Ik heb een beetje de vrees dat die tribune op een gegeven moment ook ontruimd wordt vanwege het geklap en geboe. Da's jammer, want als we de boel willen veranderen zullen we toch moet spelen met de regels van hoe de politiek hier bedreven wordt, waaronder niet als klapvee op die tribune zitten.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 20:31 schreef KetchupFTW het volgende:
Arib moet meer ingrijpen op populistische uitspraken van de oppositie en de emoties van het publiek. Dat vind ik dan wel weer jammer.
Dit zijn vrijwel allemaal Groningse boeren.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 20:32 schreef Tunafish het volgende:
[..]
Ik heb een beetje de vrees dat die tribune op een gegeven moment ook ontruimd wordt vanwege het geklap en geboe. Da's jammer, want als we de boel willen veranderen zullen we toch moet spelen met de regels van hoe de politiek hier bedreven wordt, waaronder niet als klapvee op die tribune zitten.
Ik vrees het ook. Maar Arib spreekt ze respectvol doch duidelijk toe.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 20:32 schreef Tunafish het volgende:
[..]
Ik heb een beetje de vrees dat die tribune op een gegeven moment ook ontruimd wordt vanwege het geklap en geboe. Da's jammer, want als we de boel willen veranderen zullen we toch moet spelen met de regels van hoe de politiek hier bedreven wordt, waaronder niet als klapvee op die tribune zitten.
Edit: op het moment dat ik het post begint ze de tribune aan te spreken hierop
En ziehier de oorzaak van waarom Groningers zich niet gehoord en achtergelaten voelenquote:Op dinsdag 16 januari 2018 20:33 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Dit zijn vrijwel allemaal Groningse boeren.
Dit hele debat is dusver emotie, met uitzondering van Dilyan die dan weer emotieloos is en een slechte debater.quote:
Kan ik zo slecht tegen.. Samsom stond een keer jankend een zaaltje toe te spreken hier.. beloftes te maken.. mensen omarmen.. samen te huilen...quote:
Spijker op kop.twitter:PrinsesChrissie twitterde op dinsdag 16-01-2018 om 20:23:14Kijken naar het #gasdebat en mezelf als bewoner van de hoofdstad kapot schamen, want als het Amsterdam was geweest, had er nu niet eens een debat nodig geweest
reageer retweet
Beroepspoliticus. Hij had alleen de steek uit zijn eigen partij niet zien aankomen.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 20:36 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Kan ik zo slecht tegen.. Samsom stond een keer jankend een zaaltje toe te spreken hier.. beloftes te maken.. mensen omarmen.. samen te huilen...
En dan in het debat precies de andere kant op lullen..
Ik zal dat soort mensen nooit kunnen vatten..quote:Op dinsdag 16 januari 2018 20:37 schreef KetchupFTW het volgende:
[..]
Beroepspoliticus. Hij had alleen de steek uit zijn eigen partij niet zien aankomen.
Woon jij ook in de Bermuda driehoek?quote:Op dinsdag 16 januari 2018 20:40 schreef Zolderkamer het volgende:
Overschild is hier dus 5 kilometer vandaan...
Iedereen is het er over eens dat het uiteindelijk naar nul moet en in ieder geval naar 12 miljard en ik mag hopen de VVD ook. Door nu dat getal te challengen, en steeds 'die andere belangen', creëer je onduidelijkheid. Iedereen snapt dat er meer belangen spelen, maar zonder einddoel te formuleren, kom je er sowieso niet.quote:Op dinsdag 16 januari 2018 20:24 schreef Ryon het volgende:
[..]
Het is bepaald door SodM. Zij mogen enkel advies uitbrengen, het is aan de minister om te bepalen of ze het advies volgen. De minister moet hierbij ook andere belangen dan alleen de veiligheid mee laten wegen. Zoals het SodM dat zelf stelt:
[..]
Het is aan de coalitie om de minister de ruimte te geven om die afweging te maken. De oppositie wenst dat de Kamer al een getal noemt, maar het is aan de VVD om de rug recht te houden. Dat doet Dilan tot nu toe uitstekend.
Er bovenop..quote:Op dinsdag 16 januari 2018 20:42 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Woon jij ook in de Bermuda driehoek?
Die weten dat ze worden afgestraft op hun gedraai.quote:
D66 gaat mee met het kabinet.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |