Nee hoor, ik vind het gewoon niet fijn om naar te kijken. Zo vind ik hetero gedoe in series vaak ook een beetje storend en niets toevoegen, maar als het homo's zijn vind ik het nog net ff wat storender.quote:Op zondag 3 december 2017 10:58 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat is geen pushen, dat is een meer realistische weergave van de huidige maatschappij.
En je laatste zin zegt eigenlijk dat je wel homofoob bent.
Een karakter dat Jesus word genoemd door zijn uiterlijk is gay ja. Net als een ander karakter. Wat is daar nou het probleem van?quote:Op zondag 3 december 2017 10:59 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Klopt. Ik las dat in de serie The Walking Dead zelfs een gay Jesus heeft. Ik heb het niet gezien, ik kijk dit soort crap niet. TLC is ook goed in het pushen van de agenda.
Ik ben helemaal geen conservatief alt-right figuur.quote:Op zondag 3 december 2017 10:59 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nogal. Maar ook dat past perfect in het conservatieve alt-right angstplaatje.
Dan ben je dus gewoon een homofoob. Kan je het wel 'niet fijn om naar te kijken' vinden, maar dat komt op hetzelfde neerquote:Op zondag 3 december 2017 11:00 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Nee hoor, ik vind het gewoon niet fijn om naar te kijken. Zo vind ik hetero gedoe in series vaak ook een beetje storend en niets toevoegen, maar als het homo's zijn vind ik het nog net ff wat storender.
Nou, dan ben ik maar een homofoob. Lig er niet wakker van.quote:Op zondag 3 december 2017 11:01 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dan ben je dus gewoon een homofoob. Kan je het wel 'niet fijn om naar te kijken' vinden, maar dat komt op hetzelfde neer.
Dat hoeft ook niet. Iedereen heeft recht op zijn of haar mening.quote:Op zondag 3 december 2017 11:02 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Nou, dan ben ik maar een homofoob. Lig er niet wakker van.
Sinds wanneer is een fobie een mening?quote:Op zondag 3 december 2017 11:04 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat hoeft ook niet. Iedereen heeft recht op zijn of haar mening.
Je kunt van mening zijn dat je homofoob bent bijvoorbeeld.quote:Op zondag 3 december 2017 11:04 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Sinds wanneer is een fobie een mening?
even uitleggen? snap het nu niet meerquote:Op zondag 3 december 2017 11:29 schreef Lavenderr het volgende:
En weer open. On topic maar weer? En eigenlijk is dit geen vraag, maar een mededeling.
ik ben ook homofoobquote:Op zondag 3 december 2017 11:02 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Nou, dan ben ik maar een homofoob. Lig er niet wakker van.
Homofilie mag, maar niet in de openbaarheid. Het moet worden weggestopt, het mag niet zichtbaar zijn, hetero's mogen niet geconfronteerd worden met diversiteit op het gebied van seksuele oriëntatie.quote:Op zondag 3 december 2017 11:01 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Een karakter dat Jesus word genoemd door zijn uiterlijk is gay ja. Net als een ander karakter. Wat is daar nou het probleem van?
Het is heel simpel: dit is het Algemene Complotten-topic. Niet het schop elkaar voor de schenen-topic.quote:Op zondag 3 december 2017 11:48 schreef THEFXR het volgende:
[..]
even uitleggen? snap het nu niet meer
ok, er werden posts gedelete die daaraan niet voldeden, daarom snapte ik het niet meer.quote:Op zondag 3 december 2017 11:53 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Het is heel simpel: dit is het Algemene Complotten-topic. Niet het schop elkaar voor de schenen-topic.
Soms verdwijnen er post mee die anders niet verwijderd zouden worden omdat het reacties op posts zijn die wél verwijderd zijn en dan slaan die reacties natuurlijk nergens meer op.quote:Op zondag 3 december 2017 11:55 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ok, er werden posts gedelete die daaraan niet voldeden, daarom snapte ik het niet meer.
quote:Op zondag 3 december 2017 11:56 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Soms verdwijnen er post mee die anders niet verwijderd zouden worden omdat het reacties op posts zijn die wél verwijderd zijn en dan slaan die reacties natuurlijk nergens meer op.
Een luchtige nuchtere en sterke visie op deze agenda:quote:Op zondag 3 december 2017 10:59 schreef controlaltdelete het volgende:
TLC is ook goed in het pushen van de agenda.
quote:Op zondag 3 december 2017 11:00 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Nee hoor, ik vind het gewoon niet fijn om naar te kijken. Zo vind ik hetero gedoe in series vaak ook een beetje storend en niets toevoegen, maar als het homo's zijn vind ik het nog net ff wat storender.
Nee, we willen zien hoe mensen door kogels worden geraakt, niet hoe mensen affectie voor elkaar tonen.quote:Op zondag 3 december 2017 13:48 schreef theguyver het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
niks mis mee!
Voor de gene die willen weten welke film
Wild Things (1998) - IMDb
Nja ik sta mijn vrouwtje ook niet af te lebberen in het openbaar!quote:Op zondag 3 december 2017 13:51 schreef Wantie het volgende:
[..]
Nee, we willen zien hoe mensen door kogels worden geraakt, niet hoe mensen affectie voor elkaar tonen.
Dat is not done
Geen probleem, je bent hier omringd door BNWfoben.quote:
Je bent hier blijkbaar homofoob als je het niet zo nodig vindt mannen te zien rollenbollen in een serie.quote:
Maar dat is toch wat anders als een filmscenequote:Op zondag 3 december 2017 13:56 schreef theguyver het volgende:
[..]
Nja ik sta mijn vrouwtje ook niet af te lebberen in het openbaar!
Kan me enigszins ook wel beetje begrijpen, sta je bij de kassa en staat stel voor je elkaar op te eten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |