Sunderums dan ? Eer je meteen de helden van Friesland meequote:Op woensdag 29 november 2017 19:43 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Wij wonen niet in de bergen. Ruprecht is hier nooit geweest.
Heel graagquote:Op woensdag 29 november 2017 20:35 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Sunderums dan ? Eer je meteen de helden van Friesland mee
Juist, manipuleren en drammen, dat is wat ik in de media ook ziequote:Op woensdag 29 november 2017 20:33 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Mwah dit was blijkbaar de druppel:
[..]
Tsja, dat zie overal. Mensen vinden de claim dat zwarte piet racisme is onzin - maar dat er heel veel racistische teksten door fanatieke pro-pieten worden uitgebraakt laat hen toch een beetje twijfelen of de antis niet een punt hebben.quote:
Cultuur is bij uitstek iets wat door de meerderheid wordt besloten. Die eigenaar gaat omzet mislopen als ZP weggegooid wordt.quote:Op woensdag 29 november 2017 20:34 schreef Molurus het volgende:
Democratie betekent niet dat de meerderheid altijd z'n zin krijgt, en bovendien is cultuur sowieso al niet iets dat bij meerderheid van stemmen wordt besloten.
Ik blijf dat toch een vreemde gedachte vinden.
Is het ook.quote:Op woensdag 29 november 2017 20:38 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Tsja, dat zie overal. Mensen vinden de claim dat zwarte piet racisme is onzin
Heeft niks met elkaar te maken.quote:- maar dat er heel veel racistische teksten door fanatieke pro-pieten worden uitgebraakt laat hen toch een beetje twijfelen of de antis niet een punt hebben.
Deze winkel vond dus duidelijk van wel.quote:Op woensdag 29 november 2017 20:39 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Is het ook.
[..]
Heeft niks met elkaar te maken.
Ach ja elke kassamiep heeft wel een mening.quote:Op woensdag 29 november 2017 20:40 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Deze winkel vond dus duidelijk van wel.
Die het nieuws nog haalt ookquote:Op woensdag 29 november 2017 20:41 schreef WodanIsGroot het volgende:
[..]
Ach ja elke kassamiep heeft wel een mening.
Geen ruggengraat.quote:Op woensdag 29 november 2017 20:40 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Deze winkel vond dus duidelijk van wel.
het is helemaal geen winkelquote:Op woensdag 29 november 2017 20:42 schreef Bottendaal het volgende:
Ik draai het om, als ik van een winkel hoor of lees dat ze zwarte piet in de ban doen dan kom ik er gewoon niet meer
Weet ik, maar het is een voorbeeld Hema en Jumbo hebben ook even moeilijk gedaan maar die zijn daar op terug gekomen geloof ikquote:Op woensdag 29 november 2017 20:44 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
het is helemaal geen winkel
het is een nl postadres van een belg
Bij mijn weten niet. Ondanks de talloze bedreigingen.quote:Op woensdag 29 november 2017 20:46 schreef Bottendaal het volgende:
[..]
Weet ik, maar het is een voorbeeld Hema en Jumbo hebben ook even moeilijk gedaan maar die zijn daar op terug gekomen geloof ik
Zeker. En waarom is ook niet zo heel vreemd. Die 2 komen ook in met twee gestrekte benen op de enkels van achteren. 'ben je voor zp? Jij racist!'. Niemand wil een racist genoemd worden en zeker niet als het dan ook niet waar is.quote:Op woensdag 29 november 2017 20:22 schreef Molurus het volgende:
[..]
Als je het mij vraagt zijn pro-pieten voornamelijk tegen anti-pieten. Tegen Simons, tegen Gario, etc, etc.
De naam Scheer die dan een pleitbezorger zou zijn voor het pro-kamp valt in dit topic zo goed als nooit.
Dat betekend nu democratie juist wel. De meerderheid besluit.quote:Op woensdag 29 november 2017 20:34 schreef Molurus het volgende:
Democratie betekent niet dat de meerderheid altijd z'n zin krijgt, en bovendien is cultuur sowieso al niet iets dat bij meerderheid van stemmen wordt besloten.
Ik blijf dat toch een vreemde gedachte vinden.
Ik vind het ook vreemd dat er nu plots andere regels gelden bij een democratie, kan zijn dat mijn kennis is weggezakt of dat ik dat onderdeel gemist heb op schoolquote:Op woensdag 29 november 2017 20:56 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Dat betekend nu democratie juist wel. De meerderheid besluit.
Dat er opeens een toevoeging wordt bedacht, is iets totaal anders.
In principe hebben we een grondwet om de macht van de meerderheid in te perken.quote:Op woensdag 29 november 2017 21:01 schreef Bottendaal het volgende:
[..]
Ik vind het ook vreemd dat er nu plots andere regels gelden bij een democratie, kan zijn dat mijn kennis is weggezakt of dat ik dat onderdeel gemist heb op school
Heb je die Eritreeėrs gezien in het dorp? Stuk of 7 mannen.quote:Op woensdag 29 november 2017 21:17 schreef HendrikV het volgende:
Democratie wordt dan ook de achilleshiel van de westerse wereld. Hoe leuk we het systeem ook vinden. Misschien dat daarom ook de eu gedeeltelijk van het model afstapt.
Prima. Ik neem dan mijn toekomstige huidskleur: die van na mijn dood. Zwart.quote:Op woensdag 29 november 2017 19:32 schreef ABombali het volgende:
[..]
Meeste antipieten vinden regenboogpieten ook prima, dat kan best. Ik heb liever pieten met hun eigen huidskleur
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |