Dat was de bedoeling MAAR ware het niet dat haar moeder vorige week is geopereerd omdat ze kanker vermoeden. En die ma van haar heeft last van paniekaanvallen etc etc en stress etc dusja dat wilde ze begrijpelijk niet.quote:Op maandag 11 december 2017 22:00 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Toegankelijk..
Maar je schoonouders wonen 2 minuten van je eigen huis en toch ben jij 110km verderop gaan zitten?
Ze had wat mij betreft maar naar dr ouders gegaan. De groeten.
Ja maar je schoonvader heeft hard gewerkt..quote:Op maandag 11 december 2017 22:00 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Ja mn schoonvader drinkt elke dag bier, daar ben ik ook kritisch op, fuck off. En echt veel drank he en mn schoonmoeder maar kokketeren dat het zo goed gaat blabla flikker op.
Denk dat je mij verkeer begrepen hebt. Wat ik bedoel te zeggen is dat ze nooit ergens komen, maar wel EISEN EISEN EISEN dat mensen bij hun komen. Sorry zo werkt het niet. Als je niet komt moet je ze eens horen.quote:Op maandag 11 december 2017 22:01 schreef Joene het volgende:
[..]
dat ik je schoonouders wel
mag die begrijpen dat onuitgenodigd bezoek niet gewenst is.
Oja dat excuus, dan mag allesquote:Op maandag 11 december 2017 22:02 schreef Steef121 het volgende:
[..]
Ja maar je schoonvader heeft hard gewerkt..
Hoe verwacht je dan dat ze nu wel een handreiking gaan doen naar je als het contact daarvoor dus ook enigszins beperkt is? Rethorische vraag overigens, want dit kan dan toch geen verrassing zijn lijkt me..quote:Op maandag 11 december 2017 21:58 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Nee haha. Maarja geen idee hoe ik dat moet omschrijven, maar mijn schoonouders zijn types die iedereen op hun verjaardag verwacht, maar ik heb ze in de 4 jaar dat we daar wonen nog nooit bij ons op de koffie gezien gewoon spontaan (en we wonen 2 minuten van ze vandaan). Tja dan ben ik makkelijk, dan kom ik ook niet naar jou.
je bent zelf ook niet vies van een excuusje hier of daar.quote:
Vanaf het eerste moment dat ik haar leerde kennen zijn ze al zo zoals ze nu zijn. Ik ben pas nog bij hun geweest, verjaardag van haar zusje etc. Ja ik ben geen bouwvakker zoals mijn schoonvader en niet handig en ben ''anders'' want kom uit een grote stad 110KM verder. Ik weet het niet. Misschien hadden ze wel verwacht dat ze met iemand uit haar eigen stad zou gaan ofzo, weet ik veel.quote:Op maandag 11 december 2017 22:03 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Hoe verwacht je dan dat ze nu wel een handreiking gaan doen naar je als het contact daarvoor dus ook enigszins beperkt is? Rethorische vraag overigens, want dit kan dan toch geen verrassing zijn lijkt me..
Je vindt het echt raar dat ze je niet bellen?quote:Op maandag 11 december 2017 22:02 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Denk dat je mij verkeer begrepen hebt. Wat ik bedoel te zeggen is dat ze nooit ergens komen, maar wel EISEN EISEN EISEN dat mensen bij hun komen. Sorry zo werkt het niet. Als je niet komt moet je ze eens horen.
mensen die eisen zijn bij mij aan het verkeerde adres , dat mag alleen Tico en dan ook alleen in de slaapkamer.quote:Op maandag 11 december 2017 22:02 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Denk dat je mij verkeer begrepen hebt. Wat ik bedoel te zeggen is dat ze nooit ergens komen, maar wel EISEN EISEN EISEN dat mensen bij hun komen. Sorry zo werkt het niet. Als je niet komt moet je ze eens horen.
Drank en drugs is bij mij een no-go. En dan denk ik; Meis je eigen pa en ma hebben ZWAAR in de shit gezeten ondanks de psychische problemen van je moeder en je ziet dat het goed kan komen, waarom niet proberen weet je wel.quote:Op maandag 11 december 2017 22:04 schreef Joene het volgende:
[..]
je bent zelf ook niet vies van een excuusje hier of daar.
Nee dat niet, maar ik had wel een berichtje verwacht ja. Ey kerel we kunnen je niet helpen maar mocht je wat willen zeggen dat kan etc etc.quote:Op maandag 11 december 2017 22:04 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Je vindt het echt raar dat ze je niet bellen?
Nee, maar een baan siert de man. Mannen met een baan krijgen meer respect, dan mannen zonder baan. Vooral als de mannen zonder baan niet eens kunnen stofzuigen of hun kopje koffie opruimen.quote:
quote:Op maandag 11 december 2017 22:04 schreef Kentekenplaat het volgende:
Maar goed, ik heb nu het tweede deel even gelezen en helaas moet ik erkennen dat ik dingen herken. Ik was jaren geleden wel een beetje als TS. Onzeker en vooral alles proberen om het maar goed af te laten lopen. Met vooral veel:"Ja, maar"en "als".
TS, zoals ik het lees is de koek op en het vuur bij haar allang geleden gedoofd. Dat is ontzettend kut, maar het is wat het is. Stoppen met leven verandert dat niet. En dat zeggen zeker niet. Vrouwen vinden wanhopige mannen echt verschrikkelijk onaantrekkelijk. Daar drogen ze spontaan van op.
Je kunt in je hoofd allerlei smoesjes verzinnen waarom het toch goed zou kunnen komen, maar de kans dat je tegelijkertijd de oudejaarsloterij wint en door de bliksem wordt getroffen is aanmerkelijk groter.
Je kunt ook ontzettend uit gaan huilen en zelf er een punt achter zetten. Soms is een relationele euthanasie beter dan een lange wanhopige lijdensweg.
En ik weet als geen ander dat dat niet makkelijk is. Maar uiteindelijk heeft iedereen die dat ooit tegen mij zei keihard gelijk gekregen.
Exact zo denk ik er ook over, maar dan moet je ze eens horen en mn schoonma gaat dan slecht over mij praten etc tegenover mn vriendin en die weet zich geen houding te geven want het is haar moeder.quote:Op maandag 11 december 2017 22:05 schreef Joene het volgende:
[..]
mensen die eisen zijn bij mij aan het verkeerde adres , dat mag alleen Tico en dan ook alleen in de slaapkamer.
Ok dan niet zo rethorisch, maar hoe kom je er dan bij? Je ouders zijn jouw ouders en niet representatief voor de rest van de wereld. Deze mensen zijn dan 14 jaar hetzelfde en dan blijf je toch iets anders verwachten..quote:Op maandag 11 december 2017 22:04 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Vanaf het eerste moment dat ik haar leerde kennen zijn ze al zo zoals ze nu zijn. Ik ben pas nog bij hun geweest, verjaardag van haar zusje etc. Ja ik ben geen bouwvakker zoals mijn schoonvader en niet handig en ben ''anders'' want kom uit een grote stad 110KM verder. Ik weet het niet. Misschien hadden ze wel verwacht dat ze met iemand uit haar eigen stad zou gaan ofzo, weet ik veel.
Jij bent meer van ijsen inderdaadquote:Op maandag 11 december 2017 22:05 schreef Joene het volgende:
[..]
mensen die eisen zijn bij mij aan het verkeerde adres , dat mag alleen Tico en dan ook alleen in de slaapkamer.
Ik verwacht niets anders, maar ze verwachten wel dingen van mij.quote:Op maandag 11 december 2017 22:06 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Ok dan niet zo rethorisch, maar hoe kom je er dan bij? Je ouders zijn jouw ouders en niet representatief voor de rest van de wereld. Deze mensen zijn dan 14 jaar hetzelfde en dan blijf je toch iets anders verwachten..
Nee.quote:Op maandag 11 december 2017 22:05 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Nee dat niet, maar ik had wel een berichtje verwacht ja. Ey kerel we kunnen je niet helpen maar mocht je wat willen zeggen dat kan etc etc.
dus omdat haar ouders de storm van 1953 overleefd hebben, moet zij vechten voor jou ?quote:Op maandag 11 december 2017 22:05 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Drank en drugs is bij mij een no-go. En dan denk ik; Meis je eigen pa en ma hebben ZWAAR in de shit gezeten ondanks de psychische problemen van je moeder en je ziet dat het goed kan komen, waarom niet proberen weet je wel.
Dat is natuurlijk gedeeltelijk onzin. Er zijn ook dingen die ik wel doe die haar bevallen etc. Ik ken mensen met een baan a 10K p maand die hun vrouw slaan, ik bedoel maar. Ieder huisje heeft zijn kruisje.quote:Op maandag 11 december 2017 22:06 schreef Steef121 het volgende:
[..]
Nee, maar een baan siert de man. Mannen met een baan krijgen meer respect, dan mannen zonder baan. Vooral als de mannen zonder baan niet eens kunnen stofzuigen of hun kopje koffie opruimen.
Nee maar je zou wel kunnen denken van; Oke ik twijfel maar als ik om mij heen kijk zie ik dat het wel goed kan komen etc etc.quote:Op maandag 11 december 2017 22:07 schreef Joene het volgende:
[..]
dus omdat haar ouders de storm van 1953 overleefd hebben, moet zij vechten voor jou ?
Je hebt vrouwen die zich graag laten slaan door een rijke woest aantrekkelijke vent. 3 delen.quote:Op maandag 11 december 2017 22:08 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk gedeeltelijk onzin. Er zijn ook dingen die ik wel doe die haar bevallen etc. Ik ken mensen met een baan a 10K p maand die hun vrouw slaan, ik bedoel maar. Ieder huisje heeft zijn kruisje.
Dan moet je je afvragen of je wel een goed mens bent naar mijn idee. Ik ben wel zo iemand; Als mijn vrienden of familie problemen hebben dan ben ik er voor ze, whatever happens. Niet dat ik ze kan helpen, maar luisteren kan geen kwaad.quote:
Doe niet zo sneu joh.quote:Op maandag 11 december 2017 21:37 schreef Joene het volgende:
[..]
lijkt mij ook wel leuk een 30ger met een rijbewijs.
Welnee, om je heen hoor je ook alleen maar verhalen dat mensen eerder kiezen voor zichzelf dan vroeger.quote:Op maandag 11 december 2017 22:08 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Nee maar je zou wel kunnen denken van; Oke ik twijfel maar als ik om mij heen kijk zie ik dat het wel goed kan komen etc etc.
Dat weet je dan iets anders te verwoorden zeg maar, wat ook niet uitnodigend hoeft te zijn voor een gesprek. Hierboven klink je toch alsof je wel degelijk iets anders van ze verwacht had.quote:Op maandag 11 december 2017 22:07 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Ik verwacht niets anders, maar ze verwachten wel dingen van mij.
Ja en dat snap ik ook helemaal. Ik weet en dat weet zij ook (daarom kan ze de knoop niet doorhakken) dat ze nooit meer iemand gaat vinden die haar zo goed begrijpt als ik en haar zo lief heeft als ik. Dat weet ze maar al te goed.quote:Op maandag 11 december 2017 22:11 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Dat weet je dan iets anders te verwoorden zeg maar, wat ook niet uitnodigend hoeft te zijn voor een gesprek. Hierboven klink je toch alsof je wel degelijk iets anders van ze verwacht had.
Maar goed, ik kan me zo wel beter voorstellen dat zij in een soort spagaat voelt tussen haar ouders enerzijds en jou dan, om vervolgens stoom af te blazen met stappen met een single collega enzo..
En blijkbaar vindt jij zelfs dat je daarover mag oordelen.quote:Op maandag 11 december 2017 22:09 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Dan moet je je afvragen of je wel een goed mens bent naar mijn idee. Ik ben wel zo iemand; Als mijn vrienden of familie problemen hebben dan ben ik er voor ze, whatever happens. Niet dat ik ze kan helpen, maar luisteren kan geen kwaad.
Ja hoor je ook vaak. Niet in onze omgeving in ieder geval. Haar ouders zijn bijelkaar en paar vrienden van ons ook dusja het kan wel weet je.quote:Op maandag 11 december 2017 22:10 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Welnee, om je heen hoor je ook alleen maar verhalen dat mensen eerder kiezen voor zichzelf dan vroeger.
Ik ben ze helemaal niet liever kwijt dan rijk lol. Het zijn stiklieve mensen, maar ze hebben hun gebreken. Wij allemaal wel denk ik. Overigens was het niet alleen richting ouders gericht, ook zusjes of familie had wat kunnen laten horen. Al was het maar; Ey kerel wat kut, hopelijk komen jullie eruit. Zelfs dat niet. Dat had via FB ook gekund.quote:
maar als je gevoel nou gewoon zegt het is klaar over , we hebben ontzettend geil geneukt 2 weken terug , maar ik voel verder niks meer voor die knul. Waarom zou je dan willen denken dat het goed komt ? om je knuppeltje ?quote:Op maandag 11 december 2017 22:08 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Nee maar je zou wel kunnen denken van; Oke ik twijfel maar als ik om mij heen kijk zie ik dat het wel goed kan komen etc etc.
Oh we gaan weer draaien naar dit, okquote:Op maandag 11 december 2017 22:12 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Ja en dat snap ik ook helemaal. Ik weet en dat weet zij ook (daarom kan ze de knoop niet doorhakken) dat ze nooit meer iemand gaat vinden die haar zo goed begrijpt als ik en haar zo lief heeft als ik. Dat weet ze maar al te goed.
De kans is groter van niet. Er winnen ook 12 mensen per jaar de staatsloterij. De kans is toch behoorlijk groot dat ik m niet binnenhark deze maand.quote:Op maandag 11 december 2017 22:12 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Ja hoor je ook vaak. Niet in onze omgeving in ieder geval. Haar ouders zijn bijelkaar en paar vrienden van ons ook dusja het kan wel weet je.
Dat ze niks of minder voelt is te begrijpen, maar volgens psych moet je proberen dat gevoel terug te krijgen. Proberen he, als het niet lukt jammer.quote:Op maandag 11 december 2017 22:13 schreef Joene het volgende:
[..]
maar als je gevoel nou gewoon zegt het is klaar over , we hebben ontzettend geil geneukt 2 weken terug , maar ik voel verder niks meer voor die knul. Waarom zou je dan willen denken dat het goed komt ? om je knuppeltje ?
Iets zegt mij dat TS dat ook zou kunnen doen.quote:Op maandag 11 december 2017 22:13 schreef Koettie het volgende:
Soms heb je gewoon geen zin meer. Met m'n ex ook, vaak genoeg gepraat, hij deed echt z'n best (zei hij) blabla. Ik was gewoon helemaal klaar, ook geen seconde spijt gehad. Hij schrok, snel in therapie en twee weken later stond ie voor de deur, hij had gereserveerd bij 'ons' restaurant..
Euh. Ik had plannen en wilde helemaal niet met hem uit eten. Helemaal kwaad. HIJ deed zo z'n best en ik MOEST hem een kans geven en nog meer van die dingen. Voor mij in therapie en weet ik 't. Dude niet meer mijn probleem.
Nah, hij gaat op veel verschillende posts in. Hij is wanhopig en wil heel graag iets anders lezen dan er steeds wordt geschreven. Is helemaal niet gek. Dingen moeten slijten en hebben tijd nodig. Eerst maar eens een goed gesprek met haar waarin hij om duidelijkheid vraagt.quote:Op maandag 11 december 2017 22:11 schreef Kentekenplaat het volgende:
Inmiddels heb ik het idee dat TS alleen leest wat hij wil lezen.
Nee eigenlijk niet maar ik weet mijzelf ook geen houding te geven in deze situatie. Mijn hoofd maakt overuren, vannacht gaat weer een hel worden.quote:Op maandag 11 december 2017 22:15 schreef DancingPhoebe het volgende:
Gebruik je dat "weet je wel" ook vaak in je spreektaal?
Het komt in schrift heel pushy en dwingend over op één of andere manier...
Wat een rare psych. Als het op is is het op. Gevoel kun je niet afdwingen.quote:Op maandag 11 december 2017 22:14 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Dat ze niks of minder voelt is te begrijpen, maar volgens psych moet je proberen dat gevoel terug te krijgen. Proberen he, als het niet lukt jammer.
Door het zo te stellen ga je er eigenlijk al vanuit dat ze dat niet geprobeerd heeft. Niet alleen het gevoel wat je zelf ook zo vervelend vindt, maar ook niet zo begripvol en echt begrijpend naar haar toe lijkt me..quote:Op maandag 11 december 2017 22:14 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Dat ze niks of minder voelt is te begrijpen, maar volgens psych moet je proberen dat gevoel terug te krijgen. Proberen he, als het niet lukt jammer.
maar wie is de psych om te zeggen dat zij MOET. zij moet namelijk helemaal niks ... misschien voelt ze zich wel fantastisch nu ze eindelijk de ballen heeft gehad je de waarheid te zeggen.quote:Op maandag 11 december 2017 22:14 schreef AnoniemH het volgende:
[..]
Dat ze niks of minder voelt is te begrijpen, maar volgens psych moet je proberen dat gevoel terug te krijgen. Proberen he, als het niet lukt jammer.
Google eens op relatie therapie en post eens wat daar staat. In een langdurige relatie moet je samen dingen afspreken/proberen om het goed te krijgen. Denk hierbij aan even afstand en dan wat leuks doen of wat dan ook. Dat is niet geprobeerd door haar.quote:Op maandag 11 december 2017 22:16 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Door het zo te stellen ga je er eigenlijk al vanuit dat ze dat niet geprobeerd heeft. Niet alleen het gevoel wat je zelf ook zo vervelend vindt, maar ook niet zo begripvol en echt begrijpend naar haar toe lijkt me..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |