C ff omkatten naar Nederlands.quote:Op dinsdag 2 januari 2018 20:46 schreef Van_Poppel het volgende:
Beetje programmeur programmeert in het Engels lijkt me.
scooters kieken krijgt ineens een andere betekenisquote:
quote:
quote:Volgens zijn advocaat laat zijn gezondheid het niet toe bij de rechtszaak aanwezig te zijn. De 50-jarige K. heeft suikerziekte, waardoor zijn voet is geamputeerd. Ook is hij volgens zijn raadsman bang de vele gedupeerden in de zaak onder ogen te komen.
veredelde cafésportquote:Op dinsdag 2 januari 2018 20:59 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Toon Greebe was een darter:
http://www.omroepbrabant.(...)og+een+WK+speel.aspx
pleonasme gespotquote:Op dinsdag 2 januari 2018 21:00 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Een domme Brabander die te bang was voor de dokter.
Hoor liever dat ze allemaal TBS en 30 jaar cel krijgen. Maar nee, schoffelen.quote:Op dinsdag 2 januari 2018 21:06 schreef JaneDoe het volgende:
[..]
echt
vind deze achter t nieuws items geen verbetering
ik wil aart taart confrosquote:Op dinsdag 2 januari 2018 21:07 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Hoor liever dat ze allemaal TBS en 30 jaar cel krijgen. Maar nee, schoffelen.
twitter:UTR3CHT twitterde op dinsdag 02-01-2018 om 20:59:14Deze acteur/figurant zit na #jinek nu ook bij #Opgelicht in het publiek. https://t.co/rX8bOTldhS reageer retweet
Wit = goedquote:Op dinsdag 2 januari 2018 21:13 schreef Van_Poppel het volgende:
Witgoed is ook best wel een racistische term.
grindergehandicapten oplichten?quote:Op dinsdag 2 januari 2018 21:18 schreef Van_Poppel het volgende:
Dan ben je toch wel enigszins een lul
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |