.ad.nl/show/be(...)met-koppel~a192d9b1/
Dit vind ik wel vreemd..
Wel apart dat het elk seizoen zo is. Maar ik zoek er idd niks achter, het is niet alsof zij Kevin versiert.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 15:10 schreef DKUp het volgende:
[..]
Ik lees dit ieder seizoen al sinds het eerste seizoen bij RTL 5.
We hebben deze discussie al eerder gehad. En toen kwamen we er ook niet uit.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 15:01 schreef Aardbeientaartjes het volgende:
[..]
Oh hell ja. Maar Lisa is een vrouw en als een vrouw iets doet dan is het altijd net iets erger, terwijl de man vanaf dag 1 met Pommeline lag te bonden en binnen 2 weken (sneaky) seks met haar had. En ná 2 weken een relatie had. Tokkies.
Wat ik vreemd vind is dat het mij totaal verschillende types lijken.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 15:07 schreef Aardbeientaartjes het volgende:
https://www.ad.nl/show/be(...)met-koppel~a192d9b1/
Dit vind ik wel vreemd..
Het is echt een kleuterquote:Op vrijdag 16 februari 2018 15:57 schreef DKUp het volgende:
Tim is zo ontzettend irritant om de mannen iedere ochtend vervelend wakker te maken[ afbeelding ]
Twijfel of dit uit aflevering 4 of 5 komtquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mooie reactie van Kevin.SOONY
Zo respectloos praten over je vriendin vind je een klein dingetje?quote:Op vrijdag 16 februari 2018 16:24 schreef Dr.Mikey het volgende:
Kevin Meghan doet me denken aan Niels en Rosana vorig jaar de man doet een klein dingetje en het vrouwtje gaat als wraak gelijk all the way.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |