Misschien komt het doordat ik eerst een meisje leuk vond, maar dat is niks geworden. Ik zat soms al met de gedachte om met kerst bij haar te zijn. Want zeg nou zelf, met kerst bij je vriend/vriendin is toch veel leuker? Een week geleden had ik wel zin in kerst, vond de lichtjes prachtig, draaide kerstnummers (voor mij al heel wat), en keek er naar uit, maar dat is sinds dat ik weet dat het met dat meisje niks wordt veranderd. Kijk er meer tegeop. Net als vorig jaar, toen was het ook met familie. Dan zie ik mijn nichtje met haar vriend, die gelukkig voor haar het heel fijn hebben samen. maar dan vraagt mijn tante weer, en heb je al een vriendin, en dan blijft ze zeuren. En dan denk ik toch van ja, ik wou dat het zo was.
Oud en nieuw heb ik weer wel aardig wat zin in, beetje vuurwerk knallen en uitgaan. Maar hoe zit het met jullie? Hebben jullie wel zin in de kerst, of ben ik niet de enige die er eigenlijk zelfs een beetje tegenop ziet? Kan ook zo zijn dat als het eenmaal kerst is, ik wel zin erin heb, maar omdat ik net weet dat het niks wordt het even moeilijk is.
Gewoon niet bij stilstaan dat het wel eens niet leuk zou kunnen zijn en dan is het allemaal wel okee
Ik heb er dit jaar WEL zin in, leuk bij mn vriendin met kerst
can't wait!
en morgen ga ik schaatsen, uit eten, feesten, slapen, doesjen, uit eten, naar een feestje, slapen, werken,slapen, naar lord of the rings II, werken, werken en dan kerst! (nouja, totaan de 25e he )
voor de kerst is het dus smashing en erna ook
wat betreft kerst: niets anders dan andere dagen in principe,
misschien ff een lekkere boswandeling en naar leuke films kijken
verder geen loze dingen met familie of gedwongen meetings maar lekker ongedwongen allemaal, lekker relaxed =ok!
[Dit bericht is gewijzigd door Lord_spawn op 18-12-2002 22:25]
ironisch extraatje weer; voorgaande jaren was het einde van het jaar extra kut vanwege het vrijgezelle gedoe, omdat het toch een tijd is waar je wat meer iets van liefde om je heen zou willen hebben.
nu heb ik een vriendin dus zou ik van dat gevoel af moeten zijn. maar nu heb ik dus een 'schoonfamilie' waar ik dus 'gezellig' naartoe moet
daar zie ik dus ook echt tegenop.
tussen kerst en oudjaar zitten mn vriendin en ik dus ook lekker in haar huisje ver weg van iedereen, tis goed!
De zon komt op, de zon gaat onder en alles is precies hetzelfde als op andere dagen. Niks bijzonders dus.
quote:Exact. Geef me die twee vrije dagen op een moment dat de wereld niet van hogerhand is stilgezet en ik werk rustig 25 en 26 december door.
Op woensdag 18 december 2002 22:26 schreef Argento het volgende:
een hinderlijke onderbreking van de werkweek. Vrijdag mag ik weer.
quote:niks van aantrekken.
Op woensdag 18 december 2002 22:03 schreef JeroenV het volgende:
maar dan vraagt mijn tante weer, en heb je al een vriendin, en dan blijft ze zeuren.
Denk dat ze dan wel begrijpt dat ze beter over wat zinnigers kan gaan praten
Probeer maar, het zal vast wel lukken!
Als je geen relatie hebt: denk je dat je de enige bent? Echt niet! met kerst kan je ook uitgaan en alles. Als je verplichte afspraken hebt: ga de confrontatie aan, misschien ontstaat er een goeie discussie. Draai je eigen muziek, doe wat jezelf wilt doen! Je schoonfamilie kan beter zeggen dat je een "eigenwijs" type bent, ipv een saaie lul die er maar bij hangt en door de verplichtingen heen slaapt.
Hier dus ook geen kerstboom of extra lichtjes of wel ander kerstornament dan ook. Op een kerstkaart hier en daar na.
quote:Bloemen voor deze reactie!!
Op woensdag 18 december 2002 22:34 schreef Anton het volgende:
Wie zegt dat je daar aan mee moet doen dan?! Aan al die verplichte gezelligheid? Aan al die hypocriete familie (volgens sommigen hier)? Aan het alleen thuis zitten en niets doen? Ook met kerst kan je je eigen leven indelen hoor!Als je geen relatie hebt: denk je dat je de enige bent? Echt niet! met kerst kan je ook uitgaan en alles. Als je verplichte afspraken hebt: ga de confrontatie aan, misschien ontstaat er een goeie discussie. Draai je eigen muziek, doe wat jezelf wilt doen! Je schoonfamilie kan beter zeggen dat je een "eigenwijs" type bent, ipv een saaie lul die er maar bij hangt en door de verplichtingen heen slaapt.
quote:Heb je een auto en een leuke makker??
Op woensdag 18 december 2002 22:39 schreef Lynx666 het volgende:
Ik heb dr zelf ook helemaaaaal geen trek in. Ik vind het echt vreselijk. Ik had een tijd geleden wel grote plannen voor kerst en toen had ik er wel zin in.. Nu dat allemaal niet meer doorgaat kijk ik tegen een kerst net als vorig jaar op: Thuis, in m'n eentje, op de bank, zappend door de belachelijke kerstprogrammas op TV. Nieuwjaar zal weinig anders zijn. Voor mij hoeft het dus echt niet.Hier dus ook geen kerstboom of extra lichtjes of wel ander kerstornament dan ook. Op een kerstkaart hier en daar na.
quote:Das ehh...nee...enneh....ook nee
Op woensdag 18 december 2002 22:43 schreef Anemoon het volgende:[..]
Heb je een auto en een leuke makker??
quote:Yep. Amen en uit.
Op woensdag 18 december 2002 22:30 schreef Anemoon het volgende:
Kerst of geen kerst het maakt me geen reet uit.De zon komt op, de zon gaat onder en alles is precies hetzelfde als op andere dagen. Niks bijzonders dus.
quote:Hmmzzz, sja das jammer voor je want anders had je gewoon lekker met een maat
Op woensdag 18 december 2002 22:46 schreef Lynx666 het volgende:[..]
Das ehh...nee...enneh....ook nee
Verzin zelf iets leuks eeeeh, koop een fles lekkere likeur en ga naar schiermonnikoog. Ja ik noem maar een paar dwarsstraten hoor.
quote:Blijkbaar mag dat hier niet thuis
Op woensdag 18 december 2002 22:34 schreef Anton het volgende:
Ook met kerst kan je je eigen leven indelen hoor!
quote:op je teevee zit een knop.
Op woensdag 18 december 2002 23:21 schreef Ez3 het volgende:
Kerst = veel Wham! op tv =
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |