Dat gaat ze ook exact doen gok ikquote:Op zaterdag 27 januari 2018 13:02 schreef Van_Poppel het volgende:
Juf Annouk is aan haar stand verplicht om hier minimaal 4:07 ofzo te rijden.
Die ontploft zoals gebruikelijk weer in de slotrondes ja.quote:Op zaterdag 27 januari 2018 13:10 schreef Remzz het volgende:
Bij Linda de Vries weet je dat het vanaf de 2200 meter niet meer om aan te gluren is.
Zo groot is haar voorsprong t.o.v. De Vries niet.quote:Op zaterdag 27 januari 2018 13:16 schreef Frozen-assassin het volgende:
Annouk kan de 5km achteruit gaan schaatsen
Zeker na de 1500m denk ik. Dat kan De Vries iets beter toch?quote:Op zaterdag 27 januari 2018 13:17 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Zo groot is haar voorsprong t.o.v. De Vries niet.
De Vries is inderdaad op papier een iets betere 1500m rijdster. Al heb ik totaal geen vertrouwen in haar 5km. Dat worden weer slotrondjes 37.5...quote:Op zaterdag 27 januari 2018 13:19 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Zeker na de 1500m denk ik. Dat kan De Vries iets beter toch?
De marathonnende allrounders zijn naar de Weissensee en de Olympiërs zijn er ook niet. Dan mis je al best wel wat namen. Douwe de Vries en Blokhuijsen zijn ook nog eens ziek.quote:Op zaterdag 27 januari 2018 14:03 schreef Cyan9 het volgende:
Wat een jong NK allround dit jaar trouwens (lijkt me), oudste bij de mannen is 26.
Hij rijdt vooralsnog lekker door.quote:Op zaterdag 27 januari 2018 14:09 schreef LekkerWeertje het volgende:
Louis Hollaar is overigens wel een talentje. Zowel op de ijzers als de wielen.
Normaal heb je een aantal marathonners erbij (De Vries, Dedden, Vormeer, van der Geest) die niet echt toppertjes zijn maar in elk geval in staat zijn om 4.20 te rijden. Als die allemaal in oostenrijk zitten, wordt het niveau al vrij snel discutabel. Hijlkema is volgens mij de enige marathonner die meerijdt, en die presteert dus op top8-niveau.quote:Op zaterdag 27 januari 2018 12:34 schreef Frozen-assassin het volgende:
Waarom doet dit uberhaupt mee joh
Ga lekker rondjes schaatsen in Deventer of zo
Hij krijgt t voor het podium wel wat lastiger dan ik gedacht had. Dijkstra is ook nog wel een concurrent.quote:
Wtf, wat had Van der Geest moeten doen dan? Vol in de remmen op 5 meter van de streep?quote:Op zaterdag 27 januari 2018 16:29 schreef maxi-mus het volgende:
Die val blijft prachtig. Ze was ook viesmad in het AD vanochtend op de winnares.
quote:Vier rode kaarten vormden de unieke oogst van een tumultueus ONK. In de finale vormde een aanvaring tussen Arjan Stroetinga en Gary Hekman de inleiding tot veel commotie, met een handgemeen achter de finishlijn tot gevolg. De scheidsrechters deelden na het bestuderen van de beelden vier rode kaarten uit: voor Simon Schouten en Rick Smit, en zelfs twee voor Arjan Stroetinga. Ook dat is nooit vertoond. Wat de directe gevolgen zijn voor de resterende wedstrijden op de Weissensee, is op dit moment nog niet duidelijk.
Nee daar ging het niet over. 'wat mij wel irriteerde - en dat zag ik later pas- was haar hele theater na de streep. Dat ze huilde van de pijn en dat het allemaal zo zwaar was. Joh, wees blij, je hebt gewonnen. En dan het filmpje van haar ploeg op de sociale media, dat ze de auto wordt uitgedragen en in het hotel op de grond wordt gelegd. Man, man... Ik heb aan Eelco (ploegleider van Team palet) gevraagd of ik nog moest helpen opruimen. Echte winnaars voelen geen pijn'.......'er is één iemand die ik heel graag wil verslaan vandaag'..quote:Op zaterdag 27 januari 2018 16:46 schreef LekkerWeertje het volgende:
[..]
Wtf, wat had Van der Geest moeten doen dan? Vol in de remmen op 5 meter van de streep?
Nog steeds aan de leidingquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |