Ja maar in de geest van de wedstrijd fluiten!!!!!!!!quote:Op zaterdag 25 november 2017 16:11 schreef Ajacied422 het volgende:
Hahahaha, dat hoort gewoon Exit Kehrer te zijn. Die scheidsrechter is echt extreem debiel.
Hij is een type Kramer..quote:Op zaterdag 25 november 2017 16:19 schreef PSVCL het volgende:
Harit valt goed in , waarom start je niet gewoon met hem
Zelfs daar twijfel ik aan.quote:Op zaterdag 25 november 2017 16:15 schreef Befbekje het volgende:
Vilhena zou makkelijk met dit Schalke meekunnen..
Ze hadden hem nooit moeten nemen.quote:Op zaterdag 25 november 2017 17:21 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Kan het bestuur beter zichzelf opheffen.
quote:Op zaterdag 25 november 2017 17:26 schreef hafcfan het volgende:
Lekker voor je Bosz. Kale klootzak. Lekker janken
Echt he.quote:
quote:Op zaterdag 25 november 2017 17:27 schreef KingRoland het volgende:
Dit kan ook echt alleen in een kohlenpott derby jezus
quote:Op zaterdag 25 november 2017 17:26 schreef hafcfan het volgende:
Lekker voor je Bosz. Kale klootzak. Lekker janken
Lol, in de eerste helft had de scheidsrechter Kehrer eraf moeten sturen met rood.quote:Op zaterdag 25 november 2017 17:34 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Genot. En de scheids deed er alles aan om Dortmund te helpen.
En in de 2e helft Castro , na de aanslag op super talent Haritquote:Op zaterdag 25 november 2017 17:34 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Lol, in de eerste helft had de scheidsrechter Kehrer eraf moeten sturen met rood.
Ik jank absoluut niet. Jij gedraagt je als een debiel terwijl je onmogelijk alleen Bosz de schuld kunt geven. Ik heb Bosz altijd op waarde geschat en was sceptisch over zijn Duitse avontuur; in tegenstelling tot Bosz lopen daar wel tactisch flexibele elftallen rond. Je kunt Bosz wat verwijten, maar ook zeker het bestuur. Verder blijft die achterhoede niet geschikt voor een serieus avontuur op weg naar een titel. Ook Tuchel weet daar alles van. Maar goed, ga jij lekker verder met je mongolenshow.quote:
En 2 goals waren door de scheids.quote:Op zaterdag 25 november 2017 17:35 schreef PSVCL het volgende:
[..]
En in de 2e helft Castro , na de aanslag op super talent Harit
Gio>Boszquote:Op zaterdag 25 november 2017 17:36 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik jank absoluut niet. Jij gedraagt je als een debiel terwijl je onmogelijk alleen Bosz de schuld kunt geven. Ik heb Bosz altijd op waarde geschat en was sceptisch over zijn Duitse avontuur; in tegenstelling tot Bosz lopen daar wel tactisch flexibele elftallen rond. Je kunt Bosz wat verwijten, maar ook zeker het bestuur. Verder blijft die achterhoede niet geschikt voor een serieus avontuur op weg naar een titel. Ook Tuchel weet daar alles van. Maar goed, ga jij lekker verder met je mongolenshow.
Aytekin he , de slet van Barcaquote:Op zaterdag 25 november 2017 17:39 schreef hafcfan het volgende:
[..]
En 2 goals waren door de scheids.
De Boerquote:Op zaterdag 25 november 2017 17:41 schreef Befbekje het volgende:
Felix Magath zal nu wel de nieuwe trainer worden van Borussia.. Heeft alle Duitse clubs gehad, behalve Dortmund..
Madquote:Op zaterdag 25 november 2017 17:26 schreef hafcfan het volgende:
Lekker voor je Bosz. Kale klootzak. Lekker janken
KNOTSGEKquote:Op zaterdag 25 november 2017 17:47 schreef JR-Style-93 het volgende:
Wtfhoe heeft Dortmund dat ineens weggegeven
Marseille - Lyon 5-5quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.2-0SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.3-0SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.4-0SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt._____________________________________________________________________
4-1SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.4-2SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.4-3SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.4-4SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.graag op anoniem![]()
Terwijl u wat anders doet; Mönchengladbach 2, Bayern 0. Bij rust. Opvallend en zo is Leipzig de enige die in het spoor blijft.![]()
Niks van gemerkt, de aanwezigheid van Hazard viel wel op!quote:Op zaterdag 25 november 2017 19:41 schreef KingRoland het volgende:
De afwezigheid van Arjen is wel te merken zo te zienDie Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
Eens. Wat een beest zeg. Gladbach heeft stiekem toch weer heel wat leuke spelertjes op het veld staan dit seizoen.quote:Op zaterdag 25 november 2017 22:11 schreef XL het volgende:
[..]
Niks van gemerkt, de aanwezigheid van Hazard viel wel op!
Overigens al bekend hoe het met Kramer gaat?U MAD?![]()
Die Zakaria kan er ook wel wat van.quote:Op zondag 26 november 2017 08:40 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Eens. Wat een beest zeg. Gladbach heeft stiekem toch weer heel wat leuke spelertjes op het veld staan dit seizoen.
Overigens al bekend hoe het met Kramer gaat?![]()
Iemand hier die nog denkt dat Bosz het gaat redden bij Dortmund? Vandaag uit naar Leverkusen, ik verwacht helaas een kansloze nederlaag. Zo zonde, had het 'm enorm gegund om er een succes van te maken.
Krijg je straks de rest van het seizoen Veh, alsof je daar vrolijk van wordt.![]()
![]()
Op basis waarvan is Leverkusen dan beter. Het is duidelijk dat de problemen bij Dortmund mentaal zijn. Hoevaak hebben ze nu een voorsprong weggegeven?
Ik vrees ook voor Bosz, maar ontevreden over werkwijze en persoonlijkheid zijn ze volgens mij niet. Voetbal is ook goed, op enkele niet te vergeven foutjes na. Zoals een 4-0 uit handen geven.Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
Gladbach heeft goed ingekocht. Zakaria, Cuisance, Grifo, Benes. Lijken allemaal spelers die gaan shinen en veel geld gaan opleveren.quote:Op zondag 26 november 2017 08:40 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Eens. Wat een beest zeg. Gladbach heeft stiekem toch weer heel wat leuke spelertjes op het veld staan dit seizoen.
Overigens al bekend hoe het met Kramer gaat?
Ginter, Hazard, Stindl zijn bundesliga topspelersDie Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
Ginter? Meen je dat serieus? Stindl vind ik ook niet meer dan subtop.quote:Op zaterdag 2 december 2017 11:21 schreef XL het volgende:
[..]
Ginter, Hazard, Stindl zijn bundesliga topspelers![]()
1-0 Leverkusen, verdediging weer onzichtbaarIk had toch even het idee, het valt lekker, het valt goed. Ja en daarna, gaan ze zoals altijd bovenaards gooien tegen mij en dan missen ze gewoon niks meer.![]()
RIP Boszquote:Op zaterdag 2 december 2017 16:01 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
1-0 Leverkusen, verdediging weer onzichtbaarOh.![]()
Valt mee dat de scheids hem niet afkeurt.quote:Op zaterdag 2 december 2017 16:06 schreef Klummie het volgende:
Bayern incasseert de gelijkmaker uit een corner. 1-1Monza 2021: RIC #1 - and for anyone who thought i left, i never left. i just moved aside for a bit.![]()
Vermoeden van?quote:Op zaterdag 2 december 2017 16:07 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
Valt mee dat de scheids hem niet afkeurt.![]()
![]()
hahah nee. Maar dat die pingel werd afgekeurd sloeg natuurlijk nergens op.quote:
Ook die 2-0 van bayern. Hoe kan je daar nou buitenspel in zien.Monza 2021: RIC #1 - and for anyone who thought i left, i never left. i just moved aside for a bit.![]()
Yup, eens.quote:Op zaterdag 2 december 2017 16:10 schreef RubenSosa het volgende:
[..]
hahah nee. Maar dat die pingel werd afgekeurd sloeg natuurlijk nergens op.
Ook die 2-0 van bayern. Hoe kan je daar nou buitenspel in zien.![]()
Rood voor Wendell na VR-inmenging.Ik had toch even het idee, het valt lekker, het valt goed. Ja en daarna, gaan ze zoals altijd bovenaards gooien tegen mij en dan missen ze gewoon niks meer.![]()
Inderdaad, je breekt voor minder een been joh. Veel te onbesuisd inkomen.
Vind het toch opmerkelijk te zien dat die teams die tegen Dortmund ook niet zo bijzonder spelen, het is gewoon keihard counteren en doordat de defensie van Dortmund zo zwak en langzaam is werkt dat perfect.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 02-12-2017 16:15:38 ]![]()
Aanvallend is het ook om te janken. Die 1-1 gaan ze denk ik niet eens maken.quote:Op zaterdag 2 december 2017 16:15 schreef Dejannn het volgende:
Inderdaad, je breekt voor minder een been joh. Veel te onbesuisd inkomen.
Vind het toch opmerkelijk te zien dat die teams die tegen Dortmund ook niet zo bijzonder spelen, het is gewoon keihard counteren en doordat de defensie van Dortmund zo zwak en langzaam is werkt dat perfect.![]()
![]()
Videoref kom er maar in
Of nee toch nietIk had toch even het idee, het valt lekker, het valt goed. Ja en daarna, gaan ze zoals altijd bovenaards gooien tegen mij en dan missen ze gewoon niks meer.![]()
kloptquote:Op zaterdag 2 december 2017 16:51 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Bvb niet winnen is free money. Boszgod. Maarja wel roodgraag op anoniem![]()
Volland mist de kans op 2-0
>1-1 valtIk had toch even het idee, het valt lekker, het valt goed. Ja en daarna, gaan ze zoals altijd bovenaards gooien tegen mij en dan missen ze gewoon niks meer.![]()
Dortmund ontsnapt nog even een paar keer aan 2-1
Maar dat had dan ook de 1-2 kunnen zijnIk had toch even het idee, het valt lekker, het valt goed. Ja en daarna, gaan ze zoals altijd bovenaards gooien tegen mij en dan missen ze gewoon niks meer.![]()
En mist zojuist zelf een aardige kans daarop.quote:Op zaterdag 2 december 2017 17:20 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
Dortmund ontsnapt nog even een paar keer aan 2-1![]()
Dortmund heeft echt vies geluk dat ze volgende week niet tegen Hoffenheim of Leipzig moeten.graag op anoniem![]()
Altijd fijn als je Unibet stream een beetje achterloopt en dan 30 seconden voor het einde er vanaf getrapt wordt
Ik had toch even het idee, het valt lekker, het valt goed. Ja en daarna, gaan ze zoals altijd bovenaards gooien tegen mij en dan missen ze gewoon niks meer.![]()
altijd beter dan een Reddit stream waarvan de host meteen zijn stream eruit flikkert als zijn cluppie achter staat.quote:Op zaterdag 2 december 2017 17:24 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
Altijd fijn als je Unibet stream een beetje achterloopt en dan 30 seconden voor het einde er vanaf getrapt wordtgraag op anoniem![]()
Die gebruikte ik ook vaak, maar daar werd ik op een moment ook zo depressief van dat ik toch maar Unibet ging gebruikenquote:Op zaterdag 2 december 2017 17:25 schreef KingRoland het volgende:
[..]
altijd beter dan een Reddit stream waarvan de host meteen zijn stream eruit flikkert als zijn cluppie achter staat.
Ik had toch even het idee, het valt lekker, het valt goed. Ja en daarna, gaan ze zoals altijd bovenaards gooien tegen mij en dan missen ze gewoon niks meer.![]()
Valt wel mee, kwestie van vertrouwen ook. Begin van het seizoen liep dat nog, met dezelfde spelers, heel vloeiend.quote:Op zaterdag 2 december 2017 16:25 schreef TvhN het volgende:
[..]
Aanvallend is het ook om te janken. Die 1-1 gaan ze denk ik niet eens maken.![]()
Ginter heeft wel een paar dure fouten gemaakt. Dat moet eruit, verder weinig op aan te merken. Voetbalt goed mee en speelt snel voor een verdediger. Scoort. Huidig wereldkampioen, con fed cup houder.quote:Op zaterdag 2 december 2017 14:43 schreef TvhN het volgende:
[..]
Ginter? Meen je dat serieus? Stindl vind ik ook niet meer dan subtop.
Stindl is ook zonder twijfel meer dan subtop. Speelt ook niet voor niks in die mannschaft. Dragende speler voor Borussia. Morgen eerste Bayernjäger!Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
Dat is de eerste Peter alvast.quote:Op zondag 3 december 2017 12:57 schreef TvhN het volgende:
Stöger ontslagen. Hopelijk zien we deze man nooit meer terug in de Bundesliga.![]()
Want?quote:Op zondag 3 december 2017 12:57 schreef TvhN het volgende:
Stöger ontslagen. Hopelijk zien we deze man nooit meer terug in de Bundesliga.U MAD?![]()
Twee jaar afbraak voetbal! Never forget!quote:Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
Bremen thuis
Mainz uit
Hoffenheim thuis
Winterstop
Maar zelfs als ze hem eruit zwieren, ik denk het niet, dan gaat hij Keizer echt niet opvolgen hoor!Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
twitter:TobiasEscher twitterde op zaterdag 09-12-2017 om 16:02:05Das hat aber auch nix mehr mit Bosz-Fußball zu tun. Kein Spielaufbau, gar keiner, völlig unnötig hektisch mit Ball. reageer retweet
![]()
![]()
Is het zo matig vandaag? Blijft toch apart hoe Dortmund prima begon en dat zo heeft kunnen instorten. Ik blijf erbij dat het meer een gebrek aan vertrouwen is dan echt slechte coaching.
[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 09-12-2017 16:43:12 ]![]()
Het wordt tijd voor plan B bij Dortmund. Gelukkig hebben ze een coach die dat wel begrijpt.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Eigenlijk heeft Dortmund op een enkele speler na gewoon een heel matige selectie.
Met een andere trainer zal er wel wat meer duidelijkheid en vastheid in het elftal komen maar heel veel zullen ze er ook niet mee opschieten.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
twitter:MartijnVisscher twitterde op zaterdag 09-12-2017 om 17:23:33Laatste Bundesliga-tegenstander als trainer van Borussia Dortmund:Jürgen Klopp: Werder BremenThomas Tuchel: Werd… https://t.co/Ocaj2Iz1nd reageer retweet
![]()
Ik zou er bij een fitte selectie geen enkele eredivisie speler inwisselen tov wat ze hebben. Misschien Zoet. In het team wat vandaag opgesteld stond misschien Lozano of Ziyech.quote:Op zaterdag 9 december 2017 17:12 schreef Pedroso het volgende:
Eigenlijk heeft Dortmund op een enkele speler na gewoon een heel matige selectie.
Met een andere trainer zal er wel wat meer duidelijkheid en vastheid in het elftal komen maar heel veel zullen ze er ook niet mee opschieten.Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
Eens. Het is maar dat Reus nu (alweer) geblesseerd is en dat is maar een klein deel van het probleem.quote:Op zaterdag 9 december 2017 17:12 schreef Pedroso het volgende:
Eigenlijk heeft Dortmund op een enkele speler na gewoon een heel matige selectie.
Met een andere trainer zal er wel wat meer duidelijkheid en vastheid in het elftal komen maar heel veel zullen ze er ook niet mee opschieten.graag op anoniem![]()
Defensief is het behoorlijk poverquote:Op zaterdag 9 december 2017 18:56 schreef Ajacied422 het volgende:
Dortmund een hele matige selectie?![]()
![]()
Je maakt mij niet wijs dat het middenveld en aanval heel matig is.quote:Op zaterdag 9 december 2017 19:18 schreef Dejannn het volgende:
[..]
Defensief is het behoorlijk pover![]()
Ik zou de algehele selectie vooral willen bestempelen als talentvol, kwalitatief geen absolute top. Plus spelers zoals Götze en Kagawa hebben al tijden, jaren, hun topniveau niet meer laten zien. Reus is om de haverklap geblesseerd en dat gaat wel voor meer spelers op.quote:Op zaterdag 9 december 2017 19:21 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Je maakt mij niet wijs dat het middenveld en aanval heel matig is.![]()
Pulisic, Aubameyang, Weigl, Yarmolenko, Dahoud, Guerreiro, Philipp zou ik absoluut niet als middelmaat willen omschrijven.quote:Op zaterdag 9 december 2017 19:23 schreef Dejannn het volgende:
[..]
Ik zou de algehele selectie vooral willen bestempelen als talentvol, kwalitatief geen absolute top. Plus spelers zoals Götze en Kagawa hebben al tijden, jaren, hun topniveau niet meer laten zien. Reus is om de haverklap geblesseerd en dat gaat wel voor meer spelers op.![]()
Ben ik het wel mee eens. Met matige selectie heb ik het dan in vergelijking met de top. Niet zo heel lang geleden konden ze wel wedijveren met de top, ook met de Europese top. Die aansluiting hebben ze voorlopig verloren.quote:Op zaterdag 9 december 2017 19:23 schreef Dejannn het volgende:
[..]
Ik zou de algehele selectie vooral willen bestempelen als talentvol, kwalitatief geen absolute top. Plus spelers zoals Götze en Kagawa hebben al tijden, jaren, hun topniveau niet meer laten zien. Reus is om de haverklap geblesseerd en dat gaat wel voor meer spelers op.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Ligt er maar aan met wie je ze vergelijkt. Vergelijk je het spelersmateriaal van Dortmund met de top in Duitsland (Bayern) of Europa dan komen ze op dit moment erg veel tekort.quote:Op zaterdag 9 december 2017 19:25 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Pulisic, Aubameyang, Weigl, Yarmolenko, Dahoud, Guerreiro, Philipp zou ik absoluut niet als middelmaat willen omschrijven.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Ende! Nach @SPORTBILD-Infos ist das Aus von Peter #Bosz beim @BVB besiegelt. Morgen folgt die offizielle Bestätigung seitens des Vereins
Doeidoei!VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Ben erg benieuwd welke trainer het met deze selectie zoveel beter gaat doen. Of je moet puur resultaatvoetbal willen gaan spelen, maar leunen op een sterke defensie kan Dortmund niet en de selectie ontbeert ook fysiek om op dat vlak de strijd aan te gaan.
Die Aubameyang moet het daar toch ook wel helemaal hebben gezien, zou dat gewenste dealtje van hem richting Real maar eens moeten forceren.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 09-12-2017 21:37:37 ]![]()
Hahahaha. Doei sympathie voor Dortmund.quote:Op zondag 10 december 2017 12:06 schreef Ajacied422 het volgende:
Peter Stöger is benoemd tot opvolger van Bosz tot het eind van het seizoen. Dat zal XL leuk vinden.![]()
![]()
Wie?quote:Op zondag 10 december 2017 12:06 schreef Ajacied422 het volgende:
Peter Stöger is benoemd tot opvolger van Bosz tot het eind van het seizoen. Dat zal XL leuk vinden.Oh.![]()
Van een heel aanvallend ingestelde trainer, naar een heel verdedigend ingestelde trainer. Lekker beleid hoor.![]()
Heeft het ook lekker gedaan afgelopen maanden bij Kölnquote:Op zondag 10 december 2017 12:15 schreef TvhN het volgende:
Van een heel aanvallend ingestelde trainer, naar een heel verdedigend ingestelde trainer. Lekker beleid hoor...
![]()
Oud-Kölntrainer. Heeft de ploeg vanuit de 2. Bundesliga opgebracht naar de topprestatie van het vorige seizoen, plek 5. Dit seizoen zijn ze zonder zege na 14 wedstrijden, slechts drie gelijke spelen. Na Schalke 04 - Köln officieel weg, maar daarvoor wist hij al dat het zijn laatste pot was.quote:
Modeste was wel dé aanjager, maar die chillt in China.![]()
Hahahaquote:Op zondag 10 december 2017 12:06 schreef Ajacied422 het volgende:
Peter Stöger is benoemd tot opvolger van Bosz tot het eind van het seizoen. Dat zal XL leuk vinden.![]()
![]()
Na dit genottelijke interview (vanaf 34:30) heeft Peter dus geen enkele wedstrijd meer gewonnen, op een potje tegen Magdeburg voor de beker na.
Maar waarschijnlijk wilde Peter toch al vertrekken.![]()
Als ze snel een vervanger hebben dan hebben ze voor Bremen al besloten om hem de laan uit te sturen lijkt me.![]()
Ik ben eigenlijk wel benieuwd nu, hoe Stöger gaat spelen. Na Klopp, Tuchel en Bosz heeft Stöger datgene wat hij normaal gesproken nodig heeft amper in huis: verdedigersDie Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
Chanant. Hopelijk gaat Bosz nu naar Kölnquote:Op zondag 10 december 2017 12:15 schreef TvhN het volgende:
Van een heel aanvallend ingestelde trainer, naar een heel verdedigend ingestelde trainer. Lekker beleid hoor.Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
Koln![]()
![]()
Ik had toch even het idee, het valt lekker, het valt goed. Ja en daarna, gaan ze zoals altijd bovenaards gooien tegen mij en dan missen ze gewoon niks meer.![]()
Hebben ze mooi Bayern afgetroefd.quote:Op zondag 10 december 2017 21:41 schreef wimderon het volgende:
Volgens Bild is Dortmund al rond met Nagelsmann voor volgend seizoen.Die Lebenslust bringt dich um.![]()
2x in de 90ste minuut ook...quote:Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
35 minuten gespeeld, nog geen kans gehad. Niet verrassend dat deze trainer voor meer defensieve zekerheid kiest, maar aanvallend is het nu gewoon nog slechter dan in de voorgaande weken. En dat is vrij knap.![]()
![]()
Borussia is ook huilen met de pet op sinds de winst op BayernDie Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
Zeer wisselvallig allemaal inderdaad. Jammer, want dit seizoen was CL weer mogelijk gezien het falen van vele teams.quote:Op woensdag 13 december 2017 06:14 schreef XL het volgende:
Borussia is ook huilen met de pet op sinds de winst op BayernU MAD?![]()
Ik denk dat dit een heel erg hard gelag is voor Bosz die nu zonder club zit en een terugkeer bij ons "aller AFC Ajax" , nu Keizer de wind helaas in de zeilen heeft, ook kan vergeten. Sta je dan met je goede visie.quote:
Ach...waarom geen bondscoachschap?![]()
![]()
Ik heb de indruk dat die late goals veel vaker voorkomen in de Bundesliga dan in andere competities, weet niet of het klopt, maar vandaag ook weer bizar ja.quote:Op zaterdag 16 december 2017 17:23 schreef hoekandit het volgende:
Wat een genot al die doelpunten in blessuretijdDemain, on roule![]()
Denk ook wel de competitie waar er veel goals in de slotfase vallen en waar teams wel echt een comeback maken. Als je 2-0 of 3-0 voor staat rond de 80e minuut ben je tegenwoordig nooit echt zeker op de overwinningquote:Op zaterdag 16 december 2017 17:33 schreef Mykonos het volgende:
[..]
Ik heb de indruk dat die late goals veel vaker voorkomen in de Bundesliga dan in andere competities, weet niet of het klopt, maar vandaag ook weer bizar ja.
graag op anoniem![]()
Zie nou dat Stuttgart diep in blessuretijd nog een penalty miste, anders hadden ze nog een punt gepakt tegen Bayern ook.Demain, on roule![]()
Dortmund heeft deze wedstrijd echt vies veel geluk. Dan maar hopen op een vernedering tegen Bayern. Alles om die pannenkoek z.s.m. daar weg te hebben.![]()
Ulreich; Kimmich, Süle, Boateng, Alaba; Javi Martínez, Vidal; Ribéry, James, Müller; Lewandowski.
BVB: Bürki, Bartra, Yarmolenko, Guerreiro, Toljan, Pulisic, Kagawa, Sokratis, Schmelzer, Weigl, Toprak
20:45 via ARD.![]()
ARD godenquote:Op woensdag 20 december 2017 20:02 schreef Bolasie het volgende:
Ulreich; Kimmich, Süle, Boateng, Alaba; Javi Martínez, Vidal; Ribéry, James, Müller; Lewandowski.
BVB: Bürki, Bartra, Yarmolenko, Guerreiro, Toljan, Pulisic, Kagawa, Sokratis, Schmelzer, Weigl, Toprak
20:45 via ARD.![]()
![]()
Wat je verder ook vindt: Je ziet wel dat sedert het vertrek van die Ancelotti Bayern weer een beetje op zijn bekende niveau is onder de leiding van Hoeness zijn vriend,Jupp Heynckes, der Triple-Macher zoals ze hem liefkozend noemen. Met dank trouwens aan Van Gaal die de basis heeft gelegd tijdens zijn trainerschap van dit Bayern. Jupp Heynckes heeft daar slim op voortgeborduurd.![]()
Even wat bevestigde wintertransfers:
Mario Gomez (Wolfsburg) -> Stuttgart
Sandro Wagner (Hoffenheim) -> Bayern
Anthony Ujah (Chinese kutclub) -> Mainz (in augustus met veel 'bombarie' vertrokken bij Koln).
Simon Terodde (Stuttgart) -> 1 FC Koln (een van mijn favoriete spitsen in Duitsland).
Marvin Compper (Leipzig) -> Celtic (speelde volgens mij al bij RB toen ze 3. Liga speelden).U MAD?![]()
Waarom gaat Gomez van Wolfsburg (als aanvoerder) naar Stuttgart? Die volg ik even niet helemaal.quote:Op woensdag 3 januari 2018 12:12 schreef de_boswachter het volgende:
Even wat bevestigde wintertransfers:
Mario Gomez (Wolfsburg) -> Stuttgart
Sandro Wagner (Hoffenheim) -> Bayern
Anthony Ujah (Chinese kutclub) -> Mainz (in augustus met veel 'bombarie' vertrokken bij Koln).
Simon Terodde (Stuttgart) -> 1 FC Koln (een van mijn favoriete spitsen in Duitsland).
Marvin Compper (Leipzig) -> Celtic (speelde volgens mij al bij RB toen ze 3. Liga speelden).![]()
Terug naar zijn cluppie waar het allemaal begonquote:Op woensdag 3 januari 2018 12:16 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Waarom gaat Gomez van Wolfsburg (als aanvoerder) naar Stuttgart? Die volg ik even niet helemaal.![]()
Komt uit de jeugd van Stuttgart. Mooie gelegenheid om ze te helpen nog een seizoen BL te spelen en vervolgens na komend seizoen af te zwaaien.quote:Op woensdag 3 januari 2018 12:16 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Waarom gaat Gomez van Wolfsburg (als aanvoerder) naar Stuttgart? Die volg ik even niet helemaal.
Althans, zoiets denk ik.U MAD?![]()
Toch ook een beetje vreemd dat Wolfsburg er zo makkelijk aan meewerkt? Of is het een clausule? Het is niet zo dat die er ook heel riant voorstaan.quote:Op woensdag 3 januari 2018 12:18 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Komt uit de jeugd van Stuttgart. Mooie gelegenheid om ze te helpen nog een seizoen BL te spelen en vervolgens na komend seizoen af te zwaaien.
Althans, zoiets denk ik.![]()
Volgens mij 3 miljoen, dus peanuts en waarschijnlijk afkoopclausule ja.quote:Op woensdag 3 januari 2018 12:20 schreef Ajacied422 het volgende:
Toch ook een beetje vreemd dat Wolfsburg er zo makkelijk aan meewerkt? Of is het een clausule? Het is niet zo dat die er ook heel riant voorstaan.
Denk ook dat Wolfsburg er niet heel ongelukkig mee is. Volgens mij heeft hij er dit seizoen 1 of 2 in liggen in de Bundesliga. Het blijft toch de topspits uit het verleden he.......
Wolfsburg en spitsen is sowieso de laatste jaren niet meer een hele gelukkig combinatie. Na Dzeko hadden ze nog Dost en die was ook niet geheel onomstreden daar.......U MAD?![]()
Ze hebben toch Origi?quote:Op woensdag 3 januari 2018 12:20 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Toch ook een beetje vreemd dat Wolfsburg er zo makkelijk aan meewerkt? Of is het een clausule? Het is niet zo dat die er ook heel riant voorstaan.![]()
Of die donkere gozer met wereldgoal tegen Bayern, Cacau geloof ik?quote:Op woensdag 3 januari 2018 12:24 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Volgens mij 3 miljoen, dus peanuts en waarschijnlijk afkoopclausule ja.
Denk ook dat Wolfsburg er niet heel ongelukkig mee is. Volgens mij heeft hij er dit seizoen 1 of 2 in liggen in de Bundesliga. Het blijft toch de topspits uit het verleden he.......
Wolfsburg en spitsen is sowieso de laatste jaren niet meer een hele gelukkig combinatie. Na Dzeko hadden ze nog Dost en die was ook niet geheel onomstreden daar.......![]()
Cacau was van Stuttgart toch?quote:Op woensdag 3 januari 2018 12:28 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Of die donkere gozer met wereldgoal tegen Bayern, Cacau geloof ik?
Ze hadden ook nog Grifo (of hoe heette die knakker....).
Edit: DP was me voor; Grafite inderdaad.U MAD?![]()
Mooi jaar was dat, wel een van de slechtste Bayern ooitquote:Op woensdag 3 januari 2018 12:34 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Cacau was van Stuttgart toch?
Ze hadden ook nog Grifo (of hoe heette die knakker....).
Edit: DP was me voor; Grafite inderdaad.![]()
Mede daarom was het een mooi jaar.quote:Op woensdag 3 januari 2018 12:38 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Mooi jaar was dat, wel een van de slechtste Bayern ooitU MAD?![]()
quote:Op woensdag 3 januari 2018 12:38 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Mede daarom was het een mooi jaar.
Alleen jammer dat ze het jaar erop goed waren, Schalke had hem bijna![]()
![]()
Bayern bevestigd zojuist de interesse in Goretzka.quote:Op zondag 31 december 2017 18:57 schreef TvhN het volgende:
Goretzka in de zomer naar Bayern, aldus BILD.U MAD?![]()
Video ref keurt doelpunt Mainz af vanwege een handsbal 10 a 15 sec voor het doelpunt... Hoe ver moet je gaan... Nu wel een geldig doelpunt 1-1 op slag van rust![]()
Bailey is dan ook erg in vormquote:Op zaterdag 20 januari 2018 16:21 schreef Ajacied422 het volgende:
Nog leuker: de goal van Leon Bailey bij Hoffenheim v Leverkusen.
https://www.clippituser.tv/c/aygdlqDie van vorige week vond ik overigens mooier
![]()
Sow de Jong met z’n tweede gele kaart in twee wedstrijden. Koekoek, Mario Gomez uit de wedstrijd gekegelt.U MAD?![]()
Benidorm bastardsquote:Op zaterdag 20 januari 2018 19:11 schreef de_boswachter het volgende:
Sow de Jong met z’n tweede gele kaart in twee wedstrijden. Koekoek, Mario Gomez uit de wedstrijd gekegelt.Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
XL jij weet dat vast wel. Zie sinds aantal wedstrijden dat er bij Borussia veel lege plaatsen zijn. Wat is gaande? Is het weer wat makkelijker aan kaarten te komen?quote:U MAD?![]()
Hamburger gaat er voor de eerste keer uit vliegen. Keulen tweede overwinning op rij, koekoek.U MAD?![]()
Wat een sukkels inderdaad, HSV wil het spannend maken door hier te verliezen.quote:Op zaterdag 20 januari 2018 20:01 schreef de_boswachter het volgende:
Hamburger gaat er voor de eerste keer uit vliegen. Keulen tweede overwinning op rij, koekoek.![]()
mooie club voor hemquote:Op zondag 21 januari 2018 21:16 schreef KingRadler het volgende:
begrijp niet waarom Bayern de Ligt wil hebben.
denk dat ze iemand als back-up willen hebbengraag op anoniem![]()
Wat een baas is het. 6 punten voor Keulen in 2 wedstrijden dankzij hem.quote:Op woensdag 3 januari 2018 12:12 schreef de_boswachter het volgende:
Even wat bevestigde wintertransfers:
Simon Terodde (Stuttgart) -> 1 FC Koln (een van mijn favoriete spitsen in Duitsland).
U MAD?![]()
Wat is er aan de hand in Keulen; negen punten uit de laatste drie?quote:Op zondag 21 januari 2018 23:22 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Wat een baas is het. 6 punten voor Keulen in 2 wedstrijden dankzij hem.
Je kon midden december nog bitcoin-rijk worden door in te leggen op lijfsbehoud van FC Köln![]()
Toen hij Bochum verliet ging het bergaf voor Verbeekquote:Op zondag 21 januari 2018 23:22 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Wat een baas is het. 6 punten voor Keulen in 2 wedstrijden dankzij hem.Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
Na Verbeek ging het nog harder bergaf met Bochumquote:Op maandag 22 januari 2018 11:01 schreef XL het volgende:
[..]
Toen hij Bochum verliet ging het bergaf voor Verbeek![]()
![]()
https://www.vi.nl/nieuws/(...)er-weerstand-krijgen
Dit kan dus écht niet meer. Hoe krijgt Mats Hummels of all places dit uit zijn mond? Gelachen.Put these foolish ambitions to rest.![]()
Ik wel, De Ligt is een GOD en met zijn 18 jaar een potentiële wereldtopper.quote:Op zondag 21 januari 2018 21:16 schreef KingRadler het volgende:
begrijp niet waarom Bayern de Ligt wil hebben.![]()
Aan de andere kant hadden clubs als HSV, Bremen er veel beter voor kunnen staan. Helaas hebben dat soort clubs er een tyfuszooi van gemaakt.quote:Op dinsdag 23 januari 2018 15:33 schreef Koffieplanter het volgende:
https://www.vi.nl/nieuws/(...)er-weerstand-krijgen
Dit kan dus écht niet meer. Hoe krijgt Mats Hummels of all places dit uit zijn mond? Gelachen.![]()
Nee hoor, is altijd uitverkocht. Lege plekken alleen op zondagmiddag. Of bedoel je bvb?quote:Op zaterdag 20 januari 2018 19:53 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
XL jij weet dat vast wel. Zie sinds aantal wedstrijden dat er bij Borussia veel lege plaatsen zijn. Wat is gaande? Is het weer wat makkelijker aan kaarten te komen?Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
Zou het ermee te maken kunnen hebben dat Bayern al zijn topspelers bij concurrenten in de bundesliga koopt?quote:Op dinsdag 23 januari 2018 15:33 schreef Koffieplanter het volgende:
https://www.vi.nl/nieuws/(...)er-weerstand-krijgen
Dit kan dus écht niet meer. Hoe krijgt Mats Hummels of all places dit uit zijn mond? Gelachen.Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
Helaas is het nog steeds niet om aan te gluren. Hoop dat spoedig bekend wordt dat een Nagelsmann het volgend seizoen overneemt van Stöger.quote:![]()
Misschien krijgen ze volgend seizoen een lastiger jaar. Direct twee a drie sleutelspelers weghalen bij de twee grootste concurrenten en men kan er weer een paar jaar tegenaanquote:Op zaterdag 27 januari 2018 18:22 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ik gok dat Bayern weer kampioen wordt.
Leuk zeg.
Ik gok dat binnen vier seizoenen van het rijtje Werner, Brandt, Pulisic, Weigl, Bailey, Havertz, Upamecano er toch wel drie of vier rondlopen bij Bayern. De eerste twee lijken me eigenlijk ook wel een zekerheidje wat dat betreft.![]()
Nee, Borussia. Die speelden toch op zaterdag de laatste keer? Toen was er opvallend veel groen van de stoeltjes te zien.....quote:Op dinsdag 23 januari 2018 19:37 schreef XL het volgende:
[..]
Nee hoor, is altijd uitverkocht. Lege plekken alleen op zondagmiddag. Of bedoel je bvb?U MAD?![]()
En HSV die op de valreep toch weer in de Bundesliga blijft.quote:Op zaterdag 27 januari 2018 18:22 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ik gok dat Bayern weer kampioen wordt.
Gras is groen.![]()
Is ook helemaal niet goed voor die club, ze kunnen beter met een schone lei opnieuw beginnen.quote:Op maandag 29 januari 2018 19:22 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
En HSV die op de valreep toch weer in de Bundesliga blijft.
Gras is groen.Oh.![]()
Het is in lijn met vorige seizoenen, maar noordkurve is veel moeilijker de laatste jaren. 5 kaartjes naast elkaar kan alleen nog op zuidquote:Op maandag 29 januari 2018 11:35 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Nee, Borussia. Die speelden toch op zaterdag de laatste keer? Toen was er opvallend veel groen van de stoeltjes te zien.....Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich bin
en de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"![]()
Ik hoorde maandag dat Derksen zei dat Nigel de Jong weer bankspeler was na diverse mislukte buitenlandse avonturen. Vond het een vreemde uitspraak want heeft alleen nog tegen Bayern thuis op de bank gezeten. Logisch, want de Jong is zo traag als stront. Tegen Bayern is dat gegarandeerd rood.
Kijken of hij vanavond uit bij Frankfurt wel weer basis staat...U MAD?![]()
Ligt het nou aan mij dat de Bundesliga niet zo interessant meer lijkt. Beetje dus de lijn met de Serie A waar ik vroeger best wel veel naar keek en volgde, maar de laatste tijd eigenlijk links laat liggen. Zou het zijn omdat er geen Nederlandse trainers meer actief zijn?![]()
Of aan de hegemonie van Bayern Munchen?quote:Op vrijdag 9 februari 2018 08:49 schreef Iwanius het volgende:
Ligt het nou aan mij dat de Bundesliga niet zo interessant meer lijkt. Beetje dus de lijn met de Serie A waar ik vroeger best wel veel naar keek en volgde, maar de laatste tijd eigenlijk links laat liggen. Zou het zijn omdat er geen Nederlandse trainers meer actief zijn?U MAD?![]()
Naja met Duits voetbal komt het wel goed. Ze zullen het heus wel aanpassen net zoals dat in het verleden is gegaan (zie periode rond 2000)quote:Op vrijdag 9 februari 2018 08:49 schreef Iwanius het volgende:
Ligt het nou aan mij dat de Bundesliga niet zo interessant meer lijkt. Beetje dus de lijn met de Serie A waar ik vroeger best wel veel naar keek en volgde, maar de laatste tijd eigenlijk links laat liggen. Zou het zijn omdat er geen Nederlandse trainers meer actief zijn?graag op anoniem![]()
Iedereen met verstand tochquote:Op zaterdag 10 februari 2018 16:44 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Roland en ik zijn groot fan van hem![]()
![]()
Koln scoort ook in blessuretijd 2-1 wordt afgekeurd door videoref, terecht overigens
Publiek was goed mad![]()
![]()
MARCO
REUS
MARCO
REUS
blijft een fenomeen![]()
![]()
![]()
Reus + Götze(Götzeus) + Schurrle
met Bats erbij
BOHHHHHHHgraag op anoniem![]()
Verder alles goed met je?quote:Op maandag 19 februari 2018 11:07 schreef KingRoland het volgende:
MARCO
REUS
MARCO
REUS
blijft een fenomeen![]()
![]()
![]()
Reus + Götze(Götzeus) + Schurrle
met Bats erbij
BOHHHHHHHU MAD?![]()
Hopelijk krijgen we weer een mooi zwart rookgordijn als ze degraderenquote:Op zaterdag 17 februari 2018 17:24 schreef hoekandit het volgende:
Koln scoort ook in blessuretijd 2-1 wordt afgekeurd door videoref, terecht overigens
Publiek was goed mad![]()
U MAD?
Forum Opties Forumhop: Hop naar: