Dat zie ik eigenlijk niet gebeuren. Maurito krijgt over het algemeen al niet zo heel veel kansen, laat staan tegen Juve dat zijn verdediging de laatste weekjes weer enigszins op orde heeft. Het zal afhangen van welke benen Perisic onderschroeft vanavond denk ik. Als hij net zo goed is als vorig weekend, zou het kunnen.quote:
Ben benieuwd of Dybala weer eens zijn goede schoenen aantrekt.quote:Op zaterdag 9 december 2017 11:18 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Dat zie ik eigenlijk niet gebeuren. Maurito krijgt over het algemeen al niet zo heel veel kansen, laat staan tegen Juve dat zijn verdediging de laatste weekjes weer enigszins op orde heeft. Het zal afhangen van welke benen Perisic onderschroeft vanavond denk ik. Als hij net zo goed is als vorig weekend, zou het kunnen.
Voor de spanning is een gelijkspel wel beterquote:Op zaterdag 9 december 2017 11:21 schreef Koffieplanter het volgende:
Spalletti heeft overigens een ernstig slecht record tegen Juventus. H2H tegen Allegri ziet er al wat beter uit. Ik hoop dat hij iets heeft kunnen verzinnen, het zou goed zijn als ze in ieder geval niet verliezen. Forza Inter.
Ik las het ja. Allegri komt ook met Sturaro op de proppen, lachen man.quote:
En Asahmoah en onze Colombiaanse vriend. GENOT. Al had die ooit wel een wereldgoal tegen Interquote:Op zaterdag 9 december 2017 12:03 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Ik las het ja. Allegri komt ook met Sturaro op de proppen, lachen man.
Zit in de zak van Benatiaquote:Op zaterdag 9 december 2017 21:44 schreef Koffieplanter het volgende:
Ik geniet, maar Inter haalt op deze manier echt niets uit Icardi en hij krijgt al zo weinig kansen. Hij heeft zes ballen gehad deze helft en is ze nagenoeg allemaal zelf op moeten komen halen op de middenlijn.
Ja, beter zelfs nog dan een overwinning.quote:Op zaterdag 9 december 2017 22:41 schreef Koffieplanter het volgende:
Perfect resultaat voor Inter, ze zijn écht kandidaat voor de Scudetto. Forza.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |