abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 5 maart 2020 @ 08:00:20 #62
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_191841394
O+.
Ik ga naar huis.
pi_192628326
quote:
2s.gif Op dinsdag 3 maart 2020 17:20 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ha spinvisvriendjes van me. Weten jullie nog hoe we 15 jaar geleden elke snipper van een opname probeerden te traceren en met elkaar te delen? Ik heb geen idee waar jullie allemaal uithangen tegenwoordig maar ik heb zojuist een Ontdekking gedaan, doordat ik me afvroeg of ik Four Tet ooit live had gezien. In 2005 speelde Spinvis (wat toen een flink ensemble was) op de Night Of The Unexpected in Paradiso een versie van De Explicateur van ruim een half uur, en die is dus gewoon helemaal opgenomen door de Concertzender. Nog opvallender: na 15 jaar kan je gewoon op play drukken en dan werkt het ook gewoon. Dus hophophop naar https://www.concertzender(...)t-of-the-unexpected/ .
Wow..... 15 jaar geleden. Wat waren we nog jong. Nog immer fan hoor gelukkig en dit kende ik nog niet dus grote dank! Nu heb ik 2 mooie linkjes voor ons fans....

https://www.parmando24cul(...)geten-muziektheater/. Hier boven dus terug te kijken en hier de achtergrond info: https://www.tivolivredenb(...)dementie-16-03-2019/

Spinvis heeft hier de tekst en nog wat muziek voor geschreven. Niet heel makkelijk kijkvoer maar toch....


En als bonus een concert van de week opgenomen.... actie na 9 minuut 34


Plezier gewenst en op naar hopelijk toch spoedig de nieuwe cd en tot in Paradiso eind dit jaar hopelijk tot ziens ....

[ Bericht 4% gewijzigd door Mossels op 15-04-2020 11:39:39 ]
pi_192628551
Jan Douwe Kroeske presents: 2 Meter Sessions #1299 - Spinvis, an album by Spinvis on Spotify

Deze kwam afgelopen vrijdag ook op Spotify, was voor mij nog niet bekend.
pi_192628575
quote:
4s.gif Op woensdag 15 april 2020 11:41 schreef Leonos het volgende:
Jan Douwe Kroeske presents: 2 Meter Sessions #1299 - Spinvis, an album by Spinvis on Spotify

Deze kwam afgelopen vrijdag ook op Spotify, was voor mij nog niet bekend.
Hier ook een 2 meter sessie van paar jaar terug.



Oh... lijkt toch ietsje anders te zijn... maar is dat niet iets wat ook al lang lang geleden ooit was opgenomen? Ik dacht het te herkennen aan dit
Maar hier meer info over Jan Douwe Kroeske van de week heeft online gegooid.

Ik denk dat het het zelfde is maar waarom nu ineens na 12 jaar weer gepost is mij raadsel.

http://spinvisjandouwekro(...)is-2020-gratuit.html

[ Bericht 8% gewijzigd door Mossels op 15-04-2020 11:53:56 ]
pi_192628746
2 meter sessies zijn hun archief aan het uploaden volgens mij.
  dinsdag 7 juli 2020 @ 23:18:51 #67
141482 Q.
JurassiQ
pi_193982761
Nieuw werk. O+ Eerste nummer van een nieuw album wat later dit jaar gaat komen. O+


_O_
For great justice!
pi_194758853
7.6.9.6.

https://mailchi.mp/6ab43d(...)-nieuwsbrief-1163070

quote:
7.6.9.6. Zeven.Zes.Negen.Zes. Als je het uitspreekt is het een melodietje.

Hoog, laag, hoger, laag.

Het is ook de titel van de nieuwe Spinvisplaat. Een cijfercombinatie die, als het niet toevallig je pincode is, geen betekenis of gevoelswaarde heeft. Een blanco woord dus. Als verse sneeuw, waar nog niemand betekenis op heeft gelegd. Een aantal liedjes waren eigenlijk al klaar toen Trein Vuur Dageraad, de vorige plaat, uitkwam. Een aantal liedjes hebben dit album niet gehaald en zullen wel weer op het volgende staan. Zo gaat dat, ik werk doorlopend en met een gestaag tempo en zo nu en dan snij ik uit wat klaar is een nieuwe plaat.

Toch is het met 7.6.9.6. anders gelopen. Toen in maart van dit jaar het muziekleven werd stilgelegd was de plaat voor het grootste gedeelte klaar, maar nog lang niet af. De agenda was opeens helemaal leeg en ik werkte verder. In die tijd kwamen er een aantal zaken samen. Door deze ontstane ‘splendid isolation’ kwam ik in een situatie die ik alleen nog kende van vroeger, uit de tijd waarin ik de eerste Spinvis maakte. Ik hoefde nergens heen, niemand belde en geen mens zat op me wachten. De geplande studiosessies met de strijkers werden afgezegd wegens te gevaarlijk en ik kreeg losse sporen opgestuurd, opgenomen in kamers en schuurtjes in alle delen van het land. Ook de backing vocals zijn een voor een via WeTransfer tot mij gekomen. Ik heb de plaat zelf gemixt. Niet omdat ik daar de beste in ben, maar omdat alles er op wees dat het ‘zo’n soort’ plaat zou moeten worden.

Volgend jaar is het 20 jaar geleden dat de eerste Spinvisplaat uitkwam. Daarbij komt dat ik volgend jaar ook nog eens 60 jaar word. Mijmeren over vroeger is niet zo aan mij besteed, maar deze tijden brachten me er toch toe om het leven tot nu toe eens te overzien. Ik heb nooit een dagboek bijgehouden. Jammer genoeg. Ik bewonder mensen die dat doen.

Wat een beetje in de buurt komt zijn de collages die ik maak. Ook daar was weer tijd voor. Het zijn fotocollages van alles wat ik in mijn telefoon en op harde schijven tegenkom. Geen chronologisch verhaal, geen memoires, maar een impressie van door elkaar geraakte gezichten, plaatsen en tijden. Een beetje zoals het geheugen ook van alles door elkaar haalt. Het ging snel, ik had de geest, en maakte er een stuk of vijf per dag. Het zijn er uiteindelijk driehonderd geworden. Alles is samengebracht in een boek dat ook 7.6.9.6. heet.

Zo dacht ik ook na over mijn werk en over popmuziek. Een liedje is een product. Iemand maakt het en iemand koopt het. Iedere kopie is een nieuw origineel. Het heeft geen massa, geen lichaam. Het is een idee.

Een tijdje terug lag de originele Spinviscassette, die op de voorkant van het debuut is afgebeeld, in een vitrine van een museum in Gent. Dat was zeker eervol maar voelde ook ongepast. De punk in mij is al lang aan de horizon weggepogod, maar hier had hij om gelachen. Na een tijdje twijfelen heb ik besloten om de cassette symbolisch te vernietigen. Een C-60 cassette heeft zo’n 85 meter tape. Daar heb ik 750 stukjes van 11 cm van geknipt. Zo’n reepje icoon zit bij de luxe versie van de plaat. Zonde?...welnee. Een vitrine is een graf. Nu leeft het weer. Het idee. Niet het ding.

En, tja, je kunt dat allemaal wel mooi verzinnen maar zonder mensen die er in geloven en er de onvoorwaardelijke schouders onder zetten wordt het alsnog niks. Ik denk dat ze meelezen, dus ik ga hier niet te veel over zeggen, maar dat de mensen van Excelsior, en met name Ferry natuurlijk, al die spinsels van mij al 20 jaar ondersteunen, leven inblazen en onvermoeibaar aanmoedigen is toch echt een door Gods Genade gegeven geschenk. Echt, lieve mensen, je moest eens weten.

De eerste single, De Dag Dat Richard Krajicek Wimbledon Won, (die, heel hip, niet op het album staat) doet het goed op de radio in NL en BE. 3FM heeft hem zelfs op de daglijst gezet, wat toch niet mis is.

En vandaag, samen met deze nieuwsbrief, komt ook een klein voorgerecht van 7.6.9.6. uit. Een EP met drie nummers die ook op het album staan. En, oef, ik ben nu toch wel benieuwd naar uw oordeel. Gespannen, ook.

Wat nog meer? We hebben een heel fijne muziekfilm gemaakt op Vlieland, geheel mogelijk gemaakt door de organisatie van Into The Great Wide Open, daarover later meer. En we kunnen nu weer voetje voor voetje optreden in het land.

Komende maanden ben ik vooral weer op pad met Saartje (Van Camp, cello, zang, toetsen en van alles) en Niels (Jonker, geluid/techniek). Zo met z’n drieën is dat best te doen, de kosten zijn relatief laag en in de pas met de huidige gages. Zo moet het maar voorlopig, maar zodra het even kan willen we de nieuwe muziek natuurlijk in volle glorie en vol ornaat presenteren met ons voltallig ensemble.

Hou je haaks, kom terug...

Spinvis
Drie nieuwe nummers staan op de verschillende streamingdiensten:

* Scherven van Jou
* Verzonnen Man
* 7.6.9.6.
For great justice!
  vrijdag 28 augustus 2020 @ 11:46:36 #69
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_194759463


*besteld
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_194767138
Spinvis. Fijn.
  zondag 30 augustus 2020 @ 21:05:09 #71
246109 JochemP
Bakt de lekkerste koekjes
pi_194801449
7.6.9.6 het nummer is echt tranentrekkend mooi weer

  Moderator maandag 31 augustus 2020 @ 09:25:40 #72
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_194806036
Volgend weekend spinvis maar eens bekijken in Zwolle :)
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
pi_194824293
Verplicht kijkvoer!!

https://intothegreatwideo(...)-strand-van-vlieland

Heerlijk met de nieuwe nummers.

Natuurlijk besteld die cd + boek :-)
  maandag 28 september 2020 @ 12:28:31 #74
72347 Bupatih
Meet me in Montauk.
pi_195302248
3voor12 - De Top 74 van Spinvis

Kom maar met de meningen! Welke moet hoger, welke moet lager, welke missen ze nog?(Spoiler: De Laatste Nachtbus van het Jaar sowieso!)
Clementine: Are you nuts?
Joel: It's been suggested...
pi_195302506
quote:
5s.gif Op maandag 28 september 2020 12:28 schreef Bupatih het volgende:
3voor12 - De Top 74 van Spinvis

Kom maar met de meningen! Welke moet hoger, welke moet lager, welke missen ze nog?(Spoiler: De Laatste Nachtbus van het Jaar sowieso!)
Stefan & Lisette op 8 :') Nee, deze lijst kan ik niet serieus nemen.
pi_195302602
quote:
0s.gif Op maandag 28 september 2020 12:42 schreef Bugno3 het volgende:

[..]

Stefan & Lisette op 8 :') Nee, deze lijst kan ik niet serieus nemen.
Ronnie Gaat Naar Huis op 42 is ook een ware belediging.
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
  maandag 28 september 2020 @ 20:00:54 #77
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_195312953
quote:
5s.gif Op maandag 28 september 2020 12:28 schreef Bupatih het volgende:
3voor12 - De Top 74 van Spinvis

Kom maar met de meningen! Welke moet hoger, welke moet lager, welke missen ze nog?(Spoiler: De Laatste Nachtbus van het Jaar sowieso!)
winterwielen mist. En Holleeder. En flamingo is het lievelingsspinvisnummer van mijn zoontje dus dan is 73 wel laag. En handige tante mag ook een stuk hoger (vooral de Nieuwegein aan Zee versie). En In De Staat Van Narcose.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_195313516
Mijn favorieten staan in deze lijst op 4, 8, 11, 21 en 42 denk ik. Wel mis ik Mike Clark volgens mij in het lijstje.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  woensdag 30 september 2020 @ 21:00:10 #79
246109 JochemP
Bakt de lekkerste koekjes
pi_195367135
https://www.nrc.nl/nieuws(...)uder-worden-a4014156

Spinvis: ‘Groter dan dit hoeft niet. Beter worden en groeien; als dát lukt, wel’

Vrijdag verschijnt ‘7.6.9.6.’, het nieuwe album van Spinvis (Erik de Jong). „Pop heeft met mode te maken, het is een sociaal spel. Ik ben als popartiest geen autonoom kunstenaar.”
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
pi_195367145
En vanavond bij Radio 1, vast ook later in podcastvorm.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
                                        
 19.30-20.30 uur               KUNSTSTOF
                                        
 Een persoonlijk gesprek met een gast   
 uit de wereld van cultuur of media.    
                                        
 Kunststof is te gast in de kleedkamer  
 van Theater Junushoff in Wageningen,   
 waar muzikant Spinvis alias Erik de    
 Jong na de uitzending optreedt.        
                                        
 Vrijdag verschijnt zijn nieuwe plaat   
 7.6.9.6.Vergezeld door een prentenboek 
 met daarin 300 afbeeldingen die het    
 tijdperk verbeelden waarin De Jong zich
 ontpopte tot een iconische artiest.    
                                        
 Presentatie:Gijs Groenteman    
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
  donderdag 1 oktober 2020 @ 19:24:15 #82
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_195370719
quote:
Goed dat ie Smalfilm weer speelt. Niet enorm fan van deze versie, maar mooi dat ie blijft experimenteren.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_195394388
Dit album is echt bloedmooi. Zó veel zorg.
pi_195397194
https://www.nporadio1.nl/(...)-feest-in-mijn-leven

Hier nog een uur Spinvis bij Kunststof. @Mani89 @Rellende_Rotscholier ook voor jullie
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
pi_195397646
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 oktober 2020 23:32 schreef El-Stinho het volgende:
https://www.nporadio1.nl/(...)-feest-in-mijn-leven

Hier nog een uur Spinvis bij Kunststof. @:mani89 @:rellende_rotscholier ook voor jullie
Heb je de kans gehad om 7.6.9.6 nog vaker te beluisteren?
pi_195397790
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 oktober 2020 23:50 schreef Lucyintheafternoon het volgende:

[..]

Heb je de kans gehad om 7.6.9.6 nog vaker te beluisteren?
morgen
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
pi_195398244
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 oktober 2020 23:32 schreef El-Stinho het volgende:
https://www.nporadio1.nl/(...)-feest-in-mijn-leven

Hier nog een uur Spinvis bij Kunststof. @:mani89 @:rellende_rotscholier ook voor jullie
Ongewoon goed interview.
  zondag 4 oktober 2020 @ 20:18:34 #88
246109 JochemP
Bakt de lekkerste koekjes
pi_195431415
Wat een prachtig album weer _O_ _O_ _O_
pi_195432072
Soms Breekt Er Een Hart, Soms Blaft Er Een Hond

_O_
  zondag 4 oktober 2020 @ 21:51:33 #90
141482 Q.
JurassiQ
pi_195433532
quote:
0s.gif Op zondag 4 oktober 2020 20:47 schreef Bugno3 het volgende:
Soms Breekt Er Een Hart, Soms Blaft Er Een Hond

_O_
_O_
For great justice!
pi_195460863
Eerste Spinvis plaat die me echt tegenvalt :( Saaie plaat, lange zit. Voor mij geen uitschieters, behalve misschien Scherven van Jou.
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
  dinsdag 6 oktober 2020 @ 09:41:57 #92
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_195460985
Ja ik vind het niet slecht maar het PAKT me niet meer zoals vroeger. Hollywood heeft een lekkere beat, Stuntman is wel aardig, maar het meeste blijft ook na 5x luisteren niet hangen bij me. Maar misschien ben ik gewoon oud aan het worden en heb ik m'n Peak Spinvis 15 jaar geleden al gehad.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
  dinsdag 6 oktober 2020 @ 09:42:10 #93
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_195460989
Wil het natuurlijk wel weer eens live zien.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
  dinsdag 6 oktober 2020 @ 10:39:04 #94
141482 Q.
JurassiQ
pi_195461631
quote:
2s.gif Op dinsdag 6 oktober 2020 09:41 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ja ik vind het niet slecht maar het PAKT me niet meer zoals vroeger. Hollywood heeft een lekkere beat, Stuntman is wel aardig, maar het meeste blijft ook na 5x luisteren niet hangen bij me. Maar misschien ben ik gewoon oud aan het worden en heb ik m'n Peak Spinvis 15 jaar geleden al gehad.
Je wordt oud.
For great justice!
  dinsdag 6 oktober 2020 @ 10:39:17 #95
141482 Q.
JurassiQ
pi_195461634
quote:
7s.gif Op dinsdag 6 oktober 2020 09:27 schreef Norrage het volgende:
Eerste Spinvis plaat die me echt tegenvalt :( Saaie plaat, lange zit. Voor mij geen uitschieters, behalve misschien Scherven van Jou.
Ik vind hem juist heerlijk. Perfect voor deze tijd. O+
For great justice!
pi_195461664
Paar keer geluisterd nu, niet onder de indruk ;(
  dinsdag 6 oktober 2020 @ 22:36:38 #97
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_195475519
Dit had ik nog nooit zo volledig gelezen: https://3voor12.vpro.nl/a(...)nis-van-Spinvis.html
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_195479882
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 oktober 2020 22:36 schreef I.R.Baboon het volgende:
Dit had ik nog nooit zo volledig gelezen: https://3voor12.vpro.nl/a(...)nis-van-Spinvis.html
_O_
Robert Moog died for our synths
pi_195502995
quote:
4s.gif Op dinsdag 6 oktober 2020 10:41 schreef Leonos het volgende:
Paar keer geluisterd nu, niet onder de indruk ;(
Ik ook niet.
Heb veel associaties met de teksten van Blof. ;(
pi_195518715
quote:
14s.gif Op dinsdag 6 oktober 2020 09:42 schreef I.R.Baboon het volgende:
Wil het natuurlijk wel weer eens live zien.
Ik hoop december aanstaande toch de show in Paradiso mee te maken. Ik mag op vrijdag 18 december om 23uur aanschuiven normaal gezien met de hele band... (zou eerst 1 concert zijn maar zijn nu 4 shows in 2 dagen om zoveel publiek op gepaste afstand te ontvangen). Maar ok... goed nieuws.... hier nieuwe (ja met werk van de nieuwe plaat) in een 2 meter sessie!! Dan raak je wel weer wat meer overtuigd hoor: https://www.npostart.nl/POW_04786870
pi_195518810
En nog beetje vreemde set vanuit zijn Spinvis zijn eigen huis. met stukje duiding te zien via

Persoonlijk vond ik dit een erg sterk interview.
Erg aan te raden om te kijken:
  zondag 3 januari 2021 @ 18:49:57 #102
473584 Gretzl
Bij nader inzien altijd 8eraf
pi_197193200
Vanavond is er een speciaal We Vieren Het Toch Online event :D 4 uur lang
Bloodbuzz Ohio: Gretzl wilde heel graag The National éindelijk in de Top 2000 hebben | Concert stats | Last.fm
Do whatever the TV tells us
Stay inside our rosy-minded fuzz
So worry not, all things are well
pi_197194497
quote:
10s.gif Op zondag 3 januari 2021 18:49 schreef Gretzl het volgende:
Vanavond is er een speciaal We Vieren Het Toch Online event :D 4 uur lang

Bedankt voor de tip!
pi_197194550
Er stond een interview met hem in de Volkskrant Magazine afgelopen kerst
  dinsdag 5 januari 2021 @ 11:38:50 #105
72347 Bupatih
Meet me in Montauk.
pi_197221822
quote:
14s.gif Op zondag 3 januari 2021 19:59 schreef Meridiaan het volgende:
Er stond een interview met hem in de Volkskrant Magazine afgelopen kerst
Artikel: https://www.volkskrant.nl(...)-perfectie~bfbd3558/
Clementine: Are you nuts?
Joel: It's been suggested...
  dinsdag 5 januari 2021 @ 11:43:38 #106
72347 Bupatih
Meet me in Montauk.
pi_197221893
Even wat recente YouTube-uploads:

De Dag Dat Richard Krajicek Wimbledon Won, live bij 2 Meter Sessies:


Spinvis en Paskal Jakobsen van Bløf zingen Bagagedrager:


Uit hetzelfde programma, Kom Terug:


En Soms Breekt Er Een Hart, Soms Blaft Er Een Hond:


En Verzonnen Man:


En vooruit, een 'kleedkamersessie' van Hollywood:
Spinvis doet maar weer eens Smalfilm, live bij NPO Radio 1:

Clementine: Are you nuts?
Joel: It's been suggested...
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 14 maart 2021 @ 14:01:50 #107
862 Arcee
Look closer
pi_198494324
En meneer Van Ouwenaar zet alle dingen recht! *O* *O*
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_199869412
Is er iemand die me kan helpen aan een bestandje met de lange versie van 'De Dag dat RK Wimbledon won' (6.19 min), want die is toch ff spannender dan de reguliere op iTunes. En rippen van de vinyl single uit de box van vorig jaar lukt me niet (meer). Voor de ruil heb wel wat liggen.
  zondag 13 juni 2021 @ 22:27:28 #109
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_199873260
Op soulseek (hallo hier is 2005) had ik m binnen een half minuutje. Ik probeer m morgen wel even te delen.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
  maandag 14 juni 2021 @ 07:55:10 #110
141482 Q.
JurassiQ
pi_199876272
Dit is ook uit:

twitter
For great justice!
  maandag 14 juni 2021 @ 09:38:56 #111
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_199877486
Ja ik heb Sunon zaterdag gehaald bij Concerto, samen met Utrecht Punx, waar ie zelf ook een EP'tje met covers aan heeft toegevoegd.

Maar mijn mooiste spinvisaankoop was alweer maanden geleden, toen ik in de tweedehandsbak van Concerto het schier onvindbare Nog Meer Apen vond.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
  maandag 14 juni 2021 @ 09:54:26 #112
157465 kciR
Heeft geen ondertitel
pi_199877676
Is de RSD single de moeite? Ik kon helaas niet naar de platenzaak zaterdag. Dus zit nu op Marktplaats te speuren, maar niks in de buurt..
  maandag 14 juni 2021 @ 10:16:20 #113
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_199877925
Ja, de moeite, de moeite, dat vraag ik mezelf niet als verzamelaar. Ik heb sowieso niks met vinyl en wil gewoon ceedeetjes afspelen. Maar je kan de tracks wel op spotify beluisteren om een idee te krijgen.

Edit: laat ik ook iets inhoudelijks zeggen :): ik vind het een lekker EP'tje.

[ Bericht 31% gewijzigd door I.R.Baboon op 14-06-2021 12:05:40 ]
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_199883669
De Sunon ep is ook, dus digitaal, te beluisteren/te koop op iTunes, voor een paar euri, en dan heb je ook nog een extra nummer , want op de ep passen er maar drie. Branden maar! Want het is inderdaad een lekker 'plaatje' geworden met catchy nummers.
  maandag 14 juni 2021 @ 20:03:45 #115
157465 kciR
Heeft geen ondertitel
pi_199885892
Ah, bedankt! Ik had niet gezien (ook niet gezocht) dat hij ook op Spotify staat. Dan ga ik even luisteren en bepalen of ik hem ook fysiek wil.
pi_199894051
Heb nog ff voor je gekeken bij de platenzaak Northend hier bij mij om de hoek, maar daar was Sunon vinyl toch al geheel uitgedeeld, helaas.
  dinsdag 15 juni 2021 @ 21:54:39 #117
157465 kciR
Heeft geen ondertitel
pi_199903411
quote:
0s.gif Op dinsdag 15 juni 2021 11:11 schreef Hankypanky7 het volgende:
Heb nog ff voor je gekeken bij de platenzaak Northend hier bij mij om de hoek, maar daar was Sunon vinyl toch al geheel uitgedeeld, helaas.
Toch bedankt voor het kijken :D
  donderdag 17 juni 2021 @ 10:37:46 #118
72347 Bupatih
Meet me in Montauk.
pi_199923153
Gisteren Spinvis (Erik en Saartje) weer eens gezien en gehoord. O+

Het was kort, maar krachtig.
Onder andere Smalfilm, De Dag Dat Richard Krajicek Wimbledon Won, Limonadeglazen Wodka (het resultaat van publieksparticipatie), Hollywood, Niet Vandaag, Hallo Maandag, Artis, Nachtwinkel en Kom Terug.

Er zat ook nog één "lied" tussen dat ik nog niet had gehoord. Een soort poetry slam met kritiek op mensen/groepen die namens anderen denken te spreken (althans, dat is wat ik er zo snel uithaalde).
Clementine: Are you nuts?
Joel: It's been suggested...
pi_200419802
Welk album van Spinvis is het mooiste in de periode na tot ziens justine keller?
  maandag 20 september 2021 @ 09:35:22 #120
11923 I.R.Baboon
Schaterlachend langs ravijnen.
pi_201437586

Een puike registratie van Steigers, het optreden vanaf de (steigers van de) Dom om te vieren dat ie al 700 jaar daar staat te staan.
Het gaat slecht, verder gaat het goed.
pi_201438484
quote:
2s.gif Op maandag 20 september 2021 09:35 schreef I.R.Baboon het volgende:

Een puike registratie van Steigers, het optreden vanaf de (steigers van de) Dom om te vieren dat ie al 700 jaar daar staat te staan.
Thanks!
pi_201439251
quote:
0s.gif Op zondag 18 juli 2021 10:19 schreef MCH het volgende:
Welk album van Spinvis is het mooiste in de periode na tot ziens justine keller?
Trein, Vuur, Dageraad, met Stefan & Lisette O+
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')