abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_176429944
Welkom in het babytopic!

Een lijst met de verjaardagen van veel OUD-users en hun kindjes vind je op de Fok!wiki:
http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

De baby wiki-lijst vind je hier:
http://wiki.fok.nl/index.php/BabyTopic

Het is natuurlijk verplicht gegevens in dit lijstje toe te voegen/aan te passen.

Ons motto:
Have babies they said, it will be fun they said *O*



SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Verboden woorden: egopost, faalmoeder. Het is niet egoistisch om even je gevoel te spuien zonder op anderen te reageren, en wat je ook doet je bent altijd de beste moeder voor jouw baby.
  donderdag 11 januari 2018 @ 12:10:27 #2
149959 SQ
snelle trees
pi_176430021
quote:
0s.gif Op donderdag 11 januari 2018 12:05 schreef Flav het volgende:
Ik heb V net opgemeten met mijn eigen meetlint en kwam tot de ontdekking dat hij in een maand tijd niks gegroeid zou zijn. Heb hem nooit eerder opgemeten met mijn lint dus weet niet hoe betrouwbaar mijn meting is. Vriendlief gaat morgen toch naar het weeguurtje hoop dat ze hem dan ook even willen opmeten want dit maakt me wel ongerust ;(
Zo opmeten is echt ontzettend onbetrouwbaar Flav! Het is heel lastig om de boven- en onderkant te bepalen van een baby die alleen nog ligt (en beweegt!) Zelfs de metingen van het cb zijn niet betrouwbaar. Ik heb ooit meegemaakt dat Noud in een maand tijd 1 cm gekrompen was zeg maar :')
Daarbij groeien veel baby's niet lineair. De ene maand groeien ze meer in de lengte en de andere maand meer in gewicht.
disclaimer
  donderdag 11 januari 2018 @ 12:23:44 #3
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_176430246
Verhaal getypt voor Flav. Weer gewist want SQ zegt hetzelfde. Daarnaast is mijn ervaring dat ze weigeren te meten op het weeguurtje. Dat je daar vast op voorbereid bent...
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_176430562
Hier ook niet meten op het weeguurtje. Beetje onzin dat ze dat weigeren, zeker omdat het hier geen weeguurtje maar inloopspreekuur heet (bij weeguurtje kan ik het me vanwege de naam nog voorstellen)

SQ, wij gaan nu rond 23:00 uur naar bed. Als we onze avond terug hebben zal dat rond 22:00/22:30 zijn verwacht ik. Ik functioneer gelukkig goed op weinig slaap! En ik zou lekker blijven werken en wonen wat je nu doet als het beide naar je zin is. Geld lekker op de spaarrekening en zodra je dan wel wat veranderen wil kan dat gewoon, en anders lekker vroeg met pre-pensioen!

Hier is net het eetrondje weer ten einde, een groter verschil is niet te vinden tussen de meiden. Lala interesseert het allemaal niet zo, slobbert af en toe een lepeltje rustig naar binnen. Em zit daarentegen de hele tijd te gillen alsof ze doodgaat, valt vervolgens aan op het lepeltje (en het bakje indien mogelijk) en slurpt het op om gelijk weer te gaan gillen om een volgende hap. Broodkorst snappen ze allebei nog niet.
  donderdag 11 januari 2018 @ 12:51:34 #5
149959 SQ
snelle trees
pi_176430712
Bizar ff, dat verschil :D Em klinkt wel een beetje als noud :')
disclaimer
pi_176430972
Ik dacht al dat zo opmeten onbetrouwbaar was maar je ‘schrikt’ toch even. Vooral omdat ze er bij mij te laat achter zijn gekomen dat ik 2 jaar een groeistop heb gehad. Ze zijn er wel pas achtergekomen toen ik 12 was maar toch ben ik er huiverig voor. Heel stom want het hoeft bij V niet te gebeuren en daarbij heeft hij een een lange papa wat misschien helpt haha.
Dan maar hopen op een mooi gewicht :D

Ik ben er inderdaad al op voorbereid dat ze niet wegen, meestal is er geen hond en we kunnen het goed vinden met die mevrouw dus wie weet :X
  donderdag 11 januari 2018 @ 13:08:01 #7
437410 Stroopwafelmeisje
Eet ook andere cookies
pi_176431064
Wow wat gaan sommige wekkers vroeg :o En wat een strakke schema's, zeker met 2 kinderen!

Lemijn, ik herken het wel hoor, dat je 's avonds al zo bezig bent met de volgende dag. Alles uitkoken, afdrogen, inpakken, "wat eten we ookalweer", "shit, koelelement moet nog in de vriezer", etc.. En dan bestaat O's tas uit fles + speen :')

Hier is het schema:
6:30 wekker (of al aan het voeden als ze al wakker is), bed uit en zelf gezicht wassen, lenzen in, klodder mascara op, tandenpoetsen en aankleden.
6:45 baby wakker maken, verschonen, aankleden.
7:00 naar beneden, baby voeden.
7:20 laatste spullen inpakken, baby in kinderwagen.
7:35 lopen naar kdv.
7:55 kind afgezet op kdv, lopen naar station.
8:05 in de trein, ontbijten.
9:00-16:50 werken, kolven, fokken.
16:50 melk uit koelkast, mok afwassen, tas inpakken.
17:00 bij de lift, richting huis.
<man haalt kind om 17:30 op op kdv>
18:00 thuis, man kookt, ik voed baby
18:30 eten, daarna zoveel mogelijk opruimen
19:00 spelen/tvkijken
19:45 baby naar boven, omkleden, voeden, man geeft extra fles
20:15 baby knock-out, tijd om speelgoed op te ruimen,alles uit te koken, etc.
21:45 kolven, daarna weer schoonmaken en afdrogen en klaar zetten voor de volgende dag.
22:15 douchen en slapen.

Op dagen dat O niet naar het kdv hoeft kan ik een kwartier langer blijven liggen en als ze in bad gaat, gaan we 20 min eerder naar boven. Huishouden bewaren we tot het weekend, als we allebei thuis zijn. We zijn dus bijna elke avond gezegend met heerlijke tijd voor onszelf O+
pi_176431081
Ben benieuwd of ze willen meten Flav. Hier willen ze alleen meten als de afspraak bij de arts is. Tussendoor bij de vpk meten ze niet. Wel een beetje jammer, dat is bijna het enige dat ik interessant vind :P

Wat grappig dat verschil, FF :D Ze hebben sowieso een heel verschillend karakter geloof ik he?

Ik was verbaasd dat jullie allemaal zo'n duidelijk schema hebben, maar ik kom er net achter dat wij ook een redelijk vast ritme hebben als kleuter naar school is.

Tussen 06.00-07.00: opstaan zodra Ella wakker is
06.00/07.00: flesje maken, koffie zetten, flesje geven (man of ik), luier verschonen (man of ik)
07.00: thee zetten en brood smeren voor baby en kleuter (man of ik); lunchpakket, fruit en drinken maken voor kleuter voor op school, poepluier verschonen (altijd geproduceerd in een schone luier, volgens mij wacht ze er op :P)
07.30: man gaat douchen, ik ga kinderen en mezelf wassen en aankleden, haren kammen
08.00: man gaat naar het werk, wij tanden poetsen, schoenen aan, jassen aan, baby in maxi cosi, kleuter doet 10 min over besluiten welke knuffel er mee mag, naar de auto
±08.20/08.25: in de auto naar school
tot 08.45: op school bij kleuter
08.45-09.00: vaak nog even kletsen op schoolplein
09.00: in de auto naar supermarkt, Ella doet een dutje in de maxi cosi van meestal 30min
±10.00: thuis, fruit voor Ella, ontbijt voor mij, spelen, poging tot huishouden
11.30: boterham en thee voor ella
Ergens tussen 12.00-13.00: flesje voor Ella en dan naar bed
Ergens tussen 14.00-14.30: Ella wakker, als er tijd is slokje thee/water en tussendoortje, even spelen
14.45: kleuter halen
15.15: thuis, spelen, thee, tussendoortje voor de kinderen, ik ga tussendoor koken
Ergens tussen 17.00-17.30: eten
Tot 18.15: spelen, ik ruim de tafel af
18.15 : tanden poetsen, pyjama's aan, flesje voor Ella maken
18.30: Ella naar bed, kleuter kijkt filmpje
18.30/19.00: Zodra Ella slaapt kleuter voorlezen en naar bed
19.30: iedereen slaapt als het goed is ;) Man komt thuis, samen beetje opruimen, man gaat eten en ik eventueel douchen.
20.00u: vrije avond :)
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
  donderdag 11 januari 2018 @ 13:11:54 #9
437410 Stroopwafelmeisje
Eet ook andere cookies
pi_176431125
Wat een verschil, FF! Vinden ze ook andere dingen lekker of is het te vroeg om dat soort dingen te merken?
  donderdag 11 januari 2018 @ 13:20:40 #10
149959 SQ
snelle trees
pi_176431292
ik las net iets over huishouden, ik wil wel even een disclaimer toevoegen:

- Wall-e rijdt elke avond van 23:15 tot 00:45 door het huis
- Op vrijdagochtend komt mijn schoonmaakster 3 uur lang de pek van mijn fornuis en badkamer schrobben

Investeer er in, echt _O_
disclaimer
pi_176431650
Heb jij een stille Wall-e dan SQ? Die van mij kan ik boven nog gewoon horen. Plus dat ik dan eerst de vloer een beetje begaanbaar moet maken. Ik zet hem meestal op mijn kindloze middag boven aan, peuter is panisch voor dat ding (voor alles dat lawaai maakt) dus kan alleen rustig als hij niet thuis is.

Stroop, ze hebben nog niet zoveel verschillende dingen gegeten, dus dat is nog lastig. Alleen vindt Lala worteltjes heel smerig en Em vind het gewoon vies. Dat wil zeggen, lala eet het half huilend net een hap appelpeer tussendoor. Em eet het met vies gezicht, twee happen worteltjes en dan een hap appelpeer.

Het karakter is overigens redelijk vergelijkbaar met de eetstijl. Lala is rustiger en meer observerend. Em kan niet stil zitten en wil overal bij zijn. En dat terwijl ik vooraf er van overtuigd was dat zelfde genen ook ongeveer zelfde karakter betekende, maar duidelijk niet dus.
  donderdag 11 januari 2018 @ 13:41:49 #12
149959 SQ
snelle trees
pi_176431722
quote:
0s.gif Op donderdag 11 januari 2018 13:38 schreef FlyingFish het volgende:
Heb jij een stille Wall-e dan SQ? Die van mij kan ik boven nog gewoon horen. Plus dat ik dan eerst de vloer een beetje begaanbaar moet maken. Ik zet hem meestal op mijn kindloze middag boven aan, peuter is panisch voor dat ding (voor alles dat lawaai maakt) dus kan alleen rustig als hij niet thuis is.

Ah nee, geen stille, maar ik slaap op een volledig geisoleerde zolder, met oordoppen in :+
M'n peuter vindt het ook niks, mijn katten niet, maar Noud zou er het liefst mee trouwen. Zodra ik hem op de grond zet kruipt hij naar het dock om dat ding aan te zetten - en ja, hij weet dus hoe dat moet :X
(ik betrapte hem er vanmorgen op dat hij met zijn wijsvingertje op een lampje in de vaatwasserklep zat te duwen. Generatie 2017 _O-)
disclaimer
pi_176432290
Haha Noud :D

Als ik zo’n wall-e zou aanschaffen sterft de hond ter plekke, hij heeft al schijt voor de grote stofzuiger.
Ohja het is een rottweiler :'), grootste schijtluis die hier rondloopt haha.
pi_176432758
Mijn schoonmaakster was er ook net drie uur lang, en ik ben even naar een museum gegaan. *) .
Al is de tijd jammergenoeg voorbij dat Y lang en makkelijk in de draagzak sliep en ook wakker gewoon rustig daarin zat te kijken. Hij begon nogal te wurmen en geluiden te maken. :') .

Noud gaat later vast trouwen met een robot. *; . Is dan natuurlijk helemaal hip.
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_176433312
quote:
0s.gif Op donderdag 11 januari 2018 14:08 schreef Flav het volgende:
Haha Noud :D

Als ik zo’n wall-e zou aanschaffen sterft de hond ter plekke, hij heeft al schijt voor de grote stofzuiger.
Ohja het is een rottweiler :'), grootste schijtluis die hier rondloopt haha.
Mag ik vragen hoe je de rottie aan de baby hebt laten wennen?
pi_176433779
Boeiend om jullie schema's te zien en de manier waarop jullie dingen doen/verdelen. :)
Morgen ben ik vast weer mezelf.
pi_176434021
Leuk al die schema’s. Geen tijd om de mijne uit te typen, want het flesje melk dat ik kolf stroomt bijna over :P

Ik wilde nog wel even tegen Kris zeggen dat alleen douchen heus nog wel kan: mijn man doucht met de kinders en ik droog ze af. Daarna mag ik O+ alleen O+ douchen. Of peuter zit in bad en ik sta onder de douche terwijl mijn man de baby entertaint. Maar da’s niet zo ontspannen met een mamamamamamamaroepende peuter :+
pi_176434341
Wauw, die schema's! Ik doe ook nog even een kop-in-het-zand wat betreft iets anders willen doen dan 2 kinderen in leven houden :+
Hoef gelukkig ook pas weer aan het werk als Pitbull 16 weken is, dus dat geeft me nog 10 weken de tijd O+

Oh en ik heb echt een lot uit de loterij qua man O+ echt niet op alle vlakken hoor ;) maar hij brengt en haalt de Minion (en straks beide kinderen) op mijn werkdagen, hij doet boodschappen en hij kookt *)
En ook een schoonmaakster, ideaal! :Y Een Wall-E wil ik ook nog steeds ja!

En douchen is wel echt mijn momentje en dat hou ik voorlopig zo :Y zodra het avondeten achter de rug is, parkeer ik Pitbull bij man, de Minion voor de tv en heb ik 15 heerlijke minuten voor mezelf _O_

Kris, lachende newborns mag je gewoon opeten hoor! O+

Rena, ik hou hoop voor die magische 6 weken grens ;) hoe gaat het nu bij jullie?

Vandaag de nacontrole bij de vk gehad (Pitbull was ook mee) en meneer heeft uiteraard alleen maar geslapen en vet hard zitten lachen terwijl ik uitlegde dat de afgelopen weken toch best wel zwaar waren :')
Zij raadde me overigens aan om evt. een osteopaat te raadplegen; zijn er hier mensen met ervaringen? Moet zeggen dat ik behoorlijk kritisch en nuchter ben wat dat soort dingen betreft. En alles wat ik google is van het "Oh mijn god, na 1 behandeling had ik een compleet ander kind! :o "-kaliber en heel eerlijk gezegd word ik daar nog sceptischer van :@ :')
Voor m'n gevoel lees ik ook 100x exact hetzelfde verhaal (met vrij vage termen als 'blokkades' en 'spanning' etc.) en daar kan ik niet zoveel mee... Maarja, als het wél helpt, wie ben ik dan om sceptisch te doen..?
  donderdag 11 januari 2018 @ 15:55:30 #19
149959 SQ
snelle trees
pi_176434481
Twist, heb je al eens objectief proberen bij te houden hoe lang hij op een dag huilt? Dus in 24 uur.... is hij dan alles opgeteld 3 uur aan het huilen? 8 uur? 14?
Ik herken je gevoel, ik heb met noud de eerste 3 maanden ook zo gezeten. Ben er toen ook mee naar de huisarts geweest omdat hij zo veel huilde.
Achteraf bleek dat hij helemaal niet excessief huilde, maar het huilen heel erg clusterde rond bepaalde momenten. Meestal vanaf een uur of 9 in de avond een huilsessie van een uur en in de nacht vaak wel 2 uur.

Maar nu komt het, 2 uur huilen in de nacht voelt mentaal als 23 uur huilen :') Nou ja, de conclusie was uiteindelijk dat mijn jong wat enthousiaste darmen heeft (merk je nu nog, hij schijt echt zes keer per dag) en dus gewoon heel erg last had van krampjes.

Maar uiteindelijk zei iedereen ook 1 ding tegen me: vertrouw op je oergevoel!
disclaimer
pi_176434854
Even zo, want lang verhaal ;)

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 0% gewijzigd door twist02 op 11-01-2018 16:58:32 ]
pi_176435375
Lastig Twist. Is het met een osteopaat baat het niet dan schaadt het niet? Dan zou ik het gewoon eens proberen, al is het maar om te weten of het iets oplost.

Flens doet ook weinig anders dan eten, slapen en poepen. Ik vraag me ook weleens af of hij niet meer wakker moet zijn ondertussen maar dat komt vast als hij er klaar voor is.
Ben het wel eens met SQ, hou eens bij hoeveel hij echt huilt. Mij geeft het bijvoorbeeld rust om bij te houden hoeveel hij slaapt. Dat blijkt echt niet zo weinig te zijn als dat ik dacht. :)
Wat gewoon is voor de spin, is chaos voor de vlieg.
pi_176435926
Die schema's van jullie, wat fijn om dit eens van een ander te zien, ook van degenen die al meer dan 1 kind hebben en ook nog aan het stoeien zijn met alles. Niet lullig bedoelt, maar het geeft een soort van opluchting, dat je niet de enige bent zeg maar...

Mijn schema van gister:
dinsdags rond 22-22:30 naar bed

woensdagnacht:
01:45 voeden
05:30 voeden
06:30 wekker gaat, even wakker worden en mijn ogen open krijgen
06:40 wassen en aankleden
07:00 naar beneden, ontbijten, kolf in elkaar klussen, kolftas verder klaarmaken
07:15 naar boven, tanden poetsen, haar enigszins in model, mascara en proberen wallen weg te werken (wat elke dag niet lukt overigens }:| )
07:30 S. wakker maken, verschonen, vitamine D en daarna voeden
08:00 S. in bedje terug leggen om te slapen
08:05 bovenkleding aantrekken (na een aantal kotsincidenten word je ook wijzer :7 )
08:15 vertrek naar werk

08:30 werken, kolven + herhaling. Pauze maar overgeslagen vanwege teveel stress en drukte

16:30 willen vertrekken
16:45 echt vertrekken
17:00 thuis en eerst S. knuffelen O+ Papa krijgt ook nog een kusje O+
17:10 eerste huilbui van de avond vanwege te druk en te weinig slaap
17:30 kolfspullen schoonmaken en melk afmeten en invriezen
18:30 S voeden

hierna ben ik het beetje kwijt door nog meer huilbuien, maar ergens heb ik ook nog gegeten

21:30 S gevoed
22:00 slapen

om vervolgens alweer om 01:00 te voeden en om 03:15 weer. Tussendoor wel geslapen tot 07:00, daarna weer gevoed en nog geslapen tot 09:30, want vandaag ouderschapsverlof.

Vandaag gaat het nog niet veel beter. Ik wil denk ik teveel dingen te goed wil doen, ik lijd aan de disease-to-please :'(

Ben ook wel eens bang dat S. er last van gaat krijgen als hij mij zo vaak ziet huilen :'(

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 12% gewijzigd door TolstoiFan op 11-01-2018 17:36:51 ]
pi_176435944
Voor degenen die een schoonmaakhulp hebben: hoe hebben jullie die gevonden en hoeveel betaal je die?

Misschien toch maar eens serieus overwegen om dat ook te gaan doen....
pi_176436435
Och Tolstoi het valt soms ook niet mee. Als ik er doorheen zit dan helpt het me om te bedenken dat het een moment is, je gevoel is niet permanent. Zolang je het overgrote deel van de dag blij bent dat S. er is, hoef je je echt niet te schamen.

*doet kussmiley maar geen idee wat de code is want mobiel*
Wat gewoon is voor de spin, is chaos voor de vlieg.
pi_176436906
Ach Tolstoi :* Kun je het er met je leidinggevende over hebben? Werk van 4-5 dagen in 3 proppen is natuurlijk niet echt de bedoeling of realistisch. Ik herken het wel hoor. Hier is het ook belachelijk druk op het werk, maar ik probeer voor mezelf mijn grenzen goed te bewaken. Mijn moeder zegt altijd ‘meer dan je best kun je niet doen’ en dat probeer ik maar in mijn achterhoofd te houden. Anders ben ik ook in staat op mijn vrije dagen te blijven mailen en nog allerlei stukken te lezen.
  donderdag 11 januari 2018 @ 19:15:05 #26
149959 SQ
snelle trees
pi_176437617
Tolstoi, je klinkt overspannen. Hebben jullie een bedrijfsmaatschappelijk werker? Plan daar dan op zeer korte termijn een afspraak mee in. Ik denk eigenlijk dat je al te laat bent om de burnout te voorkomen maar laat het niet te ver doorkabbelen. Zorg voor jezelf, een ander gaat het niet doen en ik spreek uit zeer recente ervaring :*

Verder kun je voor een poets het beste je netwwrk aanspreken, bijvoorbeeld je buren. Doe dat deze week nog. Je verdient het!
disclaimer
pi_176438025
Tolstoi, dat klinkt eerder alsof je op je werk teveel doet. Probleem met iedereen tevreden houden is niet alleen dat je jezelf voorbij loopt, op een gegeven moment ga je juist al die mensen teleurstellen als je niet voor jezelf zorgt. Neem rust, zorg voor meer ondersteuning en praat op je werk hierover. Dit kan echt niet zo. :*
Morgen ben ik vast weer mezelf.
  donderdag 11 januari 2018 @ 19:46:49 #28
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_176438332
Lees maar goed wat de vrouwen hierboven schrijven. En lees het voor aan je partner. Bedenk daarna waar je hulp voor jezelf vandaan gaat halen, want alles is uit balans nu (als je geen maatschappelijk werk op je bedrijf hebt, dan heeft elke gemeente het in ieder geval wel. en veel huisartsen hebben ggz-medewerkers in dienst waar je laagdrempelig mee kan praten. doen!). En vervolgens waar je praktische hulp kan krijgen! Die schoonmaakster inderdaad! De mijne kwam van de lokale facebookgroep.

Verder is het moment misschien ongepast maar opeens begrijp ik waarom ik een paar nachten geleden droomde dat ik voor een tentamen een boek van Tolstoi moest lezen. Heb dat nooit gedaan, maar jij bent fan zo te lezen ;).

Zeg even wat anders. Jacob heeft dus een nieuw ritme verzonnen. De nacht duurt 13 uur (met melkonderbrekingen he, hij zorgt goed voor zichzelf gelukkig) en niet veel later komt er nog een flinke dut van 2 uur. In de middag nog 1 of 2 kleintjes en uiterlijk vanaf half 6 is het op. Dan doet hij 2 uur huilen/drinken/lachje/wild/repeat en uiteindelijk begint hij aan de nacht. Geen ramp hoor, maar die 2 uur aan het einde van zijn dat waarin hij zich eigenlijk geen raad weet vind ik een beetje sneu. Herkenning? Tips?
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
  donderdag 11 januari 2018 @ 19:49:09 #29
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_176438360
Oh ja twist, wat akelig dat je baby bijna nooit gewoon rustig of blij is. Ontspannen wakker. Daar zou ik ook verdrietig van worden. Ik weet niet zo goed of de osteopaat valt onder 'baat het niet dan schaadt het niet'. In ieder geval kost het geld, en of het nou echt zo onschuldig is wordt ook wel betwist. Die lovende verhalen wantrouw ik ook altijd een beetje... dingen als reflux en kma kosten altijd wat tijd om achter te komen helaas. Denkt CB of huisarts met je mee? Ik duim intussen voor opeens verbetering!
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_176440979
Ik heb maar één baby, maar red het meestal wel om te sporten. Snap wel dat het met twee kinderen misschien anders is. Schema ziet er hier iedere dag anders uit, op maandag en woensdag werk ik de hele dag, maar op woensdag is man thuis, wat voor veel meer rust 's ochtends zorgt. Op dinsdag kan ik rustig opstarten, want dat is mijn studiedag en ik hoef pas 's middags naar school. De ochtend is dus voor huiswerk, sporten, uitgebreid douchen... Heel relaxt dus. Op donderdag werk ik officieel maar een halve dag, in de praktijk start ik rustig op (pas na de spits wegrijden), maar ben ik wel gewoon pas om 17.30 thuis. Ik ben wel benieuwd hoe het volgend schooljaar gaat, dan is mijn studie hopelijk klaar en heb ik dus ook niet meer die relaxte dinsdagochtend. Want dan ga ik of weer werken of (hopelijk) een dag extra met Timootje thuis zijn.

@Tolstoi: denk je goed aan je zelf? Wij hebben onze schoonmaakster via via gevonden. Inmiddels doen we het weer zelf, maar het zorgde voor heel veel rust!
pi_176442471
Late to the party, maar:

06.45 uiterlijk opstaan, ik douche terwijl man ontbijt met de kinderen
07.00 kinderen aankleden, haren kammen, tanden poetsen
07.25 ik de deur uit met kinderen richting kdv, man douchen
08.30-16.05 werken
16.45/17.00 kinderen ophalen van kdv, afhankelijk van drukte op de weg
17.30 eten
18.00 spelen/tv/tanden poetsen/pyjama aan
19.00 kinderen naar bed. L. slaapt meestal direct, maar meldt zich vaak vrij vlot daarna weer, dan soms wel tot 21.30 bezig. :') Peuter valt of direct na het verhaaltje in slaap (indien geen middagslaapje) of ook pas na 21.30 (indien middagslaapje, zelfs als dat tien minuten in de auto was :') )
0.00 wij naar bed. Ik lig er liever al rond 22.30 in, maar dan hebben we zo kort voor onszelf.

Gelukkig zijn er ook redelijk wat avonden dat het om 8 uur gewoon echt stil is. Dan kijken we samen een serie, gamen of lezen we. Ik wil graag het sporten weer oppakken, maar zie echt niet hoe ik dat nu met dat regelmatig lastige slapen moet doen. Komt vast weer goed.

Tolstoi, dat klinkt echt naar. :*

Twist, had jouw oudste geen KMA? Heb je met dat in je achterhoofd pitbull al wel eens andere voeding geprobeerd te geven? Herkenbaar wel, het is echt zo moeilijk bij mini's.

L. heeft de stervende zwaan nog voor haar eerste verjaardag geperfectioneerd. *) Ik vind het echt zo hilarisch: ze gaat dan languit op de grond liggen, met haar neus op de vloer en huilt hartverscheurend. Omdat ik haar blokje een stukje opzij schoof. Of omdat ik het waagde een gore etensrest die zij ergens weg had geplukt uit haar hand te pakken en weg te gooien. Of omdat ik niet sterk genoeg ben om 24/7 met haar op m'n arm te lopen. :')
pi_176444323
O,ja, sporten. Dat wil ik ook weer, maar ik heb nog geen idee hoe. Die leuke buurvrouwen waar jullie de babyfoons laten he, kan een van jullie er daar niet 1 van mijn kant op sturen? :D Momenteel wandel ik dus weer veel. Lekker met de doek of de wagen als t minder goed weer is. Ik geniet echt van dit lekkere frisse weer. O+
Morgen ben ik vast weer mezelf.
pi_176444413
Wij hadden gewoon weer een goede avond *O* 21:00 uur op bed en Em sliep snel en Lala na wat tegenstribbelen ook! Als we nu ook nog wat minder onderbrekingen hebben word ik helemaal gelukkig! Ik heb gewoon Nederlandstalige tv kunnen kijken zonder terugspoelen of volume luidspreker!
pi_176444547
Ik sport met baby! Baby-bootcamp. Echt super leuk.
pi_176444567
quote:
0s.gif Op donderdag 11 januari 2018 23:35 schreef FlyingFish het volgende:
Wij hadden gewoon weer een goede avond *O* 21:00 uur op bed en Em sliep snel en Lala na wat tegenstribbelen ook! Als we nu ook nog wat minder onderbrekingen hebben word ik helemaal gelukkig! Ik heb gewoon Nederlandstalige tv kunnen kijken zonder terugspoelen of volume luidspreker!
Wat fijn!
pi_176444715
Tolstoi, klinkt alsof je moet uitkijken inderdaad. Tips voor hulp zijn hierboven al gegeven! Been there, done that. Rustig aan!! :*
pi_176444768
quote:
0s.gif Op donderdag 11 januari 2018 23:40 schreef Adrian4 het volgende:
Ik sport met baby! Baby-bootcamp. Echt super leuk.
Maar dan heb je toch nog steeds een kind waar je opvang voor nodig hebt? Zoiets heb ik bij peuter naar gezocht in de buurt maar was er niet, en nu is het geen optie meer vanwege hem.

Maar ik ga echt echt echt wel weer een keer beginnen. Binnenkort ofzo. Als ik weet met wat.
pi_176444785
Ik mis mijn avonden. Voordat baby rustig is en slaapt is het vaak al 22 uur geweest. Daarom lig ik er vaak later in dan goed voor me is.
pi_176444877
quote:
1s.gif Op donderdag 11 januari 2018 23:47 schreef FlyingFish het volgende:

[..]

Maar dan heb je toch nog steeds een kind waar je opvang voor nodig hebt? Zoiets heb ik bij peuter naar gezocht in de buurt maar was er niet, en nu is het geen optie meer vanwege hem.

Maar ik ga echt echt echt wel weer een keer beginnen. Binnenkort ofzo. Als ik weet met wat.
Ah ja. Het is hier op zaterdagochtend en dan zijn man en Willem samen thuis.
Voor mij voelt het echt als quality time met Kevin.
In onze groep op zaterdag zijn ook alleen maar dames met twee of meer kinderen, dat valt wel op.
  vrijdag 12 januari 2018 @ 04:42:50 #40
149959 SQ
snelle trees
pi_176446465
Zomg. Ik zit Noud te voeden. Voor het eerst vannacht :o
6,5 uur, dat is doorslapen toch? *O*
disclaimer
  vrijdag 12 januari 2018 @ 07:11:09 #41
437410 Stroopwafelmeisje
Eet ook andere cookies
pi_176446722
*O* goede avonden voor FF
*O* goede nacht voor SQ

Baby bootcamp lijkt me ook wel tof, maar ik zie het nog niet zitten om een vast moment in de week te moeten. Ik hou het nog even bij hardlopen in het weekend en als het weer langer licht is ook 's avonds een keertje.
  vrijdag 12 januari 2018 @ 07:12:53 #42
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_176446731
quote:
1s.gif Op vrijdag 12 januari 2018 04:42 schreef Stormqueen het volgende:
Zomg. Ik zit Noud te voeden. Voor het eerst vannacht :o
6,5 uur, dat is doorslapen toch? *O*
Jaaaaaaa! :Y *O*

En FF wat fijn! Hopelijk is dit de nieuwe trend! *O*
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
pi_176447117
SQ, wat fijn! *O*.

Ik doe nu sinds twee weken 1 avond per week aan Mamafit. De peuter slaapt dan al of gaat net naar bed als ik weg ga en Baard zorgt voor A (die ik voor vertrek nog even aftop).
Het is met allemaal dames die ik nog ken van zwangerschapszwemmen, dus dat is heel leuk! Mamafit wordt door dezelfde juf gegeven (en zij was ook mijn reddende-engel-bekkenfysiotherapeut). Ik heb er een sportmaatje gevonden, we hebben bedacht om weer iets met zwemmen te doen zodra we 'klaar' zijn met Mamafit.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_176447303
Fijn SQ! Hopelijk de start van heel veel goede nachten *O*

O had op het kdv overdag weer zo slecht gedronken dat ik de avondfles er toch maar weer afhaal. Ze slaapt er toch niet van door dus daar hoeven we het ook niet voor te doen. Vannacht was het 01:00 en 05:30 met daarna veel gejammer en weinig slaap. Peuter werd er ook huilend wakker van. Korte nacht, dus nu moe op werk c_/
pi_176447655
Ik ga op maandagavond mamafitten en dan zorgt papa gewoon voor de mannen thuis. Komende maandag kan ik niet, dus wil morgenochtend gaan. Dan is de wandelwagenworkout en bij slecht weer mamafit in draagdoek of baby’s op een speelkleed. Ook dan is S. gewoon bij papa.
Ik vind sporten toch wel heel fijn, want ik merk dat mijn conditie hard achteruit holt als ik een paar weken niets doe.

Ik vind werkdagen trouwens ook altijd wel gedoe hoor. Maar ja, het is niet anders.

Vanavond komt mijn zusje oppassen en gaan vriend en ik samen uit eten O+ Even een fatsoenlijk gesprek kunnen hebben samen :o
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_176448072
Wat fijn SQ *O*

Hier was het wederom een drama-nacht. Het lijkt wel alsof ze dan de goede avond willen compenseren ofzo, dat we niet aan teveel rust gaan wennen :')
pi_176448154
quote:
0s.gif Op vrijdag 12 januari 2018 09:44 schreef FlyingFish het volgende:
Wat fijn SQ *O*

Hier was het wederom een drama-nacht. Het lijkt wel alsof ze dan de goede avond willen compenseren ofzo, dat we niet aan teveel rust gaan wennen :')
Ah, zo balen. :*

SQ *O* je hebt DOORGESLAPEN :o :D
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_176448448
quote:
1s.gif Op donderdag 11 januari 2018 23:47 schreef FlyingFish het volgende:
Maar ik ga echt echt echt wel weer een keer beginnen. Binnenkort ofzo. Als ik weet met wat.
Herkenbaar :')

Zo’n fit met je babycursus deed ik met M. Zij was alleen een nogal snel overprikkelde baby dus dat was geen succes. Met J. durfde ik dus niet meer :P

SQ wat goed *O*

LeSage geniet ervan vanavond!
  vrijdag 12 januari 2018 @ 11:59:42 #49
149959 SQ
snelle trees
pi_176450372
Ik heb het voordeel dat mijn werk op 7 kilometer fietsen zit. Ik fiets dus 4 dagen per week 14 kilometer op zo'n loeizware mamafiets: tadaa, sport :')
Ik hou van efficiency 8-)
disclaimer
  vrijdag 12 januari 2018 @ 12:01:12 #50
149959 SQ
snelle trees
pi_176450396
quote:
1s.gif Op vrijdag 12 januari 2018 09:11 schreef LeSage het volgende:
Ik ga op maandagavond mamafitten en dan zorgt papa gewoon voor de mannen thuis. Komende maandag kan ik niet, dus wil morgenochtend gaan. Dan is de wandelwagenworkout en bij slecht weer mamafit in draagdoek of baby’s op een speelkleed. Ook dan is S. gewoon bij papa.
Ik vind sporten toch wel heel fijn, want ik merk dat mijn conditie hard achteruit holt als ik een paar weken niets doe.

Ik vind werkdagen trouwens ook altijd wel gedoe hoor. Maar ja, het is niet anders.

Vanavond komt mijn zusje oppassen en gaan vriend en ik samen uit eten O+ Even een fatsoenlijk gesprek kunnen hebben samen :o
ooh lekker!
Wij gaan morgen ook uit eten O+ bij een heel innovatief restaurant. Ik ga voor zes gangen :9

Balen van de nacht ff -O-
disclaimer
pi_176450513
quote:
1s.gif Op vrijdag 12 januari 2018 04:42 schreef Stormqueen het volgende:
Zomg. Ik zit Noud te voeden. Voor het eerst vannacht :o
6,5 uur, dat is doorslapen toch? *O*
Go Noud!! *O* *O*

Ik sport liever zonder dat daar een baby aan te pas komt. Het geeft mij zoveel mentale rust, dat ik het alleen daarom al mis. En ja, dan heb ik wel dansles en ga ik salsa'en. Maar eh, dat is niet hetzelfde. Ik wil gewoon weer 5km hardlopen, keihard fitnessen in mijn woonkamer of yoga'en tot ik erbij neerval. Maar baby laat zich niet plannen, en s avonds is hij zo onrustig dat we veelal afwisselen. Dus ik houd het nog maar even op wandelen, maar dan wel met de baby. Niet hetzelfde, maar wel heel gezellig. :)
Morgen ben ik vast weer mezelf.
pi_176450591
SQ *O* *O* Wat fijn! Ook na de voeding nog een paar uurtjes kunnen slapen?

FF, fijn van die avond, jammer van de nacht }:|

Dank voor jullie tips en adviezen. Het blijft een groot struikelblok voor me om altijd alle anderen en het werk belangrijker te vinden dan mezelf...
Maar ik zal ermee aan de slag moeten, want eigenlijk is werk maar bijzaak (wel handig voor brood op de plank enzo 8-) ) en zijn S. en mijn man veel belangrijker O+ O+ O+ .

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar ook nog wat positiefs: S. sliep gisteravond al om 20:30 in plaats van zijn gebruikelijke 22:00-22:30 :o :o :o .
Man en ik hebben dus de hele avond samen gehad en lekker voor het eerst in 6 maanden een film kunnen kijken *O* *O*
Om 23:00 ben ik naar bed gegaan, toen werd S. ook net wakker, dus die heb ik nog even gevoed en daarna zijn we lekker gaan slapen. Wel om 2 en om 4 uur ook nog gevoed. Daarna pas weer om 8 uur vanochtend, dus ik voel me redelijk. In ieder geval wat beter dan gister en eergister :)

Edit 1: Een chocoladereep van 200 gram opeten heeft wellicht ook iets geholpen :7 :7 :7 :7 Nu kan het nog, ik vreet me de rambam, maar blijf maar afvallen.....
Edit 2: chocolade met nootjes was het ook nog, dus niet geheel ongezond ook nog :+ 8-) :+

[ Bericht 4% gewijzigd door TolstoiFan op 12-01-2018 12:23:30 ]
pi_176450622
En sporten, daar moet ik niet aan denken :7 Ook voor mijn zwangerschap al niet :s) :s) :s)
  vrijdag 12 januari 2018 @ 12:21:24 #54
149959 SQ
snelle trees
pi_176450799
Ik was ook geen sporter, maar wandelde echt enorm veel. Met 1 kind ging dat echt super. Met 2 niet meer helaas :') als ik straks niet meer kolf ga ik proberen in mijn lunchpauze weer 3k rondjes te hobbelen, want het is heerlijk O+
disclaimer
pi_176450974
En ik wil graag nog even Dirk delen. Die is tegenwoordig nooit moe vind hij zelf. Kijk, helemaal niet moe:


Hij viel dus al in slaap voordat ik klaar was met knopen. :D
Morgen ben ik vast weer mezelf.
pi_176451181
Nanuke, O+

Mijn S. heeft net nog een slaapje gedaan en is nu alweer lekker aan het rollen in de box O+
Hij wil vooruit komen, maar dat lukt nog niet, maar in rondjes bewegen lukt dan weer wel :')
Nu even een wortelhapje voor meneer klaarmaken, ben benieuwd hoeveel er deze keer binnenblijft.
  vrijdag 12 januari 2018 @ 12:50:08 #57
149959 SQ
snelle trees
pi_176451211
Ah, zo knus O+
disclaimer
  vrijdag 12 januari 2018 @ 12:52:22 #58
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_176451258
Nanuke: O+ op je foto en +1 op slapen voor de knoop af is. Heerlijk he?
Oh, en ook op nu maar wandelen.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_176451667
Wij gaan morgen ook uit eten met z'n tweetjes! O+
Niet zo fancy, maar dat geeft helemaal niets want *;

Nanuke, heerlijk.

Nog een *O* voor het doorslapen van SQ
pi_176451941
lemijn vroeg eerder deze week of dit een standaard week voor me was. Nee gelukkig niet! Ik ben blij dat het achter de rug is!

Hier geen vaste starttijd op het werk dus op dit moment gaat 2 uur voor ik de deur uit moet de wekker. 45-60 minuten voor mezelf en 60 minuten voor N. Verder nog geen vaste schema's of ritmes hier. Het naar bed gaan gaat deze week redelijk goed, meestal rond 21:00 nu!

kwa sporten ben ik na 6 weken begonnen met een beetje hardlopen en na 10 weken weer gaan trainen, na 12 weken weer 1ste wedstrijd gespeeld. Teamsport dus stok achter de deur. 1x trainen en 1x wedstrijd per week, vriend zorgt dan voor N. Helemaal prima dus!
Wandelen is heerlijk dus probeer het zoveel mogelijk te doen tussendoor!

SQ, wat goed van Noud!

Hier cb stats 6160gram 60 cm en een complimentje voor volledige bv in the pocket :)
Hoe staan jullie tegenover hapjes? Ze is nu 4,5 maand en lijkt wat interesse te hebben. Ik wil morgen misschien eens beginnen, maar twijfel nog een beetje. Voel ik me plots heel onwetend :D
en hoe in combi met werk? in de avonden oefenen en pas als ze echt wat gaat eten het op de opvang laten doen?

en ik zag dat het svb de 2017 lijsten bekend heeft gemaakt. Ik ben benieuwd of ons meisje naamgenootjes heeft dit jaar, maar ze staat er helemaal niet tussen..wss dan iig minder dan 25x gegeven. Ik kan me herinneren wel eens hele lijsten te hebben doorgenomen met ook alle namen die maar 1x waren gegeven.

[ Bericht 10% gewijzigd door Nolita op 12-01-2018 13:41:28 ]
pi_176452360
Hapjes zijn wij net mee begonnen, denk nu zo'n 2 weken. Met wisselend succes: fruit gaat er redelijk tot goed (peer en banaan) in en groente met moeite (wortel, courgette, sperziebonen), daar komt vaak het meeste met een vies gezicht weer naar buiten ;)

Wij zijn begonnen iets voor de 6 maanden, omdat ik toen vakantie had en we dit dan bijna 2 weken samen konden aanpakken. Wel bewust gewacht tot (bijna) 6 maanden.

We deden het ook meestal eind van de ochtend, begin van de middag een oefenhapje. Mocht ie er dan last van krijgen (bv. krampjes), dan hadden we daar niet alleen maar 's nachts last van, maar meer overdag. Overigens (nog) geen last van krampjes gehad bij de hapjes. Wel van flinke poepluiers _O-

En S. heeft sinds een week een nieuwe hobby: om zijn tenen sabbelen O+ Vooral handig als je aan het verschonen bent :')
  vrijdag 12 januari 2018 @ 14:02:37 #62
149959 SQ
snelle trees
pi_176452406
Wij zijn gewoon begonnen met "de pot mee", als in, als wij wat aten kreeg noud ook iets (stukje watermeloen, komkommer, cracotte, etc)
Inmiddels eet hij volwaardig met de pot mee, dus geen aparte potjes en prakjes. Nooit écht gedaan overigens.
disclaimer
pi_176452433
quote:
0s.gif Op donderdag 11 januari 2018 19:49 schreef Lemijn het volgende:
Oh ja twist, wat akelig dat je baby bijna nooit gewoon rustig of blij is. Ontspannen wakker. Daar zou ik ook verdrietig van worden. Ik weet niet zo goed of de osteopaat valt onder 'baat het niet dan schaadt het niet'. In ieder geval kost het geld, en of het nou echt zo onschuldig is wordt ook wel betwist. Die lovende verhalen wantrouw ik ook altijd een beetje... dingen als reflux en kma kosten altijd wat tijd om achter te komen helaas. Denkt CB of huisarts met je mee? Ik duim intussen voor opeens verbetering!
Ja, het geld voor die osteopaat zou dan evt. nog het minst erge zijn; het gaat mij er inderdaad vooral om of 'baat het niet, dan schaadt het niet' in dit geval wel opgaat...en daarvoor heb ik er gewoon te weinig verstand van eigenlijk :{
Van het CB en de huisarts (en iedereen eigenlijk) krijg ik vooral een "Tsja, dat hoort erbij hè?"-gevoel. En dat snap ik ook wel, want dat heb ik deels ook. Maar tegelijkertijd blijft er iets knagen zeg maar (vooral die kma, omdat onze oudste dat inderdaad ook had, plus 3 neefjes van beide kanten). Maar het speelt dus eigenlijk al vanaf het begin en 'men' is van mening dat een kma zich niet zo snel al kan uiten.
Enerzijds willen we het best nog even aankijken om te zien of dit 'gewoon' newborn problemen zijn en of het na 6-8-10-12 weken beter gaat. Maar aan de andere kant: hoe zuur is het als straks blijkt dat er wel echt iets is en we voor niks hebben afgewacht? :{

quote:
1s.gif Op donderdag 11 januari 2018 22:33 schreef Selvaria het volgende:
Twist, had jouw oudste geen KMA? Heb je met dat in je achterhoofd pitbull al wel eens andere voeding geprobeerd te geven? Herkenbaar wel, het is echt zo moeilijk bij mini's.
Ja klopt, maar omdat ik dus vanuit verschillende hoeken het idee krijg dat het daar eigenlijk nog wat te vroeg voor is, zijn we een beetje huiverig om te switchen van voeding (hij krijgt al wel vanaf het begin hypoallergeen), omdat hij dus (ook?) zo'n last heeft van z'n darmen. Ik ben bang dat die weer een flinke optater krijgen van wisselen...
Maar dat is zeker een optie die ongeveer 3x per dag door m'n hoofd gaat ja...

Maarrr...volgens mij werkt de Fok-wet ook echt andersom, want hoewel hij duidelijk nog steeds last heeft, hebben we dus sinds gisteren juist wél een aantal van die 'gewoon vrolijk/tevreden' momentjes gehad! :o En zelfs een paar belachelijk vrolijke momenten waarbij hij gewoon haast schaterlachte O+ :D
Nu bedacht ik me 2 dagen geleden in een zeldzaam helder moment dat z'n reflux medicatie gedoseerd was naar gelang z'n gewicht en dat-ie inmiddels minimaal een halve kilo zwaarder is (misschien al wel een hele zelfs), dus hebben we de dosering iets opgehoogd. Mogelijk was dat het dus, wat zou betekenen dat het inderdaad de reflux is waar-ie zo'n last van heeft. Goed nieuws omdat we er dan hopelijk iets aan kunnen doen, maar wel heel erg sneu dat-ie daar dus zo'n last van heeft :'(

Gelukkig slaapt hij 's nachts best aardig en voor overdag dank ik de uitvinder(s) van de draagdoek/-zak O+
(én een hele lieve Fokster ;) _O_ )

Anyway, voordat het een complete topic-kaap wordt ;)

SQ, wat goed van je nacht! Go Noud! *G*

FF, fijn van je avond, maar wel zuur dat er dan zo'n nacht op volgt.. :{

Tolstoi, wat de rest zegt: pas alsjeblieft goed op jezelf! :*
En qua schoonmaakster: inderdaad gewoon eens informeren bij bekenden. Wij hebben de 'onze' ook via een collega van m'n man waar ze al 20 jaar komt :)

Sporten: moet er voorlopig nog even niet aan denken ;) (plus de vk gaf aan dat ik nog even moet wachten aangezien m'n buikspieren nog te ver uit elkaar staan), maar ik wil zeker het hardlopen weer op gaan pakken. Verstand op nul en gáán! O+
Maar voorlopig heb ik er wandelend ook al een paar marathons op zitten denk ik ;)
pi_176452468
Wij hebben met 4 maanden een paar geprakte hapjes gegeven, zoet ging er goed in en groente iets minder.
Nu wachten we tot 6 maanden en wil ik hem ook met de pot mee laten eten. Die hapjes vergeet ik steeds :')
Hij graait me nu al het eten uit de handen maar hij moet toch nog even een maandje wachten.
pi_176452907
quote:
0s.gif Op donderdag 11 januari 2018 15:50 schreef twist02 het volgende:

Rena, ik hou hoop voor die magische 6 weken grens ;) hoe gaat het nu bij jullie?
Hier gaat het best goed, ik begin eindelijk te wennen aan het leven met een baby, heeft even geduurd mede ook door alle hormonen en medische ellende heb ik wat onrust ervaren de eerste 4 weken. Begin steeds relaxter te worden en ik merk dat C. daar ook baat bij heeft, 's avonds is het nog wel veel krijsen maar verder mag ik eigenlijk echt niet klagen, ze is heel zoet O+ Enige wat ik nog lastig vind is het voeden op verzoek, dat ik nog weinig ritme heb daarin, maar dat begint ook te wennen langzamerhand.

Wat naar dat jullie jongetje zo veel huilt zeg :{ Heb wel vaker gehoord dat een osteopaat veel kan doen bij die kleintjes!

Nu even proberen of ik de rest bij kan lezen.
And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
  vrijdag 12 januari 2018 @ 15:46:41 #66
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_176454633
Goed te horen dat dit niet standaard is, Nolita!

Tolstoi, goed voor je baby zorgen is ook goed voor jezelf zorgen. En: opvoeden is vooral voorleven. Dus ook grenzen aangeven, jezelf niet voorbij lopen, etc zijn dingen die ik nu nog belangrijker vind dan eerst. Misschien kunnen dat soort gedachtes je nog motiveren om de juiste stappen te ondernemen. Verder kan jij zelf het beste inschatten wat dat is. Maar het begint met je prioriteiten helder hebben en daar je taal aan aanpassen. Dus je gaat niet klagen over dat het te zwaar is, je gaat gewoon rustig melden dat je takenpakket niet klopt met het aantal uren dat je werkt en betaald krijgt. Zoiets.

Rena, logisch dat het even duurde om te wennen, je kreeg nogal wat op je bordje de eerste weken! Fijn dat je relaxter wordt. Enne, ritme is juist wat niet perse hoeft he, met voeden op verzoek. Je baby is het ritme. Hoogstens dat je voor/na slapen een luiercheck doet of zo. En dat je zelf genoeg eet en drinkt.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
  vrijdag 12 januari 2018 @ 15:48:19 #67
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_176454667
quote:
1s.gif Op vrijdag 12 januari 2018 11:59 schreef Stormqueen het volgende:
Ik heb het voordeel dat mijn werk op 7 kilometer fietsen zit. Ik fiets dus 4 dagen per week 14 kilometer op zo'n loeizware mamafiets: tadaa, sport :')
Ik hou van efficiency 8-)
Dit vind ik echt slim. Dat is toch gewoon al sporten? Beetje jaloers ben ik, ik zit dus 40 minuten enkele reis in de auto. En dat terwijl ik ook van efficiency houd.

Alle eters dit weekend veel plezier!
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_176457437
Twist, misschien even aankijken na vandaag, maar als je gevoel zegt dat het niet goed zit, zou ik toch verder kijken. Wij zijn bij een chiropractor geweest en dat hielp een heel klein beetje, maar pas toen ik aanpassingen ging doen ivm mogelijke allergie merkte ik dat mijn kind ook iets anders kon dan huilen. En dat heeft (te) lang geduurd.
pi_176458133
Ik kom me hier melden! :)

Dit is Otto, vanaf nu O. en hij is afgelopen dinsdag om negen uur 's avonds geboren:



51 cm en 3780 gram schoon aan de haak!

De zwangerschap verliep perfect, zonnig en kwaaltjesloos en ik heb uiteindelijk met O. binnenbuiks rondgelopen tot 41 wk.+1
De bevalling was een tikkie avontuurlijker en drop ik nog wel eens in het daarvoor bestemde topic. :) Kort gezegd.. Ik was een thuisbevalling van plan: twee dagen vruchteloos heftige ontsluitingsweeën weggepuft zonder vorderende ontsluiting, poep in vruchtwater en placenta die op de OK verwijderd moest worden. Maar niettemin was het eruit knallen van deze kleine echt een fenomenaal gaaf gevoel en ik voel me eigenlijk hartstikke prima nu dus zand erover. :+

Het is het eerste kind voor mijn lief J. en mezelf. We zijn al haast twintig jaar samen maar het kwam er nu pas van. Ik ben 36 en we waren vanaf mijn 34e aan het proberen - met deze wel gewoon spontaan gelukt. :)

Ik had vooraf natuurlijk wel ideeën over hoe het zou zijn om een ukkie te hebben maar ik en J. zijn deze week toch wel enorm overvallen door de idiote bak liefde die we meteen al voor kleine O. voelden - we zijn misselijkmakend verliefd op hem en kunnen niet ophouden met naar hem staren!

Ik geef borstvoeding en tot nu toe is dat heel leuk, afgezien van een beetje gevoelig aanhappen vind ik het verder erg tof! Stuwing is vandaag op gang gekomen en O. raakt sinds vanmorgen na een paar minuten aan een boob sabbelen al afgetopt en dan komt de melk zowat zijn neus uit. Fun! O+

De eerste nacht was vooral heel bizar, we hebben in totale verbazing (en wazig van drie totaal slapeloze bevallingsnachten ervoor) alleen maar naar de uk kunnen kijken en alles was Raar en Groot. De tweede afgelopen nacht was al wat minder trippy: voedingen om middernacht, 04:00 en 07:20 met tussendoor gewoon lekker slapen. Da's vast beginnersgeluk, we kijken moedig uit naar vanaf nu minstens een half jaar aan beroerde, gebroken nachten. Het mag! :+

Nog een paar dagen kraamzorg en dan staan we er alleen voor, dus ik wil jullie bij voorbaat alvast bedanken voor alle adviezen en info die ik hier ongetwijfeld ga opsteken. :* O+

[ Bericht 2% gewijzigd door minilot op 12-01-2018 19:07:45 ]
Let me see you stripped down to the bone
  vrijdag 12 januari 2018 @ 19:08:48 #70
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_176458688
Dat klinkt allemaal super minilot! O+ . Welkom. Ik lees tzt graag je hele bevallingsverhaal. Maar dat komt wel eens. Geniet lekker verder van het staren en de haren en de knuffels en de druppels *; .
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_176459667
Welkom mini en O.! *O*

Rena, wat fijn dat je weer een beetje op begint te knappen.

SQ, slaap! Go Noud! Ga alle slaap van de afgelopen maanden naar inhalen. :Y

Twist, wat zwaar. Ik heb een dag een huilkind vandaag en ik ben er alweer klaar mee.
Zou het niet beter zijn om voeding zonder KMA te proberen zodat je niet drie keer per dag hoeft te denken zou het? Als het niet werkt weet je iig dat dat het niet is.

Ik las iets over sporten, maar dat staat niet in mijn woordenboek.

Wij doen vandaag een no-sleep marathon. Zowel baby als peuter. Maar er wordt ook gekird. En hij heeft z'n eerste woordje gezegd. Hij zegt Agoe. Kleine slimmerd, nu al praten. ;)
Want het leven is niet meer dan een sprookje
pi_176461901
Welkom Mini! Jouw bevalling was flink, hoe gaat je herstel?

Kris, agoe moet ook gewoon in het woordenboek opgenomen worden. ;)

Rena fijn dat het bij jou nu ook beter gaat.

Flens maakt me in de war met zijn krampjes. Steeds opnieuw aanhappen en jammeren. Het stopt altijd pas bij een flinke scheet/poep dus weet ik zeker dat het om de darmen gaat. Vooral steeds aanhappen en loslaten is best pijnlijk. Iemand tips?
Wat gewoon is voor de spin, is chaos voor de vlieg.
pi_176462214
Krisvc, hier ook een no-sleep marathon overdag. Of nouja, weinig. Nu ligtie al sinds 7u te knorren (wel nog even gevoed tussendoor), dus ik vrees een onrustige nacht. Ik hoop dat die van jou ook besloten heeft te gaan slapen. En ja, die eerste geluidjes. Heerlijk vind ik ze. Dirk zegt nu heel veel Ghuuu. En ook Ummmnah. O+

Pannenkoekenmix, eventueel een speen een optie? Als je zeker weet dat het krampjes zijn kan het geen kwaad. :) Het is heel herkenbaar, alleen heb ik nooit pijn/last gehad van het aanhappen/loslaten. Ik vond het alleen maar schijtirritant. :@
Morgen ben ik vast weer mezelf.
pi_176462288
Mini, welkom!
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_176463864
Welkom Mini en O!

Nanuke, wel opnemen die geluidjes, dat is leuk voor later. Van die rare geluidjes maken ze relatief kort (mijn kinderen iig wel).

Wij hebben vandaag 50% succes. Em slaapt netjes, Lala had van 6 tot 8 een dutje gedaan dus was klaar wakker en vol energie :') nu een nieuwe poging, kan ik zelf ook m'n bed in!
pi_176464159
Welkom mini!

Man en ik hebben deze avond welgeteld al 18 minuten van een film kunnen zien, buiten dat alleen drama schoppende meisjes. *O* :') We willen het bij peuter heel graag doorbreken, maar L. wordt de laatste tijd van elk geluidje wakker, dus dat is erg lastig momenteel. :( Als minibaby sliep ze gewoon door peuters geblèr heen, die goede oude tijd. ;)

Ik kreeg vandaag de schrik van m'n leven: ik had de meisjes vast in de gang geparkeerd om naar buiten te gaan, maar toen bedacht ik me en ging ik nog snel even naar de wc. Toen ik terugkwam stonden ze beide (!) halverwege de trap. 8)7 En een lol dat ze daarom hadden. _O- Voortaan maar het traphekje dicht dus.
pi_176464185
Leuk kindje minilot!
Gefeliciteerd.
pi_176464702
Jeetje, dat is inderdaad een mooie maar gevaarlijke actie, Selvaria. :o .

Wij waren vandaag op een begrafenis van een tante van mijn vriend. Echt zo tragisch. Die is op 65-jarige leeftijd 's avonds vlak voor het naar bed gaan van de trap gevallen en was meteen hersendood. Over en uit. Iedereen natuurlijk helemaal in shock en groot verdriet.

Ondertussen heeft Y vandaag twee mijlpalen bereikt: hij is uit zichzelf vanuit ligstand gaan zitten en hij is zonder ook maar 1 seconde te huilen gaan slapen in z'n eigen bed. _O_ .
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_176464915
L is wel op avontuur zeg Selvaria! Op de tafel, op de trap... :X

Gecondoleerd Franny. Wat naar zo plotseling

Ik hoop dat het gelukt is FF!

Welkom Mini! Wat heerlijk dat je je zo goed voelt na toch zo’n zware bevalling :)

O deed vandaag duidelijke pogingen tot kruipen maar ze vergeet dat je dan beide knieën onder je moet zetten. Nu zit steeds haar ene been klem
:') Ik ga dit weekend haar goed aanmoedigen, wie weet lukt het :P
En nu naar bed want morgenochtend sporten :s)
pi_176466122
Wat een verhaal mini! Heerlijk dat jullie zo verliefd zijn!

Twist, hier ook een mannetje dat de eerste maanden (...sorry) bijna alleen maar kon krijsen als ie wakker was. (En godnondeju, wat is dit kind veel wakker). Maar nu is het een super vrolijk ventje met bijna altijd een glimlach op z'n snoet. Wat het geweest is: geen idee. Maar wat het gekrijs ook veroorzaakte, het is weg nu. Vanzelf. (Behalve bij het naar bed brengen. Want slapen is nog steeds De Hel.)

SQ, 6,5 uur! Was je niet stoned van al die slaap joh?

Gecondoleerd Franny, sterkte.

Hier krijgt Tetter z'n eerste tandje. Maakt het borstvoeden en in slaap pinken spannend!
pi_176467565
Wat verdrietig, Franny. Gecondoleerd. :*
  zaterdag 13 januari 2018 @ 09:28:29 #82
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_176470671
Nou Franny, dat is inderdaad tragisch! En zelf gaan zitten is zeker een mijlpaal! Ben benieuwd of hij het vandaag weer doet.

Fijn om te lezen dat helemaal weg is, Sara. Gaat het met jou ook al beter intussen?

Selvaria, die meisjes op de trap :o. Je gaat dingen pas aanpassen als het een keer bijna mis ging he? Onverstandig is dat toch, je houdt geen hart over op die manier.

Pannenkoekenmix: ik zou de toegang tot de borst soms even stoppen als het pijn gaat doen. Verder kritisch blijven op goed aanhappen. En lanoline en geduld, denk ik...
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
  zaterdag 13 januari 2018 @ 09:35:40 #83
231121 Sylver_
Gooi mielies!
pi_176470725
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 januari 2018 09:28 schreef Lemijn het volgende:
Selvaria, die meisjes op de trap :o. Je gaat dingen pas aanpassen als het een keer bijna mis ging he? Onverstandig is dat toch, je houdt geen hart over op die manier.
Ja, wij hadden ook pas een traphekje nadat ik Ella op de 2e tree vond :X
Maar ze kunnen ook dingen voordat je het doorhebt. Zou veel handiger zijn als ze even een memo sturen :P


Franny dat is wel een heel ongelukkige val geweest ;( Gecondoleerd.
Ignorance is bliss, but knowledge is power.
pi_176470792
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 januari 2018 09:28 schreef Lemijn het volgende:
Selvaria, die meisjes op de trap :o. Je gaat dingen pas aanpassen als het een keer bijna mis ging he? Onverstandig is dat toch, je houdt geen hart over op die manier.
Ja. En het stomme is dat ik wel wist dat ze tot de eerste of tweede trede kon komen, maar ze toch alleen laten daar he. 8)7 Peuter mag net toestemming alleen de trap op en af, naar had toch niet verwacht dat dit zou gebeuren. :')

Gecondoleerd Franny, wat akelig. :*
pi_176470980
Franny, gecondoleerd! :*

Selv :o ik heb beneden geen traphekje, maar ik heb de deuren naar de gang altijd dicht.

Twist, wat vervelend dat Pitbull zoveel last lijkt te hebben.

Wij hebben een heerlijke avond gehad gisteren. Helaas heeft M. wel veel gehuild bij zijn tante. We denken dat hij nog steeds regelmatig krampjes heeft, woensdag eens navragen bij het cb.
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
pi_176472383
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 januari 2018 09:28 schreef Lemijn het volgende:

Fijn om te lezen dat helemaal weg is, Sara. Gaat het met jou ook al beter intussen?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 21% gewijzigd door Sara82 op 14-01-2018 18:03:59 ]
  zaterdag 13 januari 2018 @ 11:45:13 #87
57269 Lemijn
luistert ook naar Leijn
pi_176472665
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 januari 2018 11:23 schreef Sara82 het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder
pi_176472756
Gecondoleerd Franny.

Sara als het nog niet lukt alleen thuis te zijn is het dan niet te vroeg om weer te werken? Hopelijk slaan je medicijnen snel aan.
Wat gewoon is voor de spin, is chaos voor de vlieg.
pi_176473051
Vannacht was het drama tussen vier en zeven. Op zich niet zo eeg maar tussen tien en twaalf was het ook al gedonder.

Meneer zit steeds te persen maar krijgt er niks uit, soms luchten windjes wel tijdelijk op. Hij is dan te lang achter elkaar wakker. Alles wat ik bedenken kon heb ik wel geprobeerd. Ik hoop maar dat hij niet mijn gevoelige darmen krijgt.

Lemijn minder toegang tot de borst zou wel kunnen helpen. Soms hapt hij netjes aan, laat los en zuigt dan gelijk weer naar binnen. En 's nachts moet ik inderdaad kritischer zijn op hoe hij aanhapt.
Wat gewoon is voor de spin, is chaos voor de vlieg.
pi_176473343
Sara :* wat goed dat je hulp hebt gezocht.

Franny, gecondoleerd.

Pannenkoekenmix, heel vervelend dat persen, maar het hoort er echt bij. Die kleintjes moeten nog leren hoe ze moeten poepen en windjes laten en dan ook nog eens die stomme krampjes erbij. Geen reden om te denken dat jij je gevoelige darmen hebt doorgegeven. J. doet op het moment precies hetzelfde en ik herken het ook nog van L. Komt vanzelf goed, echt.
Want het leven is niet meer dan een sprookje
pi_176474116
Gecondoleerd Franny. Lijkt me echt heel erg schrikken. :*

Selv! :o Gelukkig ging dat goed.

LeSage, hier zijn de krampjes ook nog niet helemaal weg. En volgens mij komt er een sprongetje aan, want Dirk heeft zijn vermogen tot zelf in slaap vallen weer verloren. :')
Morgen ben ik vast weer mezelf.
pi_176475529
Welkom minilot! Die eerste 2 nachten gingen hier net zo! :D

jeetje wat heftig franny.
*O* Voor de mijlpalen van Y.

sara ook heftig. Fijn dat je man een tijd thuis kon zijn. Hopelijk doet de hulp je goed :*
pi_176476371
Normaal gebruiken wij Kruidvat luiers maar we hebben tekort dus net een pak AH huismerk gehaald. Wie heeft ervaring met deze?
pi_176476416
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 januari 2018 15:48 schreef vencodark het volgende:
Normaal gebruiken wij Kruidvat luiers maar we hebben tekort dus net een pak AH huismerk gehaald. Wie heeft ervaring met deze?
vind ze fijner dan kruidvat. maar Etos blijft mijn favo
2 liefdes 1 leven(L), 2 levens 1 liefde(L)
  zaterdag 13 januari 2018 @ 15:52:59 #95
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_176476456
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 januari 2018 15:51 schreef Sam1993 het volgende:

[..]

vind ze fijner dan kruidvat. maar Etos blijft mijn favo
Sorry, lurker hier :+

Maar Etos en AH zijn toch hetzelfde, alleen ander printje?
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_176476758
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 januari 2018 15:48 schreef vencodark het volgende:
Normaal gebruiken wij Kruidvat luiers maar we hebben tekort dus net een pak AH huismerk gehaald. Wie heeft ervaring met deze?
Wij hebben 1 pak gebruikt, nooit weer. Verschrikkelijk. :x Wij hebben voortaan een voorraad kruidvatluiers in de kast. En bij mijn schoonouders ook, voor het geval dat. :')
Morgen ben ik vast weer mezelf.
pi_176477028
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 januari 2018 16:05 schreef Nanuke het volgende:

[..]

Wij hebben 1 pak gebruikt, nooit weer. Verschrikkelijk. :x Wij hebben voortaan een voorraad kruidvatluiers in de kast. En bij mijn schoonouders ook, voor het geval dat. :')
Ik had er vanmorgen nog 18 en ze leveren pas dinsdag dus ik gokte niet dat ik dat zou redden.
Ik vind ze nogal dun en slap aanvoelen.
Normaal hebben we dus ook meer voorraad. :P
pi_176477171
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 januari 2018 15:52 schreef Molo het volgende:

[..]

Sorry, lurker hier :+

Maar Etos en AH zijn toch hetzelfde, alleen ander printje?
zover ik weet niet. naar zou kunnen voor mijn gevoel zijn die van etos iets breder en nemen ze iets meer vocht op
2 liefdes 1 leven(L), 2 levens 1 liefde(L)
  zaterdag 13 januari 2018 @ 16:23:45 #99
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_176477213
quote:
1s.gif Op zaterdag 13 januari 2018 16:21 schreef Sam1993 het volgende:

[..]

zover ik weet niet. naar zou kunnen voor mijn gevoel zijn die van etos iets breder en nemen ze iets meer vocht op
Ah ok, zit nu te denken dat Etos ze ook vernieuwd had hoor, tijdje terug. Misschien veranderd :)
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_176477580
Sara, heel veel sterkte :*
‘Jouw ouders hadden zeker liever een jongetje gehad?’
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')