quote:
ja, maar dat moet toch niet uitmaken?quote:Op vrijdag 15 december 2017 20:47 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
''Alsof we niet genoeg Australiërs hebben''.
Van elk district gaan spelers als ze het ervoor over hebben wel op de Pro Tour gooien..
Kedbie is een tyfuslulquote:Op vrijdag 15 december 2017 20:51 schreef Mani89 het volgende:
Dikke oude vloerlieveheersbeestje die Cadby van het WK houdt. Godsamme.
Ja, dat schiet er hier nog wel eens bij inquote:Op vrijdag 15 december 2017 20:50 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Om de paar minuten even wat selecteren.
Australiaantjes kijken ook naar darten, de markt is daar mega. Het probleem is dat die mensen bijna aan de havermoutpap en shakes gaan voor het ontbijt op het moment. De PDC was maar wat blij met de opkomst van Whitlock in 2010 zodat ze hem mee konden sturen met de Premier League.quote:Op vrijdag 15 december 2017 20:51 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
ja, maar dat moet toch niet uitmaken?Als je nou per se die prelims wilt spelen "om het darts te promoten" laat er dan op z'n minst alleen maar mensen in spelen uit landen waar darts gepromoot moet worden. China, India, Brazilië, grote landen, veel inwoners, dus potentieel veel kijkers, veel commercie dat soort dingen. Dat zou de ENIGE rechtvaardiging voor die kutprelims kunnen zijn. Als je daar dan ook nog overwegend (wat nu gebeurt) spelers uit gearriveerde dartlanden in zet, ja, laat dan maar zitten
Ja prima, maar we hebben nu Whitlock, Nicholson (plz laat hem terug komenquote:Op vrijdag 15 december 2017 20:53 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Australiaantjes kijken ook naar darten, de markt is daar mega. Het probleem is dat die mensen bijna aan de havermoutpap en shakes gaan voor het ontbijt op het moment. De PDC was maar wat blij met de opkomst van Whitlock in 2010 zodat ze hem mee konden sturen met de Premier League.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |