Ik denk dat dat wel 75% van mijn stash is ja.quote:Op maandag 5 maart 2018 10:27 schreef -Miauw- het volgende:
zo benieuwd naar de uitslag
![]()
Bestel je voornamelijk zoet en eetbaar? Dat laatste durf ik dus niet, uit angst dat ik constant trek heb
Was, zee, mannengeuren en parfumquote:Op maandag 5 maart 2018 10:36 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Ik denk dat dat wel 75% van mijn stash is ja.
Bloemig houd ik echt niet van, dus die zul je hier nauwelijks vinden. Parfumgeuren vind ik vaak ook meh.
En voor frisse geuren zet ik wel een wasje aan.
Ik merk met de eetgeuren geen verschil in eetlust. Maar dat zegt natuurlijk weinig als je mijn normale eetlust niet weet.
Ja, we ruilen slechtquote:Op maandag 5 maart 2018 10:39 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Was, zee, mannengeuren en parfum![]()
Bloemig ook meh maar verder zijn we compleet tegenovergesteld![]()
Heb je je eettechnisch al die tijd ingehouden dan?
Ja is me nooit opgevallenquote:Op maandag 5 maart 2018 10:42 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Ja, we ruilen slecht![]()
Ik kan ook bedoelen dat ik altijd doorvreet, met of zonder melt.
Kokosquote:Op maandag 5 maart 2018 14:08 schreef Cat-astrophe het volgende:
Yes! Dit keer op tijd erbij zodat ik de vloeibare was mooi weer in het cupje kon gieten ipv halfgestolde was erin te proppen of een los schijfje te bewaren.
Nu staat coconut lime opIk hoop dat je van cocos houdt miauw
Uit-ste-kend.quote:Op maandag 5 maart 2018 14:39 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Kokos![]()
Hoe verloopt het onderzoek tot zover?
quote:Op maandag 5 maart 2018 14:43 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Uit-ste-kend.
Alleen daalt de wetenschappelijke waarde ervan heel hard als N=1 blijft.
In de OP staan een aantal beproefde adresjes. Zelf ben ik fan van PureSoap en ik heb pas een bestelling geplaatst bij Waxxies en dat bevalt goed. In dit en de voorgaande topics wordt het uitgebreid besproken.quote:Op dinsdag 6 maart 2018 09:05 schreef Colafles63 het volgende:
Meld(t)!
Waar kopen jullie jullie waxmelts? Ik haal ze normaal bij intratuin. Hoewel ze compact allemaal een eigen geur hebben, vind ik ze gesmolten kwa geur allemaal op elkaar lijken. Ik ben dus op zoek naar een nieuw adresje!
Daar moet je echt mee stoppenquote:Op dinsdag 6 maart 2018 09:05 schreef Colafles63 het volgende:
Meld(t)!
Waar kopen jullie jullie waxmelts? Ik haal ze normaal bij intratuin. Hoewel ze compact allemaal een eigen geur hebben, vind ik ze gesmolten kwa geur allemaal op elkaar lijken. Ik ben dus op zoek naar een nieuw adresje!
Volgens mij krijg je dan 4 hartjes die per stuk 5 uur mee gaanquote:Op dinsdag 6 maart 2018 12:30 schreef morgane het volgende:
Wie heeft er ervaring met de cupjes en hartjes van Pure Soap? Ik snap het niet zo goed. De cupjes gaan ong. 8 uur mee en die zijn 20 gram. De hartjes gaan ong. 5 uur mee maar die zijn 40 gram (en duurder). Waarom zou ik dan toch de hartjes verkiezen boven de cupjes?
Ahh! Dat verklaart. Dank je.quote:Op dinsdag 6 maart 2018 13:12 schreef Eef999 het volgende:
[..]
Volgens mij krijg je dan 4 hartjes die per stuk 5 uur mee gaan
quote:Op dinsdag 6 maart 2018 13:12 schreef Eef999 het volgende:
[..]
Volgens mij krijg je dan 4 hartjes die per stuk 5 uur mee gaan
Aan de naam te zien niet neequote:Op dinsdag 6 maart 2018 17:56 schreef quirina het volgende:
Ik heb een “ usa” kaars aanstaan. “ Patriotic blue skies”
Volgens mij niet te koop in Nederland.
Duhuhquote:
Ja sorry, moest lachen om dat patriotic. Zoiets zou in NL niet speciaal meer verkopen.quote:Op dinsdag 6 maart 2018 18:46 schreef quirina het volgende:
[..]
Duhuh
Yankee candles verkopen ook kalahari dessert en andere kaarsen met uitheemse namen in Nederland hoor.
Gaat je niet tegenvallenquote:Op dinsdag 6 maart 2018 20:13 schreef morgane het volgende:
Ik heb, nu m'n Intratuin- en Xenosmelts bijna op zijn, voor het eerst besteld bij Pure Soap
Ik heb er helemaal zin in10 verschillende melts besteld (cups en hartjes) en 2 gratis erbij.
Ik heb erover gedachtquote:Op dinsdag 6 maart 2018 21:25 schreef Molo het volgende:
Heb je die zit zut ook mee naar je tijdelijke thuis Cat?
Dat snap ik wel hoorquote:Op dinsdag 6 maart 2018 21:30 schreef Cat-astrophe het volgende:
Mijn eigen theezakjes heb ik dan wel weer mee/offtopic
Moet ik in de trein starten met meltenquote:Op dinsdag 6 maart 2018 21:31 schreef Molo het volgende:
[..]
Dat snap ik wel hoor
Maar volgende week gaan ze mee dus![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |