FOK!forum / Muziek / Top 2000 Editie 2017 #241 Op
alopiozondag 31 december 2017 @ 01:38
icNbOF3.gif

Het is 25 december, negen uur. Zappen is zinloos. Dit is… de Radio 2 Top 2000. (geesh kon dat niet korter?) En dan gaat dit topic even helemaal los. 50000 posts in een weekje, daar lachen wij om. Wilde U altijd al weten dat Atomic Kitten Eternal Flame naakt heeft ingezongen? Of wilde U soms weten dat de drummer van de Beatles geen baard heeft? Het kan hier allemaal. Zelfs allerlei andere lollige feitjes passeren de revue. Wist U bijvoorbeeld dat Kayak stiekem altijd over een ‘Reverse Queen’ zong? Misschien bent U wel geïnteresseerd in familietaferelen tijdens “Waarom fluister ik jouw naam nog”. Het kan allemaal.
Babbel hier gewoon gezellig mee en leer dat dit het enige topic is waarbij bij het woord Lennon niet meteen aan een Beatle wordt gedacht en dat sommige mensen blijkbaar een Top 2000 kunnen overleven met 20 uur slaap. Want dit is de gezelligste reeks van het jaar.

Radio 2 Top 2000: Editie 2017
Het is alweer de negentiende editie van het grootste radio-evenement van de radio. Radio 2 draait 7 dagen lang de beste platen aldus het Nederlandse stemvee, vanaf eerste kerstdag tot het laatste uurtje in 2017. De 159 uur durende muzikale marathon is ook te volgen via de website van Radio 2.

Wat kunnen wij doen?
Meeluisteren en meeposten. En bovenal, stemmen. Natuurlijk zou de Top 2000 de Top 2000 niet zijn als er niet een hoop bagger in zou staan, dus wij hopen vooral dat jullie allemaal op Thuis van Marco B--- wacht nee doe dit toch maar niet.
Er gaat namelijk al zoveel moois uit, daarom mogen een paar pareltjes wel even aangehaald worden. Uiteraard was er de competitie van D. begin dit jaar met 1 liedje:

VROOM - FAMKE LOUISE

En dan kom ik nog even met wat persoonlijke Propaganda van 3 plaatjes die echt veeeeel te ver onderaan staan voor waar ze horen te staan. De eerste is Duel van Propaganda (1995 in 2016) waarvan ik gewoon even roep dat ie teveel genot is om de Top 2000 uit te zien gaan.

De tweede is misschien wel de belangrijkste. Strange Fruit van Billie Holiday (1989 in 2016) is het laatste vooroorlogse liedje in de lijst en gaat bovendien over een belangrijk onderwerp – die tekst is niet mis. Als je de lijst een beetje van zijn charme wil laten behouden stem je gewoon hierop. Punt.

De derde is Daydream Believer van de Monkees. Om twee redenen. Allereerst moet dat prutswerk I’m A Believer niet hun enige notering zijn. Ten tweede horen dit soort klassieke 60s acts weldegelijk ergens onderin de lijst rond te hangen. Dus waarom niet Daydream Believer van de Monkees (1987 in 2016)

Nog een ander ding wat vorig jaar punt van discussie was is de schandalig lage notering van 60's classics als A Whiter Shade of Pale en Nights In White Satin. Misschien niet zo nijpend als de vorige gevallen, maar dit zijn met recht legendarische platen die hun status van uberklassieker wat ons betreft toch niet mogen verliezen. Absoluut iets om over na te denken. Verder is The Cave van Mumford & Sons natuurlijk een geniaal nummer dat in geen enkel stemlijstje mag ontbreken.

Wanneer?
Maandag 25 december 09:00 tot en met Zondag 31 december 23:59.

De lijst van 2017
Die is hier te bekijken!

Presentatie
De presentatie is dit jaar in handen van:
06.00 - 09.00 uur Gerard Ekdom
09.00 - 12.00 uur Bart Arens
12.00 - 14.00 uur Gijs Staverman
14.00 - 16.00 uur Annemieke Schollaardt
16.00 - 18.00 uur Ruud de Wild
18.00 - 20.00 uur Wouter van der Goes
20.00 - 22.00 uur Stefan Stasse
22.00 - 00.00 uur Jan-Willem Roodbeen
00.00 - 02.00 uur Evelien de Bruijn
02.00 - 04.00 uur Cielke Sijben
04.00 - 06.00 uur Frank van 't Hof

De Tunes O+
Bijna alle tunes zijn 'legendarische radiotunes' uit heden en vooral verleden. Ze zijn voor de eerste Radio 2 Top 2000 in 1999 opnieuw opgenomen door het Metropole Orkest o.l.v. Dick Bakker. De arrangementen zijn van Onno Krijn.

Helaas worden deze tunes niet meer zo vaak gebruikt als vroeger, maar... nog steeds hebben ze hun charme. Vooral 'de' Tune ( O+ ) blijft veelvuldig te horen. In een verneukte 2016 uitgave, dat dan weer wel. :r

Het gaat om de volgende tunes: aan het begin van ieder uur: Tommy Ouverture (The Who). Altijd aan het einde van het uur (overzicht): Swinging Olympia (Europarade) Verder worden gebruikt: Soul Coaxing, Guess what, Cute, Mannix, Babyface, The man.

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Kabelfrequenties
Overzicht van verschillende steden:
http://www.frequenties.net/station/radio-2

FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz

Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

http://www.radio2.nl/nieuws/id-6114-mannen-versus-vrouwen.html

De Top 2000 in beeld
Cultura 24:
Tussen Kerst en Oud & Nieuw 2017 zal NPO Cultura vast weer vanuit het Top 2000 Café iedere dag Top 2000 Visual Radio uitzenden. Verrijkt met clips van en informatie over artiesten en songs uit de Lijst der Lijsten. Gezelligheid met Gerrie, Mien en Joop in het cafe als Leentje Huizer voorbij komt, wie wil dat nu niet?

Nederland 3
Tijdens de Top 2000 kun je in de nachtelijke uurtjes hopelijk ook weer meekijken in de studio (en tot 2 uur in het cafe) via NPO3 tussen +/- 01.00 - 06.00 uur.

Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home

Etalagekanalen

Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC, Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway, waar men Cultura24 1 op 1 naar omzet!

*O* *O* *G* *G* *G* *O* *O*

*G* *G* *O* *G* *O* *G* *G*

Vanaf wanneer stemmen?
De stemweek was van 1 t/m 8 december

Voor uitgebreide statistieken:
http://pino112.nl/top2000/
Pino, held! _O_

*O* *G* *O* *G* *O* *G* *O*

Spotify:
Open in Spotify de lijst der lijsten en luister daar een groot deel van de lijst terug! Op dit moment zijn de lijsten tot 2013 beschikbaar. http://www.radio2.nl/nieuws/id-4908/top-2000-spotify-app.html

Staat ie in de top 2000?
Hopelijk kunnen we ook dit jaar genieten van een site met schijtlollige gifjes waarin je kunt zien welke liedjes de lijst hebben gehaald. Als het goed is zijn dit er precies 2000. De site is online op www.staatieindetop2000.nl

Ook in 2017 hebben een aantal FOK!kers voor jou deze site afgespeurd en deze nieuwe nummers en afvallers gevonden:
SPOILER: Nieuwe nummers top 2000: 2017
Adele - Water Under The Bridge
Andre hazes jr. - leef
Arcade Fire - Everything Mow
Aretha Franklin – Think (blues brothers version)
Armin Van Buuren Feat. Josh Cumbee - Sunny Days
Barbra Streisand - Tell Him
Baz Luhrman - Everybody's free (to wear sunscreen)
The Beatles - Across the Universe
The Beatles - Don't Let Me Down
Benny Neyman - Waarom fluister ik je naam nog
Berlin - Take my breath away
Björk - Human Behaviour
BLOF Ft. Geike – Zoutelande
Bökkers - Catch & Release
The Cats - Times Were When
Chef's Special - Amigo
Chef's Special - Try Again
China Crisis - Wishful Thinking
Coldplay & Chainsmokers - Something Just Like This
Coldplay - Up&UP
DC Lewis - Mijn gebed
Dua Lipa - Be The One
Earth & Fire - Seasons
Ed Sheeran - Castle On The Hill
Ed Sheeran - Galway Girl
Ed Sheeran - Perfect
Ed Sheeran - Shape Of You
Elbow - Magnificent (She Says)
Fleetwood Mac - Black Magic Woman
George Michael - Freedom '90
George Michael - I Knew You Were Waiting
George Michael – Praying For Time
George Michael - You Have Been Loved
George Michael & Mary J. Blige - As
Guus Meeuwis - Proosten
Harry Styles - Sign Of The Times
Imagine Dragons - Believer
Imagine Dragons - Thunder
Imagine Dragons - Whatever It Takes
Inxs - Need You Tonight
J.J. Cale - Cajun Moon
James Arthur - Say You Won’T Let Go
John Mayer - In the blood
Kaleo – Way Down We Go
Katy Perry Feat. Skip Marley - Chained To The Rhythm
Kayak - Starlight Dancer
Linkin Park - Numb
Linkin Park - One More
LP - Lost On You
Luis Fonsi & Daddy Yankee - Despacito
Madonna - Papa Don'T Preach
Martin Garrix Feat. Bebe Rexha - In The Name Of Love
Marvin Gaye & Tammi Terrell - Ain'T No Mountain High Enough
Metallica - The Unforgiven II
Metallica - Whiskey In The Jar
Michael Kiwanuka - Cold Little Heart
Michael Kiwanuka - Love And Hate
Muse - Feeling Good
Niall Horan - This Town
Nothing But Thieves - Amsterdam
Nothing But Thieves-Sorry
P!Nk - What About Us
Pink Floyd - Arnold Layne
Portugal. The Man - Feel It Still
Queens Of The Stone Age - Make It Wit Chu
Rammstein - Mutter
Robert Miles - Children
Rolling Stones – The Last Time
Rolling Stones – Time Waits For No One
Ronan Keating - When you say nothing at all
Rowwen Hèze - De Neus Umhoeg
Sam Smith - Writing's on the wall
Sandy Coast - True Love That'S A Wonder
Sia Feat. Kendrick Lamar - The Greatest
Spandau Ballet - True
Spinvis - Kom Terug
Tame Impala - The Less I Know The Better
Tears for fears - Mad World
Tom Petty - A Face In The Crowd
Tom Petty - Free Fallin'
Tom Petty - I Won'T Back Down
Tom Petty - Into The Great Wide Open
Tom Petty - Learning To Fly
Tom Petty - Mary Jane'S Last Dance
Tom Petty - Refugee
T'Pau - China in your Hand
The Weeknd feat. Daft Punk - I Feel It Coming
Wham! – Club Tropicana
Young Gun Silver Fox – Long Way Back
Zucchero - Diamante
SPOILER: OUT in 2017
# vorig jaar + artiest + titel
1999 - Maroon 5 & Christina Aguilera Moves like Jagger
1997 - Anouk Modern world
1992 - The Kooks Naïve
1989 - Billie Holiday Strange Fruit
1986 - David Gray Babylon
1983 - Q65 Ann
1982 - The Weeknd Can’t feel my face
1979 - Jan Smit Als de morgen is gekomen
1976 - The Walker Brothers The Sun Ain't Gonna Shine Anymore
*1975 - The Osmonds Crazy Horses
*1970 - Volumia! Hou me vast
1968 - Crosby, Stills, Nash & Young Helpless
1966 - Nancy Sinatra These Boots Are Made for Walkin'
*1963 - The Righteous Brothers You've Lost That Lovin' Feelin'
1959 - Lenny Kravitz It ain't over 'till it's over
1957 - The Doors The Crystal Ship
1951 - The Script For the first time
1949 - Ben Howard The fear
1945 - XTC Making plans for Nigel
1942 - Coldplay Atlas
*1940 The Byrds Turn! Turn! Turn! (to everything there is a season)
1934 Booker T. & the M.G.'s Green Onions
1931 Caro Emerald Back it up
1927 Nielson & Miss Montreal Hoe
1926 Maître Gims J'me tire
1925 Jack Johnson Sitting, Waiting, Wishing
1923 3JS Geloven in het leven
1922 Janis Joplin Try (just a little bit harder)
1920 ZZ Top Legs
1909 Stevie Wonder Master Blaster (Jammin')
*1905 Clouseau Passie
1901 The Who Who are you
1900 Joe Cocker Summer in the city
1898 Eva De Roovere Fantastig toch
1894 Joy Division Transmission
*1892 Vaya Con Dios What's a Woman
1891 Julien Clerc This Melody
1883 Van Dik Hout Laat het los
1880 Paul de Leeuw Ik wil niet dat je liegt
*1877 The Mavericks Dance the Night Away
1876 Michael Bublé It's a beautiful day
1875 David Bowie Blue Jean
*1872 Johnny Guitar Watson A Real Mother for Ya
1871 Handsome Poets Sky on fire
1866 Jett Rebel Tonight
1864 Swedish House Mafia Don't you worry child
*1862 Dave Berry This Strange Effect
1852 John Mayer Who Says
1849 Rod Stewart You're in My Heart
1847 Deep Blue Something Breakfast at Tiffany's
1838 Village People Y.M.C.A.
1836 Backstreet Boys As Long As You Love Me
1829 U2 Walk on
1813 - Chef'Special On Shoulders
1812 - Bob Dylan Subterranean Homesick Blues
1805 - Ellie Goulding Love Me like You Do
1801 - U2 Every Breaking Wave
1796 - Pussycat Mississippi
1794 - Dotan Fall
1789 - Simply Red Home
1779 - Reamonn Supergirl
*1774 - Dusty Springfield I Close My Eyes (And Count To Ten)
1772 - Sam Hunt Take Your Time
1771 - Prince I Could Never take the place of your man
1770 - N. Rateliff & The Night Sweats SOB
1765 - The Clash - Rock the Casbah
1761 - Prince - Alphabet Street
1737 - Paul Simon - Boy in the Bubble
1723 - Amy Winehouse - Our day will come
*1721 - The Pointer Sisters - Fire
1720 - Outkast - Ms Jackson
*1711 - The Trammps - Shout
1708 - Rihanna, K.West & P.McCartney - FourFiveSeconds
1647 - Kovacs - My Love
1645 - Emeli Sandé - Read All about it
1641 - Racoon - Brick by Brick
1638 - De Staat - Fantastic Journey...
1584 - The common linnets - we don't make the wind blow
1543 - Robin Thicke - Blurred Lines
*1528 - Willeke Alberti - Telkens Weer
1443 - Major Lazor - Lean On
1378 - Prince - Controversy
1365 - Prince - If I was your girlfriend
1288 - Justin Bieber - What Do You Mean?
1268 - Prince - The Most Beautiful Girl in the World
1144 - David Bowie - Where are we now
1137 - Dotan - Hungry

*Stond sinds 1999 altijd in de lijst
Nog wat classics:
SPOILER
FOK!Miss-Top 2000 van 2017 is houdjemond! defaultUserIcon.png die de lijst zelf op is gaan halen in het Top 2000-café!
SPOILER
20171219_164446.jpg
FOK!'er ter plaatse ArnieAlberts kreeg de groetjes door van zowel Annemieke... O+
SPOILER
20171227_173525.jpg
...als van de 'ons zo geliefde' Stefan Stasse! _O- Mét karaoke-optredentje van ArnieAlberts! :D
SPOILER
De lijst door de jaren heen:
NbYC3LQ.png

61ijQl.gifgiphy.gif
25791212_1777826422250719_3979438122616665340_o.jpg?oh=1a7a90682719ae2e769e959157452d17&oe=5ABC1686
15foxv8.jpg


[ Bericht 0% gewijzigd door Dagoduck op 31-12-2017 02:01:24 ]
hhh38zondag 31 december 2017 @ 01:39
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:36 schreef Bugno het volgende:
Ik ben weg mensen...
:W

Vergeet niet om morgen extra hard van je UI te genieten
Isordenzondag 31 december 2017 @ 01:39
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:38 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

hesjtek mietoe
#hekstek
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 01:39
Matige TT
ok01zondag 31 december 2017 @ 01:39
Goeie TT
Dagoduckzondag 31 december 2017 @ 01:39
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:37 schreef Ties02 het volgende:
Ik ga ook maar eens richting bed

Tot morgen helden
:W
MTheBassmanzondag 31 december 2017 @ 01:39
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:39 schreef Isorden het volgende:

[..]

#hekstek
Hekkie? :D
Mexicanobakkerzondag 31 december 2017 @ 01:39
Ben het niet vaak eens met Gretzl maar dit is inderdaad echt niks
Isordenzondag 31 december 2017 @ 01:39
Snelle auto *O*
Dagoduckzondag 31 december 2017 @ 01:39
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:39 schreef Isorden het volgende:

[..]

#hekstek
Hekjemeto.
Mexicanobakkerzondag 31 december 2017 @ 01:40
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:37 schreef Gretzl het volgende:
245 Ice Queen Within Temptation
244 The End The Doors :/
243 Wind Of Change Scorpions
242 Blauw The Scene
241 All Of Me John Legend
240 Englishman In New York Sting
239 Ruthless Queen Kayak
238 Fast Car Tracy Chapman
237 Kronenburg Park Frank Boeijen Groep
236 Samba Pa Ti Santana
235 Forever Young Alphaville
234 Another 45 Miles Golden Earring
Zal m ook even invullen:

245 Ice Queen Within Temptation :)
244 The End The Doors _O_ _O_ _O_
243 Wind Of Change Scorpions :)
242 Blauw The Scene :N
241 All Of Me John Legend :N
240 Englishman In New York Sting _O_
239 Ruthless Queen Kayak :Z
238 Fast Car Tracy Chapman :N
237 Kronenburg Park Frank Boeijen Groep _O_
236 Samba Pa Ti Santana :N
235 Forever Young Alphaville :N
234 Another 45 Miles Golden Earring :)

Matig inderdaad, maar wel om andere platen
MTheBassmanzondag 31 december 2017 @ 01:40
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:39 schreef Isorden het volgende:
Snelle auto *O*
Dikke BMW?
alopiozondag 31 december 2017 @ 01:40
Daar ging iets mis.
Mobiel is niet handig nee
ok01zondag 31 december 2017 @ 01:40
Fast Car O+
Sfeermakerzondag 31 december 2017 @ 01:40
Tot en met kronenburg park en dan zzzz
richoliozondag 31 december 2017 @ 01:40
aaah O+ O+
Evenstarzondag 31 december 2017 @ 01:40
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:40 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Dikke BMW?
Mustang!
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 01:40
Iedereen die dacht dat dit een man was hand omhoog :D
Isordenzondag 31 december 2017 @ 01:40

Fast Car :Y
Rellende_Rotscholierzondag 31 december 2017 @ 01:40
Vroeger dacht ik altijd dat dit werd gezongen door een man.

Dit vertel ik ongetwijfeld ieder jaar.
Ajacied422zondag 31 december 2017 @ 01:40
Kronenburg Park _O_
ok01zondag 31 december 2017 @ 01:40
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:40 schreef datismijnmening het volgende:
Iedereen die dacht dat dit een man was hand omhoog :D
:@
Dagoduckzondag 31 december 2017 @ 01:40
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:40 schreef datismijnmening het volgende:
Iedereen die dacht dat dit een man was hand omhoog :D
quote:
9s.gif Op zondag 31 december 2017 01:40 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Vroeger dacht ik altijd dat dit werd gezongen door een man.

Dit vertel ik ongetwijfeld ieder jaar.
Gretzlzondag 31 december 2017 @ 01:41
TRACY CHAPMAN godin _O_ _O_ _O_
MTheBassmanzondag 31 december 2017 @ 01:41
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:40 schreef datismijnmening het volgende:
Iedereen die dacht dat dit een man was hand omhoog :D
Niet per se :P
Sfeermakerzondag 31 december 2017 @ 01:41
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:40 schreef datismijnmening het volgende:
Iedereen die dacht dat dit een man was hand omhoog :D
alopiozondag 31 december 2017 @ 01:41
quote:
9s.gif Op zondag 31 december 2017 01:40 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Vroeger dacht ik altijd dat dit werd gezongen door een man.

Dit vertel ik ongetwijfeld ieder jaar.
Is dit geen man dan?
Hamlapjeszondag 31 december 2017 @ 01:41
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:40 schreef ok01 het volgende:
Fast Car O+
jcdragonzondag 31 december 2017 @ 01:41
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:40 schreef datismijnmening het volgende:
Iedereen die dacht dat dit een man was hand omhoog :D
:o
ok01zondag 31 december 2017 @ 01:41
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:40 schreef datismijnmening het volgende:
Iedereen die dacht dat dit een man was hand omhoog :D
quote:
9s.gif Op zondag 31 december 2017 01:40 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Vroeger dacht ik altijd dat dit werd gezongen door een man.

Dit vertel ik ongetwijfeld ieder jaar.
:D
hhh38zondag 31 december 2017 @ 01:41
quote:
9s.gif Op zondag 31 december 2017 01:40 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Vroeger dacht ik altijd dat dit werd gezongen door een man.

Dit vertel ik ongetwijfeld ieder jaar.
Dat zou ik ook hebben gedacht als ik niet had geweten dat de artiest Tracy heette
Isordenzondag 31 december 2017 @ 01:41
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:40 schreef datismijnmening het volgende:
Iedereen die dacht dat dit een man was hand omhoog :D
Ik kom er ook gewoon NU pas achter dat het geen man is :D
MTheBassmanzondag 31 december 2017 @ 01:41
Ik moet gewoon tot Echoes blijven. Ik moet Cielke zien twisteren. Ik kan anders niet meer normaal leven.
alopiozondag 31 december 2017 @ 01:42
Is het geen transgender
Rellende_Rotscholierzondag 31 december 2017 @ 01:42
quote:
1s.gif Op zondag 31 december 2017 01:41 schreef alopio het volgende:

[..]

Is dit geen man dan?
Fastcar_tchapman.jpg

Zeg het maar.
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 01:42
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:41 schreef MTheBassman het volgende:
Ik moet gewoon tot Echoes blijven. Ik moet Cielke zien twisteren. Ik kan anders niet meer normaal leven.
MTheBassmanzondag 31 december 2017 @ 01:42
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:42 schreef alopio het volgende:
Is het geen transgender
Apache Helicopter dacht ik zelf.
ok01zondag 31 december 2017 @ 01:42
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:41 schreef MTheBassman het volgende:
Ik moet gewoon tot Echoes blijven. Ik moet Cielke zien twisteren. Ik kan anders niet meer normaal leven.
Sow :D
Isordenzondag 31 december 2017 @ 01:42
TIL Tracy Chapman is a woman :@
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 01:42
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:42 schreef alopio het volgende:
Is het geen transgender
Genderneutraal bestond nog niet in 1988
alopiozondag 31 december 2017 @ 01:42
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:42 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Zeg het maar.
Niemand die het weet
Sfeermakerzondag 31 december 2017 @ 01:42
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:41 schreef MTheBassman het volgende:
Ik moet gewoon tot Echoes blijven. Ik moet Cielke zien twisteren. Ik kan anders niet meer normaal leven.
lol, tis wel een popje he =)
Ceezondag 31 december 2017 @ 01:42
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:40 schreef datismijnmening het volgende:
Iedereen die dacht dat dit een man was hand omhoog :D
Ik heb werkelijk waar nooit begrepen waarom mensen dit dachten. Net als bij die vrouw van Will Grigg's on Fire.
Scorpion_17zondag 31 december 2017 @ 01:43
Dit nummer staat best een beetje hoog
Mexicanobakkerzondag 31 december 2017 @ 01:43
Dit is toch een man?
Dwersdrieverzondag 31 december 2017 @ 01:43
Vraag niet naar de weg. Want iedereen is de weg kwijt.

Frank Boeijen en zijn teksten O+
Koen66zondag 31 december 2017 @ 01:43
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:42 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

gaat ze dat zeker doen? :o
MTheBassmanzondag 31 december 2017 @ 01:43
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:42 schreef ok01 het volgende:

[..]

Sow :D
Zo diep zit het bij mij :')

Ik ben in deze dagen veels te verliefd geworden op de prinses O+
Sfeermakerzondag 31 december 2017 @ 01:43
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:42 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Zeg het maar.
hermafrodiet
Dagoduckzondag 31 december 2017 @ 01:43
Fuck man, komen Nights in a Whiter /shade of Pale ook nog voorbij morgenochtend en en wanneer moet ik dan slapen. ;(

Ga er maar gewoon doorheen slapen en daarna Tijdloze luisteren :')
Gretzlzondag 31 december 2017 @ 01:43
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:42 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Zeg het maar.
Eerste keer dat ik dit nummer hoorde dat ik volgens mij ook dat ik een man hoorde zingen :')

Maar goed, dat heb ik bij Beach House ook een paar maanden gehad....
Evenstarzondag 31 december 2017 @ 01:43
kabbel
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 01:43
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:43 schreef Koen66 het volgende:

[..]

gaat ze dat zeker doen? :o
Geen idee.
Melissa deed het vorig jaar wel _O_

Ik mis Melissa :'(
Gretzlzondag 31 december 2017 @ 01:44
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:43 schreef Scorpion_17 het volgende:
Dit nummer staat best een beetje hoog
Te laat als je ziet wat er allemaal boven staat :P
ok01zondag 31 december 2017 @ 01:44
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:43 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Zo diep zit het bij mij :')

Ik ben in deze dagen veels te verliefd geworden op de prinses O+
Ahw O+
richoliozondag 31 december 2017 @ 01:44
vannacht een uurtje met ABBA, Editors, Soundgarden, Charles Aznavour, Dire Straits, Eddie Vedder, Motorhead en nog een aantal. Puur genot

200.gif
tenor.gif?itemid=4444861
giphy.gif

Jammer dat ik dan slaap.
Isordenzondag 31 december 2017 @ 01:44
Ik weet niet wat jou zover heeft gebracht
Dagoduckzondag 31 december 2017 @ 01:44
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:42 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Zeg het maar.
Semenya?
Rellende_Rotscholierzondag 31 december 2017 @ 01:44
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:43 schreef Gretzl het volgende:

[..]

Eerste keer dat ik dit nummer hoorde dat ik volgens mij ook dat ik een man hoorde zingen :')

Maar goed, dat heb ik bij Beach House ook een paar maanden gehad....
Bij Beach House ja? :o
alopiozondag 31 december 2017 @ 01:44
quote:
9s.gif Op zondag 31 december 2017 01:43 schreef Dagoduck het volgende:
Fuck man, komen Nights in a Whiter /shade of Pale ook nog voorbij morgenochtend en en wanneer moet ik dan slapen. ;(

Ga er maar gewoon doorheen slapen en daarna Tijdloze luisteren :')
Kom op Dago je kan het!!! Wekkertje zetten
Koen66zondag 31 december 2017 @ 01:44
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:43 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Geen idee.
Melissa deed het vorig jaar wel _O_

Ik mis Melissa :'(
Melissa :?
Isordenzondag 31 december 2017 @ 01:44
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:44 schreef richolio het volgende:
vannacht een uurtje met ABBA, Editors, Soundgarden, Charles Aznavour, Dire Straits, Eddie Vedder, Motorhead en nog een aantal. Puur genot

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Jammer dat ik dan slaap.
Gaan we straks met Eddie Vedder? ja?
Gretzlzondag 31 december 2017 @ 01:44
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:39 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ben het niet vaak eens met Gretzl maar dit is inderdaad echt niks
Voor m'n gevoel zijn we het wat betreft recente muziek toch regelmatig eens. Heb je ook een last.fm zodat ik de proef echt op de som kan nemen?
ok01zondag 31 december 2017 @ 01:45
Ik weet niet of ik Slayer nog ga redden ;(
Mexicanobakkerzondag 31 december 2017 @ 01:45
quote:
9s.gif Op zondag 31 december 2017 01:43 schreef Dagoduck het volgende:
Fuck man, komen Nights in a Whiter /shade of Pale ook nog voorbij morgenochtend en en wanneer moet ik dan slapen. ;(

Ga er maar gewoon doorheen slapen en daarna Tijdloze luisteren :')
Matig.
Rellende_Rotscholierzondag 31 december 2017 @ 01:45
Hier heb ik vroeger echt krankzinnig vaak naar geluisterd.
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 01:45
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:44 schreef richolio het volgende:
vannacht een uurtje met ABBA, Editors, Soundgarden, Charles Aznavour, Dire Straits, Eddie Vedder, Motorhead en nog een aantal. Puur genot

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Jammer dat ik dan slaap.
De meest blanke artiesten ondersteunen met zwarte vrouw gifs :D
Ferdozondag 31 december 2017 @ 01:45
De incognito-notering voor Mai Tai.
richoliozondag 31 december 2017 @ 01:45
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:44 schreef Isorden het volgende:

[..]

Gaan we straks met Eddie Vedder? ja?
Ik snap 'm
Rellende_Rotscholierzondag 31 december 2017 @ 01:45
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:45 schreef ok01 het volgende:
Ik weet niet of ik Slayer nog ga redden ;(
Natuurlijk wel.
Koen66zondag 31 december 2017 @ 01:45
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:45 schreef ok01 het volgende:
Ik weet niet of ik Slayer nog ga redden ;(
tuurlijk wel :*
Beathovenzondag 31 december 2017 @ 01:45
Ik vond Groep zonder Frank Boeijen een stuk beter.
alopiozondag 31 december 2017 @ 01:45
Ga die wereld uit!!!!

Dat zegt mijn vriendin ook als ik weer op FOK zit
MTheBassmanzondag 31 december 2017 @ 01:45
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:44 schreef Isorden het volgende:

[..]

Gaan we straks met Eddie Vedder? ja?
Godver _O- _O-
Gretzlzondag 31 december 2017 @ 01:45
CFw4sgQ.jpg

Evenstarzondag 31 december 2017 @ 01:45
Hier kan ik echt niks mee ... TROS volk gaat los daar :P
Koen66zondag 31 december 2017 @ 01:45
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:45 schreef alopio het volgende:
Ga die wereld uit!!!!

Dat zegt mijn vriendin ook als ik weer op FOK zit
_O_
richoliozondag 31 december 2017 @ 01:45
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:45 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

De meest blanke artiesten ondersteunen met zwarte vrouw gifs :D
_O- true
Dagoduckzondag 31 december 2017 @ 01:45
quote:
1s.gif Op zondag 31 december 2017 01:44 schreef alopio het volgende:

[..]

Kom op Dago je kan het!!! Wekkertje zetten
Uurtje vanaf 6 is wel leuk tot/met Maiden, daarna weet ik het nog niet :P
Hamlapjeszondag 31 december 2017 @ 01:46
Kronenburg Park _O_
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 01:46
Deze vind ik één van de weinige mooie Nederlandse nummers :@
MTheBassmanzondag 31 december 2017 @ 01:46
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:45 schreef ok01 het volgende:
Ik weet niet of ik Slayer nog ga redden ;(
Gewoon doen :Y
Mexicanobakkerzondag 31 december 2017 @ 01:46
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:44 schreef Gretzl het volgende:

[..]

Voor m'n gevoel zijn we het wat betreft recente muziek toch regelmatig eens. Heb je ook een last.fm zodat ik de proef echt op de som kan nemen?
Helaas ;( Ik heb m wel, maar die is al 2 jaar niet meer up to date. Dus staat niks meer in.
En qua recente muziek zitten we dichter op een lijn ja, al ben ik wel heel erg van het donkere of noisy geluid.
Koen66zondag 31 december 2017 @ 01:46
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:46 schreef datismijnmening het volgende:
Deze vind ik één van de weinige mooie Nederlandse nummers :@
maar wat ie nu zingt :?
ok01zondag 31 december 2017 @ 01:46
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:45 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Natuurlijk wel.
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:45 schreef Koen66 het volgende:

[..]

tuurlijk wel :*
Bedankt voor de vertrouwen :*
Gretzlzondag 31 december 2017 @ 01:46
Waarom zingt Frank eigenlijk niet gewoon Kronenburger Park? Past veeeeeeeeel beter in het metrum van het nummer :P
richoliozondag 31 december 2017 @ 01:46
Deze is echt heel mooi. 7/5.
Scorpion_17zondag 31 december 2017 @ 01:46
Ik was dit jaar bij een optreden van Frank Boeijen.

Het was weer Drank Boeijen :(

"Sweeggg muh dat hut niejjjjjt zo iiis"
Isordenzondag 31 december 2017 @ 01:46
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:46 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Gewoon doen :Y
Dan ben je meteen weer wakker :Y
Evenstarzondag 31 december 2017 @ 01:46
Cielke in da house
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 01:47
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:46 schreef Koen66 het volgende:

[..]

maar wat ie nu zingt :?
Ga die wereld uit *O*
Rellende_Rotscholierzondag 31 december 2017 @ 01:47
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:46 schreef Gretzl het volgende:
Waarom zingt Frank eigenlijk niet gewoon Kronenburger Park? Past veeeeeeeeel beter in het metrum van het nummer :P
Dit heb je van de Snijtafelboys.
Bomenverzamelingzondag 31 december 2017 @ 01:47
Het hele cafe is de weg kwijt
alopiozondag 31 december 2017 @ 01:47
Wel een genots nummer, jammer dat je het café weer moet horen
LTVDKzondag 31 december 2017 @ 01:47
Iedereen loop wel te klagen over Evelien ( O+ ) maar ze gaat meer met de muziek mee dan heel dat tamme cafe :')
Airenuzondag 31 december 2017 @ 01:47
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:46 schreef richolio het volgende:
Deze is echt heel mooi. 7/5.
5/7 toch?
Rellende_Rotscholierzondag 31 december 2017 @ 01:47
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:47 schreef Airenu het volgende:

[..]

5/7 toch?
9/11
MTheBassmanzondag 31 december 2017 @ 01:47
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:47 schreef Bos81 het volgende:
Het hele cafe is de weg kwijt
Met een paar biertjes op zullen ze de weg terug naar huis wel moeilijk vinden ja.
richoliozondag 31 december 2017 @ 01:47
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:47 schreef Airenu het volgende:

[..]

5/7 toch?
ah kut, je hebt gelijk. ik ken mijn memes niet
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 01:47
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:47 schreef LTVDK het volgende:
Iedereen loop wel te klagen over Evelien ( O+ ) maar ze gaat meer met de muziek mee dan heel dat tamme cafe :')
Maar dat café is ook :') :')
LTVDKzondag 31 december 2017 @ 01:48
En nu weer Carlos *G*
Gretzlzondag 31 december 2017 @ 01:48
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:46 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Helaas ;( Ik heb m wel, maar die is al 2 jaar niet meer up to date. Dus staat niks meer in.
En qua recente muziek zitten we dichter op een lijn ja, al ben ik wel heel erg van het donkere of noisy geluid.
Zal vandaag nog wel even m'n top 30 optredens en top 30 albums van 2017 posten! En volgende week nog wellicht m'n nummer top zoveel. Staat van alles wat bij, mijn smaak is behoorlijk breed.
Mexicanobakkerzondag 31 december 2017 @ 01:48
DIt is echt saai :N
Evenstarzondag 31 december 2017 @ 01:48
Straks wall of death?
ok01zondag 31 december 2017 @ 01:48
Santana O+ O+ O+ O+ O+ O+
De aller mooiste
Isordenzondag 31 december 2017 @ 01:48
Samba Pa Ti O+

SANTANAGITAARGOD
Ceezondag 31 december 2017 @ 01:48
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:47 schreef LTVDK het volgende:
Iedereen loop wel te klagen over Evelien ( O+ ) maar ze gaat meer met de muziek mee dan heel dat tamme cafe :')
Tsja, ze moet toch een beetje waar voor haar geld leveren hè.
Dagoduckzondag 31 december 2017 @ 01:48
Santana _O_
alopiozondag 31 december 2017 @ 01:48
Carlos god _O_
ok01zondag 31 december 2017 @ 01:48
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:48 schreef Mexicanobakker het volgende:
DIt is echt saai :N
;(
Evenstarzondag 31 december 2017 @ 01:48
Carlos god _O_
LTVDKzondag 31 december 2017 @ 01:48
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:48 schreef Cee het volgende:

[..]

Tsja, ze moet toch een beetje waar voor haar geld leveren hè.
Die bos met krullen is toch al genoeg O+
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 01:49
Deze man :9~
Evenstarzondag 31 december 2017 @ 01:49
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:48 schreef Mexicanobakker het volgende:
DIt is echt saai :N
Not sure if serious or ...
richoliozondag 31 december 2017 @ 01:49
Ik heb nooit echt goed naar Santana geluisterd of zo, maar dit klinkt wel mooi
Koen66zondag 31 december 2017 @ 01:49
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:48 schreef ok01 het volgende:
Santana O+ O+ O+ O+ O+ O+
De aller mooiste
deze vrouw O+
LTVDKzondag 31 december 2017 @ 01:49
Gitaargod _O_
MTheBassmanzondag 31 december 2017 @ 01:49
Goed nummertje :Y Maar Smooth vind ik beter, waarom staat die nooit hoog?
Beathovenzondag 31 december 2017 @ 01:49
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:47 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Dit heb je van de Snijtafelboys.
Het park heet zo.
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 01:50
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:49 schreef Koen66 het volgende:

[..]

deze vrouw O+
Ik voorzie een blind date :D
Koen66zondag 31 december 2017 @ 01:50
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:49 schreef MTheBassman het volgende:
Goed nummertje :Y Maar Smooth vind ik beter, waarom staat die nooit hoog?
deze is meer een klassieker
Isordenzondag 31 december 2017 @ 01:50
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:48 schreef ok01 het volgende:
Santana O+ O+ O+ O+ O+ O+
De aller mooiste
Deze vrouw snapt _O_
Koen66zondag 31 december 2017 @ 01:50
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:50 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Ik voorzie een blind date :D
ik mag niet daten :{
Hamlapjeszondag 31 december 2017 @ 01:50
Ik duik m'n bed maar eens in, wekkertje gaat om 8 uur weer :'(
Trusten allemaal! :W
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 01:50
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:50 schreef Koen66 het volgende:

[..]

ik mag niet daten :{
www.secondlove.nl
ok01zondag 31 december 2017 @ 01:50
giphy.gif
O+
Beathovenzondag 31 december 2017 @ 01:50
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:49 schreef MTheBassman het volgende:
Goed nummertje :Y Maar Smooth vind ik beter, waarom staat die nooit hoog?
Omdat je generatie 'm niet waarschijnlijk niet heel hoog aanslaat :)
Isordenzondag 31 december 2017 @ 01:50
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:50 schreef Hamlapjes het volgende:
Ik duik m'n bed maar eens in, wekkertje gaat om 8 uur weer :'(
Trusten allemaal! :W
:W :W :W
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 01:51
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:50 schreef Hamlapjes het volgende:
Ik duik m'n bed maar eens in, wekkertje gaat om 8 uur weer :'(
Trusten allemaal! :W
Bye :W
ok01zondag 31 december 2017 @ 01:51
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:50 schreef Hamlapjes het volgende:
Ik duik m'n bed maar eens in, wekkertje gaat om 8 uur weer :'(
Trusten allemaal! :W
Truste :W
Koen66zondag 31 december 2017 @ 01:51
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:50 schreef Hamlapjes het volgende:
Ik duik m'n bed maar eens in, wekkertje gaat om 8 uur weer :'(
Trusten allemaal! :W
sterkte morgen :Z
alopiozondag 31 december 2017 @ 01:51
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:50 schreef Hamlapjes het volgende:
Ik duik m'n bed maar eens in, wekkertje gaat om 8 uur weer :'(
Trusten allemaal! :W
:W
jcdragonzondag 31 december 2017 @ 01:51
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:50 schreef Hamlapjes het volgende:
Ik duik m'n bed maar eens in, wekkertje gaat om 8 uur weer :'(
Trusten allemaal! :W
:W
ok01zondag 31 december 2017 @ 01:51
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:50 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Ik voorzie een blind date :D
Godsamme :D
Gretzlzondag 31 december 2017 @ 01:51
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:47 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Dit heb je van de Snijtafelboys.
Ja, ging een wereld voor me open toen ik die filmpjes ging bekijken. Al hebben ze zeker niet altijd gelijk, willen ook nog wel eens enorm overdrijven
richoliozondag 31 december 2017 @ 01:51
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:50 schreef Hamlapjes het volgende:
Ik duik m'n bed maar eens in, wekkertje gaat om 8 uur weer :'(
Trusten allemaal! :W
Truste :W
Koen66zondag 31 december 2017 @ 01:51
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:51 schreef ok01 het volgende:

[..]

Godsamme :D
ooit wel eens gedaan :Y
Isordenzondag 31 december 2017 @ 01:52
Alphaville _O_ _O_ _O_
LTVDKzondag 31 december 2017 @ 01:52
Voor altijd jong _O_
ok01zondag 31 december 2017 @ 01:52
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:51 schreef Koen66 het volgende:

[..]

ooit wel eens gedaan :Y
Ik dus nog nooit :')
Koen66zondag 31 december 2017 @ 01:52
Forever Young, I wish I was :{
MTheBassmanzondag 31 december 2017 @ 01:52
quote:
1s.gif Op zondag 31 december 2017 01:50 schreef Beathoven het volgende:

[..]

Omdat je generatie 'm niet waarschijnlijk niet heel hoog aanslaat :)
Wat heeft mijn generatie toch een poepsmaak :N

20 tot 30 jaar had Piano Man op 1 :N
BillDauterivezondag 31 december 2017 @ 01:52
Thuis :D
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 01:53
Deze waardeer ik pas sinds vorig jaar, maar boh wat een plaat _O_
Rellende_Rotscholierzondag 31 december 2017 @ 01:53
SkyRadioGenot _O_
alopiozondag 31 december 2017 @ 01:53
Ik vind het happy hardcore orgineel beter
hhh38zondag 31 december 2017 @ 01:53
Forever Young _O_
ok01zondag 31 december 2017 @ 01:53
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:52 schreef BillDauterive het volgende:
Thuis :D
:W
Scorpion_17zondag 31 december 2017 @ 01:53
Ik gaat ook slapen mensen, tot morgenvroeg weer. Ff wat uurtjes pakken voor t oudejaarsfeestje morgenavond
Isordenzondag 31 december 2017 @ 01:53
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:52 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Wat heeft mijn generatie toch een poepsmaak :N

20 tot 30 jaar had Piano Man op 1 :N
Das opzich een prima nummer hoor :Y
Sfeermakerzondag 31 december 2017 @ 01:53
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:51 schreef Gretzl het volgende:

[..]

Ja, ging een wereld voor me open toen ik die filmpjes ging bekijken. Al hebben ze zeker niet altijd gelijk, willen ook nog wel eens enorm overdrijven
die filmpjes zijn heel leuk ja, vooral hoe ze 'Het Land van' van Lange Frans en Baas B (terecht) de grond inboren :P
MTheBassmanzondag 31 december 2017 @ 01:53
Over leeftijd gesproken, mooi nummertje :D
ok01zondag 31 december 2017 @ 01:53
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:53 schreef alopio het volgende:
Ik vind het happy hardcore orgineel beter
Ja ik ook
jcdragonzondag 31 december 2017 @ 01:53
Forever Young *O* *O* *O*
Isordenzondag 31 december 2017 @ 01:53
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:53 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik gaat ook slapen mensen, tot morgenvroeg weer. Ff wat uurtjes pakken voor t oudejaarsfeestje morgenavond
:W
alopiozondag 31 december 2017 @ 01:53
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:53 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik gaat ook slapen mensen, tot morgenvroeg weer. Ff wat uurtjes pakken voor t oudejaarsfeestje morgenavond
:W slaap lekker
Koen66zondag 31 december 2017 @ 01:53
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:52 schreef ok01 het volgende:

[..]

Ik dus nog nooit :')
best spannend :Y
Gretzlzondag 31 december 2017 @ 01:53
FÜR IMMER JUNG
_O_ _O_ _O_ _O_
ok01zondag 31 december 2017 @ 01:53
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:53 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik gaat ook slapen mensen, tot morgenvroeg weer. Ff wat uurtjes pakken voor t oudejaarsfeestje morgenavond
Truste :W
Isordenzondag 31 december 2017 @ 01:53
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:53 schreef MTheBassman het volgende:
Over leeftijd gesproken, mooi nummertje :D
Hoe oud was jij nou 23-24?
MTheBassmanzondag 31 december 2017 @ 01:53
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:53 schreef Isorden het volgende:

[..]

Das opzich een prima nummer hoor :Y
Maar niet nummer 4 waardig :(
MTheBassmanzondag 31 december 2017 @ 01:54
Slaap lekker voor alle mensen die hun bedje in duiken :W
Sfeermakerzondag 31 december 2017 @ 01:54
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:52 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Wat heeft mijn generatie toch een poepsmaak :N

20 tot 30 jaar had Piano Man op 1 :N
waar vind ik al die informatie?
Isordenzondag 31 december 2017 @ 01:54
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:53 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Maar niet nummer 4 waardig :(
Heb er zelf ook op gestemd :Y
LTVDKzondag 31 december 2017 @ 01:54
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:52 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Wat heeft mijn generatie toch een poepsmaak :N

20 tot 30 jaar had Piano Man op 1 :N
Waar kun je dat zien wie waar op heeft gestemd?
BillDauterivezondag 31 december 2017 @ 01:54
Ow, slaap ze mensen die weggaan :D

Leuk nummer om binnen te komen. Wel fijn dat ik zo nog het einde van Evelien in de top 2000 mag zien. Ik hoop dat ze er volgend jaar ook bij is, ze was beter dan vorig jaar.
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 01:55
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:53 schreef Koen66 het volgende:

[..]

best spannend :Y
Ik heb ooit een blind date gezien waarbij de ander niet kwam opdagen :D
Die hoopvolle blikken telkens als er iemand binnen kwam _O-
MTheBassmanzondag 31 december 2017 @ 01:55
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:54 schreef Sfeermaker het volgende:

[..]

waar vind ik al die informatie?
https://www.nporadio2.nl/(...)-top-10-per-leeftijd
Koen66zondag 31 december 2017 @ 01:55
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:54 schreef BillDauterive het volgende:
Ow, slaap ze mensen die weggaan :D

Leuk nummer om binnen te komen. Wel fijn dat ik zo nog het einde van Evelien in de top 2000 mag zien. Ik hoop dat ze er volgend jaar ook bij is, ze was beter dan vorig jaar.
QFT!
Gretzlzondag 31 december 2017 @ 01:55
Hoeveel geiler zou dit nummer zijn als het gewoon in het Duits was ingezongen O+

Für immer jung,
Ich will für immer jung sein.
Willst du wirklich ewig leben?
Für immer und ewig?
Für immer jung,
Ich will für immer jung sein.
Willst du wirklich ewig leben?
Für immer jung ...
MTheBassmanzondag 31 december 2017 @ 01:55
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:54 schreef LTVDK het volgende:

[..]

Waar kun je dat zien wie waar op heeft gestemd?
https://www.nporadio2.nl/(...)-top-10-per-leeftijd
alopiozondag 31 december 2017 @ 01:55
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:54 schreef BillDauterive het volgende:
Ow, slaap ze mensen die weggaan :D

Leuk nummer om binnen te komen. Wel fijn dat ik zo nog het einde van Evelien in de top 2000 mag zien. Ik hoop dat ze er volgend jaar ook bij is, ze was beter dan vorig jaar.
Net heel the end gedraaid van the Doors...dus inclusief outro...dat is genot natuurlijk
AlchemistOfSorrowszondag 31 december 2017 @ 01:55
Denk dat Piano Man onder mijn leeftijdsgroep op 1 staat omdat het zo'n typisch dronken meeblèr nummer is :P
Gretzlzondag 31 december 2017 @ 01:55
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:53 schreef Scorpion_17 het volgende:
Ik gaat ook slapen mensen, tot morgenvroeg weer. Ff wat uurtjes pakken voor t oudejaarsfeestje morgenavond
Weltruste Scorpio!
Dagoduckzondag 31 december 2017 @ 01:55
Dag Eef.
Ceezondag 31 december 2017 @ 01:55
Good riddance Evelien :W
Koen66zondag 31 december 2017 @ 01:56
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:55 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Ik heb ooit een blind date gezien waarbij de ander niet kwam opdagen :D
Die hoopvolle blikken telkens als er iemand binnen kwam _O_
da's wel episch :Y
Had ooit blind date op Rotterdam Centraal. Zag iemand aan komen lopen en dacht, dat zal ze toch niet zijn :+
alopiozondag 31 december 2017 @ 01:56
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:55 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Denk dat Piano Man onder mijn leeftijdsgroep op 1 staat omdat het zo'n typisch dronken meeblèr nummer is :P
Dat ja
ok01zondag 31 december 2017 @ 01:56
Dat was het voor Evelien
Isordenzondag 31 december 2017 @ 01:56
Another 45 Miles _O_ _O_ _O_ _O_
AlchemistOfSorrowszondag 31 december 2017 @ 01:56
Niet dat het een slecht nummer is verder, maar absoluut geen top 50 material wmb
BillDauterivezondag 31 december 2017 @ 01:56
quote:
1s.gif Op zondag 31 december 2017 01:55 schreef alopio het volgende:

[..]

Net heel the end gedraaid van the Doors...dus inclusief outro...dat is genot natuurlijk
Dat was Ruud of Gijs echt niet gelukt :D
LTVDKzondag 31 december 2017 @ 01:56
quote:
Hmm, Black op 1 bij mijn categorie.. Wel goed om te zien dat Innuendo in de top 10 staat daar. Alleen waar is Pink Floyd?
Gretzlzondag 31 december 2017 @ 01:56
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:55 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Denk dat Piano Man onder mijn leeftijdsgroep op 1 staat omdat het zo'n typisch dronken meeblèr nummer is :P
Ja smakeloze dronkenlappen, echt een hopeloos overschat nummer.

Die NS-reclame heeft waarschijnlijk ook wel een hoop geholpen
jcdragonzondag 31 december 2017 @ 01:56
Dag Evelien :W

(Vandaar pause shirt)
MTheBassmanzondag 31 december 2017 @ 01:56
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:55 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
Denk dat Piano Man onder mijn leeftijdsgroep op 1 staat omdat het zo'n typisch dronken meeblèr nummer is :P
Dat sowieso, maar dat is niet mijn criterium voor een top 2000 waardig nummer als je het dronken mee kan bleren, dan kan ik ook wel op Leef stemmen :')
BillDauterivezondag 31 december 2017 @ 01:56
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:55 schreef Cee het volgende:
Good riddance Evelien :W
Cee! Hallo! Hoe ging de pub quiz? (dat was jij toch? :P)
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 01:57
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:56 schreef Koen66 het volgende:

[..]

da's wel episch :Y
Had ooit blind date op Rotterdam Centraal. Zag iemand aan komen lopen en dacht, dat zal ze toch niet zijn :+
Ja dat kan ook natuurlijk, dat degene die op komt dagen totaal niet aan de verwachtingen voldoet
Koen66zondag 31 december 2017 @ 01:57
ja, daar zit de camera
ok01zondag 31 december 2017 @ 01:57
Ik vind deze best wel matig eigenlijk
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 01:57
Roadtripmuziek _O_
Isordenzondag 31 december 2017 @ 01:57
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:56 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Dat sowieso, maar dat is niet mijn criterium voor een top 2000 waardig nummer als je het dronken mee kan bleren, dan kan ik ook wel op Leef stemmen :')
Je gaat Billy Joel toch niet met Dre junior vergelijken hè? :(
ArnieAlbertszondag 31 december 2017 @ 01:57
Koningin Cielke is in da house O+
hhh38zondag 31 december 2017 @ 01:58
Welterusten iedereen :W

Ik ga zelf ook maar eens m'n bed in duiken. Ik kom morgen nog wel even langs om iedereen een fijne jaarwisseling te wensen, tot dan!
Koen66zondag 31 december 2017 @ 01:58
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:57 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Ja dat kan ook natuurlijk, dat degene die op komt dagen totaal niet aan de verwachtingen voldoet
na 2 drankjes maar besloten dat dat het was :') vonden elkaar allebei niks
AlchemistOfSorrowszondag 31 december 2017 @ 01:58
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:56 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Dat sowieso, maar dat is niet mijn criterium voor een top 2000 waardig nummer als je het dronken mee kan bleren, dan kan ik ook wel op Leef stemmen :')
Oh god nee dank je
Koen66zondag 31 december 2017 @ 01:58
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:58 schreef hhh38 het volgende:
Welterusten iedereen :W

Ik ga zelf ook maar eens m'n bed in duiken. Ik kom morgen nog wel even langs om iedereen een fijne jaarwisseling te wensen, tot dan!
:W :Z
ok01zondag 31 december 2017 @ 01:58
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:58 schreef hhh38 het volgende:
Welterusten iedereen :W

Ik ga zelf ook maar eens m'n bed in duiken. Ik kom morgen nog wel even langs om iedereen een fijne jaarwisseling te wensen, tot dan!
Truste :W
Isordenzondag 31 december 2017 @ 01:58
giphy.gif
jcdragonzondag 31 december 2017 @ 01:58
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:58 schreef hhh38 het volgende:
Welterusten iedereen :W

Ik ga zelf ook maar eens m'n bed in duiken. Ik kom morgen nog wel even langs om iedereen een fijne jaarwisseling te wensen, tot dan!
:W
ArnieAlbertszondag 31 december 2017 @ 01:58
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:56 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Dat sowieso, maar dat is niet mijn criterium voor een top 2000 waardig nummer als je het dronken mee kan bleren, dan kan ik ook wel op Leef stemmen :')
Pas op hoor :(

Ik zeg heel eerlijk dat hij betere nummers dan Piano Man heeft, maar het is wel zijn bekendste.
BillDauterivezondag 31 december 2017 @ 01:58
Jullie hebben trouwens goed doorgepost, netjes!
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:58 schreef hhh38 het volgende:
Welterusten iedereen :W

Ik ga zelf ook maar eens m'n bed in duiken. Ik kom morgen nog wel even langs om iedereen een fijne jaarwisseling te wensen, tot dan!
Fijne nacht! :)
Evenstarzondag 31 december 2017 @ 01:58
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:58 schreef Koen66 het volgende:

[..]

na 2 drankjes maar besloten dat dat het was :') vonden elkaar allebei niks
lijkt me echt helemaal niks dat blind daten, respect voor het proberen
Ceezondag 31 december 2017 @ 01:59
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:56 schreef BillDauterive het volgende:

[..]

Cee! Hallo! Hoe ging de pub quiz? (dat was jij toch? :P)
Yep, dat was ik. Zie dat je later bent binnen gekomen, heb in het vorige topic kort verslagje gedaan. We hebben glansrijk gewonnen hoor! Je kan trots zijn. :)
jcdragonzondag 31 december 2017 @ 01:59
Cielke O+
MTheBassmanzondag 31 december 2017 @ 01:59
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:57 schreef Isorden het volgende:

[..]

Je gaat Billy Joel toch niet met Dre junior vergelijken hè? :(
Nee maar het is hetzelfde principe. Als je erop gaat stemmen op basis van een paar dronken avonden waarin je het kan meebleren ken ik ook wel genoeg nummers waar je massaal op kan stemmen :P

Nogmaals, hij is niet slecht hoor, maar staat wmb veels te hoog. Plek 50 ofzo zou prima geweest zijn.
Dagoduckzondag 31 december 2017 @ 01:59
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:58 schreef Isorden het volgende:
[ afbeelding ]
Luistert ze naar Famkelouise?
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 01:59
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:58 schreef Koen66 het volgende:

[..]

na 2 drankjes maar besloten dat dat het was :') vonden elkaar allebei niks
Ja, jammer dat je er niet een goeie ONS uit kunt halen dan. Dan is het nog wel de moeite waard
Isordenzondag 31 december 2017 @ 01:59
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:59 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Nee maar het is hetzelfde principe. Als je erop gaat stemmen op basis van een paar dronken avonden waarin je het kan meebleren ken ik ook wel genoeg nummers waar je massaal op kan stemmen :P

Nogmaals, hij is niet slecht hoor, maar staat wmb veels te hoog. Plek 50 ofzo zou prima geweest zijn.
Ja eens, zou iets minder hoog mogen ja :Y
Sfeermakerzondag 31 december 2017 @ 01:59
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:59 schreef jcdragon het volgende:
Cielke O+
ik dacht vorig jaar al 'wie is die chi-meisje bij Ruud de Wild in de uitzending?'
Isordenzondag 31 december 2017 @ 01:59
quote:
6s.gif Op zondag 31 december 2017 01:59 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Luistert ze naar Famkelouise?
VROEM VROEM
Mexicanobakkerzondag 31 december 2017 @ 01:59
Zo effe uurlijstje invullen en dan soortvan meteen tukken. Pak nog t/m She Sells Sanctuary O+ mee
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 01:59
Cielke staat klaar hoor O+
LTVDKzondag 31 december 2017 @ 02:00
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:56 schreef MTheBassman het volgende:

[..]

Dat sowieso, maar dat is niet mijn criterium voor een top 2000 waardig nummer als je het dronken mee kan bleren, dan kan ik ook wel op Leef stemmen :')
Ik heb niet echt criteria, wel dat een nummer oud genoeg moet zijn om een blijvende kracht te houden. Enige uitzondering dit jaar is The War On Drugs - Thinkiing of a Place, die had ik er misschien wel ingestemd :)
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 02:00
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:58 schreef Isorden het volgende:
[ afbeelding ]
Wie zet deze in de OP
Isordenzondag 31 december 2017 @ 02:00
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:59 schreef Mexicanobakker het volgende:
Zo effe uurlijstje invullen en dan soortvan meteen tukken. Pak nog t/m She Sells Sanctuary O+ mee
Geen Slayer :')
AlchemistOfSorrowszondag 31 december 2017 @ 02:00
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:59 schreef MTheBassman het volgende:

[..]
Nogmaals, hij is niet slecht hoor, maar staat wmb veels te hoog. Plek 50 ofzo zou prima geweest zijn.
Nu zijn er genoeg nummers te vinden in de top 50 die daar absoluut niet horen als je het mij vraagt
LTVDKzondag 31 december 2017 @ 02:00
Dag Evelien ;( :W
Ajacied422zondag 31 december 2017 @ 02:00
Cielke Cielke Cielke
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 02:00
quote:
6s.gif Op zondag 31 december 2017 01:59 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Luistert ze naar Famkelouise?
Vroom vroom *O*
ArnieAlbertszondag 31 december 2017 @ 02:00
Evelien staat voor de studio nog even te zwaaien.
Evenstarzondag 31 december 2017 @ 02:00
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:00 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:

[..]

Nu zijn er genoeg nummers te vinden in de top 50 die daar absoluut niet horen als je het mij vraagt
:Y
Ceezondag 31 december 2017 @ 02:00
Cielke heb ik nog niet gezien (solo) in de Top 2000, ik pik haar nog een kwartiertje mee en dan ga ik slapen.
ok01zondag 31 december 2017 @ 02:00
Is Matijn er nou nog steeds :D
Met zijn t shirt _O_
Mexicanobakkerzondag 31 december 2017 @ 02:01
233 One (2005) U2 & Mary J Blige :') :')
232 Careless Whisper George Michael _O_
231 She Sells Sanctuary The Cult _O_ _O_ _O_
230 War Kensington :') :')
229 Angel Of Death Slayer :)
228 Roxanne The Police :)
227 More Than A Feeling Boston :)
226 Happy Pharrel Williams :Z
225 While My Guitar Gently Weeps The Beatles O+ O+
224 Paranoid Android Radiohead _O_
223 Dreadlock Holiday 10CC :)
222 Psycho Muse :)
221 Good Vibrations The Beach Boys _O_ _O_ _O_
MTheBassmanzondag 31 december 2017 @ 02:01
Toch maar even naar de nachtwinkel bier halen, alleen maar whiskey vandaag gaat mijn dood worden.
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 02:01
MvG ligt eruit *O*
Mexicanobakkerzondag 31 december 2017 @ 02:01
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:00 schreef Cee het volgende:
Cielke heb ik nog niet gezien (solo) in de Top 2000, ik pik haar nog een kwartiertje mee en dan ga ik slapen.
Ze heeft wat mj betreft de mazzel dat ze de Cult O+ mag draaien
Rellende_Rotscholierzondag 31 december 2017 @ 02:01
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:00 schreef Ajacied422 het volgende:
Cielke Cielke Cielke
instert dikjuichendkereltjevanvvv.gif
BroodjeKroketLkkrzondag 31 december 2017 @ 02:01
CrossGod
Ceezondag 31 december 2017 @ 02:01
Ja shit Angel of Death live meemaken, ga ik toch wel doen dan.
Dagoduckzondag 31 december 2017 @ 02:01
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:00 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Wie zet deze in de OP
Geen idee, wie zou dat nou doen.
Isordenzondag 31 december 2017 @ 02:01
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:01 schreef MTheBassman het volgende:
Toch maar even naar de nachtwinkel bier halen, alleen maar whiskey vandaag gaat mijn dood worden.
Hoever is die fles inmiddels? :')
Mexicanobakkerzondag 31 december 2017 @ 02:01
Ik vind Cielke eigenlijk geen flikker aan, maar goed.
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 02:02
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:01 schreef MTheBassman het volgende:
Toch maar even naar de nachtwinkel bier halen, alleen maar whiskey vandaag gaat mijn dood worden.
Maak dan een Old Fashioned ofzo
Bomenverzamelingzondag 31 december 2017 @ 02:02
Hannibal :7
ok01zondag 31 december 2017 @ 02:02
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:01 schreef Cee het volgende:
Ja shit Angel of Death live meemaken, ga ik toch wel doen dan.
Ik ook
Dagoduckzondag 31 december 2017 @ 02:02
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:01 schreef Cee het volgende:
Ja shit Angel of Death live meemaken, ga ik toch wel doen dan.
Dat was de eerste keer schitterend.
alopiozondag 31 december 2017 @ 02:02
Ik ga tot Slayer, jammer dat ik dan weer Kensington moet aanhoren :(
BillDauterivezondag 31 december 2017 @ 02:02
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 01:59 schreef Cee het volgende:

[..]

Yep, dat was ik. Zie dat je later bent binnen gekomen, heb in het vorige topic kort verslagje gedaan. We hebben glansrijk gewonnen hoor! Je kan trots zijn. :)
Gefeliciteerd! Ik ben zeker trots :D Heb je nog een moeilijke muziekvraag voor me?
Isordenzondag 31 december 2017 @ 02:02
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:01 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik vind Cielke eigenlijk geen flikker aan, maar goed.
Dat mag jij zeggen
Mexicanobakkerzondag 31 december 2017 @ 02:02
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:01 schreef Cee het volgende:
Ja shit Angel of Death live meemaken, ga ik toch wel doen dan.
Hij is wel voor het eerst op een 'beetje' een schappelijke tijd.

Waarom zou je op dit gedrocht stemmen?
Rijpiezondag 31 december 2017 @ 02:02
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:01 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Ze heeft wat mj betreft de mazzel dat ze de Cult O+ mag draaien
en Echoes ;)
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 02:02
Is een plofklas een IS-cursus ?
ok01zondag 31 december 2017 @ 02:02
One O+
Dagoduckzondag 31 december 2017 @ 02:02
Dit is toch wel een nummertje uit mijn jeugd ook weer.
Evenstarzondag 31 december 2017 @ 02:02
233 One (2005) U2 & Mary J Blige *O*
232 Careless Whisper George Michael *O*
231 She Sells Sanctuary The Cult *O*
230 War Kensington :r
229 Angel Of Death Slayer :r
228 Roxanne The Police *O*
227 More Than A Feeling Boston *O*
226 Happy Pharrel Williams : *O*
225 While My Guitar Gently Weeps The Beatles *O*
224 Paranoid Android Radiohead *O*
223 Dreadlock Holiday 10CC : :?
222 Psycho Muse *O*
221 Good Vibrations The Beach Boys *O*
Dagoduckzondag 31 december 2017 @ 02:02
Doe me toch maar Metallica.
AlchemistOfSorrowszondag 31 december 2017 @ 02:02
233 One (2005) U2 & Mary J Blige :?
232 Careless Whisper George Michael O+
231 She Sells Sanctuary The Cult _O_ _O_ _O_
230 War Kensington :')
229 Angel Of Death Slayer :)
228 Roxanne The Police :)
227 More Than A Feeling Boston :)
226 Happy Pharrel Williams :N
225 While My Guitar Gently Weeps The Beatles O+ O+
224 Paranoid Android Radiohead :?
223 Dreadlock Holiday 10CC _O_
222 Psycho Muse :?
221 Good Vibrations The Beach Boys :?
Ferdozondag 31 december 2017 @ 02:02
Eén versie van deze was genoeg eigenlijk...
BillDauterivezondag 31 december 2017 @ 02:03
Door dit lied ben ik One van U2 leuker gaan vinden. Dus ^O^ van deze versie.
Rellende_Rotscholierzondag 31 december 2017 @ 02:03
Ik heb 'm op de mute geparkeerd.
Koen66zondag 31 december 2017 @ 02:03
onee, One met dat mens erbij
Isordenzondag 31 december 2017 @ 02:03
Vind het origineel van U2 al niks, deze zo mogelijk nog erger :r
ok01zondag 31 december 2017 @ 02:03
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:02 schreef Kyran het volgende:
233 One (2005) U2 & Mary J Blige *O*
232 Careless Whisper George Michael *O*
231 She Sells Sanctuary The Cult *O*
230 War Kensington :r
229 Angel Of Death Slayer :r
228 Roxanne The Police *O*
227 More Than A Feeling Boston *O*
226 Happy Pharrel Williams : *O*
225 While My Guitar Gently Weeps The Beatles *O*
224 Paranoid Android Radiohead *O*
223 Dreadlock Holiday 10CC : :?
222 Psycho Muse *O*
221 Good Vibrations The Beach Boys *O*
Haten op Slayer :{w
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 02:03
quote:
6s.gif Op zondag 31 december 2017 02:02 schreef Dagoduck het volgende:
Dit is toch wel een nummertje uit mijn jeugd ook weer.
Jij bent toch ook uit 1993 :'(
alopiozondag 31 december 2017 @ 02:03
quote:
1s.gif Op zondag 31 december 2017 02:02 schreef Ferdo het volgende:
Eén versie van deze was genoeg eigenlijk...
Meer dan genoeg ja
Evenstarzondag 31 december 2017 @ 02:03
Ik vind deze versie echt mooier, shoot me.
AlchemistOfSorrowszondag 31 december 2017 @ 02:03
Oke nu ik het hoor herken ik het wel bah bah :r
Isordenzondag 31 december 2017 @ 02:03
quote:
6s.gif Op zondag 31 december 2017 02:02 schreef Dagoduck het volgende:
Doe me toch maar Metallica.
Deze man weet :Y
Koen66zondag 31 december 2017 @ 02:03
quote:
1s.gif Op zondag 31 december 2017 02:02 schreef Ferdo het volgende:
Eén versie van deze was genoeg eigenlijk...
sowieso van dezelfde artiest meer versies er in zou niet moeten kunnen
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 02:03
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:03 schreef ok01 het volgende:

[..]

Haten op Slayer :{w
Evenstarzondag 31 december 2017 @ 02:03
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:03 schreef ok01 het volgende:

[..]

Haten op Slayer :{w
Ik ben echt een liefhebber van metal, maar Slayer is echt een kut band :P
Isordenzondag 31 december 2017 @ 02:03
quote:
1s.gif Op zondag 31 december 2017 02:02 schreef Ferdo het volgende:
Eén versie van deze was al te veel eigenlijk...
ok01zondag 31 december 2017 @ 02:03
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:03 schreef Koen66 het volgende:

[..]

sowieso van dezelfde artiest meer versies er in zou niet moeten kunnen
Eens
Ceezondag 31 december 2017 @ 02:03
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:02 schreef BillDauterive het volgende:

[..]

Gefeliciteerd! Ik ben zeker trots :D Heb je nog een moeilijke muziekvraag voor me?
Even eentje uit m'n hoofd...
Wie van de Queen-leden (ze schreven er ieder 1) schreef:
- Somebody to love
- Fat bottomed girls
- I want to break free
- Radio Gaga
Bomenverzamelingzondag 31 december 2017 @ 02:03
233 One (2005) U2 & Mary J Blige Nee gewon Nee
232 Careless Whisper George Michael _O_
231 She Sells Sanctuary The Cult _O_ _O_ _O_
230 War Kensington :{
229 Angel Of Death Slayer }) }) }) }) _O_ _O_ _O_
228 Roxanne The Police :)
227 More Than A Feeling Boston _O_
226 Happy Pharrel Williams :) :@
225 While My Guitar Gently Weeps The Beatles O+ O+
224 Paranoid Android Radiohead _O_
223 Dreadlock Holiday 10CC :)
222 Psycho Muse
221 Good Vibrations The Beach Boys _O_ _O_ _O_
alopiozondag 31 december 2017 @ 02:03
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:03 schreef Kyran het volgende:
Ik vind deze versie echt mooier, shoot me.
Pang
Mexicanobakkerzondag 31 december 2017 @ 02:03
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:03 schreef Koen66 het volgende:

[..]

sowieso van dezelfde artiest meer versies er in zou niet moeten kunnen
Dus Layla in de Derek/Dominos versie er ook maar uit?
ok01zondag 31 december 2017 @ 02:04
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:03 schreef Kyran het volgende:

[..]

Ik ben echt een liefhebber van metal, maar Slayer is echt een kut band :P
Oh ;(
AlchemistOfSorrowszondag 31 december 2017 @ 02:04
Meneer tegenwoordige-muziek-is-te-soft-terwijl-ik-zelf-veel-te-softe-kutmuziek-heb-gemaakt :r
Mexicanobakkerzondag 31 december 2017 @ 02:04
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:03 schreef Cee het volgende:

[..]

Even eentje uit m'n hoofd...
Wie van de Queen-leden (ze schreven er ieder 1) schreef:
- Somebody to love
- Fat bottomed girls
- I want to break free
- Radio Gaga
Ik ben echt te slecht met Queen bekend om dit te zeggen.
Dwersdrieverzondag 31 december 2017 @ 02:04
223 is zonder meer het hoogtepunt van dit uur. Gevolgd door 228 en 221.

227 ook de moeite waard.

Interessant genoeg heb ik pas dit jaar wat van Kensington geluisterd en het refrein van War is er best eentje die blijft plakken.
Evenstarzondag 31 december 2017 @ 02:04
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:03 schreef Cee het volgende:

[..]

Even eentje uit m'n hoofd...
Wie van de Queen-leden (ze schreven er ieder 1) schreef:
- Somebody to love
- Fat bottomed girls
- I want to break free
- Radio Gaga - Taylor
Rest geen idee :O
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 02:04
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:03 schreef Koen66 het volgende:

[..]

sowieso van dezelfde artiest meer versies er in zou niet moeten kunnen
Soms is zowel de cover als het origineel goed hoor.
CCR & Tina Turner Bijv./
alopiozondag 31 december 2017 @ 02:05
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:04 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Soms is zowel de cover als het origineel goed hoor.
CCR & Tina Turner Bijv./
Daar is Tina zelfs beter
Koen66zondag 31 december 2017 @ 02:05
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:03 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Dus Layla in de Derek/Dominos versie er ook maar uit?
da's een compleet ander nummer, deze is iets teveel hetzelfde.
Net als dat Mary J Blige nummer
Mexicanobakkerzondag 31 december 2017 @ 02:05
oh ik blijf toch effe hangen t/m She Sells Sanctuary, dan 5.15 uur slaap om wakker te worden met een van de mooiste Beatleliedjes
Evenstarzondag 31 december 2017 @ 02:05
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:04 schreef ok01 het volgende:

[..]

Oh ;(
Zijn allemaal 1 voor 1 goede muzikanten, maar muziek die ze maken trekt me echt niet, beetje een "wall of sound" waar ik niet doorheen kan prikken.
Gretzlzondag 31 december 2017 @ 02:05
233 One (2005) U2 & Mary J Blige :') :') :')
232 Careless Whisper George Michael _O_
231 She Sells Sanctuary The Cult :)
230 War Kensington :') x 10000
229 Angel Of Death Slayer :X
228 Roxanne The Police :s)
227 More Than A Feeling Boston :O
226 Happy Pharrel Williams :Z :') |:( 8)7 :r :X
225 While My Guitar Gently Weeps The Beatles :s)
224 Paranoid Android Radiohead _O_ _O_ _O_
223 Dreadlock Holiday 10CC *O*
222 Psycho Muse :o
221 Good Vibrations The Beach Boys _O_
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 02:05
quote:
1s.gif Op zondag 31 december 2017 02:05 schreef alopio het volgende:

[..]

Daar is Tina zelfs beter
Zeker :Y
Maar ook CCR verdiend een notering daarmee
Mexicanobakkerzondag 31 december 2017 @ 02:05
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:05 schreef Koen66 het volgende:

[..]

da's een compleet ander nummer, deze is iets teveel hetzelfde.
Net als dat Mary J Blige nummer
Neem aan dat je Alicia Keys en Jay-Z bedoelt
Koen66zondag 31 december 2017 @ 02:05
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:04 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Soms is zowel de cover als het origineel goed hoor.
CCR & Tina Turner Bijv./
nee, ik bedoel niet met covers, maar 2x dezelfde artiest
Isordenzondag 31 december 2017 @ 02:05
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:05 schreef Mexicanobakker het volgende:
oh ik blijf toch effe hangen t/m She Sells Sanctuary, dan 5.15 uur slaap om wakker te worden met een van de mooiste Beatleliedjes
Ik ga em proberen door te trekken tot 1 januari
Rellende_Rotscholierzondag 31 december 2017 @ 02:05
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:05 schreef Mexicanobakker het volgende:
oh ik blijf toch effe hangen t/m She Sells Sanctuary, dan 5.15 uur slaap om wakker te worden met een van de mooiste Beatleliedjes
A Day in the Life _O_
alopiozondag 31 december 2017 @ 02:06
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:05 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Zeker :Y
Maar ook CCR verdiend een notering daarmee
Eens
ok01zondag 31 december 2017 @ 02:06
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:05 schreef Kyran het volgende:

[..]

Zijn allemaal 1 voor 1 goede muzikanten, maar muziek die ze maken trekt me echt niet, beetje een "wall of sound" waar ik niet doorheen kan prikken.
Ah oke :)
Ik vind het wel vet dat zo'n band de top 2000 heeft gehaald
BillDauterivezondag 31 december 2017 @ 02:06
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:03 schreef Cee het volgende:

[..]

Even eentje uit m'n hoofd...
Wie van de Queen-leden (ze schreven er ieder 1) schreef:
- Somebody to love
- Fat bottomed girls
- I want to break free
- Radio Gaga
Ow wow. Ik kan ook maar twee queen leden noemen. FBG is van Freddy Mercury toch? Dan had ik bij de andere 3 John Deacon gegokt :P
Koen66zondag 31 december 2017 @ 02:06
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:05 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Neem aan dat je Alicia Keys en Jay-Z bedoelt
owja :+
Mexicanobakkerzondag 31 december 2017 @ 02:06
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:05 schreef Gretzl het volgende:
233 One (2005) U2 & Mary J Blige :') :') :')
232 Careless Whisper George Michael _O_
231 She Sells Sanctuary The Cult :)
230 War Kensington :') x 10000
229 Angel Of Death Slayer :X
228 Roxanne The Police :s)
227 More Than A Feeling Boston :O
226 Happy Pharrel Williams :Z
225 While My Guitar Gently Weeps The Beatles :s)
224 Paranoid Android Radiohead _O_ _O_ _O_
223 Dreadlock Holiday 10CC *O*
222 Psycho Muse :o
221 Good Vibrations The Beach Boys _O_
We zijn het redelijk eens zo te zien :) Alleen vind ik Roxanne niet zo boeiend en More Than A Feeling juist wel weer geinig. En ik word iets lyrischer van The Cult.

Ik heb gewoon iets meer met oude meuk, I guess.
Mexicanobakkerzondag 31 december 2017 @ 02:06
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:05 schreef Isorden het volgende:

[..]

Ik ga em proberen door te trekken tot 1 januari
Dan ben ik totaal dood.
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 02:06
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:05 schreef Koen66 het volgende:

[..]

nee, ik bedoel niet met covers, maar 2x dezelfde artiest
Ah ok.
Maar dan is One(origineel) en One(met MJ Blidge) de enige toch?
Isordenzondag 31 december 2017 @ 02:06
CARELESS WHISPER SAX GENOT *O* *O*
AlchemistOfSorrowszondag 31 december 2017 @ 02:06
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:05 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

A Day in the Life _O_
Oef die moet ik helaas gaan missen ;(
Godelijk geniaal nummer wel _O_
MTheBassmanzondag 31 december 2017 @ 02:07
3 (3) Led Zeppelin- Stairway To Heaven
5 (5) Deep Purple- Child In Time
23 (25) Metallica- One
26 (26) Dire Straits- Sultans of Swing
37 (44) Pearl Jam- Alive
49 (46) The Doors- Riders on the Storm
59 (73) AC/DC- Whole Lotta Rosie
64 (70) Rage Against the Machine- Killing in the Name
87 (97) Beatles- Yesterday
102 (107) Falco- Jeanny
108 (126) Ramses Shaffy- Laat me
157 (148) CCR- I Put A Spell on You
169 (180) Anouk- Nobody’s Wife
223 (261) 10CC- Dreadlock Holiday
229 (190) Slayer- Angel of Death
252 (520) Fleetwood Mac- The Chain
273 (275) ABBA- The Day Before You Came
275 (216) Mark & Clark Band- Worn Down Piano
283 (305) Evanescence- My Immortal
306 (324) Golden Earring- Twilight Zone
309 (285) Eagles- One of These Nights
435 (445) Scorpions- Still Loving You
439 (385) Michael Jackson- Smooth Criminal
547 (681) Pink Floyd- High Hopes
692 (524) Queen- Another One Bites The Dust
825 (946) REM- The One I Love
834 (1736) David Bowie- Blackstar
901 (965) No Doubt- Don’t Speak
962 (1033) Supertramp- Breakfast In America
1016 (964) Red Hot Chili Peppers- Road Trippin’
1367 (1581) Tanita Tikaram- Twist in my Sobriety
1514 (1609) Beastie Boys- No Sleep Till Brooklyn
1520 (1602) Black- Wonderful Life
1654 (1814) Queens of the Stone Age- I Sat by the Ocean
1893 (1897) Stevie Wonder- As

En alwéér twee nummers in hetzelfde uur van mijn lijst O+ Lekker veel afgestreept vandaag!
datismijnmeningzondag 31 december 2017 @ 02:07
Cielke heeft zich omgekleed -O-
Evenstarzondag 31 december 2017 @ 02:07
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:06 schreef ok01 het volgende:

[..]

Ah oke :)
Ik vind het wel vet dat zo'n band de top 2000 heeft gehaald
Dat wel ja _O_
Koen66zondag 31 december 2017 @ 02:07
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:06 schreef datismijnmening het volgende:

[..]

Ah ok.
Maar dan is One(origineel) en One(met MJ Blidge) de enige toch?
Nope, Empire state of mind dus ook
ok01zondag 31 december 2017 @ 02:07
Saxofoon intro O+ O+ O+
MTheBassmanzondag 31 december 2017 @ 02:07
quote:
0s.gif Op zondag 31 december 2017 02:07 schreef datismijnmening het volgende:
Cielke heeft zich omgekleed -O-
Ze kijkt gewoon mee :{
Mexicanobakkerzondag 31 december 2017 @ 02:07
oef O+