Mijn bankrekening was vanochtend wel verdacht leegquote:Op dinsdag 30 januari 2018 13:34 schreef DeMolay het volgende:
Is er met de DDoS al geld door de straat gevlogen ???
Mooi pak ff kladblok er bij en schrijf even de tijdstippen op als de punten die ik vroeg uberhaupt aan bod kwamen.quote:Op dinsdag 30 januari 2018 13:24 schreef DeMolay het volgende:
[..]
Deze nog geen tijd gehad maar Ja ik kijk aangedragen materiaal altijd ,
Dan doe je het niet. Mij een biet. Ik ga je echt niet aangeven welke minuut je moet kijken, ik heb zelf geen idee meer en al zou ik het hebben geen haar op mijn hoofd die erover peinst. Beste kun je het in zijn geheel bekijken. Bovendien is het toch niet aan je/jullie besteed want kop in de kont maar je weet het nooit. Effe snel erdoor heen flitsen en dan afkraken. Je doet maar.quote:Op dinsdag 30 januari 2018 13:20 schreef theguyver het volgende:
[..]
Dus het staat er niet in en komt er niet naar voren, dus totaal geen nut om het te kijken.
Ik wil het best bekijken, maar als je al niet kan aangeven wanneer de simpele punten naar voren komen zit het er gewoon domweg niet in.
tenzij je een tijdstip kan aangeven. rond 1 uur of zoz, of na half uur.. dus,,, als dat niet kan staat het er gewoon niet in..
dus, dan vraag ik het nogmaals, of je het uit kan leggen!
Ik zit al heel de dag te wachten voor een apparaat, maar niets....quote:Op dinsdag 30 januari 2018 13:34 schreef DeMolay het volgende:
Is er met de DDoS al geld door de straat gevlogen ???
Ik hoef het niet af te kraken, want de antwoorden zitten er niet in.quote:Op dinsdag 30 januari 2018 13:50 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Dan doe je het niet. Mij een biet. Ik ga je echt niet aangeven welke minuut je moet kijken, ik heb zelf geen idee meer en al zou ik het hebben geen haar op mijn hoofd die erover peinst. Beste kun je het in zijn geheel bekijken. Bovendien is het toch niet aan je/jullie besteed want kop in de kont maar je weet het nooit. Effe snel erdoor heen flitsen en dan afkraken. Je doet maar.
Hoe noemde ze je ook alweer bij nieuwsuurquote:Op dinsdag 30 januari 2018 15:16 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ik zit al heel de dag te wachten voor een apparaat, maar niets....
Waarom zou ik? Ik kom niet met steeds dezelfde vraagjes of vraag waar ik moet scrollen in de video voor boeiende stukjes. Als je nou deze video had geplaatst en ik begon erover dan had je een punt. Bovendien dan zou ik gewoon kijken.quote:Op dinsdag 30 januari 2018 16:45 schreef theguyver het volgende:
[..]
Ik hoef het niet af te kraken, want de antwoorden zitten er niet in.
Weet je wat .. beter idee..
lijkt me goeie deal, ik kijk die van jou..
jij kijkt die van mij
scheelt die van mij is 30 min korter ..
Ben ik even blij dat jij het onderwijsprogramma niet opstelt.quote:Op dinsdag 30 januari 2018 17:14 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Die Ole zouden ze op middelbare scholen een presentatie moeten laten geven, of de video tijdens geschiedenisles. Daar steken de kindertjes meer van op dan het gezaag over WW2.
Nee want ik krijg ook gewoon geen normaal antwoord op die vragen.quote:Op dinsdag 30 januari 2018 17:14 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Waarom zou ik? Ik kom niet met steeds dezelfde vraagjes of vraag waar ik moet scrollen in de video voor boeiende stukjes. Als je nou deze video had geplaatst en ik begon erover dan had je een punt. Bovendien dan zou ik gewoon kijken.
Die Ole zouden ze op middelbare scholen een presentatie moeten laten geven, of de video tijdens geschiedenisles. Daar steken de kindertjes meer van op dan het gezaag over WW2.
Ik stel geen vragen aan Ole, Ole zit hier niet op het forum, ik vraag het aan jou en alle hoax believers..Wij zitten hier op het topic..En ik stel gewoon vragen waarom durf je ze niet gewoon te beantwoorden?quote:Op dinsdag 30 januari 2018 17:51 schreef controlaltdelete het volgende:
Kijk die video of niet. Ik kijk die video van jou niet want ik heb geen vragen over waar die video dan ook over gaat. Wil je graag weten hoe ze het flikken al die nep terror events, de eeuwige vraagjes over crisis acteurtjes etc dan legt Ole het je uit. Ik zie niet in waarom ik het je moet gaan vertellen. Zodat het snel de grond in geboord kan worden wie immer. Ik ben nu wel klaar met dat geneuzel.
quote:Op dinsdag 30 januari 2018 18:09 schreef ATuin-hek het volgende:
Welke video gaat het eigenlijk over? Ben ondertussen wel nieuwsgierig.
waarom...???quote:Op dinsdag 30 januari 2018 13:48 schreef theguyver het volgende:
[..]
Mooi pak ff kladblok er bij en schrijf even de tijdstippen op als de punten die ik vroeg uberhaupt aan bod kwamen.
Thx
2 min in, hij heeft de bushka_Lady ontmoet.. in 2017quote:Op dinsdag 30 januari 2018 18:15 schreef controlaltdelete het volgende:
Al die vragen komen in die video voorbij. Kijk ook maar niet want het is inderdaad waste of time voor een aantal mensen hier slaat het nooit aan en steken er niks van op, lost cases imo. Hou je maar fijn aan de msmversie. Boeit me ook verder niet wat jullie ervan zouden vinden.
Omdat het kan.quote:
Dat voorbeeld dan rond minuut 9 van "how do they do it"... Die reclame laten zien, en dan om 1 of andere reden denken dat dit ook maar iets verklaart zonder het verder te onderbouwen.quote:Op dinsdag 30 januari 2018 18:25 schreef theguyver het volgende:
[..]
2 min in, hij heeft de bushka_Lady ontmoet.. in 2017
https://nl.wikipedia.org/wiki/Babushka_Lady
De gene die hebben geclaimd dat te zijn, zijn al decennia of meer dood.
Plus 20 andere claims wat hij doet in de eerste 5 minuten maar niet verder op in gaat, kan ik niet meer serieus nemen.
En toen heb ik m maar weer afgezet
Want terechte kritiek uiten mag niet of zo?quote:Op dinsdag 30 januari 2018 18:32 schreef DeMolay het volgende:
mischien zelf wat moeite doen gezien je nogal geobsedeerd bent van de 'hoaxhers'...
Ikzelf ben niet overtuigd...maar de manier hoe jullie er tegenin gaan spreekt boekdelen !.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |