Uitstekend nieuwsquote:Op vrijdag 19 januari 2018 16:18 schreef Max23 het volgende:
Laatste WB afgelast dus mag de 17-jarige Van Der Velden definitief naar de spelen
Die aap hoort naast Epke in het circus.quote:Op zondag 14 januari 2018 11:30 schreef heywoodu het volgende:
Snowboardgrootheid White met 'perfecte 100' naar Olympische Spelen
Met bijbehorend filmpje:
Zo zo.quote:Op vrijdag 19 januari 2018 19:43 schreef Nober het volgende:
[..]
Die aap hoort naast Epke in het circus.
Turkije.quote:Op zaterdag 20 januari 2018 00:14 schreef heywoodu het volgende:
Voor de liefhebber: vanaf 08.30 morgenochtend de World Cup snowboardcross in het Turkse Erzurum, live op Ziggo Sport![]()
Karel van Goor en Glenn de Blois doen namens Nederland mee
quote:Snowboarder De Buck trekt met gebroken pols naar Winterspelen
Sebbe De Buck heeft zijn deelname aan de X Games moeten bekopen met een blessure. "De timing is dramatisch", zegt de snowboarder een week voor de start van de Winterspelen.
Sebbe De Buck was een week geleden de enige Belg aan de start van de X Games. Bij de kwalificaties van de Big Air ging het verkeerd.
"Ik heb daar helaas een serieuze smak gemaakt", vertelt De Buck. "Gelukkig had ik slechts een kleine hersenschudding en een gebroken pols."
"De beste manier om naar de Spelen te trekken is met een gespalkte pols. De timing is dramatisch, maar dit soort zaken hoort er nu eenmaal bij. Ik ben blij dat het "maar" de pols is en ik alsnog zal kunnen deelnemen in Zuid-Korea."
Meh, is maar kwalificatie, ik ga passen.quote:Op vrijdag 9 februari 2018 19:49 schreef WAvanBuren het volgende:
Gaan er vannacht nog mensen het bed uit/opblijven voor de Sloopstijl?
beidequote:Op vrijdag 9 februari 2018 20:26 schreef TheVulture het volgende:
Van der Velden start alleen op de big air of ook op de slopestyle
Mooi, extra reden om te nachtbraken straksquote:
yupquote:Op vrijdag 9 februari 2018 20:35 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Is dat dan de eerste Nederlander die in actie komt?
Commentaarlijnen onderbroken?quote:Op zaterdag 10 februari 2018 02:03 schreef heywoodu het volgende:
Nu nog technisch onderhoud moeten plegen
Misschien dat ze daarom nog niet starten.quote:Op zaterdag 10 februari 2018 02:03 schreef WAvanBuren het volgende:
[..]
Commentaarlijnen onderbroken?
Denk het.quote:Op zaterdag 10 februari 2018 02:04 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Misschien dat ze daarom nog niet starten.
Zag ik ook ja. We zullen zien.quote:Op zaterdag 10 februari 2018 02:07 schreef heywoodu het volgende:
Staat wel een gastje van TeamNL daar, met een snowboarder...toch vdVelden?
Denk het niet. TeamNL zegt zelf op twitter dat hij niet zal starten.quote:Op zaterdag 10 februari 2018 02:07 schreef heywoodu het volgende:
Staat wel een gastje van TeamNL daar, met een snowboarder...toch vdVelden?
Ah okquote:Op zaterdag 10 februari 2018 02:09 schreef H.Vviv het volgende:
[..]
Denk het niet. TeamNL zegt zelf op twitter dat hij niet zal starten.
Waarom niet dan?quote:Op zaterdag 10 februari 2018 02:09 schreef H.Vviv het volgende:
[..]
Denk het niet. TeamNL zegt zelf op twitter dat hij niet zal starten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |