Die moet verplicht geestelijk onderzocht worden zodat ze hem lekker lang weg kunnen stoppen joh. Maar dat gaat natuurlijk weer niet zo makkelijk, dus eigenlijk zou iemand hem dan stiekem gewoon ongezien heel voorzichtig helemaal de tyfus in moeten stompen. Mag ik ook weer niet. Bah, misselijk wordt ik er van.quote:
Hij behoort helaas tot de groep mensen die door de mazen van het systeem glippen.quote:Op donderdag 25 januari 2018 21:27 schreef YokiKater het volgende:
[..]
Die moet verplicht geestelijk onderzocht worden zodat ze hem lekker lang weg kunnen stoppen joh. Maar dat gaat natuurlijk weer niet zo makkelijk, dus eigenlijk zou iemand hem dan stiekem gewoon ongezien heel voorzichtig helemaal de tyfus in moeten stompen. Mag ik ook weer niet. Bah, misselijk wordt ik er van.
Onder invloed van alles domme keuzes gemaakt. Zoals die forensisch expert zegt, het water ingegaan door achtervolgingswaan of om af te koelen. Triest verhaal.quote:
Dat is iets wat wel regelmatig terugkomt in afleveringen, ook van het vorige seizoen.quote:Op zaterdag 3 februari 2018 21:14 schreef Flitskikker het volgende:
Wat ik vreemd vond was dat die broer in het begin zei van "hij had geen depressieve verschijnselen", maar later in de uitzending, toen bekend was dat hij wel degelijk niet lekker in z'n vel zat, weer zei van "ja het gaat niet goed, maar hij komt er weer bovenop"![]()
Wel werd alles ineens duidelijk toen ze die hele lijst met drugs opnoemdenDie jongen moet he-le-maal van de kaart zijn geweest.
Inderdaad die is ook al dood.quote:Op vrijdag 9 februari 2018 09:15 schreef Haaibaaike het volgende:
Nu weer verloofd met Han . Volgende slachtoffer. Vreselijk mens die Janny.
Teringquote:Op vrijdag 9 februari 2018 11:51 schreef Jemoederniet het volgende:
[..]
Inderdaad die is ook al dood.
Janny R.I.P HAN MIJN SCHAT 15-2-2017 ,,IK MIS JE VRESELIJK ,JOU JANNY .9 WEKEN ALWEER
Erg zeg. Nummer zoveel.quote:Op vrijdag 9 februari 2018 11:51 schreef Jemoederniet het volgende:
Inderdaad die is ook al dood.
Janny R.I.P HAN MIJN SCHAT 15-2-2017 ,,IK MIS JE VRESELIJK ,JOU JANNY .9 WEKEN ALWEER
Hij blijft slechts journalist hèquote:Op donderdag 15 februari 2018 22:33 schreef Vjenne12345 het volgende:
Nou wat een oplossing weer. Zulke mensen horen toch gewoon achter de tralies?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |